Regenerum- serum wzmacniające do paznokci - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-05, 20:36   #61
Odren
Przyczajenie
 
Avatar Odren
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Regenerum kupiłam kilka dni temu. Używam go codziennie po kąpieli. Stan skórek poprawił się. Nie pękają i nie zadzierają się. Co do paznokci - zmian nie zauważyłam (przez ostatni miesiąc używałam odżywek Eveline, i wydaje mi się, że powstała na paznokciach warstewka nie przepuszcza regenum dalej :P)
Odren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 09:54   #62
AnulkaSmerfulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 53
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Dzisiaj kupiłam, przed chwilą nałożyłam zapłaciłam 12.50 zł
Wcześniej malowałam pazurki NailTek II ale przesadziłam malowałam prawie rok i paznokcie z przedawkowania zaczęły się łamać :/ teraz muszę je nawilżać i odżywiać mam nadzieję że pomoże
AnulkaSmerfulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 17:40   #63
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Dawno mnie tu nie było Używam Regenerum od 3 miesięcy, na początku regularnie ale od dłuższego czasu 2-3 razy w tygodniu. Stan paznokci uległ znacznej poprawie. Są gładkie, bielsze i nie rozdwajają się, skórki są nawilżone. Wreszcie mogłam je znowu zapuścić i cieszyć się ich wyglądem. Polecam bardzo Regenerum
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 09:39   #64
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

no nei chyba sobie to kupie. Kusicie bardzo
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 22:03   #65
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Poczytałam Was jeszcze trochę i kupiłam Regenerum kilka dni temu. Paznokcie malowałam wczoraj, więc zacznę go używać dopiero kiedy zmyje lakier. Ale jestem pełna nadziei, głównie w kwestii skórek
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 08:33   #66
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Przymierzam się do zamówienia kolejnej tubki, bo pierwsza jest już na wykończeniu
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 07:49   #67
Daria awaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Zastanawia mnie tylko co się stanie jeśli przestaniemy używać Regenerum. Czy paznokcie nadal będą twarde etc. czy nagle powrócą do poprzedniego stanu, jak to u Was wyglądało ?
Daria awaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 10:43   #68
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Dziewczynki kupiłam sobie ostatnio to regenerum. Naprawdę fajnie nawilża. Dzisiaj użyję go drugi raz Mam pytanie uzywacie tego kilka razy na dzien??
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 12:44   #69
chrupcius2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

hejka ja używam regenerum tydzien paznokcie sie troche polepszyly,ale 4 mam najgorsze ktore zawsze sie uszkadzały w pracy(plytka jest takjakby w poprzek poprzecinana )myslalam ze jak odrosnie po tipsach zelowych bedzie lepiej ale nie jest .nie pracuje juz i nie narazam ich na starcie.jak je wygladzic?
chrupcius2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 22:07   #70
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez chrupcius2 Pokaż wiadomość
hejka ja używam regenerum tydzien paznokcie sie troche polepszyly,ale 4 mam najgorsze ktore zawsze sie uszkadzały w pracy(plytka jest takjakby w poprzek poprzecinana )myslalam ze jak odrosnie po tipsach zelowych bedzie lepiej ale nie jest .nie pracuje juz i nie narazam ich na starcie.jak je wygladzic?
Myślę, że najlepiej zrobisz jak poczekasz żeby odrosły i nie będziesz w tym czasie nic robiła ze skórkami. Z doświadczenia wiem, że czasami takie "bruzdy" się robią właśnie od usuwania/odsuwania skórek.
A poza tym to Regenerum może pomóc


Ja używam go głównie na noc. Nakładam na jakieś 20 minut, a potem kremik na łapki i spać. Może coś pomoże, a nawet jeśli nie to nie zaszkodzi. Trochę wkurza mnie ta oleista konsystencja i to, że tak wolno się wchłania.
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 10:38   #71
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Myślę, że najlepiej zrobisz jak poczekasz żeby odrosły i nie będziesz w tym czasie nic robiła ze skórkami. Z doświadczenia wiem, że czasami takie "bruzdy" się robią właśnie od usuwania/odsuwania skórek.
A poza tym to Regenerum może pomóc


Ja używam go głównie na noc. Nakładam na jakieś 20 minut, a potem kremik na łapki i spać. Może coś pomoże, a nawet jeśli nie to nie zaszkodzi. Trochę wkurza mnie ta oleista konsystencja i to, że tak wolno się wchłania.

