1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 13:17   #1
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Smile

1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel


Witajcie dziewczyny!
Jest mi bardzo miło, że mogę do Was dołączyć jako ambasadorka marki Rimmel. To wyróżnienie sprawiło mi naprawdę ogromną radość i jeszcze większe zaskoczenie, szczerze mówiąc jako amatorka w ogóle się tego nie spodziewałam. Troszkę późno się zabieram za mój wątek ale paczkę dostałam dopiero w ten poniedziałek. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Waszego licznego grona .

Pewnie wiele z Was mnie nie zna dlatego może zdradzę parę szczegółów na temat mojej osoby. Mam na imię Sylwia i studiuję filologię polską, obecnie przygotowuję pracę licencjacką którą będę bronić we wrześniu. Uwielbiam kosmetyki i makijaże ale w tym gronie to pewnie nie jest oryginalne zamiłowanie. Prócz tego jestem wielką miłośniczką kotów, sama mam dwa słodkie futrzaki.

Jeśli chodzi o markę Rimmel to jest mi ona dobrze znana i używam sporo produktów tej firmy z których jestem naprawdę zadowolona, tym bardziej cieszę się, że mam okazję wypróbować coś nowego w tym maskarę 1-2-3 LOOKS!

Poniżej zamieszczam 2 zdjęcia:

Fotka 1 to kosmetyki które otrzymałam:
- podkład Lasting Finish 16h nr 103 True Ivory (używałam go już wcześniej i jest to naprawdę świetny podkład, w skrócie: trwały, ładne kolorki, bardzo dobrze kryje),
- podkład Stay Matte nr 103 True Ivory (również używałam wcześniej i byłam zadowolona a jego plusy to: naturalne kolorki, jest lekki, nie zapycha mi porów i nie uczula),
- puder Stay Matte nr 004 Sandstorm,
- cienie do powiek Color Rush w trzech fantastycznych kolorkach:
kobalt nr 021 Alluring,
fuksja nr 030 Siren,
i piękne stare złoto które według producenta ma dać metaliczny efekt nr 102 Backstage,
- błyszczyki Stay Glossy w dwóch kontrastowych odcieniach:
nasycony wiśniowy kolor nr 460 Yours Forewer
i delikatny bladoróżowy, bardzo połyskujący nr 120 Non-Stop Glamour
- i oczywiście gwóźdź programu czyli fantastyczna, magiczna maskara 1-2-3 LOOKS rodem z Londynu!

Fotka 2 to efekt jaki uzyskałam malując rzęsy maskarą 1-2-3 LOOKS w porównaniu do oka niepomalowanego.
Jak widzicie matka natura nie obdarzyła mnie pięknymi długimi rzęsami, są one krótkie i proste jak druty (po tatusiu)... Ale maskara
1-2-3 LOOKS, jak widać, poradziła sobie z nimi bardzo dobrze. Malowałam rzęski na poziomie 2, moja ocena: fajna szczoteczka (troszkę się przestraszyłam, że nie jest gęsta i będzie sklejać ale nic z tych rzeczy) - wykonana z klasycznego włosia, tak jak lubię, nieduża dzięki czemu dociera do najkrótszych rzęs i jest bardzo poręczna, masakra ma naprawdę czarny kolor co dla mnie jest ogromnym plusem i w końcu właściwości tuszu: 2 poziom to już naprawdę bardzo dobre pogrubienie, poza tym maskara ładnie wydłuża i delikatnie unosi rzęski co dla mnie jest naprawdę ważne. Jednym słowem Rimmel znów się spisał i jak zwykle ich tusz mnie nie zawiódł.

__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-08-09 o 20:39
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 19:13   #2
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

W poprzednim poście się mocno rozgadałam jak zawsze ale teraz przyszedł czas na konkrety.

Od razu zaznaczam, że nie mam talentu do robienia zdjęć a muszę je robić sama pożyczonym aparatem więc proszę o wyrozumiałość ze strony utalentowanych fotografek.

Oto mój makijaż z Rimmel na dziś - bardzo letni, kolorowy, idealnie będzie pasował do opalonej skóry i prawie do każdego typu urody bo według mnie i dla brunetek i dla ognistych rudowłosych i dla szatynek takich jak ja. Pomysł wyjściowy był całkiem inny ale...

