Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 11:47   #2521
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny - wszystkie na hurra do Lidii na prajwa No przecież Ona jest cudna i wygląda jak dziewczynka

RESUME OSTATNICH WYDARZEŃ:
Z drugiej strony, mniej komicznej, czyli takiej faktycznej, nie obracającej całego gówna tego świat w żart... tak jak zebrałam sobie wszystkie ostatnie wydarzenia doszłam do wniosku ( dzięki Wam), że ja to tak trochę na samym końcu sobie dyndam. Chociażby sprawa z moim cosmelanem ( czyli termin jego nałożenia przybliżający się do terminu IVONKI ) Ja ciągle dopasowywuje się do innych cholera (mam obecnie nastrój wybuchowo buntowniczy, więc mną targają wewnętrzne emocje).
Przecież ja nawet nie mogę wygospodarować czasu na mój zabieg !!! A może tak się stanie, że ivonka - Ty już będziesz PO, a ja ciągle jeszcze oglądać będę cosmo cud...w lodówce?????
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 12:11   #2522
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
RESUME OSTATNICH WYDARZEŃ:
Z drugiej strony, mniej komicznej, czyli takiej faktycznej, nie obracającej całego gówna tego świat w żart... tak jak zebrałam sobie wszystkie ostatnie wydarzenia doszłam do wniosku ( dzięki Wam), że ja to tak trochę na samym końcu sobie dyndam. Chociażby sprawa z moim cosmelanem ( czyli termin jego nałożenia przybliżający się do terminu IVONKI ) Ja ciągle dopasowywuje się do innych cholera (mam obecnie nastrój wybuchowo buntowniczy, więc mną targają wewnętrzne emocje).
Przecież ja nawet nie mogę wygospodarować czasu na mój zabieg !!! A może tak się stanie, że ivonka - Ty już będziesz PO, a ja ciągle jeszcze oglądać będę cosmo cud...w lodówce?????

Dome u mnie też tak było ,że najpierw wieeeeeeki czekałam na cosmelan a potem leżał w lodówce a ja miałam 1000 powodów by odwlekać dzień nałożenia maski.A to szkolne zakupy a to poczatek roku ....ciagle coś stało na przeszkodzie .Szalę przechyliła fryzjerka,która strasznie ochlastała mi włosy .Wstydziłam się po ulicy chodzić więc czym prędzej nałożyłam maskę i byłam sliczna w każdym calu Acha i jeszcze podczas zabiegu przybył mi kilogram od leżenia na kanapie i objadania się germańskimi słodyczami
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 12:12   #2523
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome właśnie tego się obawiam, że Tobie on się zdąży prędzej przeterminować. Zobacz , Megi się wkurzyła i powiedziala - teraz ja. I Ty też tak zrób
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 12:19   #2524
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Czesc bladolice
Jak juz pisalam,przebralam sie za Rumunke i poszlam do apteki.Dali mi 4 probki Hauschki,ale najciemniejsze.Pojde jutro do Reformhaus ,moze maja tam jasniejsze.Nawet w orginalnej ilosci nie mieli.Takze sobie fluidu nie kupilam
Acha,i zadnych pryszczy nie dostalam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 12:27   #2525
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Dziewczyny - wszystkie na hurra do Lidii na prajwa No przecież Ona jest cudna i wygląda jak dziewczynka

