Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-26, 21:41   #211
nelizn
Raczkowanie
 
Avatar nelizn
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Ja kupiłam w sklepie int. itorebka jedną torebką, pochodziłam w niej ok.miesiąca, toreba popekałą na rącze przy szwach.
Zgłosiłam reklamację która nie została uznana z powodu niby złego użytkowania
__________________
nelizn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:01   #212
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

A może któraś z Was jest posiadaczką jednej z tych torebek i mogłaby się wypowiedzieć co do jakości(bardziej podoba mi się ta druga):

http://moda.allegro.pl/item107438355...ne_kolory.html

http://moda.allegro.pl/item110053772...tyle_2010.html
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:02   #213
evcia006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Hej mam pytanie czy ktoras z Was jest posiadaczką ktorejs z tych torebek?
http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...a890168f61453f

http://www.supermodna.pl/galerie/k/k...ka-z_11323.jpg

ogolnie rzecz biorac potrzebuje pojemną i wytrzymała torebke ktora zniesie trudy noszenia ksiazek itp.
a po przeczytaniu tego tematu mam mieszane uczucia... bo z 1 str sa wizażanki ktore pisza ze całkiem fajna ekoskora (Gdziess mi sie obilo ze ktos nosil w tych torbach ziemniaki ) a inne z was z kolei sa b. krytyczne wobec jakosci wykonania i wytrzymałosci.

ktos może cos powiedziec o tych konkretnie modelach ?
evcia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 08:27   #214
travolta1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Dla mnie te torebki to tatalne badziewie, kupiłam jedna i zamiast brazu dostalam brzydki sraczkowaty kolore, ta niby ekoskorka to jakas cerata w dotyku, ogolnie tragedia dodam ze dostalam tez lepsza podrobke bo sa tez gorsze brrrrrrrrrrrrrr, nie nosze torebek bardzo drogich nie mam jakis wymyslnych wymagan a jednak ta torebka czy tez z serii kvola zdecydowanie odradzam!!!!!!!
travolta1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:37   #215
chestnut81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Zamówiłam niecały rok temu, przed Świętami za wygórowaną cenę taką torbę (w kolorze czarnym)
http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...a890168f 61453f
Na zdjęciach z katalogu bardzo mi się podobała, i nadal podoba, ale z egzemplarzem, który przyszedł do mnie w paczce ze sklepu (autoryzowanego sprzedawcy produktów Kvoll) można się było bawić w szukanie różnic. Klamry, sprzączki i nity były inne, a przede wszystkim pasek skracał się tylko z jednej strony, co powodowało, że ten kawałek "eko-skóry", który powinien być na ramieniu, miałam gdzieś na plecach. Torebka przy maksymalnym skróceniu i tak wisiała za nisko. Z żalem odesłałam torebkę do sklepu.
Torba była oryginalna, miała worek przeciw kurzowy, metkę, metalową blaszkę w środku, a jednak różniła się tymi szczegółami od torby ze zdjęcia katalogowego. Można zauważyć te różnice na niektórych zdjęciach "real foto". Nie każdemu one przeszkadzają. Gdybym miała okazję kupić torbę ze zdjęć z katalogu, myślę, że nie wahałabym się
chestnut81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 16:18   #216
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Dokładnie. Mam taki sam problem. Zamówiłam torebkę z tego modelu (rudą) na ebauy od sprzedawcy z Hong kongu, z nadzieją że torebka będzie taka sama jak na zdjęciach, bo oglądając real foto od sprzedawców z allegro widziałam te różnice. No i niestety przyszła ta co to skracanie paska ma tylko z jednej strony. Pasek ogólnie wydaje się być mniej solidny i 'chudszy' a mocowanie paska również znacząco odbiega od zdjęć i jest cieńsze. Prócz tego klamry są inne, wykonanie mało precyzyjne (krzywo poprzyszywane są niektóre elementy), u dołu tzn. na spodnich paseczkach (które są swoją drogą krzywo przyszyte) brakuje tych 'nitów' czy 'ćwieczków', nie wiem jak to nazwać, a z podszewki w środku wystają nitki. Zastanawiam się co z tym zrobić gdyż jestem dosyć niska a to skracanie paska z jednej strony niewiele daje bo torebka mimo wszystko wisi nisko. Ogólny wygląd tej eko skóry jest zadowalający, ale reszta wykonania pozostawia wiele do życzenia. Torba wydaje się być oryginalna ze względu na metkę i blaszkę z nazwą kvolla w środku, zapakowana była w woreczki z logo kvolla, dołączona była również naklejka z numerem weryfikacyjnym torebki. Ale mimo wszystko nie jestem w stu procentach pewna co do jej oryginalności. Za torbę zapłaciłam włącznie z przesyłką 130zł, więc cieszy mnie jedynie fakt że kosztowała mniej niż na allegro.