Niedawno wróciłam z krótkich wakacji i ten makijaż kojarzy mi się z latem, plażą, zachodzącym słońcem, imprezą i zapachem morskich fal...

Zatem niech to będzie mój zachód słońca nad morską tonią!

Wykonanie makijażu krok po kroku:
Buźka:
nałożyłam na nią podkład Rimmel Lasting Finish 16h, mix kolorów 103 i 201
następnie zafiksowałam podkład pudrem Rimmel Stay Matte 004,
na boki nosa oraz na kości policzkowe i czubek brody nałożyłam bronzer Rimmel Natural Bronzer 022,
dodatkowo na kości policzkowe nałożyłam odrobinę różu a powyżej nich i pod nosem odrobinkę rozświetlacza by nadać buzi świeżości,

Usta:
obrysowałam je jasną, cielistą konturówką i dodatkowo na górze i na dole zrobiłam delikatny cień białą kredką (do oczu) Rimmel Soft Kohl 071 tak by wydawały się pełniejsze,
środek ust wypełniłam jasną, cielistą, matową szminką i nałożyłam na nią jasny błyszczyk Rimmel Stay Glossy 120
Oczy:
brwi ujarzmiłam odżywką do brwi,
na całą górną powiekę oraz na linię dolnej nałożyłam bazę pod cienie,
następne wewnętrzny kącik oka i całą ruchomą powiekę pomalowałam jasnym beżowo-złotym cieniem do powiek który daje metaliczny effekt,
środek powieki zaznaczyłam soczystym pomarańczem,
zewnętrzny kącik oka i załamanie powieki pomalowałam cieniem w kolorze starego złota o metalicznym połysku Rimmel Color Rush 102,
łuk brwiowy podkreśliłam jasnym cielistym cieniem a punkt w którym załamują się brwi zaznaczyłam delikatnie białym cieniem,
na dolną powiekę wzdłuż linii rzęs, mniej więcej do połowy nałożyłam kobaltowy cień Rimmel
Color Rush 021 i narysowałam nim również kreskę na górnej powiece wzdłuż linii rzęs tak samo mniej więcej do połowy oka. Obie linie się łączą w zewnętrznym kąciku. Na dolnej linii rzęs w wewnętrznym kąciku oka i na linii wodnej namalowałam kreskę w kolorze turkusowym.
Wszystkie cienie dokładnie mieszałam tak by nie było widać granic między kolorami. Rzęsy podkręciłam zalotką i dwukrotnie wytuszowałam maskarą Rimmel 1-2-3 LOOKS na poziomie 2.

Efekt możecie zobaczyć na zdjęciach. Zapraszam do oglądania, ocenienia, komentowania. Cenne są dla mnie wszystkie Wasze uwagi! Pozdrawiam!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-08-12 o 15:27
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 19:19   #3
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

fajnie.. tak letnio.. lekko mi sie podoba ma cos w sobie
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 19:55   #4
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Ładny, dobrze w nim wyglądasz
Myslę, że fajnie bys wyglądała w smokey eyes z dodatkiem cienia 102
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 20:00   #5
ameka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Ciepły, idealnie nadający się na wakacje
Świetna robota
ameka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 20:48   #6
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez mosiaq Pokaż wiadomość
fajnie.. tak letnio.. lekko mi sie podoba ma cos w sobie
Cieszę się, że Ci się podoba. O to właśnie chodziło by było lekko i letnio jak o zachodzie słońca nad morzem.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ładny, dobrze w nim wyglądasz
Myslę, że fajnie bys wyglądała w smokey eyes z dodatkiem cienia 102
Pomyślę o tym, dzięki za opinię Ishi.

