W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-29, 20:13   #2011
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka¿ wiadomo¶æ
ca³o¶æ na wodzie 9, tak?
jak bedzie jasno rudy, albo poziom nie ciemniejszy jak ruda 8 to na oksy 6%.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 20:16   #2012
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Ja wrocilam juz z keratyny.
Jak mowilam kolor szlag trafi
zdjecia mam, nie wiem w sumie czy pokazywac...bo widaæ tylko jak kolor sie rozjasnil i ze wlosy maj± g³adk± strukturê, jak to po keratynie.
Jasniutko Bedziesz przyciemniac spowrotem czy zostawiasz??

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Kotkaaa!!!!
I po co wstawi³a¶ tego linka z farb± 111!
Teraz mam problem, c10, alfa , czy garnier 111 dziêki bardzo
Bierz c10, ze 111 bedzie cie znowu wkurzac ze ci wyszlo szaro, ze smerfik itd. A c10 wychodzi czysto, ³adnie Mi nawet po 111 Nutrisse szary mocno wylazl Ale mi to zawsze wy³azi, pewnie po Londzie bede fioletowa Ale po c10 nic
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Lecê do biedronki po czerwonego elseve i mo¿e co¶ jeszcze Moje marzenie to znale¼æ tam jeszcze dwupak garniera nutrisse 111 za 14,99z³
Ja ostatnio wchodze do biedronki i stwierdzilam ze teraz nawet tam nie moge na zakupy wchodzic Tu jakies szampony, tu l'oreal, tu joanna, tu timotei, tu kosmetyki z bella, maybelline, wtf?! Moja oaza spokoju zniknela
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ


s³ysza³y¶cie ¿e we Francji zmar³y dziewczyny co Dianê za¿ywa³y?
I u nas bez najwiêkszej konieczno¶ci lekarze maj± nie przepisywaæ bo grozi zatorami krwi...
Nawet te najnowsze tabsy typu Yaz gro¿± zatorami i zakrzepami.
Tabsy maja skutki uboczne i nigdy niewiadomo czy sie komus nie przytrafi.
Ja Diane bra³am i to 8 miesiêcy i s± to tabletki ktore wspominam jako jedne z najlepszych dlatego ze skutkow ubocznych zero, cellulitu zero, nie przytylam, woda sie nie zbierala - a co bylo dla mnie najwazniejsze, wyleczylam sobie naprawde kiepski tradzik. Mialam mega ropne gule na calej twarzy i w tym celu tez diane mialam przepisane - i pomoglo i do dzis nawet jak odstawie tabletki to wiadomo - wysyp mam tego ju¿ nie unikne w moim przypadku. Ale nie mam nigdy nawrotow takich jak przed Diane.
Wiec nie robmy z nich zla niewiadomo jakiego bo to jest przede wszystkim lek, i wiekszosc dziewczyn jak im sie je przepisuje dobrze o tym wie, ale i tak je biora. Przeciez nie musza sie u lekarza zgadzac, ja z moim dobre pol godziny debatowalam przed przepisaniem.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
i jeszcze tu dla naprawde ciekawych tematu:

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/index.php?topic=762.0

jak wspomnialam- jak juz brac to komplex B. bo stosowanie wybranej B5 rowniez powoduje zaburzenie w ogolnej gospodarce organizmu i zarzadzaniem wszystkimi rodzajami B.

no i ta scisla B5 dowala nerkom...wiedzial ktos? a w ulotce stoi

i przeczytalam raport ze Polacy czesto maja niedobory grupy B... stad moze rewelacja po efektach brania calcium pantho.. jelfy i ten boom na necie

irytuja mnie te nozyczki... tak macie spacje se usuniecie po fe)

http://www.fe mineus.pl/index.php?topic=762.0
A to nie jest tak ¿e sama B5 ciezko przedawkowac? Nie wiem moge sie mylic. Ale generanie w wiekszosci ludzie maja niedobory jakichs witamin - taka prawda. A przedawkowanie podobno najczesciej jest przy complexach witamin jak ktos za duzo bierze, albo nie ma niedoborow i bierze niepotrzebnie.
Nie wiem ja np mam tak ze samych witamin nigdy nie biore - chyba ze leczniczo. Wyszlam z zalozenia ze po cos te suplementy diety sa, i po to sa skonstruowane w taki a nie inny sposob zeby taki i taki gosc sobie krzywdy tym nie zrobil a zeby efekt by³.
A ja tam wole nie polykac niewiadomo czego tylko po to zeby mi wlosy szybciej urosly.
Moj Celebrin tez biore glownie dlatego ze mam problemy z cera i to ze moze mi sie wlosy poprawia to dodatkowy plus.

Ludzie czasem slepo ida za czyms niewiadomo czemu, pamietam slynna masc na grzybice bo po niej wlosy szybciej rosna
I tez wielkie afery ze to i to sie stalo po lekach - naprawde niewielki procent to sa takie przypadki ze cos sie dzieje bez ostrzezenia. Ale jak ktos nie zwraca uwagi na to ze gdzies go boli itd to co sie potem dziwic. Wszystko trzeba przyjmowac z rozsadkiem...

