Ona Bliznieta - On Skorpion ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 22:44   #1
maryna508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7

Ona Bliznieta - On Skorpion ?


Hej dziewczyny
Co sądzicie o takim połączeniu ? Ma szanse przetrwać taki związek ? Jak my blizniaczki możemy wogóle zdobyć skorpiona .. da się ???
maryna508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:02   #2
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

wydaje mi sie ze kazde polaczenie jest dobre. ludzi nie lacza znaki zodiaku tylko wielka milosc i to ona sprawia ze zyja ze soba do starosci a nie znaki zodiaku
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:05   #3
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez maryna508 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Co sądzicie o takim połączeniu ? Ma szanse przetrwać taki związek ? Jak my blizniaczki możemy wogóle zdobyć skorpiona .. da się ???
Powiedz, że żartujesz.

Powiem tak. Ja - lew, teoretycznie nie mam szans na stworzenie związku z rybami. TŻ jest spod znaku ryb i jesteśmy razem 5 lat.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:07   #4
maryna508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Tak dobrze mówisz , miłość jest tu najważniejsza i to ona sprawia że dwoje ludzi jest ze sobą szczęśliwych. Lecz czasami jednak mam wrażenie , że znaki zodiaku też jednak co nie co mówią o poszczególnych połączeniach. Ja jako blizniaczka np nigdy nie umiałam dogadać się z żadnym rakiem , bykiem , panną .. mimo że na początku sprawiało wrażenie że wszystko jest ok , po pewnym czasie okazywało się że nie mamy ze sobą nic wspólnego. Natomiast z wagami , wodnikami , lwami dogaduję się świetnie. Teraz pierwszy raz spotkałam mężczyzne spod znaku skorpiona , ma cięzki charakter więc nie wiem jak do niego dotrzeć , dlatego zapytałam o rade dziewczyn )

Edytowane przez maryna508
Czas edycji: 2010-11-27 o 23:12
maryna508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:12   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez maryna508 Pokaż wiadomość
Tak dobrze mówisz , miłość jest tu najważniejsza i to ona sprawia że dwoje ludzi jest ze sobą szczęśliwych. Lecz czasami jednak mam wrażenie , że znaki zodiaku też jednak co nie co mówią o poszczególnych połączeniach. Ja jako blizniaczka np nigdy nie umiałam dogadać się z żadnym rakiem , bykiem , panną .. mimo że na początku sprawiało wrażenie że wszystko jest ok , po pewnym czasie okazywało się że nie mamy ze sobą nic wspólnego. Natomiast z wagami , wodnikami , lwami dogaduję się świetnie. Teraz pierwszy raz spotkałam mężczyznę spod znaku skorpiona , ma cięzki charakter więc nie wiem jak do niego dotrzeć , dlatego zapytałam o rade dziewczyn )
A Ty uważasz, że wszystkie wagi, wszystkie byki, wszystkie panny itd są takie same?
Nie, nie są.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:14   #6
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

jak będziesz wierzyć w takie bzdury to napewno nie dasz rady go poderwać
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:15   #7
maarttt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 231
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

nie wiedzialam ze ktos jeszcze sie tym przejmuje mysle ze nie ma to zadnego znaczenia
__________________


maarttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 23:20   #8
maryna508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
A Ty uważasz, że wszystkie wagi, wszystkie byki, wszystkie panny itd są takie same?
Nie, nie są.

Wiem , że nie są takie same ale poznałam sporo osób spod tych znaków i mogę co nie co powiedzieć.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez maarttt Pokaż wiadomość
nie wiedzialam ze ktos jeszcze sie tym przejmuje mysle ze nie ma to zadnego znaczenia

Nie przejmuję się tym . Po prostu chciałam zaczerpnąć jakiś informacji. Ponieważ jednak każdy znak zodiaku ( ma jakieś cechy wspólne )

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

I nie musicie odrazu tak naskakiwać na mnie , tylko dlatego że chciałam się o coś zapytać )))

