Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 16:35   #481
kattja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
niekoniecznie. poczekaj jeszcze tydzien i wtedy ocenisz, co wypadlo a co nie. ja czesto mam tak, ze np. polowa pachy mi nie odrasta, adruga polowa rosnie normalnie przez tydzien, a jak chce wyjąc te wlosy, to twardo siedza. a po tygodniu wychodza same i pachy idealnie gladkie badz cierpliwa
ja jestem miesiac po 3 zabiegu na pachy i moze ewidentnie stwierdzic, ze nie zostalam wydepilowana dokladnie. no ale 4. zabieg po wakacjach i łudzę się, ze to bedzie koniec
Dzięki pocieszyłaś mnie. Poczekam jeszcze ten tydzień i zobaczę co będzie. Na razie to co mi odrosło zgoliłam wczoraj i widzę, że odrost jest naprawdę spowolniony, bo do tej pory czuję gładkość, co u mnie raczej się nie zdarzało po takim czasie od golenia

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie oberwały,bo nie były w tej fazie wzrostu.
poczytaj o fazach wzrostu włosa to zrozumiesz
Czytałam o fazach wzrostu włosa i wszystko rozumiem. Czytałam również o tym, że wszystkie włosy trafione przez laser powinny wypaść, bo zostały spalone. Natomiast nie odrośnie tylko ta część, która akurat była w fazie anagenu. I dlatego nasunęły mi się te wątpliwości, bo na razie nie zaobserwowałam żadnego wypadania, a włosy wyglądały zupełnie tak jak po goleniu.
kattja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:50   #482
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
Dzięki pocieszyłaś mnie. Poczekam jeszcze ten tydzień i zobaczę co będzie. Na razie to co mi odrosło zgoliłam wczoraj i widzę, że odrost jest naprawdę spowolniony, bo do tej pory czuję gładkość, co u mnie raczej się nie zdarzało po takim czasie od golenia



Czytałam o fazach wzrostu włosa i wszystko rozumiem. Czytałam również o tym, że wszystkie włosy trafione przez laser powinny wypaść, bo zostały spalone. Natomiast nie odrośnie tylko ta część, która akurat była w fazie anagenu. I dlatego nasunęły mi się te wątpliwości, bo na razie nie zaobserwowałam żadnego wypadania, a włosy wyglądały zupełnie tak jak po goleniu.
U mnie włosy przeważnie wypadały dopiero od drugiego tygodnia i też część wyglądała jakby w ogóle nie została potraktowana laserem. Nie wypadały tylko te, które zostały ewidentnie pominięte.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 07:39   #483
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Hej, to mój pierwszy post w tym wątku
Dziewczyny, mam takie nietypowe pytanie co do przeciwwskazań lasera.

Czy przyjęcie jodu radioaktywnego na kilkanaście dni przed zabiegiem przeszkadza w czymś, jest przeciwwskazaniem, czy też laser wtedy może być niebezpieczny?
Przyjęłam radiojod 4 czerwca (w leczeniu na nadczynność tarczycy), do 14stego siedzę w domu a na 22giego mam umówioną depilację w Laser Expert (pachy). W necie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, i zastanawiam się czy nie powinnam przełożyć wizyty, chociaż wolałabym tego nie robić..
Ja zapytałabym endokrynologa, bo w salonie Panie mogą nie wiedzieć takich szczegółów.
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 11:16   #484
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
Dzięki pocieszyłaś mnie. Poczekam jeszcze ten tydzień i zobaczę co będzie. Na razie to co mi odrosło zgoliłam wczoraj i widzę, że odrost jest naprawdę spowolniony, bo do tej pory czuję gładkość, co u mnie raczej się nie zdarzało po takim czasie od golenia



Czytałam o fazach wzrostu włosa i wszystko rozumiem. Czytałam również o tym, że wszystkie włosy trafione przez laser powinny wypaść, bo zostały spalone. Natomiast nie odrośnie tylko ta część, która akurat była w fazie anagenu. I dlatego nasunęły mi się te wątpliwości, bo na razie nie zaobserwowałam żadnego wypadania, a włosy wyglądały zupełnie tak jak po goleniu.