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
agatko szkoda ze nie masz fejsa bo bys wiedziala wszystko.
ja juz wiem i niestety ale w moich oczach to fryz na siebie bata nakrecil i tyle
Ja fryza na fejsie nie mam wiec nawet nie wiem co on tam nawyczynial Ale moglaby mi ktoras link do bloga podeslac ;>
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 20:19   #2013
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ale wiesz ty jestes madra kobietka i nie wierze ze jakbys zauwazyla ze nagle po odzywce ³amia ci sie pazurki czy rozdwajaja to bys na sile dalej stosowala czy maja plamy, przebarwienia czy cos...
onycholiza nie robi sie w kilka dni- to proces ktory trwa.
a jak ktos stosuje slepo i na nic nie zwaza to potem pretensje do siebie nie do producenta

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------


nie jest ale mocno rozjasnia, ma szanse sie sprawdzic.


nic z tym nie zrobisz...
dlatego najlepiej jak ja- pelny ignor i tyle. i niech se gadaja te wszystkie madralinskie, jedna od drugiej lepsza... czasem takie glupoty czytam na w. ze nie wiem smiac sie? czy to jacys niedorobieni pisza? ale jak mnie kilka osob nauczylo mailami- biore wdech, posmieje sie, nieraz poszydze z glupoty... i ide dalej robic swoje ja juz nie nawracam.
fryz tez sie wlasnei nauczyl, ze nie warto swojej dupy wystawiac na nawracanie, bo wdziecznosci zero a wokol wrogowie co tylko czekaja zeby cie uziemic ma dowod namacalny.
dlatego doradzam teraz tylko tym prywatnie- maile albo tym upartym co sie dopomna na naszym watku- bo widze ze naprawde im zalezy.
narzucac sie nie bede.
dziêki, jeszcze siê waham nad joanna szlachetn± per³±...
albo ten garnier 111,
która lepsza kochana bunny?
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 20:22   #2014
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

Ziemniaki s± faktycznie kaloryczne Zrób mu ciemny ry¿ z piersi± kurczaka zapiekan± w piekarniku i jakim¶ sosem z papryk±, cebulk± itp. to bêdzie zdrowo I smacznie
Ziemniaki owszem maj± wysoki indeks glikemiczny i sa bardzo energetyczne - ale przy tym nie sa tuczace, wiec jak ktos gada ze on nie je ziemniakow bo jest na diecie to bzdura A np takie ziemniaki w mundurkach odpowiednio ugotowane to nie dosc ze bardzo energetyczne to jeszcze witaminy c maj± wiecej niz cytryna
Tuczace sa nie ziemniaki, ale zazwyczaj tluszczyk ktorym sie polewa, jakies ciezkie sosy itd. Ziemniaki np z surowa czy buraczkami i miesem beda mniej tuczace niz taki ryz z jakims ciezkim sosem itd.
Wiec jak wszystko - w odpowiednich ilosciach bez przejadania mozna spokojnie jesc

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
nie piszesz jaka to konkretnie farba- nazwa i odcien... wiec albo farba za slaba zle dobrana albo oksy za niski


o masz to ja tak przeplacam ze bez promo z 9zl
hehe


mysle ze jest bardziej niebieska ale moge sie mylic, najlepiej jeden raz sprobuj


nie do wiary ze to wszystko spotkalo cie jednego dnia


ale mocne sa, walcza o mnie jak lwice wrau!
A no jasna cholera spotkalo
W nagrode kupilm sobie buty Nie wiem do czego je zaloze ale kupilam, no przeciez porozklejaly mi sie, nie mam w czym chodzic

I mam prace Nie w labo co prawda ale temat nie zginie
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 20:27   #2015
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ziemniaki owszem maj± wysoki indeks glikemiczny i sa bardzo energetyczne - ale przy tym nie sa tuczace, wiec jak ktos gada ze on nie je ziemniakow bo jest na diecie to bzdura A np takie ziemniaki w mundurkach odpowiednio ugotowane to nie dosc ze bardzo energetyczne to jeszcze witaminy c maj± wiecej niz cytryna
Tuczace sa nie ziemniaki, ale zazwyczaj tluszczyk ktorym sie polewa, jakies ciezkie sosy itd. Ziemniaki np z surowa czy buraczkami i miesem beda mniej tuczace niz taki ryz z jakims ciezkim sosem itd.
Wiec jak wszystko - w odpowiednich ilosciach bez przejadania mozna spokojnie jesc



A no jasna cholera spotkalo
W nagrode kupilm sobie buty Nie wiem do czego je zaloze ale kupilam, no przeciez porozklejaly mi sie, nie mam w czym chodzic

I mam prace Nie w labo co prawda ale temat nie zginie
super, gratulacje!

a co to za butki, ¿e nie wiesz do czego je za³o¿ysz??
poka¿?
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 20:29   #2016
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ha w koñcu znalaz³am! Tajemnicza osóbka z tego w±tku, która dawa³a zdjêcia z k³adzenia garniera 111 na rudy to... milka Dosz³am do 20-której¶ strony ¿eby te cholerne zdjêcia znale¼æ Ale mam motywacjê i wiarê w to ¿e siê uda Milka dziêki za zdjêcia, przyda³y siê

Czeko, a mo¿e on jest na tej diecie co siê patrzy na indeks glikemiczny?
Kurcze, to ja my¶la³am zawsze ¿e ziemniaki s± tucz±ce, wiele osób przy diecie odstawia w³a¶nie je i na necie nieraz czyta³am ¿e s± kaloryczne i co¶ tam co¶ tam Dziêki ¿e mnie wyprowadzi³a¶ z b³êdu
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 20:34   #2017
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Cholerka... KTÓRA Z WAS DAWA£A ZDJÊCIA PO GARNIERZE NUTRISSE 111 K£ADZIONYM NA RUDO¦Æ?? Bêdê wdziêczna za odzew
Czujê siê wywo³ana do odpowiedzi hihi To chyba o mnie chodzi, wstawia³am zdjêcia kilka stron wcze¶niej

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ja koncze czytac 1 czesc ale mam wszystkie 3 w pdf na komorce mnie sie podoba, tz na tym korzysta ale ciii....


Ja tylko 1 czê¶æ przeczyta³am na razie.

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sama z regu³y siê farbuje no czasem w wyj±tkowych sytuacjach pomaga mi T¿
Mnie zawsze t¿ farbuje, ju¿ siê przyzwyczai³ i nie marudzi jak na pocz±tku Ostatnio nie farbowa³am to mia³ trochê przerwy ale ju¿ nied³ugo...