Edytowane przez maryna508
Czas edycji: 2010-11-27 o 23:22
maryna508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 00:43   #9
monykaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 73
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

znakami zodiaku nie ma o sie przejmowac
wszystko zalezy od charakteru danej osoby
ja jestem wodnikiem moj TŻ jest bykiem- we wszystkich horoskopach pisza ze takie polaczenie nie ma najmniejszych szans na przetrwanie a mimo to wytrwalismy razem 7lat! fakt bylo i pewnie bedzie jeszcze duzo chwil kiedy nie bedziemy sie zgadzac w wielu sprawach ale trzeba nauczyc sie kompromisu bo bez niego nie stworzysz idealnego zwiazku!
monykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 05:08   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

wszystko zalezy od tego czy jest uczucie i chec kompromisu/dogadania sie. nawet jak ludzie sa skrajnie rozni, ale chca sie dogadac, bo zalezy im na partnerze - zwiazek przetrwa.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 07:09   #11
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Mam pytanie.
Ty jesteś spod znaku Bliźniąt. Jaką jesteś osobą? Chciałam Twoje cechy charakteru skonfrontować z cechami charakteru współlokatorki.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 08:53   #12
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 244
GG do keine_angst
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Nie uważasz, że to głupie, że wszyscy ludzie uważają się za wyjątkowych, a jak przychodzi co do czego, to grupują się do tych dwunastu grup?
Na miłość nie ma reguły. Bliźnięta łączą się ze Skorpionami, młodzi ze starszymi, bruneci z blondynkami, lekarze z prawnikami.
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 09:46   #13
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Ja jestem z pod znaku bliźniąt, mój mąż to skorpion. Jesteśmy razem 4 lata. Więc połączenie jest możliwe. Jednak muszę przyznać że życie ze skorpionem nie jest łatwe...
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:08   #14
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Ja jestem z pod znaku bliźniąt, mój mąż to skorpion. Jesteśmy razem 4 lata. Więc połączenie jest możliwe. Jednak muszę przyznać że życie ze skorpionem nie jest łatwe...
Ja bym jednak zmieniła na "życie z moim mężem nie jest łatwe".
Nie wierzę w przypisywanie ludziom cech charakteru według dnia i miesiąca, w którym się urodzili.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:36   #15
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

całe życie słyszałam: "nigdy nie wiąż się ze skorpionem, to najgorszy znak". oczywiście mój tż jest skorpionem (jego mama i babcia też). i jak dotąd to najmilsze osoby z jakimi przyszło mi obcować

nie wierzę w takie bzdury...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:45   #16
Bunia_P
Rozeznanie
 
Avatar Bunia_P
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 537
GG do Bunia_P
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Ja jestem skorpionem i czasami naprawdę ciężko ze mną wytrzymać, nie mówiąc o zrozumieniu ale przecież każdy ma jakieś wady i zalety...
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."

— Paulo Coelho

Bunia_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:05   #17
maryna508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Mam pytanie.
Ty jesteś spod znaku Bliźniąt. Jaką jesteś osobą? Chciałam Twoje cechy charakteru skonfrontować z cechami charakteru współlokatorki.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Tak to ja jestem spod znaku blizniąt :
-Łatwo nawiązuje kontakty międzyludzkie
-Towarzyska (lecz np znajdując się w nowym otoczeniu najpierw sprawdzam grunt )
-Szybko się nudzę
-ciężko mi zaufać ludziom (chodz spotkałam się z osobami spod blizniąt które ufają aż nadto - więc tu nie ma reguły )
-trochę roztrzepana (ciągle gdzieś za czymś gonie , czegoś poszukuję)
-jednak czasami mam chwile samotności , lubię pobyć sama słuchając tylko muzyki
-jestem marzycielką - ale potrafie wyczuć moment kiedy trzeba zejść na ziemię
- Co do tego że szybko się nudzę chodzi też tu o partnerów .. po prostu aby związek trwał potrzeba ciągle nowych wrażeń , coś nowego aby nigdy nie wkradła się monotonia .. (lecz jak się zakocham naprawdę , to będę starała się aby zrobić wszystko aby umocnić związek , jak się nie uda to z ciężkim bólem serca będę musiała odejść )
- Pomocna
-gadadtliwa (czasami nawet aż za bardzo )
-nie potrafię się długo gniewać (wybaczam ale nigdy nie zapominam )
-niezdecydowanie (chociaż staram się z tym walczyć )
-z moich wad to chyba to że jestem ciekawska :P
-Uparta (lecz potrafię pójść na kompromis )
-Mam duże poczucie humoru
-huśtawka nastrojów :P)
-nie lubię sprzeciwu , zawszę lubię mieć rację ( Ty jako zodiakalny LEW wiesz o czym mówię )
-nieprzewidywalna
-niecierpliwa (chociaż życie nauczyło mnie już sztuki cierpliwość , więc zależy z czym to będzie związane )
-100 pomysłów na minutę , o jednym mówię, o innym myślę a trzecie robię i to wszystko w jednej chwili :P niestety mając tak wiele pomysłów tylko niektóre mogę wprowadzić w życie no i żeby je doprowadzić do końca... to jest prawie nie możliwe ponieważ wpadłam właśnie na kolejny świetny pomysł lepszy od poprzedniego i teraz będe musiała się zając tym nowym (czyli tak zwany słomiany zapał )- ale staram się doprowadzać ważne sprawy zawsze do końca
A tak naprawdę to samą siebie ciężko mi poznać ponieważ z każdym dniem odnajduję coś nowego