czy moglabys mi podac prosze link do tego tekstu poniewaz trafilam z kolerzankami na bardzo nieuczciwa pania ,kotra po naszych uwagacg ,ze wykonuje zle zabiegi zaczela nam wkrecac ,ze poi zabiegu nie wszystkie wlosy wypadaja szok brak mi slow

dziewczyny pamietacie jak wam pokazywalam te filmiki jak ona jedzie laserem po nodze uzywajac zelu???zaczelysmy z na rozmawiac ona stwierdzila ,ze tak ja uczy;i na szkoleniu Light Sherem brak mi juuz slow babsko to oszustka i i tyle
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 12:19   #485
martyna_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

usunięte - podejrzenie reklamy
/admin/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-06-20 o 14:05
martyna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 12:48   #486
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W gazecie przeczytałam własnie o nowym laserze, a mianowicie LOS. "LOS wykorzystuje jednoczesnie energie swiatla oraz pradu wysokiej czestotliwosci. dzieki temu laser usuwa wszystkie wloski, nawet z opalonej skóry"
Czy słyszałyście coś o tym laserze? Jakie są ceny i rzeczywista skuteczność? Czy myślicie, ze bylby on w stanie usunąć pozostalosci po LS? Mam tu na myśli jasne i cienkie wloski, ktorego LS nie łapie, ktorych normalnie nie widać, a patrząc pod slońce wyglądamy jakbysmy w ogole nie wiedziały co to depilacja
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 21:41   #487
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy ktoś korzysta/ł ze studia light na kochanowskiego w ząbkach?
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 06:56   #488
kattja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
czy moglabys mi podac prosze link do tego tekstu poniewaz trafilam z kolerzankami na bardzo nieuczciwa pania ,kotra po naszych uwagacg ,ze wykonuje zle zabiegi zaczela nam wkrecac ,ze poi zabiegu nie wszystkie wlosy wypadaja szok brak mi slow
Podaję linka do strony, na której znalazłam taką informację (mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako forma reklamy)

http://www.proestetica.com.pl/index....lacja_laserowa

Jest tam wyraźnie napisane, że: "Po zabiegu wszystkie włosy wypadają, ponieważ wszystkie włosy zostały ogrzane (spalone), ale na stałe zostaną usunięte jedynie te, które były w tym momencie w fazie wzrostu (anagenie)"
kattja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 09:42   #489
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
W gazecie przeczytałam własnie o nowym laserze, a mianowicie LOS. "LOS wykorzystuje jednoczesnie energie swiatla oraz pradu wysokiej czestotliwosci. dzieki temu laser usuwa wszystkie wloski, nawet z opalonej skóry"
Czy słyszałyście coś o tym laserze? Jakie są ceny i rzeczywista skuteczność? Czy myślicie, ze bylby on w stanie usunąć pozostalosci po LS? Mam tu na myśli jasne i cienkie wloski, ktorego LS nie łapie, ktorych normalnie nie widać, a patrząc pod slońce wyglądamy jakbysmy w ogole nie wiedziały co to depilacja
jestem średnio nastawiona na nowości,bo wiem,ze są niedopracowane.
wolę znane i skuteczne metody.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 10:13   #490
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
Podaję linka do strony, na której znalazłam taką informację (mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako forma reklamy)

http://www.proestetica.com.pl/index....lacja_laserowa

Jest tam wyraźnie napisane, że: "Po zabiegu wszystkie włosy wypadają, ponieważ wszystkie włosy zostały ogrzane (spalone), ale na stałe zostaną usunięte jedynie te, które były w tym momencie w fazie wzrostu (anagenie)"
bardzo ci dziekuje
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 10:47   #491
negri
Raczkowanie
 
Avatar negri
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa, ale znad morza:)
Wiadomości: 240
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
czy ktoś korzysta/ł ze studia light na kochanowskiego w ząbkach?
tak kilka lat temu miałam serię zabiegów, efekt super, podobnie obsługa byłam ostatnio na zabiegu przypominającym i właściwie nic się nie zmieniło oprócz kosmetyczki - była jednakże równie miła, pomocna i profesjonalna, jak poprzednie. Jedyny minus to odległość (mieszkam na Ochocie).
__________________
Jeżdżę na rowerze cały rok


negri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 20:06   #492
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
Podaję linka do strony, na której znalazłam taką informację (mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako forma reklamy)

