Własny styl - mieć czy nie mieć...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 17:25   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Własny styl - mieć czy nie mieć...?


Zawsze słyszałam, ze posiadanie własnego stylu to coś...hmmm...lepszego, stawiającego w tajemniczym kręgu kobiet interesujących, intrygujących, pewnych siebie... A ja tam nigdy nie miałam własnego jednego stylu, choć może to właśnie jest mój znak rozpoznawczy? Juz jako całkiem młodziutka nastolatka doszłam do wniosku, że zbyt wiele jest ciekawych zestawień ubrań, pięknych kolorów, przyciagajacych oczy dodatków, żebym mogła zamknąć sie w jedną modę owszem, mam fioła na punkcie kolorystyki - wszystko, co ubiorę, musi idealnie ze sobą współgrać, pewnych, choćby aktualnie modnych zestawień nie toleruję, ale ogólnie ubieram sie zależnie od nastroju. Czasem więc przez kilka dni nosze się na sportowo, by potem powalać dyskretną elegancją Po czym zaczynam powalać urokiem lekkiego erotyzmu ubrań
A wy macie swój wybrany, niepowtarzalny styl?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 17:33   #2
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Własny styl - mieć czy nie mieć...?

Mi sie wydaje ze okreslenie "miec swoj styl" nie oznacza, ze ktos albo cale zycie biega w dresach albo w szpilkach. Dla mnie osoba majaca swoj styl potrafi super dobierac ciuchy, tak ze zawsze wyglada niepowtarzalnie. Czasami mi sie wydaje ze z poczucie stylu albo sie ma albo nie bo ja za cholere nie potrafie sie ubrac tak, zeby wygladac naprawde fajnie, niepowtarzalnie.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 17:35   #3
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Własny styl - mieć czy nie mieć...?

Nie jestem modowa ekspertką, nie wiem co jest na topie
Nie wiem tez czy mam swój styl...ale słysze od wielu osób, że w tym jak się ubieram jest cos charakterystycznego, cos "mojego".Nie umiem wytłumaczyć co to jest.Trudno mi określic w jakim stylu się ubieram.Mam w szafie wiele ubrań w róznych stylach.Jakbym sie uparła mogłabym być poważna pania w biurowym stylu, mogłabym byc hipiską i kim jeszcze dusza zapragnie
Ale mam podobnie jak Ty fioła na punkcie kolorów-uwielbiam mocne kolory.Źle sie czuje w mdłych pastelach.No i nie toleruje tych kolorystycznych połączeń które są aktualnie na topie
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 17:37   #4
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Własny styl - mieć czy nie mieć...?

jasne ze miec ale w sesnie wlasnie dobioru ubran, dodatkow, butow, tak zeby wygladac oryginalnie, donrze sie czuc w ciuszkach
ja nie mam jakis takich zmian stylowych, bo na sportowo sie nie ubieram (chyba ze na aerobik :P) ale mysle ze papiszynka dobrze ujela o co w tym chodzi
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 09:44   #5
annita
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 235
Dot.: Własny styl - mieć czy nie mieć...?

wydaje mi sie, że mieć 'swój styl' nie oznacza zamykania się na inne. a po prostu umiejętne łączenie różnych stylów
annita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 18:20   #6
trampkowa panna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: tam gdzie poziomki rosną
Wiadomości: 74
GG do trampkowa panna
Dot.: Własny styl - mieć czy nie mieć...?

Mi się wydaje ze 'swój styl' styl to osoba która się wyróżnia i bawią się modą niezależnie od tego co mówią inni.
Tak mam jak to napisała szajajaba, zależy od nastroju.
Uwielbiam trampki i mogłabym jej do wszystkiego nosić! <3 Ale też tak mam wstaje i sobie mówię dzisiaj się 'wystroje'. Wrzucę na siebie chociażby chustkę, kolczyki, wisiorek, maźnę się błyszczykiem i jest super )
trampkowa panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.