Filtry UV a makijaż - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-04, 12:49   #2341
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

a jak tam korektor LRP?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 12:55   #2342
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Filtry UV a makijaż

juz pochwaliłam na Wizazystkach.. to teraz pochwalę i tutaj

znalazłam chyba moj ideał podkładowy Bourjois, Le Nu Vous Va si Bien, przedtem używałam Colorstay niestety podkreślał mi skórki, wiec zostawie sobie go na noce karnawałowe, bo jest bardzo trwały.

Za to Bourjois, cudeńko.. na filtrze sprawdza sie idealnie ( na mleczku Avenki) ładnie wtapia się w skóre.. daje promienny wyglad ale nie tworzy maski... u mnie dobrze wygląda przez cały dzien...nie zatyka ( po Colorstay niestety wieczorem skóra nadawała się tylko do peelingu) i co najwazniejsze nie wysusza.. a skórki nie wychodzą.
nawet kolor mi udało sie dobrać... taki ładny, jasniutki prawie że transparentny.. naprawdę polecam.. ale głownie osobom ktore nie mają problemowej cery.. bo pryszcy to on raczej nie zamaskuje.
ale za to moje rumieńce na tyle złagodził sie wygladały na bardzo naturalne i delikatne.. az sie sama wczoraj po 12 h w szkole nie mogłam na twarz z nim napatrzeć
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 13:02   #2343
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
a jak tam korektor LRP?
Miałam nadzieję, że nie spytasz . Zarówno podkład korygujący Unifiance jak i korektor Unifiance Pro okazały się nie trafionym zakupem . Korektor użyłam ze 2 razy. Mam wrażenie, że bez względu na to, ile bym go nie nałożyła, to i tak nic nie ukryje . Jak kupię inny podkad to zacznę testy od nowa i może moja ocena będzie lepsza .

EDIT: Podkład korygujący i korektor miałam w planach komuś obchnąć, ale ku mojemu zdziwieniu spodobał się mojej Mamusi (jest nim zachwycona ).
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 13:15   #2344
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

