Kobiety po 40..... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czy chcecie aby ten wątek na forum był nadal
Tak 170 94,97%
Nie 9 5,03%
Głosujący: 179. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 17:42   #31
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny
Przeczytałam cały wątek jeszcze raz i doszłam do wniosku,że jednak chcę być taka jaka jestem
Podobnie jak Prymulka55 (witam ) nie mam parcia na młodość,nic nie muszę sobie udawadniać,że pomimo 40 lat muszę być piękna,zgrabna,modnie ubrana.Jestem szczęsliwa z tym wszystkim co posiadam
Zyję zgodnie ze swoim sumieniem i charakterem.
Mam swój styl,swoje pasje,priorytety,marzenia ...........wcale nie muszę rezygnować z działki,żeby nie czuć sie jak emeryt.Wręcz przeciwnie,chętnie od czasu do czasu jadę na działkę i tam odpoczywamy właśnie grillując.
Nie chcę zatrzymywać na siłe młodości.Nie wiem czy mnie rozumiecie bo nie chciałabym kogoś urazić ale ja już miałam 20 lat i wcale mi nie przeszkadza,że pewnych rzeczy mi nie wypada.Najważniejsze jest to ,że mój 19 letni Syn dumnie kroczy koło swoje "starej matki"
Brawo Nicka i taka zostan Własnie wróciłam z delegacji i zaraz siadłam do kompa.Nikogo w domu nie ma a więc szaleję. Powiem Wam,że moja praca to ciągłe wyjazdy , rozjazdy.Zwiedziłam Polske nie ma wiekszej miejscowosci w Naszym kraju w której bym nie była. Lubie to ale teraz juz zaczyna mnie to męczyc ,zwłaszcza że w każdej firmie jest oszczędność i tna koszty a więc podróż transportem kolejowym lub autobusowym Dobrze ,że istniała instytucja Babci i mogłam sobie pozwolic na taką pracę. Teraz dzieci duże, mąz przyzwyczajony i zaczynam odkrywać inne uroki tej pracy. W czasie delegacji mam czas na kino lub teatr wieczorowa porą, kręgle, wieczorne rozmowy polaków w miłej kafejce. A powrót do domu kolarzy mi sie i tak jest w rzeczywistości - rozmową z mężem, córkami, radością,że jestem,że tęsknili i że doceniaja mój powrót i obecność w domu. Dziewczyny dlaczego nie piszecie...przeciez to forum może byc wspaniałą okazją do zawiązania super wirtualnych a może później realnych przyjaxni Widziałyście napewno mój podpis ...a więc odchudzam sie od 11.05 schudłam 13 kg...czuję sie super i mam nadzieję ,że nigdy nie osiągnę poprzedniej wagi. Na delegacjach nie jem już w lokalach ale sama sobie przyżądzam posiłki...walcze z kilogramami dla siebie.....
Pa dziewczynki od poniedziałku ruszam dalej w trasę jeżeli w hotelu będę miała dostęp do neta do napiszę...Buziaki
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 19:56   #32
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

witam ! ja także chciałam się przyłączyć tez jestem zdania że 40 z plusem to bardzo dobry wiek , dzieci duże jest czas dla siebie moge sobie pozwolić na wycieczki rowerowe , ktore oboje z mężem bardzo lubimy , dzieci (18 i 13 lat ) nie wymagaja nieustannej opieki . ogolnie jest super oby tak dalej
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:29   #33
ania7731
Przyczajenie
 
Avatar ania7731
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Kobiety po 40.....

Ja mam 43 lata i uważam że teraz to jest życie!!!
Dzieci odchowane 21 i 19 lat córeczki kochane. Jedna już mieszka ze swoim chłopakiem pracuje i studiuje druga kończy technikum.W domu kochający mąż który jak za niego wychodziłam wody nawet zagotować nie umiał, a teraz wszyskie prawie przetwory robi sam. Trzeba umieć sobie wychować rodzinkę a nie tak jak u mojej koleżanki rówieśniczki ma 3 synów i wraca z pracy padnięta a tu jeszcze trzeba obiadek ugotować. U mnie luzik.Jak nie ja coś upichcę to córka albo mąż. Pracuję na zmiany praca niby umysłowa ale narobić się trzeba. Ale jestem szczęśliwa i przez to czuję się młoda. A kiedyś też lubiałam skoczyć mężowi ale nie na plecy tylko na szyję ale niestety kręgosłup mu siada.Teraz skaczę do niego ale jak ogląda TV na kanapie i mówię uwaga.... i już przytulam się koło niego!
ania7731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:30   #34
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kobiety po 40.....