no własnie ja też mam takie bruzdy i nie wiem od czego. Być może przez to, że kiedys wycinałam skórki, ale nie robie tego od jakiegoś czasu i ciągle są. Moze tez od tego, ze poleruję płytkę paznokcia, ale robię to raz w miesiącu... nie wiem naprawde;( mam nadzieje, ze Regenerum mi pomoże. Ja nakladam na noc i wsadzam w rękawiczki żeby spokojnie się wchłaniało
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 19:12   #72
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez Gabaa_m Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie. Mam 16, lat okolo 10 lat remu zaczęłam obgryzać paznokcie.. skończyłam z tym ponad rok temu, ale niestety efekt obgryzania pozostal poniewaz poaznokcie są krótkie i nawet jak urosną dłuższe to na końcach palców widac opuszki a nie końce paznokci jak powinno być. Czy regenerum pomoże w tym by moje paznokcie odzyskały dawny sprzed 10 lat wygląd?
Czy Regenerum pomoże to nie wiem, ale też obgryzałam paznokcie i bardzo pomogła mi odżywka Eveline 8 w 1. Znam oczywiście wszelkie za i przeciw ( z naciskiem na przeciw) jej używania, ale moje paznokcie uratowała. A było co ratować. Teraz mam długie, ładne paznokcie
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:22   #73
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Po obcięciu pazurków do minimum zakupiłam Regenerum i wczoraj użyłam po raz pierwszy. Mam takie pytanie - czy wiecie może ile powinna trwać kuracja? Zostawiłam ulotkę poza domem, chciałabym stosować codziennie na noc jednak nie wiem przez jaki czas codzienna kuracja jest wskazana? Będę wdzięczna za odpowiedź !
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 01:56   #74
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Hej!
Kupiłam Regenerum jakieś 1,5-2 miesiące temu, wszystko było ok na początku, paznokcie trochę mocniejsze, bielsze, tylko że... nie rosną!
Odkąd zaczęłam stosować, nie rosną w ogóle, przestałam trochę ruszyły ale bardzo wolno, później znowu kilka razy wtarłam i dalej przestój.. W związku z czym przez te dwa miesiące paznokcie nie urosły mi właściwie w ogóle a nigdy nie miałam z tym problemu
Miała któraś z was taką reakcję?
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 09:37   #75
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Hej!
Kupiłam Regenerum jakieś 1,5-2 miesiące temu, wszystko było ok na początku, paznokcie trochę mocniejsze, bielsze, tylko że... nie rosną!
Odkąd zaczęłam stosować, nie rosną w ogóle, przestałam trochę ruszyły ale bardzo wolno, później znowu kilka razy wtarłam i dalej przestój.. W związku z czym przez te dwa miesiące paznokcie nie urosły mi właściwie w ogóle a nigdy nie miałam z tym problemu
Miała któraś z was taką reakcję?
Dziwne... Ja muszę swoje pazury zaobserwować bo generalnie ze wzrostem paznokci nie miałam nigdy problemów. Dziś będzie dopiero 3 dzień kuracji. Zobaczymy po 10 dniach. Zrobiłam zdjęcie z pierwszego dnia i będę miała porównanie. Mam nadzieję, że u mnie podobna sytuacja nie nastąpi. Na składzie się nie znam do końca ale widzę, że przeważają raczej naturalne składniki, nie wiem co mogłoby spowodować zatrzymanie wzrostu paznokci, o ile w ogóle to sprawka Regenerum a nie jakiegoś innego czynnika
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 12:48   #76
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Dziwne... Ja muszę swoje pazury zaobserwować bo generalnie ze wzrostem paznokci nie miałam nigdy problemów. Dziś będzie dopiero 3 dzień kuracji. Zobaczymy po 10 dniach. Zrobiłam zdjęcie z pierwszego dnia i będę miała porównanie. Mam nadzieję, że u mnie podobna sytuacja nie nastąpi. Na składzie się nie znam do końca ale widzę, że przeważają raczej naturalne składniki, nie wiem co mogłoby spowodować zatrzymanie wzrostu paznokci, o ile w ogóle to sprawka Regenerum a nie jakiegoś innego czynnika
No właśnie nie wiem, ale to spowolnienie wzrostu wystąpiło równo z tym jak zaczęłam stosować Regenerum, dlatego to zauważyłam. Teraz od ponad tyg w ogóle nie stosuję a one rosną tak powoli, że nic nie widać i trochę mnie to już denerwuje, bo przed kuracją skróciłam na zero, żeby te nowe rosły mocniejsze a tu taki przestój. jestem raczej zwolenniczką długich paznokci i obawiam się, że prędko się ich nie doczekam.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 22:30   #77
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, ale to spowolnienie wzrostu wystąpiło równo z tym jak zaczęłam stosować Regenerum, dlatego to zauważyłam. Teraz od ponad tyg w ogóle nie stosuję a one rosną tak powoli, że nic nie widać i trochę mnie to już denerwuje, bo przed kuracją skróciłam na zero, żeby te nowe rosły mocniejsze a tu taki przestój. jestem raczej zwolenniczką długich paznokci i obawiam się, że prędko się ich nie doczekam.
To w takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak odstawić Regenerum i używać przez jakiś czas czegoś innego, zobaczyć jaka będzie reakcja pazurów. Mam nadzieję, że u mnie nic podobnego się nie zdarzy bo z tego samego powodu obcięłam pazury i chcę żeby odrosły długie i zdrowe