Zastanawia mnie jedno, może teraz już kvoll nie produkuje tych torebek ze skracaniem paska po obu stronach, a te co są sprzedawane mają po prostu inne detale? Albo jest to najzwyczajniej podróba...

Edytowane przez Czelz
Czas edycji: 2010-10-27 o 17:56
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 21:54   #217
wovo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Thumbs down Dziewczyny żadnych torebek KVOLL przez internet!

Tutaj macie owe "ekologiczne reklamówki" bo torbami to ciężko nazwać i ceny; ile są w rzeczywistości warte:
http://www.alibaba.com/products/kvol...0002703/3.html
od 5 do 15$!! grosze! Czyli od 15złytych! a to samo kupujecie płacąc pięć lub dziesięć razy tyle!
Wiem bo kupiłam dwie jednocześnie i oczywiście byłam zachwycona ich wyglądem dopóki nie wyszłam z domu z laptopem i dwiema książkami w środku. Wszystkie ramiączka się naderwały, TO NAWET NIE SĄ PODRÓBKI, TA FIRMA TO NAJTAŃSZE PIĘKNIE ZAPROJEKTOWANE i ładnie podane ŚCIERWO. Kvoll to żadna marka. Są tak wykonane że nie uwierzyłabym dopóki sama się nie przekonałam. To wygląda jak skóra a rzeczywistości, to przetopiony papier, a w drugim przypadku pianka i naciągnięta na wierzch cerata. Gorzej, nawet cerata jest bardziej wytrzymała... PORAŻKA
i 300zł w plecy... eh

PS. I tu sobie jeszcze poczytajcie na czym polega ten biznes:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=...e=fb_recvd_neg

Edytowane przez wovo
Czas edycji: 2010-11-01 o 22:33
wovo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 11:58   #218
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Z tą wytrzymałością to chyba jednak zależy jaki model bo jedna z dziewczyn pisała, że ziemniaki w torebce kvolla nosiła. A ceny na alibabie są niskie przede wszystkim dlatego że to handlarze hurtowi. A poza tym jak wiadomo w chinach wszystko jest o wiele tańsze, z całą pewnością torebki kvolla kosztują tam znacznie mniej niż my tu płacimy.


Ja swojej jeszcze nie nosiłam więc nie jestem w stanie powiedzieć nic o jej wytrzymałości. Zastanawiam się wciąż co z nią zrobić. Szukam dalej takiej torebki z klamrami do zmniejszania pasków po obu stronach i jeśli znajdę to tą sprzedam, a jeśli nie to nie pozostaje nic innego jak tylko ją wypróbować i mieć nadzieję, że wytrzyma trochę.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 18:46   #219
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Z tą wytrzymałością to chyba nie zależy od modelu - tylko tak na prawdę od sprzedawcy - skąd bierze towar - jak w japan style rzeczach - ten sam model może być w 40 odsłonach od całkiem porządnej do totalnego dna/ceraty.
Na tej stronce też są te produkty - ale już w wyższych cenach:

http://www.yesstyle.com/en/kvoll-fle...pid.1023631625

albo tu:
http://www.polyvore.com/cgi/shop?bra...category_id=35

Edytowane przez zuzanka2006
Czas edycji: 2010-11-03 o 18:48
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 11:21   #220
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

W sumie też prawda. I nawet jestem skłonna zapłacić więcej za model torebki który posiadam bylebym miała pewność, że to jest ta z klamrami do zmniejszania paska po obu stronach. Problem polega na tym że to chyba jakiś stary model i nie mogę jej znaleźć już na żadnych stronach oferujących torebki kvolla w tych wyższych cenach.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 14:11   #221
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Odświeżam wątek.