Ja tylko na momencik,mam kłopoty z komputerem,,to juz staruszek.
Jobu masz rację ,że przez neta można fajnych ludzi poznać,ale niestety można się i naciąć na maksa
Jesli chodzi o temat odchudzania ,podpowiedz mi coś ...Ja się zapusciłam 70 kg....wczoraj kuzyn jak mnie zobaczył krzyknął,,ale przez rok przytyłas.....głupio i przykro mi sie zrobiło.
Nie jem dużo,,ale jakiś czas temu ze wzg .zdrowotnych brałam hormony i sterydy,,,,teraz nosze rozmiar w zaleznosci od firmy od 40-44 .
pozdrw.dla wszytskich dziewczyn z wątku
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:24   #35
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Kobiety po 40.....

Toogrusia dużo silnej woli trzeba włożyć w osiągniecie celu
Wiem,że Ci sie uda

Jobu,rzeczywiście dużo schudłaś
Trafiłam za Tobą na watek o zelixie ,czy to faktycznie skuteczne tabletki? Osobiście nie walczę z nadwagą ,dużą ale od czasu do czasu muszę narzucić sobie dyscyplinę kiedy pojawiają sie boczki.
Odrzucam wtedy węglowodany,słodycze i trunki

Dziewczyny wszystkie witam cieplutko na wątku
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 23:18   #36
gosienkita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 55
Dot.: Kobiety po 40.....

Hej Ja takze "walcze" z nadwaga i stresem, stad te treningi. Kilka lat temu tez sie odchudzalam i cwiczac oraz stosujac odpowiednia diete schudlam 15 kg. Mam kochajacego meza i tragedie za soba. Staram sie zyc pelna piersia ale nie udaje, ze mam 20 lat. Wszystko co robie robie dla siebie a nie zeby podobac sie innym.
Ciesze sie kazdym dniem i czerpie z niego ile sie da. Fajnie, ze w niedziele bede miala 40 lat
Pozdrawiam wszystkie 40z +
gosienkita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 06:08   #37
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Kobiety po 40.....

Witajcie kochane

U mnie znowu piękna pogoda.... żar z nieba się leje jak zawsze.

Mam dylemat, kupiłam sobie nowy samochód i .... boje sie nim jeździć (sic!), pytanie, to po co go kupiłam? No muszę się przełamać, na razie to mój TŻ dzielnie go prowadzi, a ja się dzięki temu oswajam z moim autkiem siedząc na miejscu dla pasażera, he, he, he.....

Cieszę się, gdy czytam, że tyle zadowolonych 40+ latek jest na Forum, ja też uważam, że po 40-tce życie sie zaczyna.... mój syn już 20-letni, jedynak z wyboru, wczoraj mnie zapytał, czy może jednak doczeka się na rodzeństwo, bo fajnie by było mieć taką młodszą o 20 lat siostrę.... .... no comment...
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 06:26   #38
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez Eva ID;

U mnie znowu piękna pogoda.... żar z nieba się leje jak zawsze.
Dobre Eva

U mnie też jest ładnie i słonecznie ale zapowiadaja juz opady

Cześć Eva i wszystkie Dziewczyny
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 07:35   #39
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

No wita kochane, dzisaj wolne a wczoraj juz tu nie była bo odbierałam córcie z lotniska. Powrót z wakacji -Egipt. Potem ogladanie zdjeć i masę wrażeń.Jak widzicie córka sie rozbija po swiecie a matka z ojcem????

Odnośnie mojego odchudzania, nie wiem czy jest to dobre miejsce na pisanie, ale pożecie poczytać na forum zelixy - też biorę w nim czynny udział.

