Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-21, 16:47   #31
aswariatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Witam witam, jest tu jeszcze jakas panna mloda z OW? ja wychodze za mąż za rok (sierpien 2011), w ostrowie. Chetnie wymienie sie doswiadczeniem, i popytam o rady w sprawie organizacji wesela w OW. Panny Mlode, z Ostrowa i okolic, odezwijcie sie!
aswariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 17:19   #32
helicobacter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

to i ja się podepnę
szukam kontaktów do dobrego zespołu, ewentualnie dj'a z okolic Ostrowa
+ kamerzysta i fotograf
helicobacter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 20:03   #33
agulenkaosw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

hej mialam slub 4wrzesnia 2010 takze jestem zorientowana
POLECAM na slub
Villa royal -restauracja, jedzenie pyszne piekny wystroj ..
zespol muzyczny mialam ''COMANDOR'' z czarnego lasu .
(dziewczyna ma piekny glos)


kwiatki zamawialam w kwiaciarni fajnej na ulicy Gimnazjalnej .


Dekoratorke kosciola firma HAPPY DAY ... pieknie


---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

kamerzyste polecam Piotr Doktór z Ostrowa /Radłowa ...
http://nk.pl/profile/28638626


a tak propo MAM NA SPRZEDAZ DWIE SUKIENKI SLUBNE jedna co mialam w tym dniu waznym a druga ktora mialam zalozona w poprawiny....


jedna to MAGGIE SOTTERO model Monalisa,(szyta w stanach 6miesiecy )


a druga Agora model 26-05


zdjecia moge przeslac na emaila
a moj email agulenkaosw@wp.pl
gg 4659705
agulenkaosw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 20:24   #34
Kotek1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez psylepka Pokaż wiadomość
Czy możecie mi cos powiedzieć na temat wesela w KOMEDZIE ?
jakieś doświadczenia, opinie...

Witaj,
weselu w Komedzie mówię stanowcze "NIE". Mieliśmy tam swoją uroczystość we wrześniu tego roku. Wszystko wyglądało cudownie na początku, ale jeśli chodzi o realizację- fatalnie. Chcieliśmy 5 piętrowy tort - rozłożysty, dostaliśmy piętrowy, owoców to tak starasznie malutko dali, śliwki pokrojone na pół, ciasta- może z trzy talerze. Właścicielka? Hmm... straszna manipulatorka- brak kultury osobistej. Krzyczała na nas w dniu zapłaty za przyjęcie gdy wskazaliśmy jej niedociągnięcia i pokazaliśmy ile rzeczy zostało zrobione inaczej niż uzgodniliśmy. Po prostu "koszmar".
Nie polecam!!!

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
hej, ja jestem z ostrowa, co prawda nie jestem jeszcze przyszla panna mloda, ale w razie pytan, wal smialo

to sa strony niektorych z hoteli, ktore organizuja wesela, w podjadku bylam, ok 140 zl od osoby, srednio jedzenia, ale na 10 daje 6.
polecam borowianke( mialam tam praktyke), ceny srednie, jedzenie ok, apartament dla pary mlodej, ladna 2 pietrowa estauracja z miejscem do tanczenia
malwa - jedzenie pyszne, mialam tam praktyke
polecam rowniez restauracje "STYLOWA" na ul. Poznańskiej obok Lidla
bylam tam na 2 stypach, jedzenie wysmienite, ok 130 zl od osoby, brak modelu-hotelu obok
wesela organizuja rowniez w restauracji OLIMPIJSKA przy stadionie miejskiem na ul. Olimpijskiej
na ul. Wrocławskiej przy ZNTK, w budynku SWSZiP znajduje sie Piano Cafe, bardzo ladna restauracja, ladnie wyglada tam przyjecie weselne.

http://www.borowianka.pl/
http://www.hotelmalwa.pl/restauracja.html
http://www.hotel-komeda.com.pl/
http://www.podjadek.com.pl/ ( ok 10 km od Ostrowa na Poznan )
http://www.villaroyal.pl/index/index2.htm


to tylko takie mini-namiary, pozdrawiam i powodzenia, gdyz takie wesele w niedlugim czasie bedzie czekalo tez i mnie, rowniez w ostrowie

Nie polecam KOMEDY! Pisałam w innym wątku dlaczego.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez helicobacter Pokaż wiadomość
to i ja się podepnę
szukam kontaktów do dobrego zespołu, ewentualnie dj'a z okolic Ostrowa
+ kamerzysta i fotograf
Witaj,
jak fotograf to tylko Malik. Jacek Malik i Przemek- kamerzysta.
Ceny mają wysokie- ale pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie

Edytowane przez Kotek1979
Czas edycji: 2010-10-18 o 20:25 Powód: pomyłka
Kotek1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:26   #35
naati2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

kotek1979 - ja mam w przyszłym roku w komedzie ......az sie przerazilam jakie menu mieliscie tzn za ile ???
naati2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 20:40   #36
Kotek1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez naati2 Pokaż wiadomość
kotek1979 - ja mam w przyszłym roku w komedzie ......az sie przerazilam jakie menu mieliscie tzn za ile ???
Menu mieliśmy za 190,00 zł (ale rezerwowaliśmy dość wcześnie przed ślubem, więc jak przyszliśmy i właścicielka rzuciła okiem na nie- to powiedziała, że powinna nam podnieść cenę bo to menu już dziś jest po 210 zł).
Rezerwowaliśmy również tam ok. 12 pokoi dla naszych Gości. Z początku nie było problemu z dostawkami, o które poprosiliśmy- potem jednak właścicielka w rozmowie tel. (kilka dni przed ślubem) z moim mężem rzuciła tekstem, że ona dostawek nie załatwi bo jej się to nie opłaca...
Podsumowując- dziś na pewno NIE ZAMÓWILIBYŚMY uroczystości w lokalu KOMEDA!!!

ps. naati2 trzymam kciuki by u Ciebie było inaczej
Kotek1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 10:35   #37
morganqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Widzę, że Komeda się nie zmieniła - 5 lat temu miała tam wesele moja siostra. Właścicielka dziwna, podliczając napoje zrobiła niezłą przebitkę...a na poprawinach przez przypadek moja mama z kuzynka zauważyły, ze jedzenie jest wynoszone do busa...co prawda tłumaczyła się, że to z oddzielnej partii, ale jej mina, jak zobaczyła mamę mówiła coś innego...długo by opowiadać. Cena wysoka, a większe wesela raczej nie polecam tamrobić - taniec w innej części to zdecydowanie nie poprawia zabawy gości - beznadzieja.

Ja mam wesele 2012 w Jubilatce zastanawiam się nad fotografami - Malik lub Studio Pozytyw (polecacie coś jeszcze?). Nie mam pojęcia co do kamerzysty...może Profilm (Gulis)? macie jakieś propozycje? Polecicie jakiś zespół? szukam też dobrej firmy, która dekoruje sale POMOCY
morganqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 22:39   #38
Kotek1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez morganqa Pokaż wiadomość
Widzę, że Komeda się nie zmieniła - 5 lat temu miała tam wesele moja siostra. Właścicielka dziwna, podliczając napoje zrobiła niezłą przebitkę...a na poprawinach przez przypadek moja mama z kuzynka zauważyły, ze jedzenie jest wynoszone do busa...co prawda tłumaczyła się, że to z oddzielnej partii, ale jej mina, jak zobaczyła mamę mówiła coś innego...długo by opowiadać. Cena wysoka, a większe wesela raczej nie polecam tamrobić - taniec w innej części to zdecydowanie nie poprawia zabawy gości - beznadzieja.

Ja mam wesele 2012 w Jubilatce zastanawiam się nad fotografami - Malik lub Studio Pozytyw (polecacie coś jeszcze?). Nie mam pojęcia co do kamerzysty...może Profilm (Gulis)? macie jakieś propozycje? Polecicie jakiś zespół? szukam też dobrej firmy, która dekoruje sale POMOCY

Tak. Masz rację- z tymi napojami to przeginają w KOMEDZIE!!
Ale już nie chcę do tego wracać- nie wspominam tego mile.

Jeśli chodzi o fotografa- u nas był Jacek Malik- zrobił nam świetne zdjęcia. Goście są zachwyceni, My z resztą też!

Kotek1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 12:22   #39
morganqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez Kotek1979 Pokaż wiadomość
Tak. Masz rację- z tymi napojami to przeginają w KOMEDZIE!!
Ale już nie chcę do tego wracać- nie wspominam tego mile.

Jeśli chodzi o fotografa- u nas był Jacek Malik- zrobił nam świetne zdjęcia. Goście są zachwyceni, My z resztą też!


Kotek1979: a kto u Was filmował? my już Malika zaklepaliśmy

Edytowane przez morganqa
Czas edycji: 2011-01-07 o 12:40
morganqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:36   #40
Kotek1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez morganqa Pokaż wiadomość
Kotek1979: a kto u Was filmował? my już Malika zaklepaliśmy

morganqa- u nas był Przemek G. - zapytajcie Jacka, albo odezwij się na priv, to podam Ci namiary
Kotek1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:00   #41
czikita5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

To i ja się przyłączam Czy ktoś z Was korzystał z usług fotograficznych Studio Pozytyw??
czikita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 09:57   #42
aswariatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Dziewczyny z ostrowa, proszę o pomoc! poszukuje kosmetyczki i fryzjerki na mój ślub, macie może jakieś znajome, które możecie mi polecić? Ja się w tym temacie w ogóle nie orientuje... a problem jest taki, ze mam ślub w niedziele, wiec nie wiem jak to z kosmetyczka i fryzjerem będzie... Mozecie mi coś/kogoś doradzić?
i jeszcze jedno pytanie, ile mnie to będzie kosztowało? Ile wy przeznaczacie na fryzurę i makijaż?

z góry dzięki, pozdrawiam!