Cytat:
Napisane przez ameka88 Pokaż wiadomość
Ciepły, idealnie nadający się na wakacje
Świetna robota
Dzięki, jestem amatorką więc takie opinie cieszą podwójnie.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 21:29   #7
donieczek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

super Sylwio wyglądasz oczy pomalowane świetnie tak trzymać!!
donieczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 21:35   #8
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Świetny makijaż, piękna kobieta
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 22:05   #9
paulakra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Super makijaż !! gratuluję pomysłu jak na amatorkę to jest rewelacja
solidne wykonanie, fajny pomysł - nic dodać nic ująć ... ;]
sama chętnie bym sobie taki zrobiła, zarówno na imprezę, jak i na fajny letni spacer
paulakra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 23:05   #10
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Masz ciekawą urodę, podoba mi się, jak podkreśliłaś swoje oczy
U Ciebie widać, że tusz Rimmela spisuje się na medal

Też uwielbiam koty - w sumie mam ich 4 2 zostały w rodzinnym domu, bo są wychodzące, a tutaj z mężem mamy kolejne dwa Dodatkowo zajmujemy się i dokarmiamy śliczną kociczką, która znalazła sobie domek u nas w piwnicy - szukamy dla niej domu Może ktoś chce?
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 15:30   #11
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Wow! Aleś ładna.. Podoba mi się Twoja propozycja, nie wieje nudą, energicznie, ładnie zaczynasz Czekam na więcej..
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3
Costa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 23:27   #12
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez donieczek89 Pokaż wiadomość
super Sylwio wyglądasz oczy pomalowane świetnie tak trzymać!!
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Świetny makijaż, piękna kobieta
Bardzo dziękuję!

Cytat:
Napisane przez paulakra Pokaż wiadomość
Super makijaż !! gratuluję pomysłu jak na amatorkę to jest rewelacja
solidne wykonanie, fajny pomysł - nic dodać nic ująć ... ;]
sama chętnie bym sobie taki zrobiła, zarówno na imprezę, jak i na fajny letni spacer
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Masz ciekawą urodę, podoba mi się, jak podkreśliłaś swoje oczy
U Ciebie widać, że tusz Rimmela spisuje się na medal


Też uwielbiam koty - w sumie mam ich 4 2 zostały w rodzinnym domu, bo są wychodzące, a tutaj z mężem mamy kolejne dwa Dodatkowo zajmujemy się i dokarmiamy śliczną kociczką, która znalazła sobie domek u nas w piwnicy - szukamy dla niej domu Może ktoś chce?
Dziękuję bardzo za komplement i docenienie mojej pracy. Fakt jestem zadowolona z tuszu bardzo.
Ja mam dwa w tym jednego właśnie odratowanego i niestety nie mogę przygarnąć już więcej.

Cytat:
Napisane przez Costa Pokaż wiadomość
Wow! Aleś ładna.. Podoba mi się Twoja propozycja, nie wieje nudą, energicznie, ładnie zaczynasz Czekam na więcej..
Dziękuję za komplement ... Wstydniś i docenienie mojej pracy!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 00:33   #13
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Witajcie Kochane , dzisiaj, a właściwie to już wczoraj, troszeczkę popracowałam nad nowymi makijażami i mam dla Was małą niespodziankę.

Jak wiecie marka Rimmel słynie z tego, że wybiera na swoje twarze bardzo różne, piękne kobiety o niekoniecznie klasycznej urodzie, by to zauważyć wystarczy spojrzeć choćby na blondwłosą Kate Moss (fot.1), chłodną brunetkę Sophie Ellis-Bextor (fot.2) czy ognistą modelkę o tzw. twarzy lalki Lily Cole (fot.3). Mnie osobiście bardzo się to podoba, bo modelki są dzięki temu w makijażach marki Rimmel skrajnie różne, świeże, oryginalne i zaskakujące a przecież właśnie o to chodzi by przyciągnąć wzrok!

Postanowiłam zainspirować się tym i pokazać Wam moje makijaże nie tylko na sobie. By nie było nudno poprosiłam o pomoc kilka koleżanek. Dziś chcę zaprezentować Wam mój makijaż z marką Rimmel na jednej z nich.
ZAPRASZAM!!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 00:33   #14
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Dzisiaj zapraszam na mroźny makijaż dla chłodnych brunetek.

Wykonałam go na mojej koleżance ze studiów Paulinie. Paulina ma piękną, delikatną, gładką, jasną cerę i fantastyczne rzęsy. Zapraszam do oglądania zdjęć i oceniania mojej pracy wykonanej na tej pięknej modelce.