Napewno znajdzie sie nie jedna osoba która skrytykuje branie tabletek na odchudzanie ale ja jestem niecierpliwa i lubie widziec efekty już.Biorę je pod kontrola lekarza, sa tylko na recepte i z tego co od 3 miesięcy widzę i czytam to im ktoś ma wiekszą nadwagę to szybciej gubi kg. Są tu dziewczyny co w 2 tygodnie schudły tyle co ja w 2 miesiące ale jednocześnie trzeba ograniczyc kcal To tyle na temat mojego odchydzania.
Wpadnę dzisiaj jezcze
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 07:39   #40
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

U mnie znowu piękna pogoda.... żar z nieba się leje jak zawsze.

Mam dylemat, kupiłam sobie nowy samochód i .... boje sie nim jeździć (sic!), pytanie, to po co go kupiłam? No muszę się przełamać, na razie to mój TŻ dzielnie go prowadzi, a ja się dzięki temu oswajam z moim autkiem siedząc na miejscu dla pasażera, he, he, he.....

Cieszę się, gdy czytam, że tyle zadowolonych 40+ latek jest na Forum, ja też uważam, że po 40-tce życie sie zaczyna.... mój syn już 20-letni, jedynak z wyboru, wczoraj mnie zapytał, czy może jednak doczeka się na rodzeństwo, bo fajnie by było mieć taką młodszą o 20 lat siostrę.... .... no comment...
Ewa wsiadaj za kółko i to szybko , ja też miałam taka sytuację...samochód miał byc mój,,,bałam sie wsiąść i mój TŻ wprowadzał mnie w tajniki jazdyTak sie przyzwyczaił,że juz go nie odzyskałam Dalej sie bałam Po paru miesiącach odziedziczyłam autko (stare) po moim TŻ a On dumnie prowadzi Moj samochodzik
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 07:41   #41
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
Dobre Eva

U mnie też jest ładnie i słonecznie ale zapowiadaja juz opady

Cześć Eva i wszystkie Dziewczyny
Wiatj Nika - widzę przez okno , że jest piekna słoneczna pogoda mam nadzieję,że nie bedzie padać chociaż jestem 6 km od Ciebie Nie mam zamiaru przeżyć takiego gradobicia jakie było w piatek Buziaczki
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 07:45   #42
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez Toogra Pokaż wiadomość
Witam u mnie dziś zaświeciło słonce,ale obudziłam się z zapaleniem spojówek,miewam takie od czasu do czasu chyba na tle alergicznym,,,ale nie mogę dojść co mnie uczula.Mam jeszcze tydzień urlopu i zadnego pomysłu jak Go spedzić przy niewielkim nakładzie finasowym.Miłgo dnia życzę
Beata witaj w wątku,,,fajnie napisałas przyjaciel cellulit))
Toogra i jak zaplanowałas swój urlopik....Nie wiem kto , bo te nicki są takie wymyslne powiedział - zrób coś dla siebieKsiążka, Kino, kosmetyczka, błogie lenistwo....Nie wiem gdzie mieszkasz ale u Nas 70 -80 km od Beskidów możesz spędzić tydzień za naprawdę niewielkie pieniądze
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 07:48   #43
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez gosienkita Pokaż wiadomość
Witam
Ja lada chwila bede miala 40. Czuje sie ze swoim wiekiem bardzo dobrze. Podobno obecne 40 to dawne 30. Mam nadzieje bo mam jeszcze wielkie plany na przyszlosc
Niedawno zaczelam trenowac kickboksing a chcialabym jeszcze zrobic prawko na motor, a najwazniejsze chcialabym miec jeszcze dziecko.
Pozdrawiam
No no jestem pełna podziwu...mnie też sie niekiedy chodzi po głowie dzidzius ale to są tylko marzenia...nie chyba juz tak naprawdę nie chciałabym wrócic do czasu pieluszek.... Ale u mnie nic straconego juz w styczniu pojawi sie nowy członek rodziny - moja 2 córeczka uszczęśliwia mnie
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 07:49   #44
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez Prymulka55 Pokaż wiadomość
Czterdziestki pozdrawia piecdziesiatka.Moje mile my takze mamy takie dylematy jak Wy.Mysle jednak,ze najwazniesze jest zyc zgodnie z wlasnym sumieniem,charakterem.Jes li masz potrzebe zrobic cos szalonego zrob to.Jesli masz taki charakter,ze meczyc beda ciebie jakies tam wyrzuty sumienia daj sobie spokoj.Po prostu nie lubisz sie wychylac.Ja bardzo lubie kobiety odwazne ,ekstrawaganckie itd.Sama jednak wole byc incognito,nieco z boczku.Taki charakter i taka natura.Kazda z nas wie jaka jest i co tam w niej drzemie.W czym sie czuje dobrze,co jeszcze chcialaby zrobic,o czym marzy.
Witam Prymulko , Ty dalej z boczku..Wyjdź tu do Nas
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 08:45   #45
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez ania7731 Pokaż wiadomość
Ja mam 43 lata i uważam że teraz to jest życie!!!
Dzieci odchowane 21 i 19 lat córeczki kochane. Jedna już mieszka ze swoim chłopakiem pracuje i studiuje druga kończy technikum.W domu kochający mąż który jak za niego wychodziłam wody nawet zagotować nie umiał, a teraz wszyskie prawie przetwory robi sam. Trzeba umieć sobie wychować rodzinkę a nie tak jak u mojej koleżanki rówieśniczki ma 3 synów i wraca z pracy padnięta a tu jeszcze trzeba obiadek ugotować. U mnie luzik.Jak nie ja coś upichcę to córka albo mąż. Pracuję na zmiany praca niby umysłowa ale narobić się trzeba. Ale jestem szczęśliwa i przez to czuję się młoda. A kiedyś też lubiałam skoczyć mężowi ale nie na plecy tylko na szyję ale niestety kręgosłup mu siada.Teraz skaczę do niego ale jak ogląda TV na kanapie i mówię uwaga.... i już przytulam się koło niego!
więc teraz też luzik jak wracam z pracy