RESUME OSTATNICH WYDARZEŃ:
Z drugiej strony, mniej komicznej, czyli takiej faktycznej, nie obracającej całego gówna tego świat w żart... tak jak zebrałam sobie wszystkie ostatnie wydarzenia doszłam do wniosku ( dzięki Wam), że ja to tak trochę na samym końcu sobie dyndam. Chociażby sprawa z moim cosmelanem ( czyli termin jego nałożenia przybliżający się do terminu IVONKI ) Ja ciągle dopasowywuje się do innych cholera (mam obecnie nastrój wybuchowo buntowniczy, więc mną targają wewnętrzne emocje).
Przecież ja nawet nie mogę wygospodarować czasu na mój zabieg !!! A może tak się stanie, że ivonka - Ty już będziesz PO, a ja ciągle jeszcze oglądać będę cosmo cud...w lodówce?????
Domuś - i nareszcie ten buncik. Mądra z Ciebie Kobieta To własnie to, o czym pisałam wczesniej - albo zlekceważysz to, co Ci się stało, albo z tego skorzystasz ,by coś zmienić. Tu się też kłania zwykła psychosomatyka - objaw zwraca uwagę na przyczynę i problem. Ten objaw to taki wrzask -Domuś, teraz ja, teraz w końcu mną się zajmij bo za chwilę zgniję w tych lochach
Tabletki pomogą,ale zadbaj, byś nie musiała ich łykać zamiast ... brania czasu dla siebie, bycia dla siebie ważną itd.
Przytulam Cię baaardzo moja jedyna na świecie Żono
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:03   #2526
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Czesc bladolice
Jak juz pisalam,przebralam sie za Rumunke i poszlam do apteki.Dali mi 4 probki Hauschki,ale najciemniejsze.Pojde jutro do Reformhaus ,moze maja tam jasniejsze.Nawet w orginalnej ilosci nie mieli.Takze sobie fluidu nie kupilam
Acha,i zadnych pryszczy nie dostalam

Buczka ja to może nawet niespecjalnie przebierać bym się nie musiała Z tymi plamami jak Rumun czasem wyglądam, albo tak się czuję Tyle, że u nas nic by to nie dało.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:17   #2527
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny, dzięki za miłe slowa... a dziewczynka ze mnie, i owszem, tylko taka ...pod czterdziestkę

Moje drogie, skad ja to znam, że ja i moje zdrowie na ostatnim miejscu, co prawda nie mam bejbisia, ale przecież na pierwszych miejscach może być praca i ...problemy innych, którym trzeba pomagać, nawet wówczas, kiedy sami o to nie proszą (znajomi nauczyli sie, że nie trzeba mnie prosić, wystarczy sie pożalić, a ja sama "wpadnę" na pomysł, aby spieszyć z pomocą - jedno z zaleceń-zadań od mojej terapeutki to takie, abym spróbowała choć przez miesiąc nie pomagać ludziom nie proszona, bez palacej konieczności - i co? oczywiście się nie udało, po 4 dniach zrejterowałam...); i po kilku latach takiego życia pracą i problemami innych wylądowałam teraz na urlopie zdrowotnym (który niestety w tym miesiacu się kończy), już po długotrwałej walce samej z sobą, z lekami, szpitalami, itd. Niech to będzie przestroga dla wszystkich Was, które jeszcze mogą się "zatrzymać" bez większych konsekwencji dla zdrowia, a dla tych, które już "przepadły" jak ja, niech to będzie sygnał, że koniecznie trzeba "coś" z tym zrobić, bo samo niestety nie przejdzie... Nie możemy sie poddawać!!!
A tak na marginesie ja też kiedyś zemdlałam i to także (jak Megi) na ...sedesie i to o 3 rano, no po prostu ...horror!!! a auta nie mogłam prowadzić przez prawie 3 miesiące... czyli jesteśmy "w domu" wszystkie tak samo głupie! i to w imię czego ..? ja nie umiem na to odpowiedzieć, ale wzięłam "byka za rogi" i przynajmniej z nim walczę!!!! Decyzji o walce i zwycięstwa w niej Wam życzę drogie Siostry doli-i-niedoli
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 13:26   #2528
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za miłe slowa... a dziewczynka ze mnie, i owszem, tylko taka ...pod czterdziestkę

