co sądzicie o tej sukni? i jakie dodatki do niej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 19:30   #1
ewelina7119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6

co sądzicie o tej sukni? i jakie dodatki do niej?


hej dziewczyny wybralam suknie ślubną (zdjecie ponizej) i chciałam spytać Was o zdanie, co o niej myslicie? i czy macie jakas wizje odnosnie dodatkow do niej, zastanawialam sie tylko nad kolczykami i bransoletka, nie wiem tez jaki bukiet by do niej pasowal, doradzcie cos drogie wizazanki
ewelina7119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 20:58   #2
AntenkA86
Rozeznanie
 
Avatar AntenkA86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Błękitna Chmurka
Wiadomości: 543
GG do AntenkA86
Dot.: co sądzicie o tej sukni? i jakie dodatki do niej?

Suknia bardzo ładna, mi się podoba
Sama w sobie jest już bogata, więc biżu jakąś skromną, i bukiet też taki bardziej "zwarty" to taka moja wizja
__________________
21.08.2010
"
Ślubuję Ci miłość..."



AntenkA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 16:35   #3
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: co sądzicie o tej sukni? i jakie dodatki do niej?

Śliczna suknia!!!!!!!!bardzo mi się podoba a co do biżu to popieram poprzedniczkę jakieś delikatne, a kwiatki to chyba wybrałabym same róże w jednym koloże
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 16:46   #4
kasiualka0507
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 67
GG do kasiualka0507
Dot.: co sądzicie o tej sukni? i jakie dodatki do niej?

ja tez do tej sukienki dała bym skromny bukiet z róż w jednym kolorze
__________________
W oczekiwaniu na Oleńkę

Edytowane przez kasiualka0507
Czas edycji: 2010-06-01 o 16:47
kasiualka0507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 13:54   #5
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: co sądzicie o tej sukni? i jakie dodatki do niej?

suknia sliczniusia,w moim stylu!!!!
Nie wiem czemu ,ale patrzac na to zdjecie wyobrazam sobie jakis maly bukiecik z motylkami
Nie mam pojecia skad u mnie te motylki ,moze dlatego ,ze modelka taka delikatna ,zwiewna ...w kazdym razie taka moja wizja .Jak cos znajde wsrod moich bukietowych zbiorow ,pokaze ,abyscie wiedzialy o comi chodzi
Co do bizuteri ,popieram raczej minimalizm .Ja bym dobrala jakies biale kolczyki wkrety ,aby byly przy uszach.Moze cos okraglego z masy perlowej,albo zwykle cyrkonie ....cos delikatnego i nie wiszacego
Ale to tylko moja opinia ...
Jeszcze raz -suknia rewelacja...szkoda ze mam juz moja
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:21   #6
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: co sądzicie o tej sukni? i jakie dodatki do niej?

Nie znalazlam niestety niczego co by idealnie pasowalo do mej wizji ,ale tak orientacyjnie chodzi mi o cos podobnego jak na 1 zdjeciu ,zylko aby zamiast tych storczykow zwisaly wlasnie motylki;-)
U Agnieszki Wlodarczyk wersja w zieleni z biela
Ja ogolnie jestem zwolenniczka nietypowych bukietow slubnych -stad moja propozycja.
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 18:34   #7
czarna211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: co sądzicie o tej sukni? i jakie dodatki do niej?

Hej Wizażanki.
Planuję zakup sukni Alfreda Angelo model 1136 w kolorze ivory. Co o niej sądzicie? Jakie dodatki i bukiet pasowałby do niej? Help me...

Pozdrawiam
czarna211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 23:30   #8
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: co sądzicie o tej sukni? i jakie dodatki do niej?

Cytat:
Napisane przez czarna211 Pokaż wiadomość
Hej Wizażanki.
Planuję zakup sukni Alfreda Angelo model 1136 w kolorze ivory. Co o niej sądzicie? Jakie dodatki i bukiet pasowałby do niej? Help me...

Pozdrawiam
To była chyba pierwsza sukienka, w której się zakochałam jak ją zobaczyłam w necie i dalej jak patrzę na jej zdjęcia to tak mam
Ale potem chodząc po sklepach zobaczyłam praktycznie identyczną, chyba zrobioną na wzór tej ( bo chyba nie ma w PL tych sukienek?) i czar prysł... te zdobienia kiepsko wyglądały i wyglądała kiczowato niestety:/
A Ty ją mierzyłaś, widziałaś na żywo?? Bo jeśli jest taka jak na fotkach to jest boooska
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 10:26   #9
czarna211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: co sądzicie o tej sukni? i jakie dodatki do niej?

Cytat:
Napisane przez Lensss Pokaż wiadomość
To była chyba pierwsza sukienka, w której się zakochałam jak ją zobaczyłam w necie i dalej jak patrzę na jej zdjęcia to tak mam
Ale potem chodząc po sklepach zobaczyłam praktycznie identyczną, chyba zrobioną na wzór tej ( bo chyba nie ma w PL tych sukienek?) i czar prysł... te zdobienia kiepsko wyglądały i wyglądała kiczowato niestety:/
A Ty ją mierzyłaś, widziałaś na żywo?? Bo jeśli jest taka jak na fotkach to jest boooska

Hej Lensss... Widziałam tę kieckę na żywo i w Polsce i w UK ( tam są dostępne oryginalne suknie AA) . Tak się składa że pracuję w UK przy procesowaniu sukienek AA ( jest to etap pomiędzy producentem sukienek a wysyłką ich do salonów mody ślubnej). Niestety będąc w pracy nie jest mi dane przymierzać sukien ale wierzcie mi miałam w ręku setki tego modelu. Teraz jestem na urlopie w Polsce i w salonie Lisa Ferrera (suknia oreasposa L505) jest suknia bardzo podobna - różnią się one jakimiś detalami . Mierzyłam ją na sobie i powiem że podobałam się sobie ( co nie jest częste). W salonie kosztuje 1900 PLN i trzeba czekać ok 4 miesiące. I tylko dlatego jej nie kupiłam. W UK ta sukienka będzie mnie kosztować między 200 a 300 funtów.. I będę ją miała od ręki...
Lensss nie wiem gdzie widziałaś tę kieckę, ale ona na żywo wygląda tak jak na zdjęciu. Tyle że ja chcę kolor ivory a na zdjęciu jest light gold..

Dziękuję Ci za twojego posta. Byłam ciekawa Waszej opinii drogie Wizażanki, przeglądając forum wiem, że potraficie bardzo dobrze doradzić innym, oraz co ważne, macie obiektywne spojrzenie na wiele spraw. Więc z góry dziękuję za inne opinie i serdecznie pozdrawiam..

PS. Moje doświadczenie w pracy z sukniami bardzo przydało się w szukaniu tej jedynej sukni ... Miejcie się na baczności co Wam próbują wcisnąć sprzedawcy, nie wszystkie materiały z których są zrobione sukienki łatwo się czyszczą i są " niezniszczalne". A w szczególności Panie które kupują modele z ekspozycji... Nie dajcie się kochane...
czarna211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.