Worki pod oczami!!! Jak sie ich pozbyć! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-02, 14:07   #1
Sasanka0116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4

Worki pod oczami!!! Jak sie ich pozbyć!


Witam, zwracam się do was z pytaniem odnośnie usunięcia moich okropnych worków i przebarwień pod oczami. Dołączam zdjęcie jak problem ten prezentuje się bez makijażu zaraz po przebudzeniu.



Z tą dolegliwościa zmagań się od dziecka. Obecnie mam 23 lata i mam dosyć ciaglych komentarzy na temat tego, że "jestem niewyspana" "mam ciężką noc za sobą" "rozmazał Ci się makijaż". Obawiam się, że w moim przypadku jest to problem genetyczny. Chociaż w niektóre dni mam wrażenie, że jest mniej widoczny(ale zawsze jest!!!!).



Jestem na tyle zdeterminowana, że jestem gotowa na drobny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Mam nadzieję że koszt wyniesie około 500-1000 zł. Może ewentualnie jakiś krem lub serum? (Chociaż średnio im ufam i nie wierzę, że efekt będzie zniewalajacy).Czy któraś z was korzystała z tej metody lub może słyszała opinie na ten temat? Proszę o pomoc mam dosyć tego uczucia, że ludzie ktorych poznaje lub mijam na ulicy najpierw widzą moje worki a później mnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160102_142005.JPG (44,6 KB, 42 załadowań)
Sasanka0116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:29   #2
Eyjafjallajokull
Przyczajenie
 
Avatar Eyjafjallajokull
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: Worki pod oczami!!! Jak sie ich pozbyć!

Moze jeszcze warto wyprobowac inne kremy lub korektory, przed podjeciem decyzji o zabiegu? Mam podobny problem. Niewiele produktow mi pomaga, a jednak udalo mi sie trafic jakis czas temu na krem z ziaji, ktory o dziwo bardzo dobrze radzi sobie z moimi worami pod oczami. To ten xxx
Nie kosztuje wiele, wiec warto kupic i wyprobowac. Moze akurat też Ci pomoze
__________________
Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipe...C5%82%C3%B3wna

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-17 o 12:36 Powód: Link.
Eyjafjallajokull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 23:36   #3
Sasanka0116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: Worki pod oczami!!! Jak sie ich pozbyć!

Dziękuję za pomoc, w takim razie jutro biegnę do punktu ziaji i czekam na efekty
Sasanka0116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 10:44   #4
koenelia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 20
Dot.: Worki pod oczami!!! Jak sie ich pozbyć!

Niestety taka może być już Twoja uroda. Z całkowicie darmowych sposobów spróbuj wykonywać ćwiczenia twarzy, które pomagają zredukować worki pod oczami oraz działają na kurze łapki. Ukojenie przyniesie również masaż zacienionych miejsc kostkami lodu. Witaminy A, E i K to jest to, czego Ci potrzeba. Dostarcz je do swojego organizmu w diecie. Możesz także próbować okładów na oczy. Połóż kompres z wyciągiem z czarnej herbaty, lipy lub bławatka. Obkurczy on naczynia krwionośne i przyniosą ulgę skórze.
koenelia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 09:57   #5
Kalineczka2289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 54
Dot.: Worki pod oczami!!! Jak sie ich pozbyć!

Cytat:
Napisane przez Sasanka0116 Pokaż wiadomość
Witam, zwracam się do was z pytaniem odnośnie usunięcia moich okropnych worków i przebarwień pod oczami. Dołączam zdjęcie jak problem ten prezentuje się bez makijażu zaraz po przebudzeniu.



Z tą dolegliwościa zmagań się od dziecka. Obecnie mam 23 lata i mam dosyć ciaglych komentarzy na temat tego, że "jestem niewyspana" "mam ciężką noc za sobą" "rozmazał Ci się makijaż". Obawiam się, że w moim przypadku jest to problem genetyczny. Chociaż w niektóre dni mam wrażenie, że jest mniej widoczny(ale zawsze jest!!!!).



Jestem na tyle zdeterminowana, że jestem gotowa na drobny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Mam nadzieję że koszt wyniesie około 500-1000 zł. Może ewentualnie jakiś krem lub serum? (Chociaż średnio im ufam i nie wierzę, że efekt będzie zniewalajacy).Czy któraś z was korzystała z tej metody lub może słyszała opinie na ten temat? Proszę o pomoc mam dosyć tego uczucia, że ludzie ktorych poznaje lub mijam na ulicy najpierw widzą moje worki a później mnie.
Zbadaj poziom hormonów tarczycy oraz zrób morfologię krwi, bo może zmagasz się z jakąś chorobą tylko o tym po prostu nie wiesz. Przyjrzyj się też uważniej swojej diecie, co się w niej znajduje, a może czegoś brakuje albo jesz coś, co Ci szkodzi.
Kosmetyki mogą zmniejszyć problem, ale nie sądzę, żeby całkowicie go rozwiązały. Możesz też wypróbować Serum naprawcze ze śluzem ślimaka Mythos, który rozświetla i nawilża skórę.
Kalineczka2289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 12:08   #6
barabara77
Przyczajenie
 
