Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 22:12   #1
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523

Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!


Witajcie
Studniówka dopiero za kilka miesięcy, ale lepiej pomyśleć wcześniej niż na ostatnią chwilę martwić się co na siebie włożyć.
Zapragnęłam sukienki chabrowej/kobaltowej do kolan. Zaglądam do szafy, a tam sukienka, której nie miałam okazji jeszcze założyć, a kupiłam ją tanio w Pimkie z myślą o zwężeniu.
Niestety dwa rozmiary mniej mogą chyba wpłynąć na jej fason
Na wierzchu ma czarną warstwę tiulu, następnie materiał satynowy chabrowy i pod spodem sztywny tiul.
A tak w ogóle co o niej myślicie? Nadaje się?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070268.jpg (75,7 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070272.jpg (56,3 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070276.jpg (91,4 KB, 51 załadowań)
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 23:09   #2
zuykas
Raczkowanie
 
Avatar zuykas
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 123
Dot.: Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!

Sukienka jest na serio śliczna. Wiele dziewczyn planuje długo stidniówkowy look a potem wyglądają co najmniej dziwnie. Sukienka każda ma taką samą, nadobną i w ogóle nie pasującą do okazji, fryzury jakieś takie też dziwne. Przynajmniej u mnie tak było. Wytrzasnęły jakieś suknie do kostek, których nawet chyba na ślub bym nie ubrała fryzury porobiły takie wielkie i rozłożyste (mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi). Ja uważam, że sukienka na studniówkę powinna być elegancka (nie jakaś po prostu jak na pierwzą lepszą imprezę klubową), ale dziewczęca. Jesteśmy młode i po co się na siłę postarzać.
Twoja sukienka jest właśnie taka - stosowna do okazji a jednocześnie dziewczęca i urocza. Co do zmniejszenia to ja bym się nie obawiała, oddaj do dobrej krawcowej i będzie dobrze. Nie musisz wydawać na sukienkę to nie będzie ci szkoda jeżeli trochę więcej weźmie. Ja kupiłam sukienkę na allegro za 70 zł o rozmiar za dużą i krawcowa zrobiła z niej małe cudo za 18 zł a musiała przesunąć zamek i kilka innych trudnych zabiegów wykonać. Kupiłam na allegro używaną bo miałam sukienkę z roku wcześniej kiedy szłam z chłopakiem na jego studniówkę i nosiłam się z myślą, że jak okaże się niewypałem czy niezgodna z opisem czy nie da się zmniejszyć to założę tamtą. Oczywiście mogłam nie kupować w ogóle, ale chciałam wystąpić w czymś nowym bo to ta sama szkoła i kilka osób mnie widziało
zuykas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:07   #3
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!

Tak średnio mi się podoba...nic specjalnego. Dla mnie studniówka była ważnym dniem i chciałam na niej wyglądać wyjątkowo. Masz jeszcze sporo czasu, by się za czymś ewentualnie nowym rozejrzeć, bo mnie naprawdę nie zauroczyła ta Twoja.
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:30   #4
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!

Śliczna sukienka Dobra krawcowa na pewno sobie z nią poradzi i będziesz wyglądać ślicznie, zwłaszcza jeśli wyszperasz do niej jakieś ciekawe dodatki Na własnej studniówce byłam pod ogromnym wrażeniem dziewczyn w takich właśnie delikatnych sukienkach, bo zdecydowanie nie podobają mi się zestawy gorset plus spódnica do kostek na kole ...
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 11:43   #5
bluemm1989
Zakorzenienie
 
Avatar bluemm1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!

śliczna! na studniówkę idealna do tego jakieś ładne dodatki i szpilki ehhh... cudo
poszukaj dobrej krawcowej i wszystko będzie ok. powinna sobie poradzić z taką sukienką
bluemm1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:54   #6
zuykas
Raczkowanie
 
Avatar zuykas
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 123
Dot.: Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Śliczna sukienka Dobra krawcowa na pewno sobie z nią poradzi i będziesz wyglądać ślicznie, zwłaszcza jeśli wyszperasz do niej jakieś ciekawe dodatki Na własnej studniówce byłam pod ogromnym wrażeniem dziewczyn w takich właśnie delikatnych sukienkach, bo zdecydowanie nie podobają mi się zestawy gorset plus spódnica do kostek na kole ...
Właśnie o to mi chodziło. Byłam na dwóch studniówkach i wiem, że wyjątkowo wyglądają właśnie dziewczyny, które założą właśnie takie delikatne dziewczęce sukienki. Przy takiej sukience można zaszaleć z dodatkami i fryzurą, bo zestaw gorset i spódnica na kole do kostek+wielka fryzura i wyraźne dodatki wyglądają co najmniej śmiesznie. I zapamiętaj moje słowa, żebyś potem nie czuła się głupio.
zuykas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 17:27   #7
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!

a jednak się komuś podoba zaniosę ją do krawcowej i zwężę, zobaczę jak to będzie wyglądać, jak źle to za inną się rozejrzę

jakiego koloru dodatki radziłybyście do niej dobrać?

przez ten czarny tiul ona wygląda jak granatowa, myślałam żeby jednak dobrać chabrowe buty i kolczyki, bo jak wezmę całkiem inne to pomieszają mi się trzy kolory: czarny, niebieski i jeszcze jakiś chyba nie będzie to ciekawie wyglądać
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 19:29   #8
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!

Ja osobiście postawiłabym chyba na jakieś srebro, bałabym się ryzykować połączenia dodatkowego, mocnego odcienia, bo może wyjść podobnie jak włączenie jeszcze jednego koloru, ale musisz raczej zobaczyć na własne oczy i stwierdzić czy będzie pasowało

Okropnie Ci zazdroszczę tej kiecki
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:18   #9
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!

znalazłam w internecie takie butki, są czarno-niebieskie jak sukienka.
co o nich sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0_469a7d3ce5123a871a6f4e11240c9de2.jpg (48,6 KB, 34 załadowań)
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:28   #10
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!

jakaś taka... krotka
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:41   #11
zuykas
Raczkowanie
 
Avatar zuykas
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 123
Dot.: Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!

Butki ładne, ale chyba zbyt intensywny kolor, ja bym chyba dała coś bardziej stonowanego. A i dość wysokie. Moje szpile miały 10 cm i co prawda nie zdjęłam butów na studniówce jak koleżanki ale po jakimś czasie wolałam w nich tańczyć i chodzić niż stać w jednym miejscu bo nogi mi odpadały.
zuykas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 23:14   #12
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!

lepiej nie zdejmowac, bo potem mozna juz nie zalozyc... moje kolezanki pozdejmowaly i wsiadac do aut musialy boso ;d
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 23:53   #13
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Przygotowania do studniówki zacząć czas... 2010!

sukienka bardzo ładna butki tez ladne ale dosc wysokie obcadsy maja i zastanw sieczy wytzymasz w nich u mnie duzo dziewczyn tanczylo w szilkach poloneza i kilka pierwszych pioseneke a potem tanczylo bosolub mialy na ziane jakies wygodniejze buty Iidealnie pasowalaby srebna bizuteria Bedziesz wygladac bardzo dnie
i radze wystrezgac sie jakis dziwnych " weisniackich" fryzur i brokau we wlosach bo u mnie zdarzaly sie takie laski i nie wygladay ciekawo
Pozdrawiam
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.