Edytowane przez aswariatka
Czas edycji: 2011-02-28 o 10:03
aswariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 21:41   #43
LaAlegra
Przyczajenie
 
Avatar LaAlegra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 10
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Ma ktoś może namiary na fajnego dj'a/wodzireja z Ostrowa albo okolic??

Miał może ktoś wesele w Podjadku? Co sądzicie??
__________________
09.09.2006
14.02.2011
17.08.2013
LaAlegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 13:02   #44
morganqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Hej
znacie może jakichś dobrych barmanów na wesela? takich, którzy robią smaczne drinki bo nieraz się spotkałam z beznadziejnymi, a podoba mi się pomysł barmana na weselu fajnie by było, gdyby robili też jakiś pokaz barmański i byli z okolic, ale to nie są konieczne warunki

i jeszcze jedna prośba - jaką oprawę muzyczną mieliście w kościele? skrzypce/organy czy coś oryginalniejszego? również czekam na propozycje

pozdrawiam i czekam na rady i propozycje)
morganqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 21:26   #45
martalis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cześć dziewczyny, mam przed sobą wybór lokalu na wesele. Kumpela miała swoje przyjęcie weselne w restauracji Bankietowa na Rejtana i bardzo mi poleca ten lokal. Niestety mnie tam nie było więc chciałam Was zapytać czy faktycznie tam jest tak fajnie
martalis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:10   #46
emma1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cześć dziewczyny mam za rok wesele w restauracji Jubilatka. Miała któraś z Was styczność z tą restauracją?? Mam małe obawy, bo słyszałam kilka złych opinii, że jest drogo, a jedzenia mało itp. Jestem bardzo ciekawa i jak to każda panna młoda trochę zdenerwowana.... pomóżcie dziewczyny

PS. Jako fotografa i kamerzystę polecam Studio Roszak, piękne zdjęcia i piękne filmy robią... a kwiaciarnia to albo na ul. Gimnazjalnej, albo na ul. Radłowskiej ( o ile dobrze ulicę kojarzę ). Ciasta mnie osobiście smakują na ul. Długiej (nowa piekarnia, właściciele kiedyś piekli ciasta ale na innej ulicy).
emma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 17:34   #47
cationes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Są jakieś Panny Młode 2012? Ja się powoli szykuję i chętnie poznam przyszłe Panny z Ostrowa lub okolic celem wymiany informacji w tym trudnym czasie Miejsce mojego ślubu Villa Royal, Kościół Konkatedra reszta..? no właśnie trzeba poszukać Pozdrawiam
cationes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 11:37   #48
natusia 157
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Witam wszystkie panny młode z Ostrowa.
Ja biorę ślub w sierpniu 2012. Restauracja bankietowa, menu wyjściowe 155zł od osoby. Jestem ciekawa opinii, wiec proszę piszcie.
W tej cenie oczywiście nie ma placków ani tortu, dlatego proszę o propozycje, gdzie takie rzeczy najlepiej zamawiać. Z góry dziękuję
natusia 157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 19:35   #49
Naranja_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Witajcie,
mój ślub i wesele 15 września 2012 w Przedborowie k. Mikstatu. w Ośrodku Pascha Zespół już mam z Poznania, a cała reszta do załatwienia.
Naranja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 11:48   #50
anek86
Raczkowanie
 
Avatar anek86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 126
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

moja znajoma miala w czerwcu slub robila w komedzie i bylo pieknie...kwiaty? na grabowskiej ta Pani robi piekne bukiety polecam z calego serca.
anek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 12:09   #51
iwi28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Witam!!

organizuję wesele w 2012 roku
miejsce folwark polski w radłowie

jeśli ktoś był tam na weselu lub sam organizaował prosze o opinie, na co zwracać uwagę??