Odwa¿y³am siê w koñcu i kupi³am czerwon± szminkê, tak± NAPRAWDÊ czerwon± Muszê powiedzieæ, ¿e czujê siê w niej baaardzo kobieco
.
.
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 20:37   #2018
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Wizaz znowu swiruje

Nataszka - dzieki buty kupilam tzw sneakers, prawie identyczne jak te z linka tylko bezowe, i bez jasniejszej podeszwy, troche inaczej wiazane u gory Do jakichs zwyklych spodni i prostych bluzek, koszulek bede nosic po prostu. Potrzebowalam jakichs wygodnych bucikow nie balerinek i mam Bo tak to mam na wiosne same szpile i mega koturny. Tylko problem bo nie mam zadnego wierzchniego okrycia w jasniejszym kolorze, a czarnych juz nie bylo w moim rozmiarze

http://moda.allegro.pl/272-buty-high...954944353.html


EXCLUSIVE T¯ to ja nie wiem jaka ma diete Bo on na silownie chodzi i chce sporo kg zgubic i mase zbudowac do tego. Tluszcze ogranicza, sporo bialka, ja mu gotuje po swojemu. Mniejsze porcje, nietlusto, raczej dietetycznie. Jak nie chce to prosze bardzo moze sobie gotowac sam, ja nie bede gotowala osobno A do pracy sobie robi jakis tam ryz z warzywami i jest git.

Same ziemniaki tuczace nie sa, wiec spokojnie. Trzech dietetykow mi to mowilo Tylko nie mozna ich jesc niewiadomo ile, i nie laczyc z tlustymi rzeczami
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 20:38   #2019
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ja jestem na niby diecie tzn staram sie zdrowo odzywiaæ i æwiczyc i dzi¶ jad³am ziemniaczki, oczywi¶cie bez omasty

Czeko ja tez mam dzi¶ z³y dzieñ...ukruszy³o mi siê czê¶æ zêba 5tki kiedy¶ mi kawa³ek plomby wypad³ ale mi to nie przeszkadza³o bo nie bola³o...potem siê kiwa³o cos w tym z±bku a dzis podczas jedzenia wypad³o, kawa³ek z bocznej ¶cianki jakby...
i na co moje odk³adanie kasy na nowe okulary(co i tak jest musem bo te ju¿ stare i rozklekotane...) jak na dentystê z 500 wywalê
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 20:42   #2020
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII


jak siê tyle jej exclusivee naszuka³a to ona siê pojawi³a
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 20:42   #2021
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Exclusive to siê naszuka³a¶ a trzeba by³o poczekaæ a¿ wrócê hihi no dobra nie wiedzia³a¶
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 20:43   #2022
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Wyobra¼cie sobie ze dzisiaj chcia³am porozmawiaæ z mam± czy nie mia³aby za z³e ze wziê³abym psiaka ... a ona w³a¶nie nie ma raczej nic przeciwko, tylko!!! powiedzia³a ze znów jak zostawiê psa z ni± np. jak bede w pracy, czy na imprezie,gdziekolwiek... co¶ mo¿e mu sie staæ, i ze czuje sie winna ¶mierci obu psiaków bo sta³o sie to przy niej , zacze³a strasznie p³akaæ... i uciek³a z pokoju... dopiero teraz to zauwarzy³am... Mama boi sie ze znów sie tak stanie i dlatego nie mo¿e sie przekonaæ do wziêcia psa


Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Pozwolê sobie zacytowaæ wypowied¼ fryza o tym na w±tku o dekoloryzacji:"dosta³em bana bo moje konto zosta³o uznane za sponsorowane i ze ja tutaj robiê reklamê " jednym s³owem- MASAKRA Jednej rzeczy nie rozumiem, nie chcê nikogo obra¿aæ, ale ta dziewczyna co tu o niej kiedy¶ pisa³y¶cie, ta ca³a mysia, te¿ ma przecie¿ bloga i oferuje swoje us³ugi, wiêc niby dlaczego ona bana nie dosta³a, tylko w³a¶nie fryz który recenzjowa³ tylko jakie¶ produkty których u¿ywa³, a przede wszystkim to doradza³ dziewczynom? Nie pojmuje tego
z tego co piszesz to niby wynika ze jest niewinny ale czytaj±c dalej to nie zabardzo tak wygl±da

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mi siê ciuchy z tej firmy podobaj±.... http://www.bbnb.eu/collection
szczególnie kiecki...
kiecki super, moja mama mówi ze to lata jej m³odo¶ci w modzie powracaj± szczególnie ta kiecka która sie bardzooo mi podoba http://www.bbnb.eu/product/350/dressstuds001.html

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie pisa³am z Andym na FB i okaza³o siê, ¿e dosta³ bana ze wzglêdu na 4 konta ..... powiedzia³, ¿e ju¿ tu nigdy nie wróci na wiza¿ i jak cos to jest Fb i jego blog...
hmmm... czyli jednak co¶ by³o nie tak... w sumie ja z nim nie pisa³am ale kojarzê go, wiec nawet nie wypowiem sie na jego obrone czy zarzut

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
ale On mia³ 4 konta czy co

wszystko to jakies posrane...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 20:51   #2023
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
jak bedzie jasno rudy, albo poziom nie ciemniejszy jak ruda 8 to na oksy 6%.
bardzo ci dziêkujê!!! kamieñ spad³ mi z serca... teraz bêdê czekaæ, pewnie jeszcze z miesi±c i pochwalê siê efektem
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 20:53   #2024
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Wyobra¼cie sobie ze dzisiaj chcia³am porozmawiaæ z mam± czy nie mia³aby za z³e ze wziê³abym psiaka ... a ona w³a¶nie nie ma raczej nic przeciwko, tylko!!! powiedzia³a ze znów jak zostawiê psa z ni± np. jak bede w pracy, czy na imprezie,gdziekolwiek... co¶ mo¿e mu sie staæ, i ze czuje sie winna ¶mierci obu psiaków bo sta³o sie to przy niej , zacze³a strasznie p³akaæ... i uciek³a z pokoju... dopiero teraz to zauwarzy³am... Mama boi sie ze znów sie tak stanie i dlatego nie mo¿e sie przekonaæ do wziêcia psa