Opisując swoje cechy nie twierdzę że każdy blizniak jest taki sam , ale napewno jedna , dwie cechy znajdą się wspólne w znakach zodiaku . Nie twierdzę też że np w byku czy w wodniku nie znajdzie się również jedna taka sama cecha jak w blizniaku czy w innym znaku zodiaku.(Bo na to nie ma reguły _ każdy człowiek jest inny , każdy sam kształtuje swój charakter ) a jeśli np trafiają się podobne cechy w innych znakach zodiaku (rolę grają też tu ascendenty )

A tak na marginesie .. To moja przyjaciółka (przyjazn od 13 lat ) jest spod znaku Lwa .. dogadujemy się świetnie .. zawsze mi doradzi , pocieszy dobrym słowem , (nie powiem że czasami się sprzeczamy bo obie jesteśmy uparte - ale szybko nam to przechodzi ) Jest przy mnie w dobrych i złych chwilach .. mimo że ja ją wiele razy zawodziłam , ona cały czas była .. Wiem jedno że LEW to naprwadę oddany przyjaciel .. nie oceniam tego tylko po przyjaciółce , ale mam też siostrę spod tego znaku ... i jeszcze kilku znajomych.



Nie chcę abyście na mnie naskakiwały tylko przez to że zadałam takie pytanie czy blizniak pasuje do skorpiona. Ponieważ to z czystej ciekawości jak parą o takim połączeniu się układa Ja wiem że w Miłości nie ma co się sugerować znakami zodiaku , ani niczym innym .. tylko tym jaki jest człowiek .. bo to jest najważniejsze a nie znak zodiaku

Edytowane przez maryna508
Czas edycji: 2010-11-28 o 11:37
maryna508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:09   #18
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez maryna508 Pokaż wiadomość
Wiem , że nie są takie same ale poznałam sporo osób spod tych znaków i mogę co nie co powiedzieć.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------




Nie przejmuję się tym . Po prostu chciałam zaczerpnąć jakiś informacji. Ponieważ jednak każdy znak zodiaku ( ma jakieś cechy wspólne )

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

I nie musicie odrazu tak naskakiwać na mnie , tylko dlatego że chciałam się o coś zapytać )))
tak samo jak każdy człowiek ma jakieś cechy wspólne z dowolnie pogrupowanymi ludźmi
np. wszyscy indianie mają jakieś cechy wspólne, wszystkie lwy, wszystkie osoby urodzone w roku 75, wszystkie osoby które przetrwały II wojne światową, wszystkie osoby które skończyły politologie...
itd..
generalnie jakbyś ludzi nie podzieliła to sobie możesz dopisać mnóstwo uroczych cech które będą tak ogólnikowe że aż wspólne
ba, jakbyś z dystansem, nie znajaąc włąsnego znaku zodiaku przeczytała opis innego znaku zodiaku to też bys uznała że to takie podobne do ciebie
ale teraz nie uznasz bo jesteś zmanipulowana i wydaje ci się że magiczne dopasowanie przeprowadzone za pomocą daty urodzenia się nie myli

Cytat:
Napisane przez keine_angst Pokaż wiadomość
Nie uważasz, że to głupie, że wszyscy ludzie uważają się za wyjątkowych, a jak przychodzi co do czego, to grupują się do tych dwunastu grup?
Na miłość nie ma reguły. Bliźnięta łączą się ze Skorpionami, młodzi ze starszymi, bruneci z blondynkami, lekarze z prawnikami.
też mnie to zastawia
każdy jest wyjątkowy ale do jednej z 12 grup to pasuje

