Czy jestem tu gdzie powinnam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-21, 21:13   #1
woodgirl
Raczkowanie
 
Avatar woodgirl
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 42

Czy jestem tu gdzie powinnam?


Chodzi o studia. Na początek - wiem, wiem, nikt oprócz mnie samej nie powie mi czy jestem na odpowiednim kierunku. Po prostu liczę na spotkanie kogoś kto był w podobnej sytuacji Otóż studiuję psychologię (I rok) i tego wyboru dokonałam już dawno, dostałam się, byłam wtedy cała w skowronkach itd. Pomimo tego, że studia są bardzo interesujące cały czas chodzi mi po głowie myśl, czy to na pewno to co chciałabym robić. Po 1 boję się mojej nadmiernej empatii, potrafię się przywiązywać do ludzi i po części żyć ich problemami, czuć wręcz ich silny ciężar na sobie. Po 2 tak sobie myślę, że chciałabym mieć ( wiem, może to zabrzmi jak jakieś idealizowanie rzeczywistości) pogodną pracę, w której mogłabym nabierać pozytywnej energii i tę energię zabierać potem ze sobą do domu, psycholog jednak często jest narażony na odbieranie tej odwrotnej. Dlatego ostatnio wróciły mi do głowy stare myśli o dziennikarstwie. Bardzo dobrze czuję się pisząc, a myśl o chodzeniu z mikrofonem wśród ludzi też mnie nie przeraża, szczerze mówiąc lubię takie akcje :-D Teraz tylko trochę się kręcę męcę i nie mam pojęcia czy po prostu wybić sobie te inne rzeczy z głowy i usiąść porządniej do tej psychologii czy posłuchać tych podszeptów... Miałyście podobne dylematy? I co mogłybyście mi doradzić? Czekam ;-)
__________________
Zapraszam tutaj na małe co nieco do czytania - http://blogdobrejmysli.blogspot.com/
woodgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-21 22:13:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.