gruboziarnisty peeling do ciała - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-20, 09:19   #31
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

Kupiłam peeling kolastyny z linii body Special. nie jest specjalnie gruboziarnisty ale wygłądza skórę lepiej niż Lirene! poza tym przepięknie pachnie i jest bardzo wydajny. polecam! Kupiłąm za namową pani w moejej ulubionej drogerii i nie żałuję, bo mimo iż nie ma ogromnych dorbinek świetnie czyści skórę z suchego, martwego naskórka.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 20:09   #32
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

olkie, na pewno jest w ofercie..w koncu był dany niedawno...w ogóle to nie wiem czemu tak szybko wycofują te kosmetyki...nienawidze tego...szczególnie wycofania serii migdałowej ;(
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 21:31   #33
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

a propos Avonu - miał ktoś peeling z serii "well being" do skóry suchej w tkaim biało-grantowym opakowaniu?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 10:29   #34
Naatkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Smile Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

Mam drobny problemik. Kiedyś miałam straszne krosty i różnego rodzaju wypryski na plecech. Spora część poznikała ale zostawiła po sobie niemiłe czerwone przebarwienia. Zbliża się lato Jaki peeling byście mi polecili. Najlepiej jakiś w przystępnej cenie do 20 zł no może 25, taki który skutecznie pozbęedzie się tych niedoskonałości raz na zawsze
Naatkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 14:15   #35
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

codzienne przemywanie plecow aromatolem....skutecznie zluszczy i rozjasni skore...piecze troche, ale da sie wytrzymac....smarowac conajmniej miesiac albo dwa
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:06   #36
Elittle
Raczkowanie
 
Avatar Elittle
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 349
Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

Cytat:
Napisane przez azyla Pokaż wiadomość
codzienne przemywanie plecow aromatolem....skutecznie zluszczy i rozjasni skore...piecze troche, ale da sie wytrzymac....smarowac conajmniej miesiac albo dwa

Aromatolem?! To najprostsza droga do zupełnego wysuszenia skóry pleców! Absolutnie nie polecam. Najlepszym wyjściem w przypadku pleców jest peeling + balsam. Regularnie. Pozdrawiam
__________________
Szłam ulica osobna... jakby nieoswojona jeszcze ze światem.. idę na pewno dalej niż wszyscy, naznaczona niebytem i tak zagłębiona w sobie jak nie bywają nawet ludzie ze śmiercią u wezgłowia...

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:25   #37
Moolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 114
Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

Nie wiem czy ktoś już proponował, ale wgl najlepszy jest piling kawowy. Nic tak nie wygładza i nie złuszcza tak skutecznie. Naturalnie i tanio.
Moolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 13:39   #38
maladamulka
Przyczajenie
 
Avatar maladamulka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

Ja także się podpisuję pod zmieloną kawą. Przy czym ja ułatwiam sobie życie bo kupuję antycellultowy z kawą i gdy potrzebuję bardzo silnego peelingu to dodaję dodatkowo grubo zmieloną kawę a jak nie to używam go normalnie bez dodatków
maladamulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 12:45   #39
mmari
Raczkowanie
 
Avatar mmari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 59
Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

Cytat:
Napisane przez Moolla Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś już proponował, ale wgl najlepszy jest piling kawowy. Nic tak nie wygładza i nie złuszcza tak skutecznie. Naturalnie i tanio.
Zgadzam się w 100%. Wygładza rewelacyjnie i poprawia koloryt skóry
Zawsze zostawiam sobie rano kubek z fusami po kawie. Kiedy wracam wieczorem do domu, to właśnie tymi fusami smaruje sobie dup... uda i brzuch. Wspomnę , że to kawa z dwóch łyżeczek , a nie połowa paczki
Często też robię sobie z fusów piling na twarz. Buzia gładka i miła w dotyku, jak po żadnym innym kosmetyku. Po pilingu wcieram w twarz jakiś tłusty krem , na ciało tłusty balsam. Fajnie pasują krem i balsam Ziaja -masło kakaowe

Z domowych sposobów jeszcze niekiedy stosuje piling z cukru, ale efekty nie są takie, jak po fusach z kawy
mmari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 13:18   #40
Naturalna2016
słodka
 
Avatar Naturalna2016
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

Polecam kamienie peelingujące Pierre de Plaisir, nic tak skutecznie nie złuszcza naskórka - peelingi w kremie nie zapewnią takiego efektu gładkości. Może peeling kawowy trochę podobnie wygładza, ale kamienie nie robią takiego bałaganu pod prysznicem, nie wspominając o kąpieli w wannie.. Zaletą kamieni jest też naturalny przyjemny masaż, szczególnie na podeszwach stóp i na łydkach, coś niesamowitego.. Można dostosować siłę złuszczania do rodzaju skóry lub do miejsca na skórze. Peeling twarzy i ciała robię raz w tygodniu, natomiast dłonie peelinguję prawie codziennie - zapewniam, że jest efekt WOW
Naturalna2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 06:59   #41
jagnaatos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 46
Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

Polecam peeling kawowy. Można sobie go wprawdzie zrobić samodzielnie, ale znacznie wygodniejsze jest kupno gotowego już peelingu.
Super jest moim zdaniem peeling kawowy Skin.Team.

Peeling co prawda cellulitu nie redukuje jakoś spektakularnie ale chyba nikt nie wierzy, że sam peeling może to zrobić. Jako uzupełnienie zdrowego stylu życia: diety, aktywności, suplementacji, picia wody jest jednak bardzo pomocny.
Naprawdę mocno ujędrnia skórę, poprawia jej gęstość, poprawia wizualnie jej stan przez co nogi wyglądają szczuplej i lepiej, Dodatkowo super zdziera naskorek i dziekit temu skóra jest po zabiegu nawilżona, lepiej wchłania balsamy. Zawiera olejki tak więc skora jest pokryta lekkim , przyjemnym filmem. Dodatkowo ładnie pachnie.
jagnaatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-04, 20:59   #42
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

Dobry gruboziarnisty peeling ma rossmann w serii Wellness Beauty oraz dobry cukrowy jest z Bielendy z serii Twoja Pielęgnacja, bo nie wysusza skóry i nie podrażnia jej.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 16:45   #43
agata_1501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 53
Dot.: gruboziarnisty peeling do ciała

Ja zawsze stosowałam Lirene i wygładzał mi skórę bez zarzutu. Od jakiegoś czasu używam peeling solny z xxx o zapachu mango. Jest drobniejszy niż Lirene, ale ma mój ulubiony zapach i fajny skład, bo jest z masłem Shea, olejem kokosowym i wit. E, więc zostawia skórę nie tylko oczyszczoną, ale też natłuszczoną i pachnącą. Naprawdę polecam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-07-20 o 09:32 Powód: Reklama.
agata_1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-12 17:45:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.