Avatar barabara77
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Worki pod oczami!!! Jak sie ich pozbyć!

zgadzam się z poprzedniczką - przebadaj się dokładnie - jeśli jedna okaże się że "taka Twoja uroda" to poszukaj w nacie informacji na temat zabiegów pod oczy - takich jak "fale radiowe RF pod oczy" czy "mezoterapia bezigłowa pod oczy" - ponoć są dość skuteczne. Co sądzicie? robił ktoś? Wydaje mi się że kosmetyki na worki i cienie pod oczami to ściema i szkoda kasy....
barabara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 17:18   #7
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Worki pod oczami!!! Jak sie ich pozbyć!

przegladarka wywala mi błąd nie mogę zamieścić wiadomości... wiecie może czemu? a potem dubluje wiadomości i w edytorze tekstów żadna funkcja mi nie działa - tak z innej beczki
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...

Edytowane przez Nelsari
Czas edycji: 2016-01-22 o 17:24
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 17:19   #8
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Worki pod oczami!!! Jak sie ich pozbyć!

Cytat:
Napisane przez Sasanka0116 Pokaż wiadomość
Witam, zwracam się do was z pytaniem odnośnie usunięcia moich okropnych worków i przebarwień pod oczami. Dołączam zdjęcie jak problem ten prezentuje się bez makijażu zaraz po przebudzeniu.



Z tą dolegliwościa zmagań się od dziecka. Obecnie mam 23 lata i mam dosyć ciaglych komentarzy na temat tego, że "jestem niewyspana" "mam ciężką noc za sobą" "rozmazał Ci się makijaż". Obawiam się, że w moim przypadku jest to problem genetyczny. Chociaż w niektóre dni mam wrażenie, że jest mniej widoczny(ale zawsze jest!!!!).



Jestem na tyle zdeterminowana, że jestem gotowa na drobny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Mam nadzieję że koszt wyniesie około 500-1000 zł. Może ewentualnie jakiś krem lub serum? (Chociaż średnio im ufam i nie wierzę, że efekt będzie zniewalajacy).Czy któraś z was korzystała z tej metody lub może słyszała opinie na ten temat? Proszę o pomoc mam dosyć tego uczucia, że ludzie ktorych poznaje lub mijam na ulicy najpierw widzą moje worki a później mnie.
Robiłaś może te badania bo ja się już od dawna zbieram i muszę zrobić
bo mam podobny i z doświadczenia wiem że używanie świetlików, kremów pod oczy niewiele daje... czasem pomaga przez pierwsze dni stosowania, ale potem skóra się przyzwyczaja i problem powraca.
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 23:02   #9
JolantaS_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Worki pod oczami!!! Jak sie ich pozbyć!

Worki pod oczami wskazują na problem wewnątrz organizmu. Na niewiele zdadzą się korekty zewnętrzne, ponieważ problem i tak powroci. Worki lub cienie pod oczami wskazują na zaburzenia w obszarze nerek, pęcherza moczowego a najczęściej żołądka. Polecam zastosować refleksologię i zwrócić się do dobrego zielarza lub innego naturopaty. W Naturze tkwi odpowiedź i pomoc niemal na wszystkie problemy.
A doraźnie worki przykrywać ciemniejszym od podkładu korektorem. Ciemny kolor wizualnie obniża, czyli "wepchnie" worki.
Trzymam kciuki
JolantaS_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 08:22   #10
MagdaMagda1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Worki pod oczami!!! Jak sie ich pozbyć!

Podobno masaż okolic oczu zmniejsza wory ale powinnaś się przebadać zdecydowanie. Wczoraj znalazłam bloga gdzie jest opisane dokładnie jak samemu w domu zrobić taki masaż http://pieknaizadbana.pl/masaz-okolic-oczu/ może coś to pomoże
PS. słyszałam też o metodzie kremu na hemeroidy bo zmniejsza opuchliznę ale hmm... czy ja wiem...
MagdaMagda1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 10:24   #11
Kalineczka2289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 54
Dot.: Worki pod oczami!!! Jak sie ich pozbyć!

Cytat:
Napisane przez JolantaS_ Pokaż wiadomość
Worki pod oczami wskazują na problem wewnątrz organizmu. Na niewiele zdadzą się korekty zewnętrzne, ponieważ problem i tak powroci. Worki lub cienie pod oczami wskazują na zaburzenia w obszarze nerek, pęcherza moczowego a najczęściej żołądka. Polecam zastosować refleksologię i zwrócić się do dobrego zielarza lub innego naturopaty. W Naturze tkwi odpowiedź i pomoc niemal na wszystkie problemy.
A doraźnie worki przykrywać ciemniejszym od podkładu korektorem. Ciemny kolor wizualnie obniża, czyli "wepchnie" worki.
Trzymam kciuki
A czy przypadkiem nie jest tak, że kolor korektora do worków wybiera się na zasadzie przeciwieństw na kole barw. Np. czerwone/różowe powinno matować się przy użyciu zielonym korektorem, a fiolety i podobne bardziej żółtym? Użycie ciemniejszego korektora chyba tylko podkreśli wszystko?
Kalineczka2289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 11:24:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.