Moje drogie, skad ja to znam, że ja i moje zdrowie na ostatnim miejscu, co prawda nie mam bejbisia, ale przecież na pierwszych miejscach może być praca i ...problemy innych, którym trzeba pomagać, nawet wówczas, kiedy sami o to nie proszą (znajomi nauczyli sie, że nie trzeba mnie prosić, wystarczy sie pożalić, a ja sama "wpadnę" na pomysł, aby spieszyć z pomocą - jedno z zaleceń-zadań od mojej terapeutki to takie, abym spróbowała choć przez miesiąc nie pomagać ludziom nie proszona, bez palacej konieczności - i co? oczywiście się nie udało, po 4 dniach zrejterowałam...); i po kilku latach takiego życia pracą i problemami innych wylądowałam teraz na urlopie zdrowotnym (który niestety w tym miesiacu się kończy), już po długotrwałej walce samej z sobą, z lekami, szpitalami, itd. Niech to będzie przestroga dla wszystkich Was, które jeszcze mogą się "zatrzymać" bez większych konsekwencji dla zdrowia, a dla tych, które już "przepadły" jak ja, niech to będzie sygnał, że koniecznie trzeba "coś" z tym zrobić, bo samo niestety nie przejdzie... Nie możemy sie poddawać!!!
A tak na marginesie ja też kiedyś zemdlałam i to także (jak Megi) na ...sedesie i to o 3 rano, no po prostu ...horror!!! a auta nie mogłam prowadzić przez prawie 3 miesiące... czyli jesteśmy "w domu" wszystkie tak samo głupie! i to w imię czego ..? ja nie umiem na to odpowiedzieć, ale wzięłam "byka za rogi" i przynajmniej z nim walczę!!!! Decyzji o walce i zwycięstwa w niej Wam życzę drogie Siostry doli-i-niedoli
tak tylko na marginesie pojawia mi się pytanie - czy ustaliłaś z terapeutką, co Ty masz w zamian za to pomaganie ? Oczywiscie w sensie emocjonalnym a nie dosłownym. Bo jeżeli to jest coś, czego w inny sposób nie potrafisz sobie zapewnić, to dlaczego masz zrezygnować z jedynego jak dotąd możliwego sposobu ?
I fakt - śliczna z Ciebie kobieta
Ja zemdlała niemal w aucie, bo to był taki czas, kiedy zaczął b.. powaznie chorować mój tata, potem zmarł i ja nic nie czułam, ale potem nagle do mnie doszło i padłam.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:31   #2529
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczka ja to może nawet niespecjalnie przebierać bym się nie musiała Z tymi plamami jak Rumun czasem wyglądam, albo tak się czuję Tyle, że u nas nic by to nie dało.

Ivonako masz rację.Ja wczoraj byłam na żebrach w stolicy.Myslalam,że chodź tam mają więcej próbek i nie szkoduja ich klijentom.Przegonili mnie jak psa,jak wyłudzacza i naciągacza Normalnie wiocha i prymityw Nie wiem skąd znajdujecie w torebkach takie cuda? U mnie to tylko pilnik do paznokci i kupa maści.Kiedyś moja kosmetyczka była pełna puderków i błyszczących cacek.Teraz noszę wazelnę ,filtry i inne tłuściochy
Tylko tego cholerstwa vichy wszędzie pełno ale tego to nawet do rak nie używam

kamilia normalnie tak mnie wkurzasz z tym serum na dekold ,że chyba sobie je kupię Kolejne oszczędności się szykują
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:35   #2530
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako masz rację.Ja wczoraj byłam na żebrach w stolicy.Myslalam,że chodź tam mają więcej próbek i nie szkoduja ich klijentom.Przegonili mnie jak psa,jak wyłudzacza i naciągacza Normalnie wiocha i prymityw Nie wiem skąd znajdujecie w torebkach takie cuda? U mnie to tylko pilnik do paznokci i kupa maści.Kiedyś moja kosmetyczka była pełna puderków i błyszczących cacek.Teraz noszę wazelnę ,filtry i inne tłuściochy
Tylko tego cholerstwa vichy wszędzie pełno ale tego to nawet do rak nie używam

