Żel firmy Tina - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 17:49   #1
afrodytaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9

Żel firmy Tina


Mam pytanie, kupiłam zestaw do robienia paznokci z żelami tej firmy. Czy używałyście tych żeli. Szukałam w necie czegoś na ten temat,ale nie dowiedziałam się niczego konkretnego. Liczę na pomoc. Pozdrawiam serdecznie!
afrodytaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 21:44   #2
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Żel firmy Tina

z tego co się orientuje są to taniuchne, mega piekące żele, z tego co wiem również z tej najniższej półki, kiepskiej jakości.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:56   #3
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Żel firmy Tina

Ja tez kiedyś byłam głupia i zamówiłam zestaw z allegro z którego żele się nie utwardzały i kruszyły, dlatego teraz uważam , że na początek można zamówić u Dobrej Rady nawet kilka żeli na próbę po 5 ml. Sam zestaw nie był badziewny, bo lampa mi służy do dziś, ale żele były do bani. Dlatego to samo powiem o takich żelach typu Tina itp. po prostu badziew...
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 18:32   #4
afrodytaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Żel firmy Tina

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Ja tez kiedyś byłam głupia i zamówiłam zestaw z allegro z którego żele się nie utwardzały i kruszyły, dlatego teraz uważam , że na początek można zamówić u Dobrej Rady nawet kilka żeli na próbę po 5 ml. Sam zestaw nie był badziewny, bo lampa mi służy do dziś, ale żele były do bani. Dlatego to samo powiem o takich żelach typu Tina itp. po prostu badziew...
Dziękuję Ci bardzo tez nie zamówiłam tego zestawu dla żeli, bardziej dla lampy i innych ale chciałam się dowiedzieć czegoś o tych żelach. I jednak chyba zamówię dodatkowo inne żele. Jakie polecacie? Np. Reni-Nail są dobre?
afrodytaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 20:12   #5
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Żel firmy Tina

Basic polecam, niedrogi i dobry
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 20:51   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żel firmy Tina

Cytat:
Napisane przez afrodytaa22 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo tez nie zamówiłam tego zestawu dla żeli, bardziej dla lampy i innych ale chciałam się dowiedzieć czegoś o tych żelach. I jednak chyba zamówię dodatkowo inne żele. Jakie polecacie? Np. Reni-Nail są dobre?
..
R.Nail - bardzo niedobre..zamów u Dobrej Rady.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 21:21   #7
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Żel firmy Tina

Cytat:
Napisane przez afrodytaa22 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo tez nie zamówiłam tego zestawu dla żeli, bardziej dla lampy i innych ale chciałam się dowiedzieć czegoś o tych żelach. I jednak chyba zamówię dodatkowo inne żele. Jakie polecacie? Np. Reni-Nail są dobre?
ja z Reni nie byłam zadowolona...kiepskie żele o kolorówce nie wspomne
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 14:31   #8
afrodytaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Żel firmy Tina

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
R.Nail - bardzo niedobre..zamów u Dobrej Rady.
Dzięki jeszcze raz A jakie Ty zamawiasz u Dobrej Rady? Bo tyle tego jest, że nie wiem a wystarczy sam żel jednofazowy i biały? czy trzeba jeszcze kamuflaż? Kiedy używa się kamuflażu?
afrodytaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 15:53   #9
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żel firmy Tina

Cytat:
Napisane przez afrodytaa22 Pokaż wiadomość
Dzięki jeszcze raz A jakie Ty zamawiasz u Dobrej Rady? Bo tyle tego jest, że nie wiem a wystarczy sam żel jednofazowy i biały? czy trzeba jeszcze kamuflaż? Kiedy używa się kamuflażu?
....
ja mam praktycznie wszystkie żele...zmów może jednofazówkę Violet,biały Prima White American <jak woliśz rzadszy to Cosmic White> i kamuflaż Masced,ja kamuflaz zazwyczaj stosuje w większości frenchów.to na początek wystarczy.U DR lubie to,że ma 5ml opakowania,więc mozna wszystko popróbowac za nieduże pieniądze.
<o kamuflażach jest bardzo obszerny osobny wątek,poczytaj sobie co i jak>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 21:51   #10
redzi13
Zadomowienie
 
Avatar redzi13
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hull UK
Wiadomości: 1 285
Dot.: Żel firmy Tina

firma Reninails nie polecam kupilam u nich kiedys lampe i jak po roku chcialam dokupic zarowki to pomimo ze nie maja mega wyboru lamp nie potrafili okreslic jakie zarowki mi sa potrzebne.pomimo ze powiedzialam jaki typ lampy itd.takze zenada.ozdoby maja ladne i nawet dobrej jakosci az jestem w szoku.i powiem Ci tak ja pazurki zaczelam robic trzy lata temu myslalam ze mnie to wkreci ale brak czasu i przeszkoda w postaci malutkiego szkraba spowodowaly ze przestalam robic pomimo ze robilam tylko sobie po tym jak zniszczylam wlasna plytke i czekalam az odrosna postanowilam ze i owszem ale czasem tylko sobie bede robic.na szczescie nie zabolalo mnie to ze wydalam kupe kasy glownie na ozdobki.ale do sedna jezeli nie planujesz kursu to proponuje wszystkie produkty Dobrejrady glownie zele bo sa naprawde dobrej jakosci cleaner bezzapachowy tez fajny pedzelki calkiem dobre.na kursach instruktorzy polecaja swoje firmy to nie znaczy ze potem tylko taka firma musisz robic.ale ja jak najbardziej polecam Dobrarade i jej produkty na dobry poczatek!!!
redzi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 09:40   #11
afrodytaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Żel firmy Tina

Dziękuję dziewczyny bardzo za pomoc. Zrobiłam sobie paznokcie tą Tiną i powiem że trzymają się już drugi dzień Więc uczyć się mogę chwilowo na tych, a niebawem zrobię zamówienie u Dobrej Rady
afrodytaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 17:05   #12
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Żel firmy Tina

Cytat:
Napisane przez afrodytaa22 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny bardzo za pomoc. Zrobiłam sobie paznokcie tą Tiną i powiem że trzymają się już drugi dzień Więc uczyć się mogę chwilowo na tych, a niebawem zrobię zamówienie u Dobrej Rady
JUŻ drugi dzień? :P Rozumiem jakbyś napisała ze trzymają się już drugi tydzień.. ale dzień? Nie ma sie czym ekscytować :P
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 11:03   #13
afrodytaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Żel firmy Tina

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
JUŻ drugi dzień? :P Rozumiem jakbyś napisała ze trzymają się już drugi tydzień.. ale dzień? Nie ma sie czym ekscytować :P
Spodziewałam się,że szybko mi odpadną jak to taki badziew
afrodytaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.