hehe, to ja na pociechę dodam, że zielony Avene trzeba nałożyć na całe policzki, żeby spod podkładu nie wyglądała nam nagle szara plama; trzeba nakłądać na tłusty krem żeby się ładnie stopił ze skórą (w żadnych wypadku nie na gołą skórę - makijaż do zrobienia od nowa), trzeba też mieć mocniej kryjący podkład żeby tą szarość zagłuszyć ale z drugiej strony, przy mocnym podrażnieniu gęby dobrze neutralizuje czerwień (już wolę być szara niż purpurowa ).
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 13:21   #2345
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Co do możliwości zrobienia próbek z interesujących mnie podkładów napisałam kilka postów wyżej .
Acha doczyałam
W której Sephorze byłaś po te próbeczki podkładów ?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 13:27   #2346
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
hehe, to ja na pociechę dodam, że zielony Avene trzeba nałożyć na całe policzki, żeby spod podkładu nie wyglądała nam nagle szara plama; trzeba nakłądać na tłusty krem żeby się ładnie stopił ze skórą (w żadnych wypadku nie na gołą skórę - makijaż do zrobienia od nowa), trzeba też mieć mocniej kryjący podkład żeby tą szarość zagłuszyć ale z drugiej strony, przy mocnym podrażnieniu gęby dobrze neutralizuje czerwień (już wolę być szara niż purpurowa ).
Z zielonych korektorów wyleczyłam się dawno temu . Kiedyś w Sephorze coś mnie "olśniło" i kupiłam zielony korektor Bourjois (Lovely Base, Base Anti-Rougeurs Redness Correcting Base). Użyłam go raz . Efekt końcowy - trupio-blada facjata .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 13:29   #2347
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Acha doczyałam
W której Sephorze byłaś po te próbeczki podkładów ?
Basiu, byłam na zakupach w Galerii Mokotów, więc przy okazji wstąpiłam do Sephory .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 13:49   #2348
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Basiu, byłam na zakupach w Galerii Mokotów, więc przy okazji wstąpiłam do Sephory .
Acha, w tej Sephorze akurat rzadko bywam, najlepiej lubię tę w Arkadii
Obsługa dość miła, często biorę próbeczki perfum od nich.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 13:57   #2349
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam i w Sephorze i w Douglasie. W Sephorze mieli małe pojemniki (stały przy kremach), więc wziełam 3 i poszłam ładnie poprosić Panią, aby mi przelała do nich interesujące mnie podkłady. Okazało się, że najaśniejszych kolorów podkładów, które mnie interesowały nie było już testerów , więc Pani zrobiła mi z tych testerów, które miały najjaśniejszy kolor. Druga Pani na pytanie czy zechciałaby mi zrobić próbkę z interesującego mnie podkadu, spojrzała na mnie dziwnym wzrokiem i z miną "obrażonej" spełniła moją prośbę. Dostałam próbkę "Individualist" EL i "Maquimat" Lancome. Bez komentarza.
Należ się absolutnie nie przejmować fochami tych panienek. Czy im się to podoba, czy nie, one tam są od tego m.in., żeby robić próbki. Na szczęście niektóre są uprzejme
Ja nie wiem jak to jest, ale metodą właśnie próbkową wyżej opisaną testowałam już wiele "górnopółkowych" podkładów, EL Double Wear, Equalizer, i jeszcze jakiś trzeci, Lancome Color Id, Maquimat i Adaptive, coś z Guerlaina, i qrcze jakoś żadnym nie byłam zachwycona... Moze to i dobrze , bo się nie muszę rujnować Jedynie Clinique mi się podobał, i to wyłącznie jeden z nich.
No więc póki co mam Wonder Finish Maybelline, nie jest idealny tylko dlatego, ze zawiera Etylhexyl methoxycinnamate, ktory jakoby gryzie się z parsolem. Poza tym - rewelacja
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 14:13   #2350
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak to jest, ale metodą właśnie próbkową wyżej opisaną testowałam już wiele "górnopółkowych" podkładów, EL Double Wear, Equalizer, i jeszcze jakiś trzeci, Lancome Color Id, Maquimat i Adaptive, coś z Guerlaina, i qrcze jakoś żadnym nie byłam zachwycona... Moze to i dobrze , bo się nie muszę rujnować Jedynie Clinique mi się podobał, i to wyłącznie jeden z nich.
No więc póki co mam Wonder Finish Maybelline, nie jest idealny tylko dlatego, ze zawiera Etylhexyl methoxycinnamate, ktory jakoby gryzie się z parsolem. Poza tym - rewelacja
Ja jakoś nigdy Zwykle testuję w ten sposób zapachy przed zakupem lub wymianką na targowisku, natomiast z kolorówki raz tylko wziełam próbkę podkładu Sisleya, ale też w sumie o nią nie prosiłam tylko Pani sama mi go wcisnęła widząc, że przyglądam się podkładom tej firmy. Nawet go nie wypróbowałam bo o nim zapomniałam, przypomniało mi się, że go mam dopiero jak mały pojemniczek był mi porzebny żeby zrobić komuś próbkę kremu, no i poszedł z wodą więc nie wiem, czy wart był tej bajońskiej ceny
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 14:17   #2351
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja mam szczęście do pań w sephorze - zawsze są dla mnie przemiłe i dają wszystko o co poproszę bez mrugnięcia okiem.

Dlatego strasznie lubię tam chodzić co mnie finansowo gubi.

W naszym douglasie nie jest tak fajnie, bo mniej pań i mniej marek selektywnych, a nawet w tych które są wieczne braki i czekanie na dostawę .

No i kuponiki w sephorze - mniam.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 14:18   #2352
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Mnie jakoś łatwiej przełknąć nietrafiony zakup perfum, niż podkładu Poza tym perfumami można się spryskać w perfumerii i wystarczy, no a raczej nie wyobrażam sobie malowania się podkładem w sklepie
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 14:25   #2353
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Mnie jakoś łatwiej przełknąć nietrafiony zakup perfum, niż podkładu Poza tym perfumami można się spryskać w perfumerii i wystarczy, no a raczej nie wyobrażam sobie malowania się podkładem w sklepie
Ja zawsze proszę panie o zrobienie mi próbeczki zapachu do domu - żeby ponosić, sprawdzić trwałość itp.
Zresztą testując w sephorze nic nie czuję - taka tam zapachowa kakafonia .

Contax - jak zakupy - kupiłaś velurki czy może pryzmę

Ja kupiłam sobie pryzmę 02 i cud , tak jak i 01 zresztą.