Wykonanie makijażu:

Buźka:
podkład Rimmel Stay Matte nr 103,
puder Rimmel Stay Matte nr 103,
policzki zaznaczyłam chłodnym różem,
miejsce nad kościami policzkowymi rozświetliłam rozświetlaczem


Usta:
obrysowałam jasną, cielistą konturówką,
następnie wypełniłam jasną cielistą matową szminką i
pomalowałam błyszczykiem Rimmel Stay Glossy nr 120


Oczy:
Brwi ujarzmiłam odżywką do rzęs i brwi.
Wewnętrzny kącik górnej powieki pomalowałam białym perłowym cieniem, środek zaznaczyłam szarym perłowym, następnie przykleiłam taśmę klejącą i zaczęłam malować kącik zewnętrzny cieniem turkusowym. Odkleiłam taśmę i zaczęłam malować dolą powiekę. Wewnętrzny kącik pomalowałam turkusową kredką do polowy oka, drugą połowę pomalowałam kobaltowym cieniem Rimmel Colour Rush nr 021 i kreskę wyciągnęłam delikatnie do szpica górnej powieki. Wszystkie cienie starannie roztarłam aby kolory ładnie się połączyły. Nad górną linią rzęs namalowałam turkusową kredką kreskę i pokryłam ją eyelinerem ze srebrnym brokatem.Dolną linię wodną pomalowałam białą kredką Rimmel Soft Kohl nr 071. Łuk brwiowy rozświetliłam białym matowym cieniem. Rzęsy Pauliny wytuszowałam dwukrotnie, oczywiście maskarą Rimmel 1-2-3 LOOKS na poziomie 2 .


I co o tym myślicie? Jak Wam się podoba? Czekam na Wasze oceny i opinie!
Buziaczki , ciao!!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-08-06 o 19:53
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 10:54   #15
Allerimm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

jak dla mnie rewelacja w ogóle uważam, że postawiłaś sobie wysoko poprzeczkę, bo tak naprawdę zrobienie makijażu sobie a komuś to zupełnie inna bajka. Na sobie można ćwiczyć zawsze i wszędzie zna się swoje atuty i wady. A zrobienie makijażu na zupełnie innych osobach jak dla mnie graniczy z cudem! także brawo! Bardzo odważne kolory, idealnie dobrane, Paulina wyglądała świetnie, gratuluje
Allerimm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:02   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

niesamowita uroda i piękne makijaże


Ja z kolei wolę malować kogoś mam wtedy lepszą perspektywę na całość
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:16   #17
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Pięknie
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:03   #18
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez Allerimm Pokaż wiadomość
jak dla mnie rewelacja w ogóle uważam, że postawiłaś sobie wysoko poprzeczkę, bo tak naprawdę zrobienie makijażu sobie a komuś to zupełnie inna bajka. Na sobie można ćwiczyć zawsze i wszędzie zna się swoje atuty i wady. A zrobienie makijażu na zupełnie innych osobach jak dla mnie graniczy z cudem! także brawo! Bardzo odważne kolory, idealnie dobrane, Paulina wyglądała świetnie, gratuluje
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
niesamowita uroda i piękne makijaże


Ja z kolei wolę malować kogoś mam wtedy lepszą perspektywę na całość
Dziękuję, cieszę się, że Ci się podoba!

Ja lubię malować siebie ale faktycznie kiedy maluje się kogoś to ma się lepszą perspektywę, łatwiej wykonuje się detale, tak by wszystko było dobrze zharmonizowane i skomponowane.

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Pięknie
Dziękuję
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 21:39   #19
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Witajcie Kochane! Dzisiaj przygotowałam dla Was coś innego, coś specjalnego. Mój dzisiejszy makijaż nie jest makijażem który można nosić na co dzień ale myślę, że jest wart pokazania.

Zainspirowałam się ogrodami angielskimi (fotografie w załącznikach), które powstały w opozycji do ogrodów francuskich - geometrycznych, celowo poukładanych. Ogrody angielskie mają imitować dziką pierwotność natury, przy ich tworzeniu wykorzystuje się naturalne walory terenu, pejzażu i zabudowań, takie jak wzniesienia czy strumienie, wszystko ma wyglądać tak jakby nie tworzyła tego ręka ludzka. Ponieważ w Europie ogrody te upowszechniły się za pośrednictwem francuskim to z czasem wprowadzono do nich elementy architektury nawiązujące do przeszłości takie jak sztuczne ruiny, obeliski, świątynie, naśladujące gotyckie lub antyczne budowle.