z tego co piszesz to niby wynika ze jest niewinny ale czytaj±c dalej to nie zabardzo tak wygl±da



kiecki super, moja mama mówi ze to lata jej m³odo¶ci w modzie powracaj± szczególnie ta kiecka która sie bardzooo mi podoba http://www.bbnb.eu/product/350/dressstuds001.html



hmmm... czyli jednak co¶ by³o nie tak... w sumie ja z nim nie pisa³am ale kojarzê go, wiec nawet nie wypowiem sie na jego obrone czy zarzut



nie fajnie z tymi pieskami, mo¿e faktycznie trzeba siê zastanowiæ czy ma siê dla zwierzaka czas... bo mama to wiêcej prze¿ywa, ty masz czas na pracê na znajomych imprezy internet, a mama pewnie siê przywi±zuje emocjonalnie a potem prze¿ywa to strasznie,
no ja chyba bym siê nie zdecydowa³a... po takiej reakcji swojej mamy, wybacz ¿e to piszê ale piszê co my¶le

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Wyobra¼cie sobie ze dzisiaj chcia³am porozmawiaæ z mam± czy nie mia³aby za z³e ze wziê³abym psiaka ... a ona w³a¶nie nie ma raczej nic przeciwko, tylko!!! powiedzia³a ze znów jak zostawiê psa z ni± np. jak bede w pracy, czy na imprezie,gdziekolwiek... co¶ mo¿e mu sie staæ, i ze czuje sie winna ¶mierci obu psiaków bo sta³o sie to przy niej , zacze³a strasznie p³akaæ... i uciek³a z pokoju... dopiero teraz to zauwarzy³am... Mama boi sie ze znów sie tak stanie i dlatego nie mo¿e sie przekonaæ do wziêcia psa




z tego co piszesz to niby wynika ze jest niewinny ale czytaj±c dalej to nie zabardzo tak wygl±da



kiecki super, moja mama mówi ze to lata jej m³odo¶ci w modzie powracaj± szczególnie ta kiecka która sie bardzooo mi podoba http://www.bbnb.eu/product/350/dressstuds001.html



hmmm... czyli jednak co¶ by³o nie tak... w sumie ja z nim nie pisa³am ale kojarzê go, wiec nawet nie wypowiem sie na jego obrone czy zarzut



a czemu obok (w podpisie) obok garnier masz +12 % woda, dodajesz inn± wodê? w jakiej proporcji?
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:01   #2025
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Czujê siê wywo³ana do odpowiedzi hihi To chyba o mnie chodzi, wstawia³am zdjêcia kilka stron wcze¶niej

Odwa¿y³am siê w koñcu i kupi³am czerwon± szminkê, tak± NAPRAWDÊ czerwon± Muszê powiedzieæ, ¿e czujê siê w niej baaardzo kobieco
.
.
Ja te¿ muszê sobie jak±¶ kupiæ, my¶la³am o tych co reklamuje kate moss z rimella.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Wizaz znowu swiruje

EXCLUSIVE T¯ to ja nie wiem jaka ma diete Bo on na silownie chodzi i chce sporo kg zgubic i mase zbudowac do tego. Tluszcze ogranicza, sporo bialka, ja mu gotuje po swojemu. Mniejsze porcje, nietlusto, raczej dietetycznie. Jak nie chce to prosze bardzo moze sobie gotowac sam, ja nie bede gotowala osobno A do pracy sobie robi jakis tam ryz z warzywami i jest git.

Same ziemniaki tuczace nie sa, wiec spokojnie. Trzech dietetykow mi to mowilo Tylko nie mozna ich jesc niewiadomo ile, i nie laczyc z tlustymi rzeczami
Aa rozumiem

Dobrze wiedzieæ, dziêkujê za info

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
agatko szkoda ze nie masz fejsa bo bys wiedziala wszystko.
ja juz wiem i niestety ale w moich oczach to fryz na siebie bata nakrecil i tyle
Ciekawa jestem o co tu chodzi
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:02   #2026
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Buahot milo mi ze tak napisalas
jak moglabym sie gniewac

Czekoladowo dziekuje bede przyciemniac. ten kolor ze zdjec bardzo jasny wyszedl, naprawde jest ciemniejszy. Za 2 tyg mam poprawke koloru, pewnie wella touchem polaczonym z illumina. Chcê mieæ taki poziom jaki mialam po wyjsciu od fryz. Mysle ze to farbowanie zapewni mi spokoj do ¦wiat Wielkanocnych. A przed Swietami pewnie bede musiala toner daæ. Zobacze zreszta jak sie bedzie wyplukiwalo.

Kotka reakcja mamy jest normalna, martwi sie. Powiedz jej ze nie moze czuc sie winna, moglo sie staæ przy kazdym.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:07   #2027
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

nataszka25

Ja w tygodniu opiekuje sie psem do 9 rano a potem od 19 wieczorem, a od 15-16 mama, a w weekendy on by³ ze mn±,wiadomo ze czasem jest wolne itp... czyli tak jak w normalnej rodzinie cz³onkowie przywi±zuj± sie do pupili. Ja nawet zacze³am analizowaæ wszystko przez to co mi powiedzia³a i zauwarzy³am ze mój pies w³a¶nie w tym czasie (ok 2m-c przed smierci±) zaczo³ sie do mojej mamy bardziej przywi±zywaæ ni¿ wcze¶niej... czy to jakie¶ fatum sci±ga? ze jak pies sie przywi±zuje do mojej mamy co¶ sie dzieje? o co tu chodzi....



a co do wody to tak zawsze j± podmienia³am w nutrissie w tych samych proporcjach, próbowa³am tego z naturalsem ale nie mia³am dobergo efektu i jeszcze niszczy³ mi w³osy wiec zamierzam zmieniæ farbê, dziewczyny te¿ tak robi±

