Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-05, 19:37   #1621
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;14561110]A co do starych dziadków, to powyżej 60 roku życia prawo jazdy powinno być terminowe. I regularne badania o przydatności do jeżdżenia![/QUOTE]
Brzmi jak "przydatność do spożycia"
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 10:53   #1622
prosty chlopak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 48
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Uwielbiam kobiety w okularach. A najbardziej mnie kręci, jak dziewczyna w danej chwili nie ma okularów na nosie, próbuje coś odczytać, mruży oczy, po czym stwierdza bezradnie, że nie widzi, bo nie ma okularów. To mnie autentycznie podnieca.
prosty chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 09:07   #1623
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

No i zaczął się sezon parowania Macie może jakiś dobry sprawdzony (i tani oczywiście ) środek?
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 10:36   #1624
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dawno temu miałam jakieś 2 czy 3 różne srodki,a le tak naprawdę niewiele pomagały. Trzeba miec chusteczke papierowa i za kazdym razem wycierać Czytałam tez, ze sa szkła, które mniej parują, bo maja jakąś specjalną powłokę, ale nie wiem ile kosztują
Chyba czytałam o szkłach Szajna, ale widzę, ze teraz ich strona nie działa.
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...



Edytowane przez abz
Czas edycji: 2009-10-14 o 10:39
abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 10:41   #1625
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Wcale nie uważam, żeby osoby które noszą okulary były mniej atrakcyjne od pozostałych. Niektórych wprost nie wyobrażam sobie bez okularów.
Sama mam wadę wzroku - ale okularów nie noszę, mam soczewki. To po prostu dla mnie bardziej wygodne.
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 11:42   #1626
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Na parowanie najlepsze są soczewki Taki wynik moich ponad 10-letnich doświadczeń z okularami.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 17:18   #1627
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Cyprianka Pokaż wiadomość
Oj,pamiętam lekcje w-fu w liceum i nauczycielkę wmawiającą mi,że przecież można grać w siatkę w okularach, przecież nic się nie stanie...A ja niestety oczami wyobraźni widziałam już szkło w moim oku.
Co do soczewek- pierwsze wrażenie jest rzeczywiście niesamowite.Przez pewien można ulec złudzeniu,że ma się zdrowe oczy.Czar pryska kiedy trzeba je zdjąć wieczorem
Mam jeszcze pytanie do okularnic posiadający prawo jazdy?Czy też dostałyście tylko na 5 lat?Lekarz przeprowadzający badania na kursie wystawił mi zaświadczenie (czy inny dokumencik) tylko na 5 lat.Moim zdaniem to dyskryminacja.Przecież osoby z wadą wzroku regularnie go badają i dbają o dobre widzenie. A może się mylę?
ja tak samo na 5 lat dostałam i w sumie nie wiem co potem , na nowo badania i nowe prawo jazdy?bo na prawku jest napisane do kiedy jest wazne. ktos mi wspominal ze idzie sie na badanie i zaswiadczenie ktore sie dostaje nosi sie zawsze z prawkiem , a inna osoba mówila ze trzeba nowe.i wogole gdzie trzeba wczesniej pojsc, do wydzialu komunikacji gdzie prawko wydali po jakies skierowanie do okulisty czy jak?
widzieliście reklame w tv że w vision expres wszystkie oprawki za pół ceny? tylko raz tam bylam i za bardzo nie wiem czy fajne maja oprawki
__________________


Edytowane przez podusia
Czas edycji: 2009-10-27 o 17:22
podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 21:06   #1628
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Trzeba zrobić nowe badania i nowe prawko (wyrobic nowy dokument), bo prawo jazdy które mamy ma jakby datę ważności i po jej upływie musimy wyrobić nowe, żadne zaświadczenie nie wystarczy.
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 08:07   #1629
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
widzieliście reklame w tv że w vision expres wszystkie oprawki za pół ceny? tylko raz tam bylam i za bardzo nie wiem czy fajne maja oprawki
Raz, kiedyś, byłam w Vision Express oglądać te ich promocyjne oprawki. Nie wiem czy to był koniec tej promocji czy oni tak od początku "zaszaleli" z ofertą, ale te oprawki były bardziej niż tragiczne!
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:50   #1630
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Witam wszystkich noszących okulary! na wstępie szczerze zaznaczę, że nie czytałam całego wątku i tak mam już wadę wzroku, więc staram się ograniczać patrzenie w kompa ;p (ale mi to nie wychodzi).