Ten typ ogrodu jest tak niezwykły o każdej porze roku, że kojarzy mi się z miejscem magicznym i zaczarowanym zamieszkiwanym przez nimfy, wróżki, elfy i tajemnicze stworzenia...

Właśnie dlatego postanowiłam stworzyć specjalnie dla Was jedną z tych niezwykłych mieszkanek takiego ogrodu. Zapraszam do oglądania i oceniania!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-08-09 o 20:30
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 21:39   #20
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Oto mój makijaż zimowej wróżki z ogrodu angielskiego wykonany przy pomocy kosmetyków marki Rimmel!

Buźka:
podkład Rimmel Lasting Finish nr 103 nałożyłam na całą twarz oraz na usta i brwi tak by moja cera wydawała się jaśniejsza,
zafiksowałam całość pudrem Rimmel Stay Matte nr 004,
kości policzkowe zaznaczyłam cieniem Rimmel Colour Rush nr 030.

Usta:
obrysowałam i wypełniłam białą kredką (do oczu) Rimmel Soft Kohl nr 071,
środek zaznaczyłam cielistą szminką
i całość pomalowałam błyszczykiem Rimmel Stay Glossy nr120.

Oczy:
brwi pokryłam podkładem i bazą pod cienie do powiek a następnie białym, świetlistym cieniem i srebrnym eyelinerem z brokatem,
oczy zaczęłam malować od ruchomej powieki, całą pokryłam tym samym białym, świetlistym cieniem. Przykleiłam taśmę klejącą i kolejno: zaznaczyłam zewnętrzny kącik oka fioletowym cieniem następnie miejsce przy nosie i pod łukiem brwiowym pomalowałam kobaltowym cieniem Rimmel Colour Rush nr 021. Pod łuk brwiowy w zewnętrznej części oka nałożyłam zimny odcień różu. Dolną powiekę w wewnętrznym kąciku, do polowy oka zaznaczyłam białym, świetlistym cieniem a drugą połowę fioletowym. Linię wodną wypełniłam białą kredką
Rimmel Soft Kohl nr 071. Po bokach oczu namalowałam gwiazdki przy pomocy cienkiego pędzelka i cienia Rimmel Colour Rush nr 021 a następnie pokryłam je odrobiną srebrnego brokatu w żelu.
Rzęsy podkręciłam zalotką i pomalowałam dwoma warstwami tuszu Rimmel 1-2-3 LOOKS, najpierw na poziomie 1 a następnie na poziomie 3.

Efekt możecie zobaczyć na zdjęciach. Co Wy na to, podoba się Wam dziewczyny? Proszę Was o komentarze i gwiazdeczki bo potrzebuję motywacji!

Buziaczki, ciao!!

__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 21:55   #21
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Makijaż na Paulinie dość ciekawie wygląda, turkus to trudny kolor, osobiście wolę go jako dodatek, ale tutaj nawet fajnie wyszło

Natomiast zimowa wróżka mnie zmroziła - wyglądasz jak woskowa lalka Oczy mnie powaliły
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 08:53   #22
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

makijaż na koleżance bardzo udany

Za to królowa śniegu wymiotła, brrrrrr
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 15:21   #23
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Makijaż na Paulinie dość ciekawie wygląda, turkus to trudny kolor, osobiście wolę go jako dodatek, ale tutaj nawet fajnie wyszło

Natomiast zimowa wróżka mnie zmroziła - wyglądasz jak woskowa lalka Oczy mnie powaliły
Ja uwielbiam turkus ale przy mojej urodzie mogę go nosić tylko w wakacje na opalonej skórze, za to Paulina która ma chłodny typ urody i ciemne włosy może sobie na to zawsze pozwolić.
O to chodziło by uzyskać taki odrealniony efekt, musiałam sporo się natrudzić przy buźce bo mam obecnie straszne kłopoty z cerą i jestem opalona a chciałam być jak najbardziej jasna.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
makijaż na koleżance bardzo udany

Za to królowa śniegu wymiotła, brrrrrr
Dziękuję!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 16:27   #24
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Zimowa wróżka wymiata, świetnie Ci to wyszło
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 19:17   #25
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Dziękuję!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:21   #26
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Witajcie dziewczyny!!