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Możesz też poczytać na KWC czy u którejś z dziewczyn nie wystąpiła podobna sytuacja...
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 22:42   #78
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Jedynie na jednej stronie widziałam opinię, że paznokcie rosną wolniej, wszystkie pozostałe osoby pisały, że rosną bardzo szybko no nic, stwierdziłam, że odstawię a jak już mi urosną takie jakie będę chciała mieć długie to zacznę stosować, by je utwardzić.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 10:47   #79
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Dobry pomysł ! Może dopomóż się jakimś suplementem diety? Ja polecam MERZ Spezial Zawsze pomaga na pazurki i włosy.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 09:29   #80
Daria awaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Mi tam rosły normalnie :P I wszystko bylo ok, paznokcie się wybieliły, wzmocniły, ale po sporym skróceniu ich - nagle wszytsko wróciło do normy, rozdwojone, nagle suche.. A, przez całą kuracje (a trwała dobre 2 miesiące) nie malowałam paznokci. Teraz już zaczęłam malowac i smaruje regenerum po zmyciu lakieru, przed nałozeniem kolejnego
Daria awaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 09:37   #81
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Minął już ponad tydzień od rozpoczęcia przeze mnie kuracji Regenerum i nie widzę aby zatrzymał wzrost Pazury urosły mi normalnie jak po tygodniu czyli ok 1 mm porównując do zdjęcia i miary z pierwszego dnia kuracji więc wszystko jest ok. Zobaczymy co będzie dalej
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 12:13   #82
Korecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Bardzo fajny produkt! Polecam!
Korecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 10:42   #83
Kasix98
Przyczajenie
 
Avatar Kasix98
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Witam was wszystkie dziewczęta Kupiłam Regenerum dzisiaj, z tego co tu wyczytałam to raczej komentarze są pozytywne, więc zobaczymy jaki będzie efekt. Obgryzam paznokcie od pierwszej klasy szkoły podstawowej, ale chcę z tym skończyć ponieważ moja przyjaciółka ma śliczne paznokietki *o* po prostu cuuuudo i właśnie dlatego kupiłam ten środek, żeby też mieć śliczne pazurky Wiem, że to baaardzo długo schnie .. ale bez przesady to już ponad 40 minut ;___;
Na obecną chwilę koniec, odezwę się za jakieś 2-3 dni
Kasix98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 11:19   #84
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Też mnie interesuje to serum
Jak wykończę wchłaniającą się odżywkę którą mam teraz to na pewno się skuszę. Szkoda tylko, ze ma tak małą pojemnosć :/
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 12:30   #85
thecieniu
Raczkowanie
 
Avatar thecieniu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice
Wiadomości: 64
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Ostatnio regenerum jest bardzo zachwalane i coraz bardziej zastanawiam się nad zakupem. Mam w związku z tym dwa pytania:
1. rzuciłam okiem na skład i wygląda na to, że to taki rodzaj oliwki. czy ktoś porównywał jego działanie z innymi olejkami albo choćby z olejkiem rycynowym?
2. czy są jakieś efekty gdy używa się go na pomalowane paznokcie?
__________________
nail art & nail style blogger cienistość.pl
thecieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:51   #86
Daria awaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Na pomalowane paznokcie na pewno nie będzie działać, gdyż trzeba wmasować go w plytkę. A jeśli chodzi o porównanie, to wydaje mi się, że Regenerum będzie bardziej skuteczne ze względu na połaczenie kilku olejkow, w stosunku do rycynowego.
Daria awaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 07:10   #87
binitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 33
Odp: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Zakupiłam przed świętami skuszona reklama i waszymi opiniami. Rzeczywiście po kilku nałożeniach paznokcie są bielsze. Miałam bardzo miękkie i łamliwe. Tu na razie poprawy nie widzę. Ale pewnie trzeba czasu tak jak z witaminami stosowała któraś z Was już dłużej? Widać jakieś zmiany na lepsze?
binitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 21:00   #88
Dagux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cześć dziewczyny !
Bardzo polecam REGENERUM ! Obgryzałam paznokcie 17 lat ;/ I ta odżywka bardzo mi pomogła , faktycznie wybiela za to duży plus, długo schnie ,ale nie przeszkadza mi to , bardzo podoba mi się , że paznokcie rzeczywiście stają się twardsze i nie łamią się , Co do skórek zmiękcza. Także polecam wszystkim tym, którzy kiedyś nałogowo jak ja obgryzały pazurki !
Dagux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 20:57   #89
Megg1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cena nie odstrasza więc spróbuję i ja
Megg1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 18:20   #90
12nati12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Hejka
Właśnie wróciłam z apteki z moim regenerum Zapłaciłam 20zł z groszami. Zawsze chciałam mieć długie białe pazurki, ale niestety co urośnie to się złamie albo rozdwoi.
Mam nadzieję że regenerum pomoże mi w zapuszczeniu pięknych białych paznokci
12nati12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-11 09:53:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.