kamilia normalnie tak mnie wkurzasz z tym serum na dekold ,że chyba sobie je kupię Kolejne oszczędności się szykują
Megi - moja śliczna - Buczusi też pomaga
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:59   #2531
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima skoro puderek już w drodze to dawaj swój adresik jak będę miała dobry humor może wyslę ci szczyptę tego cudka Mam nadzieję ,że na poczcie nie pomyslą,że to jakieś prochy
Jak się wysypie z koperty to pomyślą jak nic że to waglik i wezwą antyterrorystów, i tyle zobaczymy naszą Hauschkę

Wszystko zależy jak Buczuś zapakował.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 14:07   #2532
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ciekawe czy się Buczce udało dobre proporcje tynku do mąki dodać Jak się wytynkujecie to miodzik będzie.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 14:39   #2533
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczka - a co z Twoim tynkiem

...no dobrze ... zmieniam swoje nastawienie i ... idę do lekarza
Po powrocie wracam do Was
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-09-18 o 14:43 Powód: uzupełnienie
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:17   #2534
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

cholera jasna,nie ma nigdzie jasnych podkladow.Nigdy wczesniej nie prosilam o probki,nie mam doswiadczenia.Gybym np. w Douglasie cos kupowala,to by mi pelna torbe probek dali,ale w aptekach.Jutro bede dalej szukac.

Megi bardzo polecam Kamilciowy serum ,szyja coraz mlodsza.
domciu tynku nie ma,bo wsypalam do opakowania po pudrze Hauschki i wyslalam naszym kobitka,tak jak ivonako wspomniala
Masimcia nie smiej sie,bo moze sie zdazyc ,ze Was zamkna za ten bialy proszek.Wyglada jak na filmach-koks do wachania.Ale to nic,bedziemy Wam paczki z filtrami wysylac.Tak na serio ,to ja nie wiem ,czy dobrze zapakowalam.Ten puder jest w blaszanej butelce i otwiera sie go jak zasypke dla niemowlat.No i wsadzilam do koperty,ktora w srodku jest wypchana folia z poduszeczkami....no wiecie o co mi chodzi?Spieszylam sie i nie pomyslam ,czy to wystarczy,ale pewnie tak
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:23   #2535
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Hejwiecie co kupilam sobie puder sypki ARTDECO NR6. Chcialam sie troche zmatowic ale w zachwyt nie wpadlam. Co prawda nie zawiera talku, wosku i olejkow, jest bardzo delikatny ale cos jest nie tak. Chyba do chemi bylam przyzwyczajona i te cuda naturalne nie dla mnie ....
Megi, Masimka ja u Was wyglada skora pod oczami bo u mnie jest strasznie przesuszona moze za duzo cos.2 laduje.Nawilzam ja w duzych ilosciach ale za bardzo nie pomaga. Jak na razie to mam wiecej zmarszczek niz mialam
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:33   #2536
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Hejwiecie co kupilam sobie puder sypki ARTDECO NR6. Chcialam sie troche zmatowic ale w zachwyt nie wpadlam. Co prawda nie zawiera talku, wosku i olejkow, jest bardzo delikatny ale cos jest nie tak. Chyba do chemi bylam przyzwyczajona i te cuda naturalne nie dla mnie ....
Megi, Masimka ja u Was wyglada skora pod oczami bo u mnie jest strasznie przesuszona moze za duzo cos.2 laduje.Nawilzam ja w duzych ilosciach ale za bardzo nie pomaga. Jak na razie to mam wiecej zmarszczek niz mialam
nie marudz,bo artdeco mimo wszystko jest lepszy od maki ziemniaczanej
Tez mam ten puder ale nr 4 i go nie lubie,bo pokresla mi zmarszczki

