Przegródka w pochwie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-22, 12:56   #1
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Question

Przegródka w pochwie


Wyjazd wakacyjny w zeszłym roku wypadał tak, iż miałam miesiączkę. Oczywiście nie zrezygnowałam z wyjazdu, ale przerzuciłam się na tampony. Zaczęłam używać ich już na dzień lub dwa przed wypadem. I wszystko było ok. Jednak drugiego dnia wycieczki nie mogłam wyciągnąć z siebie tampona. Nie odpadł sznureczek ani nic w tym stylu... Nie wiedziałam co robić... Pojechałam z tym natychmiast do ginekologa. Byłam bardzo wystraszona. Nie wiem co by było bez wsparcia mojego chłopaka...

Okazało się, że w pochwie mam przegródkę, która zablokowała tampon. Nie jest to podobno nic szczególnego... Jednak boję się używać tamponów... I martwię się co będzie ze współżyciem.

Czy może ktoś ma ten sam problem? jak wygląda używanie tamponów z tą przypadłością? A współżycie? Czekam na odpowiedzi, również specjalistów.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.