Komers :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-09, 14:14   #1
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Wink

Komers :)


Witam!Ten watek kieruje glownie do trzecioklasistek z gimnazjum oraz nieco starszych absolwentek ktore mialy okazje uczestniczyc w ostatniej imprezie koncoworocznej .Chcialabym dowiedziec sie w co bylyscie ubrane lub w co macie zamiar ubrac sie??Czy to byly glownie czarne eleganckie sukienki?Jak wygladala cala impreza, jakie jedzenie, gdzie? / jak ma wygladac??Piszczcie wszystko!
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 15:25   #2
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Komers :)

Czesc. Ja komers mam w ten wtorek, zapowiada sie calkiem niezle Ide w czarnej sukience bez ramiaczek do kolan, z naszytymi trzema rozowymi wstazeczkami Z butami jeszcze mam problem- balerinki/japonki/ szpilki
Skladalismy sie po 60zł. Komers bedzie organizowany na takiej sali, gdzie odbywa sie wiekszosc imprez w moim miasteczku.
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 19:13   #3
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Komers :)

wszystkie dziewczyny u CIebie ubieraja sie tak elegancko wieczorowo?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 19:13   #4
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Komers :)

u mnie komers kosztuje 35 zl z tym ze jest w szkole, w ta sobote
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 19:44   #5
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Komers :)

Wiekszosc w sukienkach, ale nie takich typowo wieczorowowych- na pewno zadna nie przyjdzie w sukni z kolkiem i gorsecie Umowilysmie sie po prostu, ze przyjdziemy w sukienkach niekoniecznie wieczorowych, a nie jak w poprzednich latach bywalo, ze dziewczyny przychodzily tak jak na codzien w dzinsach. W koncu nie codziennie ma sie komers
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 20:59   #6
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Komers :)

hmmm....rozumiem, u mnie bedzie roznie niektore pyzjda w dzinsach i galanach (;/) inne w normlanych sukienkach, a jeszcze inne w wieczorowych(ale nie balowych), ja np ubieram sie w mala czarna z tym ze jest troszke wybajerowana spokojnie mozna ja ubrac na sylwestra i wlasnie sie zastanawiam czy to nie bedzie "za bardzo" i czy nie bede sie wyrozniac ale mam nadzieje ze nie bedzie tak zle
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 21:06   #7
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Komers :)

Komers? Pierwsze słyszę.. U mnie nazywało się to wieczorek, lub po prostu bal na zakończenie gimnazjum. Się zmienia..

Bawcie się dobrze
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 12:18   #8
the_only_one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 104
Dot.: Komers :)

3 lata temu mialam czarna sukienke kupiona w sklepie Pimkie, bodajze w Galerii Auchan na Bielanach we Wrocku. była to miniówka, doł był plisowany, gora na szerokich ramiaczkach w pasie czarny pasek z duza klamra. do tego mialam sandalki na szpilce bylo super
the_only_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 18:03   #9
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Komers :)

Ja mialam komers tydzień temu, składaliśmy się po 30 zł, stoły były poustawiane wzdłuż ścian korytarza, a tańczyliśmy w wykuszu Byłam ubrana w czarną sukienkę do kolan (jak większość dziewczyn bo był nakaz żeby sukienki były ciemne) z takim przezroczystym jakby szalem wokół ramion i buty na szpilkach Na komersie bawiłam się najlepiej w moim życiu
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 09:59   #10
czarna-ewela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: Komers :)

u mnie tez na komers [dopiero dzisiaj dowiedzialam sie co to znaczy ;p ] mowi sie wieczorek tak samo jak u Ciebie brzozka :P [u mnie w klasie tez mamy brzozke hehe ;p ] ja wlasnie szukam sobie fryzury i makiijażu :P bo sukienke i buty mam a wieczorek mam za 2 tygodnie ;p składamy sie po 50zl a imprezka jest w sql chociaz osobiscie wolalabym na jakiejs dyskotece :P PZdr Papa
czarna-ewela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:02   #11
Soledad
Raczkowanie
 
Avatar Soledad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 342
Dot.: Komers :)

ja mialam komers tematyczny - lata 50' i mialam sukienke bez ramiaczek w groszki szuta z kola przewiazana rozowa wstazka. no i loki takie a la christina aguilera na teledysku z nellym
Soledad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 17:35   #12
Hollywood1408
Przyczajenie
 
Avatar Hollywood1408
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Komers :)

Ja mam komers w tym roku w czerwcu i już biore się do szukania sukienki. Marzy mi się taka w stylu Audrey Hepburn, ale nie wiem czy taką znajdę. I koniecznie szpilki Zastanawiam się tylko nad kolorem, bo chciałabym się troszkę wyróżniać na tle tych czarno-białych dziewcząt :P Może ciemny granat, brąz albo beż? Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże Pozdrawiam ;*

http://tonova.typepad.com/thesuddenc...ey_hepburn.jpg

A tu sukienka Chcę coś z takim skromnym dekoltem, ale do kolan max :P Mam niewielki biust więc chyba będzie pasowała, no i bez tych rękawiczek xD
Hollywood1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 18:20   #13
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Komers :)

U mnie komers był w czerwcu w jednym z większych klubów w moim mieście (razem nas było koło 2000 ) ahhh... trzeba było zapłacić 60zl, ale było super
Wszystkie dziewczyny w eleganckich sukniach, ale nie długich, bo w długich nie dałoby się tańczyć Przeróżne fryzury, make-up itd.. Aha no i oczywiście obowiązkowo szpilki Więc u mnie ogólnie bardzo kameralnie ale swobodnie dużo było czarnych sukienek, ale nie najwięcej Tłum widziany z balkonu wyglądał kolorowo Suknie w przeróżnych kolorach, więc myślę, że nie ma co się ograniczać do czerni (zwłaszcza, jeżeli masz jasną karnację )
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem

Edytowane przez Maggie93
Czas edycji: 2008-11-05 o 18:23
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.