http://www.proestetica.com.pl/index....lacja_laserowa

Jest tam wyraźnie napisane, że: "Po zabiegu wszystkie włosy wypadają, ponieważ wszystkie włosy zostały ogrzane (spalone), ale na stałe zostaną usunięte jedynie te, które były w tym momencie w fazie wzrostu (anagenie)"
U mnie po LS Ducie włoski najpierw odrastały takie jakby " podcięte" a następnie po ok. 2 tygodnie wypadały (czasami wypadały wszystkie a czasami zostawały placki "mniejsze " lub "większe") aby za chwilę odrosnąć. Po LS wypadały wszystkie i znacznie przerzedzona część odrastała po ok 3 miesiącach
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 08:58   #493
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dagny Pokaż wiadomość
Dla osób zastanawiających się nad laserem Quantel Derma - skusiłam się na kupon na 3 zabiegi depilacji laserowej nóg.

Jestem brunetką, nie opalałam się przez 2 lata, rok przed rozpoczęciem depilacji używałam tylko maszynki, nie mam problemów hormonalnych, odstępy między kolejnymi zabiegami 10-12 tygodni. Efektu nie ma żadnego (po 3 zabiegach, 4 miałam wykonywany dzisiaj ale cudów się nie spodziewam). W międzyczasie robiłam pachy LS (po 4 zabiegach na razie nie mam żadnego włoska) i bikini - również super efekt.

Tak więc mimo że i LS i Quantel Derma to lasery diodowe - efekty są diametralnie różne (przynajmniej u mnie).

O gabinecie, w którym wykonywałam zabiegi mogłabym napisać dużo - niestety nic pozytywnego, pierwszy zabieg miałam powtarzany bo kosmetyczka ustawiła jakąś absurdalnie niską moc a dzisiaj dowiedziałam się od innej bardzo kompetentnej kosmetyczki, że nie ma efektów bo ogoliłam wczoraj nogi a laser działa tylko na te włosy, które są widoczne na skórze (!), na moją uwagę, że laser diodowy działa na barwnik zawarty w mieszku włosa, usłyszałam kąśliwe pytanie czy pracuję z laserem (bo oczywiście to wiedza tajemna, dostępna tylko wybrańcom), pani wszechwiedząca się trochę przeliczyła bo akurat na laserach się trochę znam z racji zawodu. Do końca zabiegu nie odezwała się już słowem (poza komendami zgiąć nogę/wyprostować nogę), żadnego pytania czy mnie boli (podobno miałam wyższą moc niż poprzednio chociaż właśnie w czasie poprzedniego zabiegu poinformowano mnie, że wykonywany jest już największą mocą - od początku zgłaszałam brak efektów). Cały zabieg (łącznie z ożywioną dyskusją na temat działania lasera) trwał 20 minut (całe nogi).
Gabinet u mnie trafia na czarną listę (nie podaję nazwy bo chyba tylko jeden w Krakowie ma ten laser), szkoda mi tylko straconego czasu i pieniędzy ale może komuś to pomoże w podjęciu decyzji.
Cytat:
Napisane przez dagny Pokaż wiadomość
tak naprawdę powinnam była uciekać stamtąd kiedy po pierwszym zabiegu rozmawiałam z panią kierownik gabinetu i usłyszałam, że jeśli będę golić nogi między zabiegami to wzmacniam mieszki (w domyśle niby te zniszczone przez laser) i laser nie ma szans żeby zadziałać....
ale ponieważ dano mi do zrozumienia, że odzyskanie pieniędzy nie będzie łatwe z racji tego, że pakiet kupiony przez pośrednika (grupon) i deklarację, że ten pierwszy zabieg powtórzymy, postanowiłam spróbować. teraz żałuję ale mądra Polka po szkodzie
i warto czytać opinie w internecie - ten gabinet, mimo że w dobrym sąsiedztwie (medycyna estetyczna piętro wyżej) ma tragiczne opinie - niestety sprawdziłam po fakcie....