Erato
- kuszę, kuszę


Ula -
jak meteorki mythic - dotarły?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 14:32   #2354
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Contax - jak zakupy - kupiłaś velurki czy może pryzmę

Ja kupiłam sobie pryzmę 02 i cud , tak jak i 01 zresztą.
Kupiłam welurowe I nawet nie obejrzałam dokładnie pryzm, bo zajęłam się czym innym i zupelnie mi z głowy wyleciały, a później już mi się nie chciało wracać. Poza tym coś musi być dla Mikołaja do podłożenia pod choinkę

Próba generalna odbyła się w andrzejki i efekt był olśniewający. Są warte wydanej każdej złotówki.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 14:37   #2355
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kupiłam welurowe I nawet nie obejrzałam dokładnie pryzm, bo zajęłam się czym innym i zupelnie mi z głowy wyleciały, a później już mi się nie chciało wracać. Poza tym coś musi być dla Mikołaja do podłożenia pod choinkę

Próba generalna odbyła się w andrzejki i efekt był olśniewający. Są warte wydanej każdej złotówki.
Oj to bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona .
Ja mam zamiar ostatnie w tym roku pudrowe złotówki zainwestować w diamentowo-szafirowego prasowańca Guerlaina i koniec z pudrami w tym roku .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 14:37   #2356
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kupiłam welurowe I nawet nie obejrzałam dokładnie pryzm, bo zajęłam się czym innym i zupelnie mi z głowy wyleciały, a później już mi się nie chciało wracać. Poza tym coś musi być dla Mikołaja do podłożenia pod choinkę

Próba generalna odbyła się w andrzejki i efekt był olśniewający. Są warte wydanej każdej złotówki.
A ja się tak zrobiłam z Meteorytami welurowymi! We Wrocławiu już nigdzie nie mogę dostać, tak samo w Katowicach i okolicach.
Teraz już lecą do mnie, ale w pewnym momencie byłam przerażona, że ich już nie dostanę: maniaczka Meteorytów jestem
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 15:06   #2357
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Oj to bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona .
Ja mam zamiar ostatnie w tym roku pudrowe złotówki zainwestować w diamentowo-szafirowego prasowańca Guerlaina i koniec z pudrami w tym roku .

Ja widziałam tego Guerlaina tylko już tylko jako testery: do sprzedaży pokończyły się (przynajmniej u nas)

W tym roku kupilam sobie trochę pudrów, prędzej jako fanaberię, a nie jako konieczność, bo to głownie Meteoryty były.
W przyszłym roku uzupełnię kolekcję właśnie o pryzmy nr 2 - jako pierwszy puderek w 2007

Kate, gdzie kupowałaś swoje pryzmy 02? U nas w Sephorze jak zwykle ubogo: niby jest Givenchy, ale nie to, co ja akurat chcę.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 15:10   #2358
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja widziałam tego Guerlaina tylko już tylko jako testery: do sprzedaży pokończyły się (przynajmniej u nas)

W tym roku kupilam sobie trochę pudrów, prędzej jako fanaberię, a nie jako konieczność, bo to głownie Meteoryty były.
W przyszłym roku uzupełnię kolekcję właśnie o pryzmy nr 2 - jako pierwszy puderek w 2007

Kate, gdzie kupowałaś swoje pryzmy 02? U nas w Sephorze jak zwykle ubogo: niby jest Givenchy, ale nie to, co ja akurat chcę.
U mnie G też już w sprzedaży nie ma, ale mam zamówiony z zagranicy .

W bytomskiej plejadzie kupiłam swoje całkiem niedawno - i było jeszcze jedno opakowanie.
W SSC w Kat 02 też już nie było.
Jeśli chcesz to kupię dla ciebie te z bytomia, o ile jeszcze będą.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 15:25   #2359
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
U mnie G też już w sprzedaży nie ma, ale mam zamówiony z zagranicy .

W bytomskiej plejadzie kupiłam swoje całkiem niedawno - i było jeszcze jedno opakowanie.
W SSC w Kat 02 też już nie było.
Jeśli chcesz to kupię dla ciebie te z bytomia, o ile jeszcze będą.
Ty szczęściar, zazdroszę Ci!
Mogę wiedzieć skad leci, jakiś sklep?