Edytowane przez frezja18
Czas edycji: 2011-01-25 o 10:36
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 19:45   #46
Glumanda
Raczkowanie
 
Avatar Glumanda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Norymberga, Bavaria
Wiadomości: 91
Wyślij wiadomość przez ICQ do Glumanda GG do Glumanda Send a message via Skype™ to Glumanda
Dot.: Kobiety po 40.....

Witajcie piekne czterdziestolatki z plusem!
Jestem z Wami juz od 7lat! haha.. czas leci..a ja czuje sie tak, jakby dla mnie zatrzymal sie w dniu kiedy na swiat przyszly dzieci... czasem tylko spojrzenie w lustro przypomina mi jak jest prawda. No niestety czas rzezbi sobie na nas swoim zébem..ale my na to jak na lato!
Przeczytalam wszystkie Wasze wypowiedzi i poczulam sie jak w klubie
Kazda z nas ma tak, ze raz czuje sie lepiej..a raz gorzej. Raz odczuwa swoj wiek a raz czuje sie mlodsza.
Zwariowane pomysly... rowniez takie miewam, jobu!! ale takie tylko utrzymuja nasza mloda kondycje!
jak pomysle ile znam mlodych kobiet... mlodszych odemnie.. A wygladajacych bynajmniej nie mlodziej odemnie, to upewniam sie ze nie jest zle.
Mam dwoje doroslych dzieci, corka i syn 23 i 24 (za dwa miesiace) ktore sa dumne ze, maja zwariowana nieraz Mame! Jesli trzeba potrafie sie wyglupiac, jesli trzeba powagi tez ja mam. Co do mody.. w zaleznosci od okazji wybieram to co do mnie najlepiej pasuje i wypada w danym momencie zalozyc.
Mysle ze, wiek to pojecie administracyjno-wzgledne. Tyle mamy lat na ile sie czujemy.. Pozdrawiam Was serdecznie - po dluuuuuuugiej pauzie na Wizazu. Do milego nastepnego razu
__________________
***Nie wstydź się łez,
Wstydź się jeśli ktoś inny przez Ciebie płacze... ***
Glumanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 08:06   #47
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Toogra i jak zaplanowałas swój urlopik....Nie wiem kto , bo te nicki są takie wymyslne powiedział - zrób coś dla siebieKsiążka, Kino, kosmetyczka, błogie lenistwo....Nie wiem gdzie mieszkasz ale u Nas 70 -80 km od Beskidów możesz spędzić tydzień za naprawdę niewielkie pieniądze