Musze przyznac,ze tez KOCHAM chemie i dlatego uzywam Avenki,zeby moc sie chemia pudrowac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:34   #2537
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczus chyba tylko my we dwie na polu walki ostalysmy sie Wiesz zachecilas mnie opisem tego podkladu dr Hauschka jesli jest tak dobrze nawilzajacy to tez sie na niego skusze.Ja lubie ciemniejsze kolorki wiec ten nr3 bylby chyba odpowiedni.Moze przetestujesz na sobie te jasniejsze probki skoro udalo sie Tobie je zdobyc i podzielisz sie z nami opinia.pls....
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:44   #2538
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Buczus chyba tylko my we dwie na polu walki ostalysmy sie Wiesz zachecilas mnie opisem tego podkladu dr Hauschka jesli jest tak dobrze nawilzajacy to tez sie na niego skusze.Ja lubie ciemniejsze kolorki wiec ten nr3 bylby chyba odpowiedni.Moze przetestujesz na sobie te jasniejsze probki skoro udalo sie Tobie je zdobyc i podzielisz sie z nami opinia.pls....
Nie ma sprawy,mozesz mi na PW adres dac,to moge Ci 03 wyslac.Tylko musisz zaczekac,bo bede hurtowo wysylac.Jasniejszych jeszcze nie mam niestety.Moze jutro cos wykombinuje.Albo zaraz zadzwonie po aptekach i popytam,czy maja
wlasnie telef.,pani popatrzy do szuflady i cos dlugo patrzy....
godzina pozniej......
pani zamowi dla mnie.probki bede miala
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:51   #2539
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ale narozrabialam dzisiajWrocilam do domu,zerkam w lustro a na policzkach skora platami schodzi.Ja tak miedzy ludzmi bylamUmylam paszcze gabeczka kanebo,posmarowalam tlusciochem na to filtr,ktory wszystko podkreslal.Delikatnie zaczelam te firanki sciagac i narobilam sobie ranek LidiaM przelozylaby mnie za to przez kolano.Chcialam wrocic do flavo-c pod filtr,ale teraz znowu musze czekac.W ten sposob moja paszcza nigdy nie dojdzie do siebie
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 16:08   #2540
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczka ale numer, Pani zamówi dla Ciebie. Próbki zamówi U nas to trudno się doprosić, żeby pełnowymiarowy produkt zamówili

Dziewczyny a czy po tym cosmelanie to kiedykolwiek dochodzi się do cery bez firanek, ranek itp? Saga kiedy Ty maskę robiłaś?

Wiecie ile ta pigwa soku puściła, wow dosłownie więcej soku jest niż pigwy było.

Buczka skomentuj jeszcze ten dermoprotectorMD
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:22   #2541
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy po tym cosmelanie to kiedykolwiek dochodzi się do cery bez firanek, ranek itp? Saga kiedy Ty maskę robiłaś?

Wczoraj minely dwa miesiace.Moze powinnam przejsc na smarowanie cosmelanem co drugi dzienBoje sie tylko,zeby plamy nie wrocily.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:40   #2542
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczka ale numer, Pani zamówi dla Ciebie. Próbki zamówi U nas to trudno się doprosić, żeby pełnowymiarowy produkt zamówili

Dziewczyny a czy po tym cosmelanie to kiedykolwiek dochodzi się do cery bez firanek, ranek itp? Saga kiedy Ty maskę robiłaś?

Wiecie ile ta pigwa soku puściła, wow dosłownie więcej soku jest niż pigwy było.

Buczka skomentuj jeszcze ten dermoprotectorMD
powiedzialam pani,ze ja straszny alergik jestem,uczulona prawie na wszystko i ,ze musze koniecznie wyprobowac zanim kupie.Pani ma jutro do mnie zadzwonic i powiedziec kiedy mam po probki przyjechac.Na wszelki wypadek bardzo sie wycosmelanie,zeby mi baaardzo skora schodzila i bede chodzic tak po aptekach.To sie wszyscy beda nad buczacza litowac i probki dawac.Dobry pomysl,nie?