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
całe życie słyszałam: "nigdy nie wiąż się ze skorpionem, to najgorszy znak". oczywiście mój tż jest skorpionem (jego mama i babcia też). i jak dotąd to najmilsze osoby z jakimi przyszło mi obcować

nie wierzę w takie bzdury...
o kurczę a ja jestem skropion ;P
ale TZ jakoś zniósł ze mną 7 lat więcj chyba nie jest tak źle
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:46   #19
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez maryna508 Pokaż wiadomość
Tak to ja jestem spod znaku blizniąt :
-Łatwo nawiązuje kontakty międzyludzkie
-Towarzyska (lecz np znajdując się w nowym otoczeniu najpierw sprawdzam grunt )
-Szybko się nudzę
-ciężko mi zaufać ludziom (chodz spotkałam się z osobami spod blizniąt które ufają aż nadto - więc tu nie ma reguły )
-trochę roztrzepana (ciągle gdzieś za czymś gonie , czegoś poszukuję)
-jednak czasami mam chwile samotności , lubię pobyć sama słuchając tylko muzyki
-jestem marzycielką - ale potrafie wyczuć moment kiedy trzeba zejść na ziemię
- Co do tego że szybko się nudzę chodzi też tu o partnerów .. po prostu aby związek trwał potrzeba ciągle nowych wrażeń , coś nowego aby nigdy nie wkradła się monotonia .. (lecz jak się zakocham naprawdę , to będę starała się aby zrobić wszystko aby umocnić związek , jak się nie uda to z ciężkim bólem serca będę musiała odejść )
- Pomocna
-gadadtliwa (czasami nawet aż za bardzo )
-nie potrafię się długo gniewać (wybaczam ale nigdy nie zapominam )
-niezdecydowanie (chociaż staram się z tym walczyć )
-z moich wad to chyba to że jestem ciekawska :P
-Uparta (lecz potrafię pójść na kompromis )
-Mam duże poczucie humoru
-huśtawka nastrojów :P)
-nie lubię sprzeciwu , zawszę lubię mieć rację ( Ty jako zodiakalny LEW wiesz o czym mówię )
-nieprzewidywalna
-niecierpliwa (chociaż życie nauczyło mnie już sztuki cierpliwość , więc zależy z czym to będzie związane )
-100 pomysłów na minutę , o jednym mówię, o innym myślę a trzecie robię i to wszystko w jednej chwili :P niestety mając tak wiele pomysłów tylko niektóre mogę wprowadzić w życie no i żeby je doprowadzić do końca... to jest prawie nie możliwe ponieważ wpadłam właśnie na kolejny świetny pomysł lepszy od poprzedniego i teraz będe musiała się zając tym nowym (czyli tak zwany słomiany zapał )- ale staram się doprowadzać ważne sprawy zawsze do końca
A tak naprawdę to samą siebie ciężko mi poznać ponieważ z każdym dniem odnajduję coś nowego
Mam podobne cechy charakteru, a nie jestem spod znaku Bliźniąt.

Teoria z przypisywaniem czegokolwiek do znaku zodiaku, zwłaszcza przyszłych partnerów, jest niezbyt rozsądna.
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 12:56   #20
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Mam podobne cechy charakteru, a nie jestem spod znaku Bliźniąt.

Teoria z przypisywaniem czegokolwiek do znaku zodiaku, zwłaszcza przyszłych partnerów, jest niezbyt rozsądna.


maryno, podałaś tyle cech, że każdy znak zodiaku może się w nie "wpasować".
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:58   #21
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Ja jestem z pod znaku bliźniąt, mój mąż to skorpion. Jesteśmy razem 4 lata. Więc połączenie jest możliwe. Jednak muszę przyznać że życie ze skorpionem nie jest łatwe...
Potwierdzam
Ja strzelec, on skorpion.