Witam
Jobu ja mieszkam w 3miescie więc daleko od gór.Zdecydowałam się od wtorku wrocic do pracy,nikt nie ruszał moich papierów od czasu jak mnie nie było,więc będe miala co robić.Wracam ,bo kolega z pracy zadzwonił i trochę zaniepokoił,szykują się zmiany n-ty raz,,a Ja chce wiedzieć co i jak.
Pozdr.dla wszytskich,lecę na zakupy.
Eva zazdroszczę CI w sensie pozytywnym tych niesamowitych widoków i egzotyki.
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 08:33   #48
Prymulka55
Raczkowanie
 
Avatar Prymulka55
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kobiety po 40.....

Witam Jobu i wszystkie Panie.Super stronka.Bede tutaj zagladac.
__________________
Kazdemu Jego Raj - Christine Arnothy
Prymulka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 08:40   #49
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Kobiety po 40.....

Witajcie, Toogra, jobu33, nika672 i wszystkie 40+ tki!

Kilka dni temu odkryliśmy bardzo dobrą indyjską restaurację "Haveli", bardzo spodobał mi się sposób podania jedzenia w tych miedzianych miseczkach.... i co? Wczoraj poszłam do Carrefour`u i kupiłam sobie takie , śliczne po prostu.

Miseczka mała kosztowała 35 Dh (ok. 19 zl) a większa 50 Dh (ok. 27 zł).

Oczywiście jedzenie w Haveli jest wspaniałe, potem napiszę jak nazywały się potrawy, teraz zabieram sie do pracy, bo juz prawie południe a ja "wizażuje" zamiast sie przyłożyć.

Ps. zapomniałam qurcze napisać, że dzisiaj piękna pogoda... od rana... jak zawsze... ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Haveli 01.jpg (127,0 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Haveli 02.jpg (126,6 KB, 26 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2008-08-21 o 08:44 Powód: ps.
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 12:01   #50
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kobiety po 40.....

Eva fajne te miseczkiSzczęściaro zawsze masz fajną pogodę.

Ja własnie wrociłam z miasta.Jesli ktoraś z Was potrzebuje fajnego futerału na okulary dodają go gratis w Rossmanie za zakup dezodorantu FA.

Może nie wygląda elegancko ale na plaże w sam raz
A to mój dzisiejszy obiadek w ramach diety ryba i warzywka)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MSZy317.jpg (50,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obiadek.jpg (134,9 KB, 43 załadowań)
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 13:07   #51
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

No witam kochane ale mi smaka narobiłyście...takie pysznosci na talerzach a ja w pracy Kurcze powiem Wam,że to forum działa jak narkotyk, ciągle zaglądam i obserwuję moje w wątki Wczoraj wróciła moja córka z Egiptu i spędziłam czas na pogaduszkach z Nia i oglądaniu tego w/g niej pieknego i pełnego uroku Kraju Chyba się wybiorę w 2009 na wakacje. Nawet mój małżonek wczoraj , się zgodził ze mną wyjechać Buziaki....A u mnie też wspaniała pogoda 32 stopnie za oknem
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 20:46   #52
gosienkita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 55
Dot.: Kobiety po 40.....

Hej Babeczki Jak juz tak sie rozpisujemy to chcialam powiedziec, ze ja aktualnie w Szwecji na krotkich wakacjach. Codzienni chodze na grzybki. Tutaj nikt nie zbiera grzybowmam wiec ok 200 prawdziwkow i innych grzybkow. Rano jajecznica z grzybkami. Po poludniu zupka grzybowa, prawdziwki grilowane lup pasta z grzybami. Reszte susze. Moj maz swietnie gotuje wiec ja tylko obieram i kroje. Nie ma tutaj zasiegu wiec nie siedzimy ciagle na telefonach.Kompletna cisza, czyste jezioro i lasy. W poniedzialek do roboty niestety. Ale we wrzesniu mam nadziej znowu gdzies wybede
Pozdrawiam serdecznie
gosienkita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 04:34   #53
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kobiety po 40.....