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Agatko

Ja wiem ze normalna ale moja mama ma teraz depresje i niepotrafi sobie z ni± poradziæ i ja zaczê³am te¿ wierzyæ w to jakie¶ fatum, przez to jak mi to gada i jak sie boi, i teraz sobie powkrêca³y¶my ze co¶ jest na rzeczy skoro sie tak dzieje.... pisa³am o tym wy¿ej
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:07   #2028
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Exclusive ja kupi³am z Sensique na pocz±tek bo nawet nie wiedzia³am jak bêdê w takiej wygl±daæ i siê czuæ, wiêc kupi³am co by³o najtañsze Zobaczymy jak z trwa³o¶ci±

Co znowu jest z tym cytowaniem na wiza¿u
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:12   #2029
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kotka zadne fatum noo tak sie stalo i juz. Musicie sie wspierac i dacie sobie rade. mysle ze jak wezmiecie psiaka mamie poprawi sie humor.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Dziewczyny mam ochote na jakas mocn± fajn± szminke, blyszczyk, ale raczej matowe bez drobin. Jakis roz, fuksja co¶ takiego modnego;d zeby bylo wyraziscie i fajnie znacie cos takiego> jakis konkretny produkt?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 21:14   #2030
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Exclusive to siê naszuka³a¶ a trzeba by³o poczekaæ a¿ wrócê hihi no dobra nie wiedzia³a¶
No w³a¶nie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ostatnio wchodze do biedronki i stwierdzilam ze teraz nawet tam nie moge na zakupy wchodzic Tu jakies szampony, tu l'oreal, tu joanna, tu timotei, tu kosmetyki z bella, maybelline, wtf?! Moja oaza spokoju zniknela

Ja fryza na fejsie nie mam wiec nawet nie wiem co on tam nawyczynial Ale moglaby mi ktoras link do bloga podeslac ;>
Faktycznie

KLIK
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-29 o 21:17
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:16   #2031
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Jasniutko Bedziesz przyciemniac spowrotem czy zostawiasz??


Bierz c10, ze 111 bedzie cie znowu wkurzac ze ci wyszlo szaro, ze smerfik itd. A c10 wychodzi czysto, ³adnie Mi nawet po 111 Nutrisse szary mocno wylazl Ale mi to zawsze wy³azi, pewnie po Londzie bede fioletowa Ale po c10 nic

Ja ostatnio wchodze do biedronki i stwierdzilam ze teraz nawet tam nie moge na zakupy wchodzic Tu jakies szampony, tu l'oreal, tu joanna, tu timotei, tu kosmetyki z bella, maybelline, wtf?! Moja oaza spokoju zniknela

Nawet te najnowsze tabsy typu Yaz gro¿± zatorami i zakrzepami.
Tabsy maja skutki uboczne i nigdy niewiadomo czy sie komus nie przytrafi.
Ja Diane bra³am i to 8 miesiêcy i s± to tabletki ktore wspominam jako jedne z najlepszych dlatego ze skutkow ubocznych zero, cellulitu zero, nie przytylam, woda sie nie zbierala - a co bylo dla mnie najwazniejsze, wyleczylam sobie naprawde kiepski tradzik. Mialam mega ropne gule na calej twarzy i w tym celu tez diane mialam przepisane - i pomoglo i do dzis nawet jak odstawie tabletki to wiadomo - wysyp mam tego ju¿ nie unikne w moim przypadku. Ale nie mam nigdy nawrotow takich jak przed Diane.
Wiec nie robmy z nich zla niewiadomo jakiego bo to jest przede wszystkim lek, i wiekszosc dziewczyn jak im sie je przepisuje dobrze o tym wie, ale i tak je biora. Przeciez nie musza sie u lekarza zgadzac, ja z moim dobre pol godziny debatowalam przed przepisaniem.

A to nie jest tak ¿e sama B5 ciezko przedawkowac? Nie wiem moge sie mylic. Ale generanie w wiekszosci ludzie maja niedobory jakichs witamin - taka prawda. A przedawkowanie podobno najczesciej jest przy complexach witamin jak ktos za duzo bierze, albo nie ma niedoborow i bierze niepotrzebnie.
Nie wiem ja np mam tak ze samych witamin nigdy nie biore - chyba ze leczniczo. Wyszlam z zalozenia ze po cos te suplementy diety sa, i po to sa skonstruowane w taki a nie inny sposob zeby taki i taki gosc sobie krzywdy tym nie zrobil a zeby efekt by³.
A ja tam wole nie polykac niewiadomo czego tylko po to zeby mi wlosy szybciej urosly.
Moj Celebrin tez biore glownie dlatego ze mam problemy z cera i to ze moze mi sie wlosy poprawia to dodatkowy plus.

Ludzie czasem slepo ida za czyms niewiadomo czemu, pamietam slynna masc na grzybice bo po niej wlosy szybciej rosna
I tez wielkie afery ze to i to sie stalo po lekach - naprawde niewielki procent to sa takie przypadki ze cos sie dzieje bez ostrzezenia. Ale jak ktos nie zwraca uwagi na to ze gdzies go boli itd to co sie potem dziwic. Wszystko trzeba przyjmowac z rozsadkiem...