zespół muzyczny Arkada

zastanawiam sie nad kamerzystą czy ktoś moze sie wypowiedziec na temat kamerzysty studio roszak lub firma filmopasja??
za wszelkie opinie i wskazówki dziękuje powoli ogarnia nas stres pozdrawiam wszystkie Panny Młode z Ostrowa Weilkopolskiego
iwi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 14:02   #52
slonce88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 57
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

witam dziewczyny dolaczam do was. nie jestem z Ostrowa ale okolic wesele 27 pazdiernika na sali mam zamowione kucharki sprawdzone panie te, ktore maja cukiernie w Masanowie. ksiadz tez zalatwiony w mojej parafii. tylko nie wiem co z Naukami przypadkiem ktoras z was nie wie nic na ten temat ile trzeba wczesniej je odbyc? Zastanawiam sie tez gdzie szukac sukni fotografa kamerzysty...
slonce88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 17:28   #53
iwi28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Jeśli chodzi o sukienke duży wybór jest w Kaliszu w ostrowie bardzo słabo z sukienkami, masz ślub w pażdzierniku to jeszcze duzoo czasu ja juz w kwietniu i dopiero teraz jade do ostrowa szukac kamerzysty (na codzien jestem we wrocławiu, suknie tez tutaj sobie znalazłam) powodzenia
iwi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 01:39   #54
dzialenka
Raczkowanie
 
Avatar dzialenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ..............Wielkopolska i Dolny Śląsk
Wiadomości: 34
GG do dzialenka
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

o proszę, pozdrawiam wszystkie panny młode z mojej miejscowości

---------- Dopisano o 02:39 ---------- Poprzedni post napisano o 02:30 ----------

Cytat:
Napisane przez aswariatka Pokaż wiadomość
Dziewczyny z ostrowa, proszę o pomoc! poszukuje kosmetyczki i fryzjerki na mój ślub, macie może jakieś znajome, które możecie mi polecić? Ja się w tym temacie w ogóle nie orientuje... a problem jest taki, ze mam ślub w niedziele, wiec nie wiem jak to z kosmetyczka i fryzjerem będzie... Mozecie mi coś/kogoś doradzić?
i jeszcze jedno pytanie, ile mnie to będzie kosztowało? Ile wy przeznaczacie na fryzurę i makijaż?

z góry dzięki, pozdrawiam!
Bezapelacyjnie polecam studio Design, makijaże ślubne robią przepięknie! a szczególnie pytajcie tam o wizażystkę Żanetę
dzialenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 17:45   #55
nowakjolanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Hej,

widzę że nikt nie poruszył jeszcze temu zaproszeń, ja chciałam zamówić przez allegro ponieważ jest duży wybór i udało mi się znaleźć firmę z ostrowa więc mogłam zobaczyć na żywo zaproszenia, ostatecznie tam zamówiłam zaroszenia i mogę polecić www.art-poligrafia.pl
nowakjolanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 20:43   #56
cationes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Brakuje mi kilku spraw
  • fryzjer (trudno o dobrego )
  • buty, obcas minimum 13 cm, mam już jedne, ale chciałam drugie na ewentualna zmianę,
  • torty i ciasta, wstępnie podobają mi się u Sośnickich w Kaliszu, ale niekorzystnie cenowo to wychodzi trochę...
  • makijaż (nie mylić z tapeta )
Dj, fotografa etc mam, gdyby ktoś miał problem, chętnie pomogę, bo naszukaliśmy się dużo, ale marudy wymagające jestesmy


Pozdrawiam !
cationes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 12:22   #57
martusiaa1702
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Witam wszystkie Panny Młode z Ostrowa Wielkopolskiego! Podbijam nowy wątek! Ślub mam 14 lipca 2013 w Mlecznej Perle . Czy ktoś miał do czynienia z tą restauracją? Bo bardzo mało jest opinii w internecie. Wogole dopiero rok przed weselem zdałam sobie sprawe, że jest bardzo duzo spraw do załatwienia i wiele decyzji do podjęcia a oprocz daty w kosciele to nie mam nic załatwione.
Czekam na Wasze opinie !
martusiaa1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:42   #58
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Dziewczyny gdyby któraś była zainteresowana, auto do ślubu BMW e60 , z elegancko ubranym kierowcą , koszt 300zł + paliwo. namiar mogę dać na priv. Polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0590 kopia.jpg (178,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0596 kopia.jpg (172,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0605 kopia.jpg (120,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0626 kopia kopia.jpg (119,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0637 kopia.jpg (109,7 KB, 5 załadowań)
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 16:28   #59
cationes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Dziewczyny jestem już po
Serdecznie polecam www.weselneatrakcje.pl
Miałam Fontannę Czekoladową z tym podestem i Barmana. Goście byli bardzo zadowoleni ))

Pozdrawiam i życzę wszystkich owocnych przygotowań i szczęścia na nowej drodze życia
cationes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 19:04   #60
gwiazdeczka1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 18
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Dziewczyny pomóżcie! Szukam opinii o zespole Pretekst.
gwiazdeczka1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-14 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.