Pryzmy planuję kupić dopiero za miesiąc, na razie dość sporo wydałam na inne rzeczy, ale dziękuję za propozycję
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 15:29   #2360
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

buu, ledwo dorwałam dzięki Kate () pryzmy sypkie, to mnie znów nakręcacie na meteoryty... a obiecywałam sobie: jedno albo drugie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 15:38   #2361
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
buu, ledwo dorwałam dzięki Kate () pryzmy sypkie, to mnie znów nakręcacie na meteoryty... a obiecywałam sobie: jedno albo drugie
Obiecanki cacanki

Też tak sobie obiecywałam, tymczasem Meteoryty już lecą, a pryzmy są na liście "must have" w styczniu.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 16:52   #2362
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Obiecanki cacanki

Też tak sobie obiecywałam, tymczasem Meteoryty już lecą, a pryzmy są na liście "must have" w styczniu.
Biję się w pierś - przed chwilą złapałam welury
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 21:09   #2363
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
buu, ledwo dorwałam dzięki Kate () pryzmy sypkie, to mnie znów nakręcacie na meteoryty... a obiecywałam sobie: jedno albo drugie
widziałam Cię wczoraj jak klikałaś w pryzmy , byłaś szybsza o jakieś 30 sek
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 21:15   #2364
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
buu, ledwo dorwałam dzięki Kate () pryzmy sypkie, to mnie znów nakręcacie na meteoryty... a obiecywałam sobie: jedno albo drugie
A właśnie, gdzie kupiłaś pryzmy sypkie? Jaki numer?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 21:41   #2365
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
widziałam Cię wczoraj jak klikałaś w pryzmy , byłaś szybsza o jakieś 30 sek
a chwilę po moich zostały wystawione kolejne i poszły tak samo szybko chyba Twoja zasługa? narazie nie ma tych aukcji w zakończonych

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
A właśnie, gdzie kupiłaś pryzmy sypkie? Jaki numer?
Na Allegro, pastelowe kiedyś myślałam nad tym drugim w kolejności numerem (był aż kilka h na allegro, 3 sztuki ), ale stwierdziłam że przy swojej bladości nie będę ryzykować
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 21:47   #2366
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
a chwilę po moich zostały wystawione kolejne i poszły tak samo szybko chyba Twoja zasługa? narazie nie ma tych aukcji w zakończonych



Na Allegro, pastelowe kiedyś myślałam nad tym drugim w kolejności numerem (był aż kilka h na allegro, 3 sztuki ), ale stwierdziłam że przy swojej bladości nie będę ryzykować

Tak? Ja tak ich szukam na Allegro i przegapiłam U kogo kupiłas?
Jakbyś mogła dodać link do tej aukcji...
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 21:49   #2367
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nie , nie kupiłam i dobrze Myślę , że pastele byłyby za jasne . Podobaja mi się 02 i na te się skuszę .
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 21:58   #2368
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Tak? Ja tak ich szukam na Allegro i przegapiłam U kogo kupiłas?
Jakbyś mogła dodać link do tej aukcji...
Zalezy które przegapiłaś
link do moich: http://allegro.pl/item147366360_give...ht_pastel.html
pastele b. szybko znikają i tylko je później mogę (mogłam ) oglądać w zakończonych
a te drugie:
http://allegro.pl/item142666430_nowo...er_sypki_.html

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Nie , nie kupiłam i dobrze Myślę , że pastele byłyby za jasne . Podobaja mi się 02 i na te się skuszę .
No niestety, mnie nawet skrobia nie pobiela dlatego wolałam brać pastele. A, jeszcze jest jakiś odcień typu White Beige cy cuś, nie wiem czy w Polsce dostępny, miałabym na niego smaka
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 22:02   #2369
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Zalezy które przegapiłaś
link do moich: http://allegro.pl/item147366360_give...ht_pastel.html
pastele b. szybko znikają i tylko je później mogę (mogłam ) oglądać w zakończonych
a te drugie:
http://allegro.pl/item142666430_nowo...er_sypki_.html
Te drugie widziałam, ale wtedy jeszcze nie bylam na nie zdecydowana na 100%
Teraz się zdecydowałam na 1 i 2 (Mikołaj, Święta itd ) i jak na razie to nie moge ich dostać.

Daj znać, jak Ci się spodobały
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 22:29   #2370
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

jasne, napiszę narazie spełniłam wszystkie swoje zachcianki (prócz kilku błyszczyków, ale to będzie uzupełniane w trakcie zużywania i kilku kosmetyków Kryolana, żeby utrzymać tapetę na miejscu w czasie studniówki) - od połowy stycznia koniec z kolorówką

tylko mnie tu nie kusić niczym
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.