Ja fryza na fejsie nie mam wiec nawet nie wiem co on tam nawyczynial Ale moglaby mi ktoras link do bloga podeslac ;>
niby ciezko akurat ta przedawkowac ale z drugiej strony nei wiesz jaki masz niedobor i ile konkretniej potrzebuje twoj organizm...a nerkom dowalasz kazdy ma swoj rozum.

blog link:

http://andyfromhell.blogspot.com/

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki, jeszcze siê waham nad joanna szlachetn± per³±...
albo ten garnier 111,
która lepsza kochana bunny?
jak ma byc chlodniej to 111.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ziemniaki owszem maj± wysoki indeks glikemiczny i sa bardzo energetyczne - ale przy tym nie sa tuczace, wiec jak ktos gada ze on nie je ziemniakow bo jest na diecie to bzdura A np takie ziemniaki w mundurkach odpowiednio ugotowane to nie dosc ze bardzo energetyczne to jeszcze witaminy c maj± wiecej niz cytryna
Tuczace sa nie ziemniaki, ale zazwyczaj tluszczyk ktorym sie polewa, jakies ciezkie sosy itd. Ziemniaki np z surowa czy buraczkami i miesem beda mniej tuczace niz taki ryz z jakims ciezkim sosem itd.
Wiec jak wszystko - w odpowiednich ilosciach bez przejadania mozna spokojnie jesc



A no jasna cholera spotkalo
W nagrode kupilm sobie buty Nie wiem do czego je zaloze ale kupilam, no przeciez porozklejaly mi sie, nie mam w czym chodzic

I mam prace Nie w labo co prawda ale temat nie zginie
wow gratki z roboty nowej

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Czujê siê wywo³ana do odpowiedzi hihi To chyba o mnie chodzi, wstawia³am zdjêcia kilka stron wcze¶niej




Ja tylko 1 czê¶æ przeczyta³am na razie.


Mnie zawsze t¿ farbuje, ju¿ siê przyzwyczai³ i nie marudzi jak na pocz±tku Ostatnio nie farbowa³am to mia³ trochê przerwy ale ju¿ nied³ugo...


Odwa¿y³am siê w koñcu i kupi³am czerwon± szminkê, tak± NAPRAWDÊ czerwon± Muszê powiedzieæ, ¿e czujê siê w niej baaardzo kobieco
.
.
pokaz sie w czerwieni

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Wizaz znowu swiruje

Nataszka - dzieki buty kupilam tzw sneakers, prawie identyczne jak te z linka tylko bezowe, i bez jasniejszej podeszwy, troche inaczej wiazane u gory Do jakichs zwyklych spodni i prostych bluzek, koszulek bede nosic po prostu. Potrzebowalam jakichs wygodnych bucikow nie balerinek i mam Bo tak to mam na wiosne same szpile i mega koturny. Tylko problem bo nie mam zadnego wierzchniego okrycia w jasniejszym kolorze, a czarnych juz nie bylo w moim rozmiarze

http://moda.allegro.pl/272-buty-high...954944353.html


EXCLUSIVE T¯ to ja nie wiem jaka ma diete Bo on na silownie chodzi i chce sporo kg zgubic i mase zbudowac do tego. Tluszcze ogranicza, sporo bialka, ja mu gotuje po swojemu. Mniejsze porcje, nietlusto, raczej dietetycznie. Jak nie chce to prosze bardzo moze sobie gotowac sam, ja nie bede gotowala osobno A do pracy sobie robi jakis tam ryz z warzywami i jest git.

Same ziemniaki tuczace nie sa, wiec spokojnie. Trzech dietetykow mi to mowilo Tylko nie mozna ich jesc niewiadomo ile, i nie laczyc z tlustymi rzeczami
a powiedz tak serio te buty sa wygodne? da rade wychodzic np 8h?

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja jestem na niby diecie tzn staram sie zdrowo odzywiaæ i æwiczyc i dzi¶ jad³am ziemniaczki, oczywi¶cie bez omasty

Czeko ja tez mam dzi¶ z³y dzieñ...ukruszy³o mi siê czê¶æ zêba 5tki kiedy¶ mi kawa³ek plomby wypad³ ale mi to nie przeszkadza³o bo nie bola³o...potem siê kiwa³o cos w tym z±bku a dzis podczas jedzenia wypad³o, kawa³ek z bocznej ¶cianki jakby...
i na co moje odk³adanie kasy na nowe okulary(co i tak jest musem bo te ju¿ stare i rozklekotane...) jak na dentystê z 500 wywalê
ojoj masz jakies fatum finansowo-zdrowotne

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Wyobra¼cie sobie ze dzisiaj chcia³am porozmawiaæ z mam± czy nie mia³aby za z³e ze wziê³abym psiaka ... a ona w³a¶nie nie ma raczej nic przeciwko, tylko!!! powiedzia³a ze znów jak zostawiê psa z ni± np. jak bede w pracy, czy na imprezie,gdziekolwiek... co¶ mo¿e mu sie staæ, i ze czuje sie winna ¶mierci obu psiaków bo sta³o sie to przy niej , zacze³a strasznie p³akaæ... i uciek³a z pokoju... dopiero teraz to zauwarzy³am... Mama boi sie ze znów sie tak stanie i dlatego nie mo¿e sie przekonaæ do wziêcia psa




z tego co piszesz to niby wynika ze jest niewinny ale czytaj±c dalej to nie zabardzo tak wygl±da



kiecki super, moja mama mówi ze to lata jej m³odo¶ci w modzie powracaj± szczególnie ta kiecka która sie bardzooo mi podoba http://www.bbnb.eu/product/350/dressstuds001.html



hmmm... czyli jednak co¶ by³o nie tak... w sumie ja z nim nie pisa³am ale kojarzê go, wiec nawet nie wypowiem sie na jego obrone czy zarzut



koteczko musisz pow mamie ze to nie jej wina ale jesli ona nie chce psiaka bo boi sie bolu i zalu to bym na sile jej go nie brala, bo nie zmusisz jej do opieki nad nim a szkoda by kazdego dnia chuchala i dmuchala na niego zeby tylko nic sie nei stalo bo predzej matke nerwicy nabawisz

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo ci dziêkujê!!! kamieñ spad³ mi z serca... teraz bêdê czekaæ, pewnie jeszcze z miesi±c i pochwalê siê efektem
nie ma za co chwal sie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ muszê sobie jak±¶ kupiæ, my¶la³am o tych co reklamuje kate moss z rimella.