Witajcie
Nie spię juz od 5 rano mam niestety nieciekawego sąsiada,,albo głosno oglada telewizję,albo urządza jakies przesuwania mebli o róznych porach dnia i nocy.
Gosienkita super masz z tymi grzybkami.Ja tydzien temu byłam w lesie i ledwo 1 muchomora znalazłam,,pustki tylko straszne ilości śmieci.
Glumanda sympatyczny avatarek masz)
Ania7731,Frezja 18-
brawo bardzo dobrze,że rodzinka Wam pomaga w pracach domowych,Ja niestety nie bardzo umiałam syna tego nauczyć,albo On był oporny na tego rodzaju wiedzę
Eva-czy w twoim kraju ciągle tylko upały?jak to się stało,że tak daleko zawędrowałas od PL ?
Prymulko zaglądaj i pisz jesli masz ochotę
Pozdrowienia dla wszystkich zaglądających na wątek.Idę zrobić sobie kawkę .
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 08:06   #54
mamika6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 352
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
A ja mam 41 lat i czuję się dobrze.O figurę dbam, ale bez przesady, mam w nosie opinie typu "nie wypada", mam ochotę z mężem poszaleć, szaleję. Młodość to zakodowana jest chyba w głowie, tak długo będę młoda, jak będę się czuła. Nie dam się wbić w ubrania dla "pan w pewnym wieku" (dobrze,że do pracy moge ubierać się elegancko-sportowo).Zrezygnowaliślm y z działki, czyli naszego miejsca do grillowania, bo czułam się jak emerytka.
Piszesz:" nie byłam na wczasach bo tylko dom i do ciągle doskonalony przez moje męża, boję się wykrzyczeć....
że żyję i coś mi sie od życia należy...."- dlatego nie zdecydowaliśmy się z mężem na dom, mieszkanie zamknę, bierzemy dzieci i śmigamy na szlak w góry lub wymyślamy sobie wycieczkę i jedziemy. Widzę, jak znajomi, którzy pokupowali domy, weszli w kredyty, gadają tylko o cenach materiałów budowlanych,pozyczkach, ratach, kominakach, to że dom całkowicie ich uziemił, nie wspomnę.
Mam zamiar dłuuugo jeszcze cieszyć się życiem,dzieci mam jak na swój wiek stosunkowo młode (10 i 14 lat), więc czuję, że jeszcze sporo przede mną. Pozdrawiam
Masz bardzo podobne poglądy do mnie,ja mam 39 lat,mąż i dzieci w wieku 15 i 17 lat.Obecnie jestem w 3 msc ciązy i jestem nieziemsko szcześliwa choc obawy tez są.Nigdy nie przejmowałam sie figurą no chyba ze za chuda jestem(159 i 53 kg).Korzystam z życia jak sie da ,chodze w mini ,czesto pozyczonych od corki,nikt mi nigdy nie zarzucil ze zachowuje sie niewłasciwie ,a dzieci są dumne ze tak wygląda ich mama i nie siedzi przed blokiem na laweczce jak "społeczniak"(to ich okreslenie.)Ja chciałam zawsze miec swój dom ale jakoś sie nie uzbieralo,boimy się z męzem jakichkolwiek kredytow,odkladam za to na szkoly dla dzieci,a teraz mysle o nowym bobasku.Często wyjeżdzamy ze znajomymi i rodziną za miasto,tam bawimy się jak nam siępodoba ,sa spiewy,tańce i hulanki. Ja jest najmłodsza w tym towarzystwie i uwierzcie mi ze niejedni 20-latkowie nie mają w sobie tyle wigoru co my.Wszystko wiec zależy od nas samych i pozytywnego spojrzenia na życie .Pozdrawiam .
mamika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 08:40   #55
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Kobiety po 40.....