I o co chodzi z tym dermoprotectoremMD????
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:00   #2543
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
powiedzialam pani,ze ja straszny alergik jestem,uczulona prawie na wszystko i ,ze musze koniecznie wyprobowac zanim kupie.Pani ma jutro do mnie zadzwonic i powiedziec kiedy mam po probki przyjechac.Na wszelki wypadek bardzo sie wycosmelanie,zeby mi baaardzo skora schodzila i bede chodzic tak po aptekach.To sie wszyscy beda nad buczacza litowac i probki dawac.Dobry pomysl,nie?

I o co chodzi z tym dermoprotectoremMD????
Buczuś - Ty jesteś absolutnie genialny BUCZUŚ! Właśnie wtedy, kiedy jesteśmy po cos1 i na początku cos2 , powinnyśmy wyruszac do aptek , drogerii itd, po próbki


Domuś - co rzekł lekarz ?

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-09-18 o 17:02 Powód: bo o Domusia się nie zapytałam
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:04   #2544
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczacza dzięki za "reklamę"tuszu jest super!

u mnie podobnie, cosmelan w lodówce a ja nie mam czasu nałożyć,bo stale muszę być na chodzie,może uda nam się zgrać termin skoro mamy tu inne oczekujące
i tak mam coraz większego pietra przed nałożeniem
cosmelanki czy warto udać się na oczyszczanie przed maską?
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:28   #2545
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
Buczacza dzięki za "reklamę"tuszu jest super!

u mnie podobnie, cosmelan w lodówce a ja nie mam czasu nałożyć,bo stale muszę być na chodzie,może uda nam się zgrać termin skoro mamy tu inne oczekujące
i tak mam coraz większego pietra przed nałożeniem
cosmelanki czy warto udać się na oczyszczanie przed maską?
Etna - oczyszczanie to jednak podrażnianie skóry i potem na to cos1 ? Hmm, to może być za dużo szczęścia. Cos i takCi oczyści twarz . Chyba,że miedzy oczyszczaniem a cos - maską ,będzie parę dni przerwy ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 18:23   #2546
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

NIGDY WIECEJ NIE BEDE PROSIC O PROBKI
bylam przed chwilka w reformhaus i zapytalam grzecznie,czy ma probki make up hauschki.Pani nawet nie szukala i powiedzial;nie ma!!! I to jakim tonem.No to odeszlam od stoiska z kosmetykami,zaczelam ogladac BIO powidla.I slysze za regalem jak to babsko mowi do drugiej;
-(widzisz , damulcia zyje od probki do probki,oszczedza w ten sposob na drozsze ciuchy.Ze nie ma wstydu)

chcialam sie pod ziemie zapasc,a teraz otworze sobie wino


domciu,i jak tam zdrowko?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 18:26   #2547
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś - Ty jesteś absolutnie genialny BUCZUŚ! Właśnie wtedy, kiedy jesteśmy po cos1 i na początku cos2 , powinnyśmy wyruszac do aptek , drogerii itd, po próbki


Domuś - co rzekł lekarz ?
kamilia - my love

Co powiedził lekarz ...

Zawsze staram się z szacunkiem o innych mowić ... ale tym razem wyjdzie mi słoma z butów.
Idiota.
I to by było na tyle.
Stwierdził, że jestem wycieńczona i powinnam pozostać sama przez minimum dwa tygodnie, gdyż żaden inny czas krótszy - nie zregeneruje mi organizmu. Najlepiej bym gdzaieś wyjechała. No idiota Wam mówię
Rozumiem, że Dzieci dam TŻ by je do firmy do Warszawy zabrał, a sama pojadę "DO WÓD"
Jutro będą wyniki. Na razie ciśnienie mam jak krótko przed zejściem 80/47, po dwóch kawach i RED BULL-u
Jedno jest pewne, najlepiej sama się postawię na nogi, machnę ręką na kilka "niecierpiący zwłoki" spraw, i odpuszczę sobie idealizm.
Z tego powodu, miast dwóch tygodni - idę w środę na laser, który ma poprawić kondycję skóry wokół oczu. I to będzie najlepsze lekarstwo na moje styrane body Pomyślałamn, że to dobry pomysł, tym bardziej, że w moim akurat przypadku chyba bałabym się po kolejych opuchliznach kłaść cosmo cud na okolice moich gał A tak, zrobię sobie laser cud i Wam o nim opowiem. Co Wy na to ?????
Po laserze nakładam cosmelan i mam w nosie całą resztę