Aa rozumiem

Dobrze wiedzieæ, dziêkujê za info



Ciekawa jestem o co tu chodzi
nie mam jak wam dac znac i opowiedziec... bo na pw nie mozna na wizazu nie mozna- pobanuja w koncu nas.

ma ktos pomysl jak sie gdzies zgadac wszystkie zeby juz nie bylo drazenia tematu?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:23   #2032
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Agatko Rimmel Apocalips
https://www.google.pl/search?q=rimme...w=1366&bih=677
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:24   #2033
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Oj ten wizaz!!! nie cytuje mi

Agatau88

Ja te¿ tak my¶le ale boje sie


Bunny
moja mama mia³a ju¿ nerwice i znów ja mia³a ostatnio bo nie mo¿e spaæ po nocach, dusi j±, serce j± boli ale oczywiscie stwierdzi³a ze nie ma czasu isc do lekarza ostatnio w moim ¿yciu sie sypie z ka¿dej strony jak tak dalej pójdzie zostanê z niczym....
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:26   #2034
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
nataszka25

Ja w tygodniu opiekuje sie psem do 9 rano a potem od 19 wieczorem, a od 15-16 mama, a w weekendy on by³ ze mn±,wiadomo ze czasem jest wolne itp... czyli tak jak w normalnej rodzinie cz³onkowie przywi±zuj± sie do pupili. Ja nawet zacze³am analizowaæ wszystko przez to co mi powiedzia³a i zauwarzy³am ze mój pies w³a¶nie w tym czasie (ok 2m-c przed smierci±) zaczo³ sie do mojej mamy bardziej przywi±zywaæ ni¿ wcze¶niej... czy to jakie¶ fatum sci±ga? ze jak pies sie przywi±zuje do mojej mamy co¶ sie dzieje? o co tu chodzi....



a co do wody to tak zawsze j± podmienia³am w nutrissie w tych samych proporcjach, próbowa³am tego z naturalsem ale nie mia³am dobergo efektu i jeszcze niszczy³ mi w³osy wiec zamierzam zmieniæ farbê, dziewczyny te¿ tak robi±

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Agatko

Ja wiem ze normalna ale moja mama ma teraz depresje i niepotrafi sobie z ni± poradziæ i ja zaczê³am te¿ wierzyæ w to jakie¶ fatum, przez to jak mi to gada i jak sie boi, i teraz sobie powkrêca³y¶my ze co¶ jest na rzeczy skoro sie tak dzieje.... pisa³am o tym wy¿ej
a tam jaka jest woda?
czyli nie polecasz tej farby?
czy tej farby z ta woda ktora jest w zestawie??
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:29   #2035
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

T¯ by³ u mnie i pogubi³am siê w dyskusji, o co teraz kaman

Bunny pogadaæ mo¿na na fb lub skype

Milka kupi³a¶ szminê! jak±? ja te¿ chcê! powiedzia³am sobie, ¿e na próbê kupiê jak±¶ tani±, zobaczê jak w niej wygl±dam i jak bêdzie ok to kupiê Chanel albo co¶ takiego jak czerwieñ to czerwieñ
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:29   #2036
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Nutrisske star± polecam nowej raczej nie zabardzo, ale to jak dla mnie bo mi ³apie smerf a naturalsa wogóle i z oryginaln± wod± 9% i z 12% bo s³abo z³apa³ i zniszczy³ w³osy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:32   #2037
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

kotka bedzie dobrze, mam to samo chwilowo ale nic wam nie mowie
pamietaj sa dobrzy ludzie zawsze co pomoga, ja w to wierze, dzis kolejny aniolek stroz mi zaswiecil i mi lekko jak nigdy, pozdrawiam wizazowa Alde jesli nas czyta

wszystko bedzie dobrze wierz w to, wiem ze watpisz... ale wiara gory przenosi- dzis mi to uswiadomiono kolejny raz wiec pozytywna wibracje przekazuje dalej

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

kitka ale nie wszystkie mamy skypa- ja juz nie mam po ost przeinstalce np ;( albo fejsa...

mam gadu jakbyscie chcialy...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:32   #2038
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Asia zmieniasz kolor? Nie podoba Ci siê ten, co masz teraz?

Ps. Podobasz mi siê w tym Castingu
nie zmieniam, chce ca³y czas jasny tylko nad odcieñiem siê zastanawiam
casting ble
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
lepiej byloby nature bo teraz mocny popiel dowalilas


ok a tak dla pewno¶ci na ten popiel teraz mogê daæ ten piaskowy i platynowy o który Cie pyta³am ostatnio z joanny ? bo dzi¶ kupi³am ten platynowy na nastepne farbowanie ,ale muszê mieæ pewno¶æ ,¿e nie wyjdê zielona
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
To dobrze, bo proteinowa mam maske tylko jedna a reszta same nawil¿acze

Ja wysz³am, po drodze rozklei³ mi sie but Na przystanku trafi³am na jakiegos dziwnego kolesia co sie na mnie patrzyl
Do urzedu wogole nie dotarlam bo mi w miedzyczasie T¯ zadzwonil ze mam jutro rozmowe o prace Ale zeby bylo smieszniej to sie dowiedzialam ze jakbym w grudniu zaniosla papiery tam do labo to juz bym byla przyjeta grrrrrrrrrrrrr Ale nie poddam sie
Grunt ze sobie nog dzis nie polamalam z tym rozklejonym butem Ale chodze w niewygodnych pó³butach bo reszta to same zamszaki i sie nie nadaja, a moje ostatnie kozaki muszkieterki - 2 dni temu odkleila sie podeszwa i ida dzisiaj na reklamacje
A i jeszcze jak bylam w domu to mi sie laptop prawie rozpadl w rekach Moj pekniety zawias sie wrecz roztrzaskal i monitor od lapka mi tak troche dynda Wiec juz go nie ruszalam z miejsca