Przegapiłam wcześniej Twoje wypowiedzi Dzisiaj idę na 3 ostatni zabieg do Eco Plant i trochę jestem załamana bo efekt po 2 mam żaden. Owszem tak do 2 msc po zabiegu włosów było trochę mniej i wolniej odrastały, ale teraz 2,5 msc po ostatnim wrażenie, że odrosło wszytsko - jak w IPL
Nie wiem czy reklamować? Dzisiaj czy dopiero po tym 3?
Ja nie mogę narzekać na obsługę ani poziom informacji - powiedziano, że mogę golić normalnie, odstęp minimum 8 tyg. a lepiej więcej.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 18:15   #494
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez negri Pokaż wiadomość
tak kilka lat temu miałam serię zabiegów, efekt super, podobnie obsługa byłam ostatnio na zabiegu przypominającym i właściwie nic się nie zmieniło oprócz kosmetyczki - była jednakże równie miła, pomocna i profesjonalna, jak poprzednie. Jedyny minus to odległość (mieszkam na Ochocie).
no to najs raz na 2-3misiace poświecę sie stać w korkach ;p

więc po pierwszym zabiegu u mnie wygląda to tak (z tego co pamiętam jednostki mocy)

byłam bez znieczulenia! btw ;p
tylko z rurka chłodzącą

bikini głębokie - szeroką chyba 9,5J małą chyba 28J
pachy - szeroką 10J, małą chyba 35J

bikini 30min
pachy 15min.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:22   #495
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jutro ide na 2. zabieg bikini do Revision w Krk. Od pierwszego minelo 9,5 tygodnia. Wiem, ze przerwa moglaby byc dluzsza. Sama widze, ze wlosy dopiero teraz zaczynaja odrastac. Na dole jest ich juz w miare duzo, ale na wzgorku jakbym sie uparła to bym mogła policzyć No ale zabieg zrobic trzeba, przez wakacje mnie w Krakowie nie bedzie, a poza tym coś czuje ze ta promocja za 89 zl jest juz ostatni miesiac. A zwlaszcza w wakacje nie bede miala skad wyciagnac 350zl za zabieg w normalnego cenie plus ewentualny bilet na pociąg. Przez 3 miesiace moze mi sie uda uzbierać na trzeci zabieg, mam nadzieje ze wtedy efekty beda juz duże
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 19:09   #496
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny czy pol roczna przerwa moze solabic efekt ????i czy moge zamiast golic sie przez te pol roku uzywac kremu depilacyjnego ,jesli tak kiedy trzeba go odstawic przed nstepnym zabiegiem???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 20:28   #497
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy pol roczna przerwa moze solabic efekt ????i czy moge zamiast golic sie przez te pol roku uzywac kremu depilacyjnego ,jesli tak kiedy trzeba go odstawic przed nstepnym zabiegiem???
nie osłabisz działania.krem depilacyjny ma te same zasady co żyletka,więc luz.jesli zdecydujesz się na depilator to najlepiej odczekać 2 mies,żeby włosy odrosły

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-06-28 o 20:58
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 08:49   #498
kastapra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Na gruperze jest kupon na depilację w Krakowie w Le Pure laserem Light Sheer.
Ale tam jest napisane, że jest to laser IPL....jak to w końcu jest? LS to jest IPL???
kastapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 18:24   #499
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie widzę, żeby tam było napisane "IPL", natomiast od razu rzuca się w oczy "kupon można zrealizować od 5 lipca do 5 września"... tylko czy to znaczy, że wtedy trzeba zrobić pierwszy zabieg, czy wszystkie? bo oferta jest tak fajna cenowo, że byłabym gotowa pojechać specjalnie do Krk