Mam lat 19 i od 2(niestety)chodzę regularnie w okularach. Gdybym nosiła je jak byłam mniejsza, to może bym teraz dobrze widziała wady dużej nie mam, bo -1.5 ale odkąd noszę regularnie oksy to widzę różnicę heh i jednak wolę widzieć lepiej. Ja niestety czuję się w ogóle NIEATRAKCYJNA, a okulary jeszcze bardziej ten stan pogłębiają. Mój główny problem to włosy, które raczej mnie piękniejszej nie czynią. kolor nijaki(taki mniej wiecej ciemny blond, trochę nieokreślony), najczęściej noszę opaskę i włosy rozpuszczone, zero polotu, totalne dno. wyglądam nawet nie przeciętnie, moim zdaniem.

a co do tematu, to uważam że osoby które same w sobie są ładne to we wszystkim będą wyglądać ładnie bo taka prawda.

prosiłabym o jakąś radę odnośnie doboru fryzury i okularów(na razie nie będę zmieniać, bo mnie zwyczajnie nie stać, a obecne są w dobrym stanie, zastanawiam się nad soczewkami, ale to raczej dopiero jak będę regularnie zarabiać, żeby dodatkowo rodziców nie obciążać finansowo).
chciałabym zrobić sobie grzywkę, ale nie wiem jaką z drugiej strony nie chcę grzywki... sama nie wiem co robić... pomożecie?

dodałam 2 zdjecia, jedno takie bez okularów z widoczną dobrze twarzą i włosami i drugie takie bardziej przerobione i robione z lampą, a co najważniejsze w okularach
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 16:48   #1631
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
na wstępie szczerze zaznaczę, że nie czytałam całego wątku i tak mam już wadę wzroku, więc staram się ograniczać patrzenie w kompa ;p (ale mi to nie wychodzi).
Z tego powodu chętnie wybaczymy

Nie zamieściłaś zdjęcia w okularach en face, z boku wydają się trochę za szerokie, ale to może być tylko kwestia ujęcia, znamy to z autopsji... Masz cieniutkie szkła, więc w przyszłości możesz zrobić sobie okulary bez oprawek, które są mało widoczne.

A tak serio, to masz bardzo ładną buzię, cerę, kształt nosa, włosy i ślicznie wykrojone usta. Jestem beznadziejna w sprawach urodowych, ale widzę, że jesteś "plastyczna", więc wiele odsłon będzie Ci pasować. Możesz umieścić się na Metamorfozach (polecam) i zobaczysz, że dziewczyny znajdą dla Ciebie tysiąc pomysłów, które będą skrajnie różne, ale i tak trafione! Ładnie Ci w asymetrycznym upięciu grzywki i w falach, pasują Ci nasycone kolory. Z drugiej strony, pewnie świetnie wyglądałabyś w krótszym, prostym cięciu do ucha i ciemniejszym kolorze, jak i w miodowym blondzie i burzy loczków. Dlatego też niczego konkretnego Ci nie polecę, możesz poszaleć i często zmieniać image

Uwagę od okularów możesz odwracać pokręconymi włosami, wyrazistą biżuterią (zwisające, kolorowe kolczyki zamiast nudnych perełek do wtykania) czy kierując spojrzenia z oczu na usta, np. kolorowy błyszczyk. Nie musisz uważać przy makijażu, bo zarówno szkła, jak i ramki masz cienkie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 17:38   #1632
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Malla, słuszna uwaga odnośnie szerokości... te okulary chyba naprawdę są za szerokie niestety mam b. szczupłą twarz i jakoś tak to dziwnie wygląda, jeszcze dodatkowo fakt, że jedną stronę mam wyżej niż drugą, zapewne kwestia złego ustawienia tego czegoś przy nosie(nie wiem jak to się nazywa).