buczka: musisz mieć ZAJE...ISTE ciuchy, że ta małpa Ci próbek nie dała !!!! Szlag ją trafił. Hurrrrraaaaaaa
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-09-18 o 18:44 Powód: uzupełnienie dla Buczki :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 18:31   #2548
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam.Jezu Dome nie żartuj sobie tak.Masz zakaz omdlewania,badania koniecznie!!!!!!!!!!!!!!: eek:
Buczuś,z ciebie to fajna koleżanka.Byłoby wspaniale gdybyś takiemu niedowierkowi jak ja też wysłała(ciemny i jasny)Uwielbiam cię,a Bozia w dzieciach Ci wynagrodzi
Lidia jaka czterdziecha ,najwyżej 27,i wcale plam nie widać
Dzisiaj co 3 godz. smarowałam twarz Hydrawitalem i wiecie co?! po nałożeniu 50+ nie byłam taka biała i świecąca.Z tego wynika,że kto biały,albo się świeci ten ma słabo nawilżoną twarz.Czili mocne nawilżanie wskazane
Buczuś ten MD do natłuszczania i nawilżania-zamiennik wazeliny-Twarz po nim się tak nie świeci i bardzo regeneruje i koi skórę.
Anturium pisałaś że masz makijaż permamentny napisz coś więcej bo na wiosnę też chcę mieć,jak mam latem grubo 50+ wżywać to namalowany makijaż będzie wyglądał b.sztucznie
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 18:32   #2549
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Hejwiecie co kupilam sobie puder sypki ARTDECO NR6. Chcialam sie troche zmatowic ale w zachwyt nie wpadlam. Co prawda nie zawiera talku, wosku i olejkow, jest bardzo delikatny ale cos jest nie tak. Chyba do chemi bylam przyzwyczajona i te cuda naturalne nie dla mnie ....
Megi, Masimka ja u Was wyglada skora pod oczami bo u mnie jest strasznie przesuszona moze za duzo cos.2 laduje.Nawilzam ja w duzych ilosciach ale za bardzo nie pomaga. Jak na razie to mam wiecej zmarszczek niz mialam
Joasiu nie pamiętam kiedy miałaś maskę robioną, ale ja przez pierwsze dwa tygodnie też uważałam że mi się więcej zmarszczek porobiło właśnie pod oczami, teraz jakby troche lepiej. Zauważyłam że cos2 liftinguje mi skóre. Na skorę pod oczami nakładam maśc arnikową co drugi dzień z bepanthenem na zmiane.

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Wczoraj minely dwa miesiace.Moze powinnam przejsc na smarowanie cosmelanem co drugi dzienBoje sie tylko,zeby plamy nie wrocily.

Saga u mnie mija miesiąc. Jutro ide na kontrole i prawdopodobnie zaczne stosowanie cos2 co drugie dzień. Tak twierdzi lekarz. Przy takiej częstotliwosći ci raczej nie wyjdą.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 18:33   #2550
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

co Ty domciu piszesz!!! Laser na oczy,a coz to za metoda

domciu,musisz uwazac na siebie,koniecznie.N ie rob sobie jaj,lekarz ma racje.Musisz zbastowac !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo Ci pompa wysiadzie!!!
Olej wszystko,ubierz cieple skarpetki,otworz wino i odprez sie kochana
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.