Czy można robić depilację pach w wakacje (tzn. jeśli będę wystawiać je na słońce)? pachy się raczej nie opalają....
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 10:46   #500
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie osłabisz działania.krem depilacyjny ma te same zasady co żyletka,więc luz.jesli zdecydujesz się na depilator to najlepiej odczekać 2 mies,żeby włosy odrosły
dziekuje ci bardzo TmargoT .dzis mija 2-gi tydzien od zabiegu i prawie wogole wlosy mi nie wypadly rosna sobie najlepsze rece mi juz opadaja ..ostatnio naskoczylysmy na ta babe i co stwierdzila ,ze ja na szkoleniu LS uczyli ,ze sie jezdzi po zelu i koniec i kropka i ,ze nie ma wogole roznicy szok doslownie wypierala sie w zywe oczy a mi wogolle po zabiegu nie wypadaja wlosy ....malo tego dziewczyny zauwazylam ,ze to co odrastaja sa duzo jasniejsze czy to mozliwe????
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 14:00   #501
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dziekuje ci bardzo TmargoT .dzis mija 2-gi tydzien od zabiegu i prawie wogole wlosy mi nie wypadly rosna sobie najlepsze rece mi juz opadaja ..ostatnio naskoczylysmy na ta babe i co stwierdzila ,ze ja na szkoleniu LS uczyli ,ze sie jezdzi po zelu i koniec i kropka i ,ze nie ma wogole roznicy szok doslownie wypierala sie w zywe oczy a mi wogolle po zabiegu nie wypadaja wlosy ....malo tego dziewczyny zauwazylam ,ze to co odrastaja sa duzo jasniejsze czy to mozliwe????
Jak pisalam wczesniej nie mialam depilacji przy uzyciu zelu,ale ogolnie depilacja jest dziwna.moj trsci zabieg na nogi przyniosl mala roznice,na ikii nie zawazylam roznicy za to po pierszym zabiegu na pachy wypadlo m 50%.ja juz nic nie rozumiem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 20:34   #502
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Nie widzę, żeby tam było napisane "IPL", natomiast od razu rzuca się w oczy "kupon można zrealizować od 5 lipca do 5 września"... tylko czy to znaczy, że wtedy trzeba zrobić pierwszy zabieg, czy wszystkie? bo oferta jest tak fajna cenowo, że byłabym gotowa pojechać specjalnie do Krk

No właśnie też mnie to zastanawia.. Czy wszystkie zabiegi trzeba zrealizować do września czy tylko jeden. Akurat co prawda patrze na oferty w Łodzi, ale własnie warunek jest ten sam. Chetnie bym wzięła jakby chodziło o jeden zabieg. Może się ktoś orientuje?
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 05:27   #503
dagny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
[/SIZE]
Przegapiłam wcześniej Twoje wypowiedzi Dzisiaj idę na 3 ostatni zabieg do Eco Plant i trochę jestem załamana bo efekt po 2 mam żaden. Owszem tak do 2 msc po zabiegu włosów było trochę mniej i wolniej odrastały, ale teraz 2,5 msc po ostatnim wrażenie, że odrosło wszytsko - jak w IPL
Nie wiem czy reklamować? Dzisiaj czy dopiero po tym 3?
Ja nie mogę narzekać na obsługę ani poziom informacji - powiedziano, że mogę golić normalnie, odstęp minimum 8 tyg. a lepiej więcej.

Ja chciałam zrezygnować po pierwszym ewidentnie źle przeprowadzonym zabiegu ale powiedziano mi, że będzie to bardzo trudne bo zabiegi kupiłam poprzez pośrednika (zakupy grupowe) i to im musiałabym przedstawić reklamację.
Poza tym myślę, że usłyszysz że nie ma 100% gwarancji i niektórzy mają jakikolwiek efekt po 5 zabiegach (ja tak usłyszałam).
Łączę się w bólu
dagny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:49   #504
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dagny Pokaż wiadomość
Ja chciałam zrezygnować po pierwszym ewidentnie źle przeprowadzonym zabiegu ale powiedziano mi, że będzie to bardzo trudne bo zabiegi kupiłam poprzez pośrednika (zakupy grupowe) i to im musiałabym przedstawić reklamację.
Poza tym myślę, że usłyszysz że nie ma 100% gwarancji i niektórzy mają jakikolwiek efekt po 5 zabiegach (ja tak usłyszałam).
Łączę się w bólu
Ja to samo natomiast muszę przyznać, że to 3 kosmetyczka która mi robiła i jak każda poprzednia miła, odpowiadała na pytania. W sumie dopiero po rozmowie z nią zauważyłam, że owszem włosy odrastają, ale już nie mam żadnych podwójnych. I tym razem po raz pierwszy czuć było spalenizną, więc nie wiem czy dopiero teraz miałam wystarczająco mocny strzał, czy po prostu dłuższy odrost.