jak kupowałam te okulary 2 lata temu to już wtedy myślałam o tych bez oprawek, ale optyk coś tam gadał, że one są jakieś nie wiem wyprofilowane, czy coś, nie pamiętam dokładnie o co chodziło, a w tych bez oprawek(jakieś plastikowe czy coś?) się tego nie da zrobić. dawno to było i nie pamiętam teraz dokładnie.

kurde, tyle komplementów co Ty mi napisałaś, to ja całe życie nie słyszałam :P ale co do jednego to muszę się bardzo nie zgodzić, otóż mój okropny nos jest duży i brzydki... usta i oczy nawet mnie się podobają, ale i tak nie umiem tego podkreślić, bo w makijażu jestem denna, chciałabym mieć ładniejsze i dłuższe brwi, wtedy oczy byłyby bardziej widoczne.

Może dobra rada z tym tematem metamorfozy. Ja to właśnie nie eksperymentuje, szczególnie z włosami, bo boję się, że je zniszczę(a i tak mam zniszczone, nie wiem czemu)

a co do kolczyków...to właśnie w tych dużych głupio wyglądam przez tą szczupłą twarz i co tu zrobić, eh.

i tak na koniec to DZIĘKI za rady!
ja jednak muszę coś z tymi włosami zrobić, a noszę się z zamiarem już od maja i nic

PS. zdjęcia w okularach innego to za bardzo nie mam, bo do zdjęć zawsze zdejmuje okulary.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:42   #1633
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?



Brwi można zagęścić optycznie, od tego są kredki a krzywe oprawki wyprostować, manipulując nanośnikami lub idąc do optyka (robią to bezpłatnie, kwestia kilku sekund, założenia, spojrzenia i ewentualnie znowu paru sekund etc.).
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:54   #1634
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Używam kredki do brwi(tzn zwykła kredka za niecałe 3zł chyba), jakieś efekty są. w ogóle to używam czarnej, a nie brązowej, ale i tak uważam, że jest lepiej niż bez kredki ;p
wybieram się do optyka już od dawna, bo w ogóle to ta szmatka do czyszczenia mi gdzieś zginęła;p
już założyłam nowy wątek w dziale Metamorfozy, zobaczymy co z tego wyjdzie. Może w końcu się przełamię i pofarbuję włosy
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:23   #1635
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Moja szmatka do czyszczenia leży nietknięta od paru lat ;] Myję zwykłym mydłem, a wycieram w koszulkę ;]
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 19:44   #1636
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

mam subskrybcje tego watku i podczytuje Was czesto.. podziwiam że tak pięknie wyglądacie w okularach.. ja juz chyba zawsze będe skazana na szkła..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 21:09   #1637
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ferguusson - dziewczyno, Ty jesteś piękna, we wszystkim Ci ładnie! Kto nie widział, niech wejdzie w Twój podpis...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 21:57   #1638
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Witam Wszystkie Okularnice

ja noszę okulary od 4 klasy szkoły podstawowej więc już dobre 15 lat. Można powiedzieć że jakieś doświadczenie mam. Miałam różne przygody z okularami od spania w nich (te z noskami się nie nadają ) po piłkę od siatki która lądowała mi na twarzy (na szczęście nigdy mi się nic nie stało).
Okulary noszę na co dzień - soczewki od święta (bo niestety moje oczka ich nie lubią za bardzo).
Faktycznie czasem okulary mi przeszkadzają ale da się z nimi żyć.

Co do parowania - ja mam szkła z jakąś specjalną powłoką i faktycznie mniej parują ale całkiem wyeliminować chyba się nie da.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 22:28   #1639
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
ferguusson - dziewczyno, Ty jesteś piękna, we wszystkim Ci ładnie! Kto nie widział, niech wejdzie w Twój podpis...
hmm.. kochana, jestes przemiła.. ale ja i tak wiem swoje
a pomyślec ze kiedys chodzilam w okularach caly czas..
a operacji laserowej nie chce robić .. wiec pozostaja mi soczewki..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 11:15   #1640
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

witam wszystkie okularnice nosze okulary od dobrych 8 lat :P soczewek nie umiem dobrać.. zawsze mnie coś gniecie, uwiera, wysuszają się.. a w okularach wyglądam duzo lepiej czuję się tak kobieco i dojrzale hehe :P
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 16:46   #1641
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

