O czm jeszcze warto pamiętać w Dniu Ślubu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 14:50   #31
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: O czm jeszcze warto pamiętać w Dniu Ślubu?

Cytat:
Napisane przez Ewelinka13 Pokaż wiadomość
Witajcie Przyszłe Mężatki!
Ja dzień przed ślubem przygotowałam sobie wszystko, a tak mi się wydawało przynajmniej, że mam to czego będę potrzebowała )). Dowód, kartka ze spowiedzi to były najważniejsze rzeczy. Ciuchy na zmianę bo zostawalismy w lokalu, masa kosmetyków i jakieś jeszcze drobiazgi, nawet nie pamiętam jakie. Ale.... zabierając ciuchy na zmianę nie wzięłam butów na zmianę. Nie muszę chyba pisać jak o 6 rano po weselu bolały mnie nogi a w kącie stały tylko slubno weselne szpilki )))))). O zgrozo! Do tej pory jak na nie spojrzę to mam traumę! Moja ukochana teściowa dzięki Bogu, że pomyślała o synowej i wzięła mi ciapki z domu i tym samym uratowała życie! Okazało się, że też, że niezbędnikiem każdej PM jest igła z nitką!!!! Ktoś z gości nadepnął mi na sukienkę i oderwał taśmę dekoracyjną.... Śmiesznie tak zwisała, aż do momentu, kiedy zaczęła sukcesywnie cała się pruć. Na szczęście Ewelinka będąc na zdjęciach w plenerze przypomniała sobie, że możemy zajść do pobliskiej cepelii bo tam panie na pewno mają takie akcesoria! I tak też się stało ))). Pani zszywała sukienkę a mąż z fotografem robili sobie dookoła mnie zdjęcia z przeróżnymi rzeczami z cepelii. Zdjęcia wyszły cudne, a my przy tym uśmialiśmy się do łez! Co jeszcze? Hmmm z takich bardzo prozaicznych rzeczy to żałowałam, ze kupiłam błyszczyk niby 6 h trwałość, ale nie sprawdził się zupełnie. Bez przerwy go nakładałam, a jak wyszliśmy w plener to koniec końców zapomniałam go ze sobą zabrać i na niektórych zdjęciach usta wyszły takie nijakie. Ważny jest też lakier do włosów żeby co nieco poprawić fryz)). Dodatkowo tak jak piszą inne Wizażanki duuuużo śmiechu i dobrej zabawy! W ten dzień wszystko się wytrzyma, a my i tak jesteśmy najszczęśliwsze pod słońcem! Powodzenia!
mialam identyczna sytuacje z butami...Ubrania mialam schowane i przygotowane(moj TŻ je zabral do sali) niestety o butach zapomnialam. Do tego ludzie z sali sie nie spisali. Zorganizowali sniadanie ale postawili...Sofe 2osobowa do siedzenia. Jadlam sniadanie stojac(!) w butach weselnych. Byly wygodne ale na 2 dzien stopy mialam tak zmeczone... Dretwienie stop odczuwalam jeszcze bardzo dlugo.
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 20:00   #32
M25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 016
Dot.: O czm jeszcze warto pamiętać w Dniu Ślubu?

Ja przed moim ślubem zastanawiałam się do czego spakuje moje wszystkie małe, ważne rzeczy, bo przecież nie będę miała torebki ;-) A kosmetyczkę trzeba przecież miec przy sobie, igle z nitka, perfumy czy dowód osobisty.. chusteczki higieniczne itd, itp..
__________________
Codziennie mnie zachwyca Twoje maleńkie życie..
M25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 16:23   #33
chocoladette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: O czm jeszcze warto pamiętać w Dniu Ślubu?

Cytat:
Napisane przez M25 Pokaż wiadomość
Ja przed moim ślubem zastanawiałam się do czego spakuje moje wszystkie małe, ważne rzeczy, bo przecież nie będę miała torebki ;-)
A istnieje jakis odgorny zakaz posiadania torebki?

Co genialniejsze panny mlode obdarowuja wszystkim swoja swiadkowa, jesli taka maja. Ale ja nie widze problemu w tym, zeby miec wlasna torebke.
chocoladette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.