No nic, chyba nie zaryzykuję dokupowania u nich zabiegów, tylko będę polować na kupon LS lub LSDuet po wakacjach, żeby dobić to bikini. Tylko znów muszę przeglądnąć wątek, bo sfokusowana na Quantel nie śledziłam tutejszych rozważań czy w końcu lepszy Duet czy zwykły
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 13:39   #505
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
No właśnie też mnie to zastanawia.. Czy wszystkie zabiegi trzeba zrealizować do września czy tylko jeden. Akurat co prawda patrze na oferty w Łodzi, ale własnie warunek jest ten sam. Chetnie bym wzięła jakby chodziło o jeden zabieg. Może się ktoś orientuje?
kiedy ja kupowałm to kupon był ważny do ...(krótki termin)oznaczało to termin rozpoczęcia,jednak panie proponowały już szybsze rozpoczęcie zabiegów i promocyjny cennik na długo po zakończeniu promocji grouponowej .
chyba jest to kwestia umowa z salonem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 14:53   #506
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
kiedy ja kupowałm to kupon był ważny do ...(krótki termin)oznaczało to termin rozpoczęcia,jednak panie proponowały już szybsze rozpoczęcie zabiegów i promocyjny cennik na długo po zakończeniu promocji grouponowej .
chyba jest to kwestia umowa z salonem
no tak, najlepiej po prostu zadzwonić i się zapytać
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 18:56   #507
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A czy któraś z Was miała kontakt z tym gabinetem w Krk "Instytut Medycyny Estetycznej Le Pure"?

Dziwi mnie przede wszystkim fakt, że groupon wisi od piątku chyba, a na razie tylko 2 osoby go kupiły. Z tego co widziałam, to takie oferty zazwyczaj idą jak świeże bułeczki...
Nie wiem czy to znaczy, że nawet nie warto się tam pakować?

Edytowane przez zlooosnica89
Czas edycji: 2012-07-01 o 18:58
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 18:16   #508
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny! Czy macie jakies sprawdzone i skuteczne metody na podraznienia/delikatne oparzenia po laserze? Moje bikini, ale tylko na dole, po zabiegu w tamtym tygodniu wyglada okropnie, moze mialam dobraną za dużo moc jak na moją skórę? Nie opalalam sie ani przed zabiegiem, ani po. Smaruje Alantanem, ale efektów nie widze... az glupio sie tak chlopakowi pokazac...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 18:28   #509
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
Jak pisalam wczesniej nie mialam depilacji przy uzyciu zelu,ale ogolnie depilacja jest dziwna.moj trsci zabieg na nogi przyniosl mala roznice,na ikii nie zawazylam roznicy za to po pierszym zabiegu na pachy wypadlo m 50%.ja juz nic nie rozumiem
Margo to babsko to zwykla cwaniara wciska nam kit tylko ,ze logicznie kiepsko jej idzie ...bo np jak moze byc dokladnie zrobiony azabieg jesli strzela co pare centymetrow ....lub to ,ze po zabiegu prawie wogole wlosy nam nie wypadaja na to ma zawsze odpowiedz ona wi3e co robi a efektow brak teraz mur:

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sukienkawgroszki Pokaż wiadomość
moim zdaniem depilacja laserowa jest najlepszym sposobem, na to, żeby pozbyć się niechcianego owłosienia. Tylko, myślę, że jeśli chcemy się cieszyć piękną i gładką skórą, najważniejsze jest to, żeby dobrze się przygotować do zabiegu i pójść do sprawdzonego miejsca. Jeśli idziemy na depilację do takich zaufanych miejsc z doświadczeniem jak studio laser nie ma opcji, że coś pójdzie nie tak. Nieco też mnie przeraża to, że czasem szukając oszczędności idziemy do pierwszego lepszego miejsca z ulicy, a potem się okazuje, że nie tylko nie ma oczekiwanych efektów, ale niepotrzebnie wydaliśmy mnóstwo pieniędzy.
no niestety nie da sie zaprzeczyc
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 14:25   #510
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Czy macie jakies sprawdzone i skuteczne metody na podraznienia/delikatne oparzenia po laserze? Moje bikini, ale tylko na dole, po zabiegu w tamtym tygodniu wyglada okropnie, moze mialam dobraną za dużo moc jak na moją skórę? Nie opalalam sie ani przed zabiegiem, ani po. Smaruje Alantanem, ale efektów nie widze... az glupio sie tak chlopakowi pokazac...
najlepiej się nie pokazywać,żeby potem powalić na kolana
nie ma cudownych maści,trzeba odczekać
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.