To ja tez się dopisuje do okularnic :P Okulary noszę od Vklasy szkoły podstawowej. Nigdy nie miałam do czynienia ze szkłami kontaktowymi, czasem się nad nimi zastanawiam, ale trochę się obawiam
Generalnie noszenie okularów nie sprawia mi większych problemów, parowanie mnie oczywiście denerwuje. I to, że ciężko jest mi znaleść ładne i porządne oprawki. Mam małą twarz, nos też mam mały i wiele par okularów odpada. Jak ostatnio kupowałam okulary to miałam właśnie problem z doborem oprawek. Wolę raczej całościowe oprawki, bo szkła mam grube. Optyk mi je wycieniował (czy jak się tam to nazywa-w każdym badź razie chodzi o to, żeby cieńsze szkła były:P)
Aktualnie mój makijaż oczu, ogranicza się na tuszowaniu rzęs. Mam małe oczy i są one raczej głęboko osadzone. Kiedyś używałam białej kredki, ale trochę się rolowała, może to kwestia marki tej kredki.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 17:16   #1642
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Spróbuj białej z Gosha, jest tania i widzę, że dziewczyny na MM często ją stosują.
Też niestety mam małą twarz, a większość oprawek jest strasznie szeroka
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 19:23   #1643
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Spróbuj białej z Gosha, jest tania i widzę, że dziewczyny na MM często ją stosują.
Też niestety mam małą twarz, a większość oprawek jest strasznie szeroka
Też mam ten problem - wszystko co mi sie podoba jest za szerokie - więc szukam z reguły bardzo długo.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 21:57   #1644
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Też mam ten problem - wszystko co mi sie podoba jest za szerokie - więc szukam z reguły bardzo długo.
Ja ma to samo. Rok temu jak szukałam okularów to zajęło mi to dosłownie parę całych dni. I w paru optykach już panie nie wiedziały co mi mają zaproponować, jedna nawet na siłę chciała mi wepchać oprawki:P Chociaż były ładnie, ale czuła, że są na mnie za duże.Mnóstwo jest ślicznych oprawek, ale ze względu na moją małą twarz nie są dla mnie, a szkoda. Bo chciałabym sobie kupić takie naprawdę intensywnie czerwone oprawki

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Spróbuj białej z Gosha, jest tania i widzę, że dziewczyny na MM często ją stosują.
Też niestety mam małą twarz, a większość oprawek jest strasznie szeroka
A gdzie mogę znaleść kosmetyki firmy Gosh? Jakieś sieciowe sklepy kosmetyczne, czy raczej małe sklepiki kosmetyczne. Bo tak szczerze nie słyszłam o tej firmie.
Widzę, że nie tylko ja mam problem z doborem oprawek z powodu małej twarzy.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 22:08   #1645
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Z Goshem różnie bywa... W Rossmannie nie będzie, ale w innych sieciach może być. W Krakowie bywa zarówno w małych sklepach, jak i drogeriach przyaptecznych.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 22:18   #1646
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Madzia9999-i ja też takich długo szukałam..
Niestety wiekszość oprawek jest strasznie niewymiarowa.. za duża, zbyt wystająca.. Ja poprostu zmieniłam fryzure i tego nie widać, bo zbyt mały wybór naprawde krotszych oprawek mnie zniechęcilby zupełnie do okularów..

Może trzeba sprowadzic coś na zamówienie..? Przejrzeć katalog u optyka..


ale tez widzicie jakie one grube są(znaczy szkła..)
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-11-01 o 22:22
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 22:22   #1647
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Mam wadę rzędu -5D, szkła minimalnie pocienione, a wcale nie są takie grube Może dlatego, że udało mi się dostać krótkie oprawki, a najszersze szkła są właśnie na bokach.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 08:52   #1648
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

