Nerwica przed ślubem i weselem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-06, 09:37   #61
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Nerwica przed ślubem i weselem

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Oczywiście, powtarzam mu codziennie, mówię, że nie chciałam wesela i mnie te całe przygotowania męczą, że nie mam czasu i siły zastanawiać się nad "kolorem kwiatków". A jego odpowiedzi są tylko takie, jakby wyleciały mu uchem, czyli "Wiem, też się denerwuję" "Szybko pójdzie, nie ma się co przejmować" "Wiem, że się denerwujesz, ale będzie dobrze" no i klasyk "Zrobi się".
Matko i córko. Ale jeżeli chodzi o KOLOR KWIATÓW, to on ma RACJĘ: zrobi się. Tak, zrobi się I nie, nie ma się czym przejmować.
Jakaś podstawowa dekoracja stołów pewnie jest w cenie sali? To jakieś kwiatki na stole sala postawi, i tyle

Może nie wyjdzie jak na Pintreście, no ale jak masz wybrać, spokój ducha albo Pinterest, to może jednak weź spokój ducha?
Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
dlaczego nie wynajmiesz konsultanta ślubnego? Pisałaś wcześniej że kasa to nie problem.
Dokładnie.

Edytowane przez cranberry juice
Czas edycji: 2016-04-06 o 11:37
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 22:37   #62
lilkana
Zakorzenienie
 
Avatar lilkana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 821
Dot.: Nerwica przed ślubem i weselem

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;58418296]Dlaczego nie odpowiadasz na większość pytań w wątku? Na przykład moje pytania wcale nie są retoryczne. Naprawdę jestem ciekawa po co zawracasz sobie głowę bukietami i kiecką, skoro zarówno ślub jak i wesele mogą się odbyć bez tego. No i czy rozmawiałaś o tym ze swoim facetem.
Kolejna rzecz która mnie zastanawia, to dlaczego bierzesz ślub z kimś, kto rozmija się z tobą w sprawach fundamentalnych, jak chociażby wspólne mieszkanie. To już kolejny twój wątek o facecie, na którego temat jeszcze ani razu nie powiedziałaś dobrego słowa. Po co bierzesz z nim ślub, skoro tylko potrafisz na niego narzekać?[/QUOTE]

Zgadzam się w 100 % macie zupełnie inne priorytety , nie rozumiem dlaczego chcesz partnera uszczęśliwiać na siłę .
Gdyby mój partner nie angażował się w organizację ślubu to byłoby bez sensu... Wasz ślub nie obchodzi Twojego partnera, więc jak wyobrażasz sobie dalsze życie ???
__________________
Nowy wątek wszystko do manicure hybrydowego - hybrydy SEMILAC i nie tylko, lampy UV, naklejki, topy bazy, tipsy, zestaw manicure japoński itp.


lilkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 16:38   #63
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Nerwica przed ślubem i weselem

Też zajrzałam na inne posty i widzę, że w październiku pisałaś, że czekasz na krok z jego strony, że chcesz by Ci się oświadczył, że nie mieszkacie razem, bo on nie chce.
Nie chce być dla Ciebie nie miła, nie zrozum tego tak,ale w moich oczach czytając te posty to wygląda po prostu tak, że on się wkoncu zgodził, bo mu ciągle mówiłaś o tym, nie wiem no po pół rokuod twojego wątku planujesz juz ślub za trzy miesiące, a pisałaś, że nawet nie wiesz czy go kochasz.
Dla mnie to nieciekawa sytuacja. Jak to było, może nam opowiesz? Wkoncu zgodził się zaobraczkowac?
Teraz już jesteś pewna, że go kochasz?
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 12:48   #64
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: Nerwica przed ślubem i weselem

Ja gdybym czegoś nie chciała na pewno bym sie na to nie zgodziła, wesele to ogromny wydatek a robienie go na siłę jest beznadziejnym pomysłem skoro ani Ty ani Twój przyszły mąż się nim nie interesujecie i "wisi" Wam jego organizacja... dziwna sytuacja że skoro panna młoda nie chce wesela robi się na siłę..
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 13:48:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.