Osobiście w horopskopy nie wierzę, bo nie chcę.
Jest to - że tak to nazwę - ciemna strona mocy
Horoskopy w gazetach to wiadomo, pic na wodę.
Jednak nie jedna wróżka zaprzedaje duszę diabłu, za moc wróżenia.
(Ksiądź opowiadał)
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:01   #22
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Jednak nie jedna wróżka zaprzedaje duszę diabłu, za moc wróżenia.
(Ksiądź opowiadał)
Tak tak, księża różne głupoty opowiadają.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:09   #23
maryna508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Wiem że wiele ludzi na całym świecie ma wiele wspólnych cech i nawet nie ma co się doszukiwać bo to jest logiczne.
Przecież piszę wyraznie - nie przykładam dużej uwagi do znaków zodiaku bo Nie to jest ważne w życiu.
Chciałam po prostu z czystej ciekawości dowiedzieć się .. jak dziewczyną które są w takich związkach się wiedzie . A wy na mnie odrazu naskakujecie.
maryna508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:14   #24
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez maryna508 Pokaż wiadomość
Wiem że wiele ludzi na całym świecie ma wiele wspólnych cech i nawet nie ma co się doszukiwać bo to jest logiczne.
Przecież piszę wyraznie - nie przykładam dużej uwagi do znaków zodiaku bo Nie to jest ważne w życiu.
Chciałam po prostu z czystej ciekawości dowiedzieć się .. jak dziewczyną które są w takich związkach się wiedzie . A wy na mnie odrazu naskakujecie.
No ale jak ma im się wieść? Tak jak wszystkim innym.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:15   #25
maryna508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Potwierdzam
Ja strzelec, on skorpion.


Osobiście w horopskopy nie wierzę, bo nie chcę.
Jest to - że tak to nazwę - ciemna strona mocy
Horoskopy w gazetach to wiadomo, pic na wodę.
Jednak nie jedna wróżka zaprzedaje duszę diabłu, za moc wróżenia.
(Ksiądź opowiadał)

Ja w horoskopy też nie wierzę ponieważ to co tam wypisują to totalne bzdury ... Jednak znaki zodiaku to trochę inna sprawa , lecz też czytajac pewne rzeczy na ten temat biorę z przymróżeniem oka

Do karolynka90
Widzisz jednak już druga osoba się znalazła która twierdzi że jednak życie ze skorpionem nie jest łatwe ...
Kolejny przykład moi rodzicie mama byk tata skorpion ... Niby w horoskopach pisze że mogą stworzyć parę idealną .. lecz w rzeczywistości tak nie jest , ponieważ skorpion ma cięzki charakter i trzeba wykazać się dużą dozą cierpliwości i po prostu trzeba umieć go zrozumieć. Lecz mimo wzajemnej Miłości wytrzymali ze sobą tyle lat I to kolejny dowód na to że to nie znaki zodiaku grają dużą rolę , a Miłośc

Edytowane przez maryna508
Czas edycji: 2010-11-28 o 13:16
maryna508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:27   #26
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez maryna508 Pokaż wiadomość
Widzisz jednak już druga osoba się znalazła która twierdzi że jednak życie ze skorpionem nie jest łatwe ...
A tu masz wypowiedź, która łamie Twoją hipotezę:
Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
oczywiście mój tż jest skorpionem (jego mama i babcia też). i jak dotąd to najmilsze osoby z jakimi przyszło mi obcować
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:33   #27
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez maryna508 Pokaż wiadomość
skorpion ma cięzki charakter i trzeba wykazać się dużą dozą cierpliwości i po prostu trzeba umieć go zrozumieć.
akurat słyszałam podobnie. życie jednak zweryfikowało, bo znajome mi skorpiony są bardzo ugodowe, pomocne, czułe, delikatne. mają własne zdanie, ale nie jest oni nigdy nie do przeforsowania (przy użyciu racjonalnych argumentów). najczęściej kierują się sercem. a jeśli ktoś w moim związku jest trudny, to na pewno nie tż

naiwne upraszczanie
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:35   #28
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Znaki zodiaku nic nie mówią o człowieku, ja jestem lwem, a tak naprawdę jestem spokojna, nieśmiała, mało się odzywam, więc całkowite przeciwieństwo lwa
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:42   #29
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Znaki zodiaku nic nie mówią o człowieku, ja jestem lwem, a tak naprawdę jestem spokojna, nieśmiała, mało się odzywam, więc całkowite przeciwieństwo lwa
A ja - też lew - nie jestem zbyt spokojna, absolutnie nie nieśmiała, często paplam jak typowa gaduła.
Czyli jesteśmy całkiem inne.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:08   #30
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

jeśli jesteś potulna to wszystko będzie ok. oczywiście to taki stereotyp , gdy miałam 17 lat też brałam takie rzeczy pod uwagę
ja też jestem skorpion i związałam się z lwem, czyli dwa uparciuchy, jakoś dajemy radę
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.