Dzizyz co za dzien....
no to dzieñ sie uda³
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Ex a bêdziesz jeszcze kiedy¶ w El? by¶my posz³y gdzie¶ w ustronne miejsce i pomaca³y w³osy swoje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Ja wrocilam juz z keratyny.
Jak mowilam kolor szlag trafi
zdjecia mam, nie wiem w sumie czy pokazywac...bo widaæ tylko jak kolor sie rozjasnil i ze wlosy maj± g³adk± strukturê, jak to po keratynie.
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
jak dobrze, ¿e o tym pomizianiu napisa³am przed Tob± bo by siê okaza³o, ¿e jej cycyki chcê miziaæ
³adnie jest
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
dobra...

sluchajta teraz!

fryz ma bana bo niby mial konto na wizaz sponsorowane i robil reklame chyba chodzilo o jego testowanie dhg czy cos tam takiego, ale przeciez tysiace blogerow cos testuje i nie sa za to banowani!

nie mam pojecia o co chodzi kto i za co sie nagle go przyczepil...

mam jego oswiadczenie:

przeka¿esz co¶ ode mnie na wizazu na watku o dekoloryzacji czy gdzies tam
dosta³em bana znowu mozesz skopiowac i wkleiæ im "Zosta³a¶ zabanowana z nastêpuj±cych powodów:
nielegalna reklama na forum
Data podniesienia szlaBANu: Nigdy"
ju¿ 4 raz dosta³em bana
nie mam zamiaru juz wracac na wiza¿.

no to przekazuje wszystkim... chyba ja za to nie dostane bana co???
w kazdym razie fryz zegna sie z wizazem bo ma dosyc... mnie szkoda bo znow nie wiadomo o co chodzi...jak kiedys ze mna
matko ale zamemt z tymi banami swoj± drog± co¶ musia³o byæ na rzeczy
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny super wysz³o Zobaczê, jak bêdzie w ¶wietle dziennym Tymczasem wstawiam fotkê do Albumu Przepraszam, ¿e tak z ³azienki, ma³o eleganckie foto , ale chodzi o pokazanie koloru

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Ps. U¿y³am tego olejku arganowego Lady Spa - sporo nat³u¶ci³
piêknie
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie

Ja w koñcu zdrowa, i synek te¿
Ale mam do nadrobienia

Na³o¿y³am sobie dzisiaj ponownie c10. Jak na razie nie powiem nic o efekcie, gdy¿ trzymam teraz na w³osach od¿ywke. Ale, z tego co widzia³am na mokrych, to ³adnie rozja¶ni³o te rudzielce i jakby by³o ju¿ troch ch³odniej Jutro zrobie fotki w ¶wietle dziennym i wstawie do albumu
wstaw fotke jutro
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
I mam prace Nie w labo co prawda ale temat nie zginie
gratki
to jednak dzieñ siê uda³
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:34   #2039
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

asia mozesz spokojnie tym farbowac na to co masz teraz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:36   #2040
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Buahot milo mi ze tak napisalas
jak moglabym sie gniewac

Czekoladowo dziekuje bede przyciemniac. ten kolor ze zdjec bardzo jasny wyszedl, naprawde jest ciemniejszy. Za 2 tyg mam poprawke koloru, pewnie wella touchem polaczonym z illumina. Chcê mieæ taki poziom jaki mialam po wyjsciu od fryz. Mysle ze to farbowanie zapewni mi spokoj do ¦wiat Wielkanocnych. A przed Swietami pewnie bede musiala toner daæ. Zobacze zreszta jak sie bedzie wyplukiwalo.

Kotka reakcja mamy jest normalna, martwi sie. Powiedz jej ze nie moze czuc sie winna, moglo sie staæ przy kazdym.
£adnie ci w takim ciemniejszym

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka zadne fatum noo tak sie stalo i juz. Musicie sie wspierac i dacie sobie rade. mysle ze jak wezmiecie psiaka mamie poprawi sie humor.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Dziewczyny mam ochote na jakas mocn± fajn± szminke, blyszczyk, ale raczej matowe bez drobin. Jakis roz, fuksja co¶ takiego modnego;d zeby bylo wyraziscie i fajnie znacie cos takiego> jakis konkretny produkt?
Ja mam z Golden Rose fajna fuksje Tzn obecnie gdzies zaginela
Tylko ze to jest szminka zagadka - bo w opakowaniu jest czerwona, u mojej kolezanki tez na ustach czerwien - a u mnie fuksja
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
niby ciezko akurat ta przedawkowac ale z drugiej strony nei wiesz jaki masz niedobor i ile konkretniej potrzebuje twoj organizm...a nerkom dowalasz kazdy ma swoj rozum.

blog link:

http://andyfromhell.blogspot.com/


jak ma byc chlodniej to 111.


wow gratki z roboty nowej


pokaz sie w czerwieni


a powiedz tak serio te buty sa wygodne? da rade wychodzic np 8h?


ojoj masz jakies fatum finansowo-zdrowotne


koteczko musisz pow mamie ze to nie jej wina ale jesli ona nie chce psiaka bo boi sie bolu i zalu to bym na sile jej go nie brala, bo nie zmusisz jej do opieki nad nim a szkoda by kazdego dnia chuchala i dmuchala na niego zeby tylko nic sie nei stalo bo predzej matke nerwicy nabawisz


nie ma za co chwal sie


nie mam jak wam dac znac i opowiedziec... bo na pw nie mozna na wizazu nie mozna- pobanuja w koncu nas.

ma ktos pomysl jak sie gdzies zgadac wszystkie zeby juz nie bylo drazenia tematu?
No pewnie ze niewiadomo jaki sie ma niedobor, dlatego ja tam jedynie gotowe suplementy diety

Dzieki Miejmy nadzieje ze w tej pracy posiedze dluzej niz w tamtej - bo tam to wysiedziec nie moglam... ale to temat na dluzszy watek, w klubie jakos na dniach napisze.

Co do butow no to ci nie powiem bo mialam je 5 minut na nogach w sklepie Ale jak je zalozylam to ich wogole na nogach nie czuc, mieciutkie w srodku, wygodne Niby tam jest jakas koturna ale tez wysokosci wogole nie czuje.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.