Dzisiaj będzie troszeczkę cieplej i spokojniej na moim wątku niż poprzednio. Moja propozycja na dziś to romantyczny makijaż na randkę ale myślę, że spokojnie sprawdziłby się także jako makijaż ślubny. Ten makijaż będzie pasował niemal do każdego typu urody a blondynki mogą czarną kredkę zamienić na brązową, wtedy efekt przy jasnych włosach będzie subtelniejszy.


Romantyczny makijaż z marką Rimmel:

Buźka:
podkład Rimmel Lasting Finish mix kolorów 103 i 201 (pozwolił mi uzyskać gładką cerę i zakrył wszystkie niedoskonałości),
puder Rimmel Stay Matte nr 004 (idealnie zmatowił mi buzię),
bronzer Rimmel Natural Bronzer nr 022 (wykonturowałam nim twarz - policzki, skronie, boki nosa),
na kości policzkowe nałożyłam odrobinę pastelowego różu a miejsce nad łukiem brwiowym, na szczycie policzków i pod nosem zaznaczyłam rozświetlaczem by nadać buzi świeżości.

Usta:
obrysowałam jasną, cielistą konturówką i wypełniłam błyszczykiem Rimmel Stay Glossy mix kolorów 120 i 460 (w proporcji na 2 krople koloru 120 jedna kropla 460).

Oczy:
Brwi ujarzmiłam odżywką do rzęs i brwi.
Wewnętrzny kącik oka pomalowałam złoto-beżowym cieniem, następnie środek, zewnętrzny kącik i załamanie pomalowałam cieniem Rimmel Colour Rush nr 102 o metalicznym efekcie. Na zewnętrzny kącik i delikatnie w załamanie powieki naniosłam cień
Rimmel Colour Rush nr 030 i delikatnie zmieszałam z poprzednim cieniem. Pod łuk brwiowy naniosłam cielisty, matowy cień. Wszystkie granice kolorów dokładnie roztarłam. Na dolną powiekę naniosłam od zewnętrznego kącika oka do polowy cień Rimmel Colour Rush nr 030 a następnie do wewnętrznego kącika cień Rimmel Colour Rush nr 102 i narysowałam czarną kredką cienką kreskę, którą delikatnie roztarłam. Linię wodną wypełniłam białą kredką Rimmel Soft Kohl nr 071. By rzęsy wydawały się gęstsze a efekt był subtelny i delikatny nad górną linią rzęs za pomocą cienkiego, ściętego pędzelka narysowałam cienką kreskę matowym, czarnym cieniem.
Rzęsy podkręciłam zalotką i dwukrotnie wytuszowałam maskarą Rimmel 1-2-3 LOOKS najpierw na poziomie 1 by rzęsy były dokładnie rozczesane a następnie na poziomie 2. Rzęsy w zewnętrznych kącikach poprawiłam jeszcze poziomem 3.

Zapraszam do oglądania zdjęć i oceniania. Jak Wam się podoba taki makijaż?
Buziaczki, ciao!!


__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-08-12 o 15:28
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:11   #27
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Romantyczny make up prezentuje się cudownie
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:45   #28
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Podoba się i to bardzo
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 22:43   #29
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Ja Cię! Ale odważny Twój makijaż w stylu księżniczki Bardzo fajnie Ci wyszedł Pierwszy -też jest bardzo fajny Ale mimo wszystko, najbardziej podoba mi się pierwszy, prościutki makijaż!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 11:59   #30
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Romantyczny make up prezentuje się cudownie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Podoba się i to bardzo
Cieszę się

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Ja Cię! Ale odważny Twój makijaż w stylu księżniczki Bardzo fajnie Ci wyszedł Pierwszy -też jest bardzo fajny Ale mimo wszystko, najbardziej podoba mi się pierwszy, prościutki makijaż!
Dziękuję
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.