Może któraś miała tę torebkę? Jak się sprawuje? Tania nie jest, biorąc pod uwagę, ze to impregnowany materiał...
Pisałam do sprzedawcy (itorebka), czy planują jakieś rabaty/wyprzedaże, ale odpisano mi, ze model sprzedaje się świetnie, jest wysokiej jakości i już niewiele go zostało..Tak wiem, co niby ma napisać dystrybutor...
Ale-ponawiam pytanie-może jest tu jakaś szczęśliwa posiadaczka tego modelu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szara.jpg (55,6 KB, 15 załadowań)
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 10:36   #222
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Za to ja chciałam napisać, że już nigdy nie dam się nabrać na torebki tej firmy, a przynajmniej te sprzedawane na ebayu i na allegro, bo kto wie, może to rzeczywiście podróby, a w rzeczywistości firma kvoll jest porządną firmą, tyko trzeba znaleźć oryginały, o ile istnieją

Jakość okropna, podszewka w środku torebki rozpruła się już na początku użytkowania. Pasek także się urwał, a w torebce nie nosiłam ciężkich rzeczy (byłam świadoma, że jakość materiału kiepska więc ciężkie przedmioty spowodowałyby urwanie paska- jak się okazało lekkie przedmioty typu mały zeszyt 60 kartkowy, mała woda mineralna, telefon, portfel i długopis również urwały pasek. Można sobie tylko wyobrazić jak beznadziejnie to jest zrobione). Nie wiem jak z innymi modelami, bo miałam tylko jeden i okazał się pomyłką.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 11:37   #223
ReaperLady
Przyczajenie
 
Avatar ReaperLady
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 25
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Ja mam torebkę tej firmy (http://allegro.pl/oryginalna-torebka...679544177.html), wprawdzie nie od tego sprzedawcy ale jestem zadowolona. Musiałam ją co prawda ratować szyciem (podszewka wielokrotnie mi się pruła w różnych miejscach) i pękła ozdobna metalowa sprzączka na pasku, jednak eko skóra z której jest zrobione zewnętrze torebki jest naprawdę pierwsza klasa. Od prawie dwóch lat chodzę z tą torebką dzień w dzień i nie ma śladu przetarć ani żadnych zadrapań.
Reasumując- za tą cenę (160zł) mogliby do tej torebki zrobić porządniejszą podszewkę i wytrzymalsze sprzączki, za to bardzo ładnie wygląda, nie zmienia swojego wyglądu z czasem (nie robi się z niej szmata) i nadaje się do wyczynów ekstremalnych (ciężkie zakupy i te sprawy) :P

Edytowane przez ReaperLady
Czas edycji: 2011-06-28 o 11:38
ReaperLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 12:22   #224
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

To ja też mam właśnie ten model. U mnie nie zdała egzaminu.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 12:26   #225
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

ja mam tą http://img09.allegroimg.pl/photos/or.../15/1679871581 (właściwie miałam, teraz chyba zaginęła w czeluściach szafy ) i jak najbardziej się sprawdzała.
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 12:15   #226
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Dziewczyny, mam do Was pytanie bo nie mam sił przeszukiwać całego wątku. Czy któraś z Was zamawiała z itorebka.com ? Nie chodzi mi nawet o jakoś towaru, ale o to czy firma jest rzetelna i dostanę swoją przesyłkę. Znalazłam dużo sprzecznych opinii w internecie, ale może to wynikać z faktu, że tych sklepów itorebka i-torebka itorebki było swego czasu chyba strasznie dużo i sprzedawały towar różnej jakości. Help!
solideja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 19:03   #227
Misiaczek19912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Trudno mi powiedzieć jak sprawują się torby KVOLL (Gabang), ponieważ moje opłacone zamówienie nie zostało zrealizowane do chwili obecnej, a upłynęło już 6 tygodni. Przestrzegam, sklep jest mało wiarygodny
Misiaczek19912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 19:07   #228
Misiaczek19912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Cytat:
Napisane przez nelizn Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w sklepie int. itorebka jedną torebką, pochodziłam w niej ok.miesiąca, toreba popekałą na rącze przy szwach.
Zgłosiłam reklamację która nie została uznana z powodu niby złego użytkowania
Twoja reklamacja nie została uznana, a mnie nawet torebki nie przysłali mimo, że zamówienie opłaciłam
Misiaczek19912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 12:19   #229
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Torebki Kvoll. Jak Wam się sprawują.

Pomyłka...
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.