Nudna szara myszka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-07, 21:45   #31
budowniczka
Rozeznanie
 
Avatar budowniczka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 803
Dot.: Nudna szara myszka

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
farbujsz wlosy ciemnym blondem i masz je w kolorze brązowo rudym? ciekawe zjawisko
koncówki bedą zawsze ciemniejsze, bo nakłada się farbę na farbę i na końcach jest najwięcej warstw-fryzjerzy z tego powodu farbują najpierw odrosty, a po 15-20 minutach dopiero rozprowadzają farbę na cala dlugosc. ciężko jest taki zabieg zrobić samemu, bo jak dokladnie ufarbowac sobie same odrosty?

twój kolor wlosow bardzo mi się podoba i uważam, że do Ciebie pasuje, no i nie nazywaj się szarą myszką, bo to aż śmiesznie brzmi :P
Właśnie dlategoo nakładałam tę farbę "LONDA"- ciemny blond, bo chciałam mieć włosy w kolorze ciepłego brązu. też nie wiem dlaczego wychodzą mi takie... W domu- ciemny blond, pod światło niby mahoń.

Końcówki są bardzo ciemne, ale nie chodzę to fryzjera (na farbowanie), bo zawsze mnie coś skusi na 'głupi' pomysł typu- dziwne refleksy.

Ad.2 Same odrosty... No niby fajny pomysł, ale farbuję włosy co 4 miesiące i ta farba na włosach- jest już spłukana- całkowicie odbiegająca od reszty, ale dobry pomysł poddałaś. Następnym razem położe farbę 'do czarnych końcówek'.

Dziękuję wszystkim !
budowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 23:09   #32
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Nudna szara myszka

Jesteś bardzo ładna, ja tu żadnej szarej myszki nie widzę.
O wiele lepiej wyglądasz w lokach niż w prostych, nie wiem co nam niektórym kręconowłosym się dzieje że uważają że lepiej im w prostych. Też miałam taką fazę, przez kilka lat codziennie prostowałam włosy, dopiero poźniej poszłam po rozum do głowy i zamiast prostować zaczęłam je pielęgnować.
Także odsyłam Cię na podforum dla kręconowłosych
Na ostatnich zdjęciach wyglądasz prześlicznie, nie masz czego zmieniać, tylko nie prostuj!
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 23:35   #33
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Nudna szara myszka

Wybacz ale, nie rozumiem czy "szara myszka" to jakaś prowokacja? wiesz co jak co ale ja szare myszki uważam za pryszczate baby, które w życiu nie widziały tuszu do rzęs na oczy a ich włosy są mysiowate i bez wyrazu.

Powiem krótko - jeżeli przefarbujesz się na blond, stracisz cały swój urok, wybacz że tak powiem i powinien to być komplement ale w blondzie wyglądasz beznadziejnie. Pućki dupćki nie masz nawet prawa mówić że masz brzydki kształt twarzy, jest cudny w Twojej urodzie, malować też się dobrze malujesz, ja na Twoim miejscu nic bym nie zmieniała.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 13:31   #34
Carrolyn
Raczkowanie
 
Avatar Carrolyn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202
Dot.: Nudna szara myszka

jej...ale Ty jesteś ładna
nic nie zmieniaj
Carrolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 14:37   #35
ekspedientka
Raczkowanie
 
Avatar ekspedientka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: k/Częstochowy
Wiadomości: 451
Dot.: Nudna szara myszka

Cytat:
Napisane przez budowniczka Pokaż wiadomość
Masz rację! Miałam kiedyś blond, naprawde wygladałam lepiej, jednak mam zbyt ciemną oprawę oczu i moje 'lekkie' włosy były b. zniszczone.



---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Tak parze na te zdjęcia co dodała Klutka. I podobaja mi się tak obciete włosy jak na 2 zdjęciu, jednak długość zeby była wieksza (jak 3).
Myślicie, żeby coś w tym stylu kombinować?
Tak.
Naprawdę fajnie to wygląda na tych zdjęciach. Czy w rzeczywistości będzie tak samo?
Nie przejmuj się tym, że jak sądzisz, ktoś Cię lekceważy. Powód może być zupełnie inny niż myślisz. Na przykład zazdrość może powodować, że demonstruje swoją obojętność/lekceważenie. Bądź najlepszą sobą i tyle.
Ależ jesteś śliczna, to prawda!
__________________
czytam, tańczę po dawnemu, dbam o linię:
159cm, wiek 42-
-START: 57,3 ... 56,2 ...55,8 , ... cel: 51kg
"Czy popełniasz te 5 błędów i niepotrzebnie tyjesz?" - darmowy poradnik
ekspedientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 17:21   #36
ciastko z arszenikiem
Raczkowanie
 
Avatar ciastko z arszenikiem
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 224
Dot.: Nudna szara myszka

Na pewno nie prostuj włosów, o wiele lepiej Ci w kręconych
ciastko z arszenikiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.