To się babeczki rozpisałyście! Aż się zdziwiłam, że w temecie okularowym tyle do czytania
Zacznę od początku: anka1892 -- masz bardzo ładną, kształtną twarz. Nie wiem gdzie widzisz za duży nos, ale każdy w sobie widzi coś, czego nie widzą inni :P Oprawki, które masz rzeczywiście wydają się za duże. 2 lata je nosisz, a w międzyczasie u okulisty byłaś? Kontrolujesz oczy? Bo jeśli nie, to do okulisty marsz!
Widziałabym cię w jakiś masywniejszych oprawkach. Modne teraz takie są więc wybór będziesz miała duży. Jest jeszcze klasyka w sensie oprawek bez oprawek. Musisz mierzyć, oglądać, przebierać. Nie idź sama. Najlepiej z jakąś koleżanką, która po młodzieżowemu doradzi ci w czym ci ładnie. Ewentualnie z mamą. Chociaż jak ja oglądam swoje stare zdjęcia i oprawki, które wybierała mi mama - to raczej odradzam
Co do makijażu, fryzury nie pomogę - sama włosy mam bliżej nieokreślonego koloru, ale lubię je, więc chyba tu tkwi sedno sprawy W metamorfozach na pewno doradzą ci świetnie.
Co do krzywości oprawek - ja zawsze robię tak, że jak coś mi się wygnie to idę do optyka, gdzie robiłam okulary i mi prostują. W innym za bardzo nie chcą, obawiając się, że to nie ich oprawki i że mogą coś zniszczyć. Mnie kiedyś strasznie gniotło za uszami (przede wszystkim dlatego, że jedno ucho mam ciut wyżej niż drugie :P ). W obecnych okularach mam tak wszystko ponaginane pod siebie, że po tylu latach jestem w szoku, bo nikt tak mi dobrze nie ustawił oprawek! (okulary noszę 14 lat!)
No to chyba tyle. Pozdrawiam kochane okularnice
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 10:12   #1649
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich noszących okulary! na wstępie szczerze zaznaczę, że nie czytałam całego wątku i tak mam już wadę wzroku, więc staram się ograniczać patrzenie w kompa ;p (ale mi to nie wychodzi).

Mam lat 19 i od 2(niestety)chodzę regularnie w okularach. Gdybym nosiła je jak byłam mniejsza, to może bym teraz dobrze widziała wady dużej nie mam, bo -1.5 ale odkąd noszę regularnie oksy to widzę różnicę heh i jednak wolę widzieć lepiej. Ja niestety czuję się w ogóle NIEATRAKCYJNA, a okulary jeszcze bardziej ten stan pogłębiają. Mój główny problem to włosy, które raczej mnie piękniejszej nie czynią. kolor nijaki(taki mniej wiecej ciemny blond, trochę nieokreślony), najczęściej noszę opaskę i włosy rozpuszczone, zero polotu, totalne dno. wyglądam nawet nie przeciętnie, moim zdaniem.

a co do tematu, to uważam że osoby które same w sobie są ładne to we wszystkim będą wyglądać ładnie bo taka prawda.

prosiłabym o jakąś radę odnośnie doboru fryzury i okularów(na razie nie będę zmieniać, bo mnie zwyczajnie nie stać, a obecne są w dobrym stanie, zastanawiam się nad soczewkami, ale to raczej dopiero jak będę regularnie zarabiać, żeby dodatkowo rodziców nie obciążać finansowo).
chciałabym zrobić sobie grzywkę, ale nie wiem jaką z drugiej strony nie chcę grzywki... sama nie wiem co robić... pomożecie?

dodałam 2 zdjecia, jedno takie bez okularów z widoczną dobrze twarzą i włosami i drugie takie bardziej przerobione i robione z lampą, a co najważniejsze w okularach
masz bardzo ładna buzie na pewno dziewczyny na metamorfozach cos pomoga z fryzurką, bo kolor bym zostawiła, moze mocniej pocieniować włosy? Szkoda, ze nie masz innego zdjecia w okularach, bo na tym to niestety dużo nie widać, ale odnosze wrażenie, ze jakich oprawek nie założysz to bedziesz wyglądać ładnie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
mam subskrybcje tego watku i podczytuje Was czesto.. podziwiam że tak pięknie wyglądacie w okularach.. ja juz chyba zawsze będe skazana na szkła..
dlaczego skazana na szkła? W "dzisiejszych czasach" naprawdę można dobrać oprawki idealnie.
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 10:30   #1650
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

a ja popsułam okularki ;( kawałeczek szkła mi odprysł... i teraz jest dziurka buuuuu
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.