Jestem Dziewczyny na urlopie w Karkonoszach.Uwielb iamy góry.Pogoda dzisiaj jest piękna,chociaż zapowiadają na późniejsze godziny pogorszenie pogody.
W wolnych chwilach będę do Was zaglądać

Toogrusia
ale super avatar!!!!

Jobu i mi narobiły smaku tymi pysznościami na talerzach
Ewo napisz koniecznie o tych potrawach i czy są bardzo tuczące bo mój talerz wygląda bardziej jak posiłek Toogry


Jobu 6 km od granicy miasta czy centrum
Buziaczki
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 10:32   #56
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

witam ! ja to jednak szybko łapię dzisiaj odkryłam , że mozna obejrzeć czyjś profil normalnie jestem z siebie dumna .

Toogra to nie do końca jest tak że u mnie w domu to wszyscy wszystko robia -lubią gotować , co niekoniecznie jest moim ulubionym zajęciem więc w tym temacie rzeczywiście mi pomagaja , ale z kolei sprzątanie to już niestety nie jest ulubione zajęcie rodziny i często jest tak , że córka gotuje obiad a ja sprzątam . ardzo mnie to co prawda cieszy że nie wszystko na mojej głowie , bo mogłoby być tak że musiałabym i posprzątać i ugotować .
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 13:34   #57
paulinaeva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kobiety po 40.....

Hej!
ja mam 42 a czuję się na 30 i tak wyglądam.moje sąsiadki i znajome uważają,że powinnam być stateczną panią w średnim wieku, a mnie głupoty w głowie.W Polsce kobieta po 40 to stara baba? jak rano biegam to wiekszośc puka śie w czoło.pa Ewa
paulinaeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 21:09   #58
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: Kobiety po 40.....

Witam!
Jestem "ryczącą 40"
Mam dwoje dzieci, 14 letniego Jaśka i2 letnią Marysię.
Albo jestem taka bystra albo od niedawna jest ten wątek.
Chętnie się przyłączę, o ile mnie przyjmiecie...
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 09:38   #59
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez paulinaeva Pokaż wiadomość
Hej!
ja mam 42 a czuję się na 30 i tak wyglądam.moje sąsiadki i znajome uważają,że powinnam być stateczną panią w średnim wieku, a mnie głupoty w głowie.W Polsce kobieta po 40 to stara baba? jak rano biegam to wiekszośc puka śie w czoło.pa Ewa
Witaj Ewcia
Cytat:
Napisane przez Iwona6 Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem "ryczącą 40"
Mam dwoje dzieci, 14 letniego Jaśka i2 letnią Marysię.
Albo jestem taka bystra albo od niedawna jest ten wątek.
Chętnie się przyłączę, o ile mnie przyjmiecie...
Wątek załozyłam nie dawnoWitamy w naszym gronie

Ha juz uie wklejać wiele cytatów...dzieki Izie..dzięki
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 10:23   #60
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez paulinaeva Pokaż wiadomość
Hej!
ja mam 42 a czuję się na 30 i tak wyglądam.moje sąsiadki i znajome uważają,że powinnam być stateczną panią w średnim wieku, a mnie głupoty w głowie.W Polsce kobieta po 40 to stara baba? jak rano biegam to wiekszośc puka śie w czoło.pa Ewa
A kto powiedział że 40 to starośc ? pewnie niejedna Twoja sąsiadka chętnie pobiegałaby z Toba ale się wstydzi bo " co inni powiedzą " . Niestety w naszym kraju chętnie łapiemy wszelkie nowinki ,tylko niekoniecznie te które powinniśmy , różne walentynki ,halloween itp przyjęły się szybko i uważane są za coś normalnego jakby były naszą tradycją od wieków ,a dbanie o siebie i jakikolwiek sport nie w sali gdzie nikt nie widzi , tylko że tak powiem "publicznie " wywołuje tylko usmiech politowania i pukanie się w czoło . Najlepiej to chyba nie zwracać uwagi na takich i robić swoje . Nikomu krzywdy tym nie robisz więc co kogo obchodzi .
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-10 13:30:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.