Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-21, 18:16   #4471
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Czesc dziewczyny
Moze któraś miała podobny problem i mi pomoże, zafarbowałam nowiutkie jasnobrązowe clipy z cosmoshop profesjonalną Londą, kolor czarny - woda 6% i wyszły ciemnobrązowe na poziomie 1B i bardzo nierównomiernie, jakby pasemka ehhhhhhh
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 18:16   #4472
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Świetnie podobają mi się takie uczesania wyglądają jak Twoje naturalne włosy farbowałaś ? czy trafiłaś tak dobrze z kolorem ?
zazwyczaj swoje zestawy farbowałam taka farbą, jak naturalne, pomimo tego ze kolor był prawie identyczny,,,

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
jaką Ty byłaś piekną panną młodą, nie tylko fryzura wspaniała ale całokształt idealny i świetna sukienka
dziękuje bardzo
1985SiWA >> a jak założysz to tez widać ze są nierównomierne??? hmm ja nie miałam takiego problemu, i nie wiem co mogło być przyczyna ze twoje tak sie zafarbowały??? :/
a z cosmo nie mieli czarnych?
będziesz musiała ponownie pewnie zafarbować...

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2013-04-21 o 18:29
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 18:59   #4473
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

fakt, Asiu, cudnie na ślubie wyglądałaś
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 19:02   #4474
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

SceneQueene
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 19:15   #4475
alleksandrak
Przyczajenie
 
Avatar alleksandrak
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: 5 pytań dotyczących clip in.

Cytat:
Napisane przez chloeeee Pokaż wiadomość
Mam ciemno brązowe (prawie czarne ) włosy. Zapuszczałam je 2 lata i w chwili obecnej sięgają mi do tyłka. Przez calutkie 2 lata dużo z nimi robiłam i zmieniałam kolorki dlatego są zniszczone. W planach mam ściąć je przed ramiona i zainwestować w długaśne clip in Zanim to zrobię,mam pytania:
1. Czy clip in mogę nosić codziennie?
2. Czy jest możliwość że włosy mi się odepną?
3. Czy to jest niewygodne ?
4. Czy nie będzie widać że moje naturalne włosy są strasznie krótkie?
5. Czy mogę z tymi włosami robić dosłownie wszystko? (machać nimi na wszystkie strony jak naturalnymi )
Dziękuję za odpowiedzi

1. możesz, ja też nosiłabym je codziennie, ale np jeśli robię koka na wypełniaczu, to wtedy ich zakładam.
2. z własnego doświadczenia wiem, że jeśli podtapirujesz pasma to będą się lepiej trzymać. u mnie po około 12 godzinach noszenia czuję, że włosy są takie luźniejsze, już nie trzymają się tak mocno.
3. na początku to było dziwne wrażenie, że sie ma coś na głowie teraz juz się do tego przyzwyczaiłam, to nie boli, ani nic nie czuć. czuć tylko, gdy jedziesz autobusem i autobus się trzęsie to wtedy czuć
4. nie będzie widać, ponieważ poszczególne pasma włosów są przykryte przez pasma włosów na clipach. najwyżej będziesz wyglądać, jakbyś miała pocieniowane włosy jeśli włosy są dobrze przeczesane to super się "zlewają" jedne z drugimi.
5. machać? hmm chyba tak, ale to już jest ryzyko

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
ponizej moje kłaczki
piękne, piękne!

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
ja miałam taką fryzurke na swoim ślubie
włosy piękne, ale ta suknia... marzenie!
alleksandrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 20:11   #4476
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
zazwyczaj swoje zestawy farbowałam taka farbą, jak naturalne, pomimo tego ze kolor był prawie identyczny,,,

dziękuje bardzo
1985SiWA >> a jak założysz to tez widać ze są nierównomierne??? hmm ja nie miałam takiego problemu, i nie wiem co mogło być przyczyna ze twoje tak sie zafarbowały??? :/
a z cosmo nie mieli czarnych?
będziesz musiała ponownie pewnie zafarbować...
no widac widac, nie jakos drastycznie ale jednak widać, włosy mam teraz czarne a zamowilam wtedy takie ponieważ myslalam ze uda mi sie zostac przy brazie, jednak moja miloscia jest czern i clipy trzeba bylo zafarbowac. No nic spróbuje za jakis czas Paletą. Tragedii nie ma bo kupilam je zeby miec na jakies okazje, wyjscia itp ... nie na codzien
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 06:17   #4477
mirciaaaa
Przyczajenie
 
Avatar mirciaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 16
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dziewczęta, ponawiam pytanie proszę o odpowiedź gdyż chciałabym to wykonać jeszcze w tym tyg. tylko czekam na wasze podpowiedzi ^^

Mam w planach przyciemnić swoje naturalne włosy ( średni brąz 04) razem z clipami naturalnymi 55cm na ciemniejsze
1. Jakich farb użyć żeby clipy się nie zniszczyły?
2. Jak mniej więcej wykonać ten zabieg żeby kolor wyszedł taki sam jak na naturalnych włoskach??
mirciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 11:39   #4478
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Przedłużanie włosów metodą 'kanapkową'

Czy są jakieś Panie które mają właśnie w taki sposób przedłużone włosy?
Bardzo bym prosiła o ocene tej metody, przede wszystkim chodzi mi o trwałość i pielęgnację.
Czy może mi ktoś polecić zaufaną osobę, która wykona mi taki zabieg w okolicach śląska? /katowice, jaworzno/ czeladź/sosnowiec/dąbrowa
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:30   #4479
alleksandrak
Przyczajenie
 
Avatar alleksandrak
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mirciaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczęta, ponawiam pytanie proszę o odpowiedź gdyż chciałabym to wykonać jeszcze w tym tyg. tylko czekam na wasze podpowiedzi ^^

Mam w planach przyciemnić swoje naturalne włosy ( średni brąz 04) razem z clipami naturalnymi 55cm na ciemniejsze
1. Jakich farb użyć żeby clipy się nie zniszczyły?
2. Jak mniej więcej wykonać ten zabieg żeby kolor wyszedł taki sam jak na naturalnych włoskach??

ja używałam szamponetek. na średni brąz położyłam ciemny brąz. na swoje włosy normalnie położyłam brązową farbę. szamopnetki nie trzymałam 20-30min, tak jak jest napisane na opakowaniu, tylko 5 minut, ponieważ po 5 minutach kolor idealnie załapał i nie był za ciemny.
najpierw pofarbowałam jednego clipa, ponieważ "jakby miał sie zniszczyć, to tylko jedno pasmo, a nie np trzy", jak zobaczyłam, że nic się nie stało-pofarbowałam reszte. wiem, że farbowanie szamponetkami wiąże się z częstym farbowaniem, ale ja wolę bezpieczniejszą metodę
dwie szamponetki ledwo starczyły na wszystkie clipy 50cm

wiem, że trochę ryzykowałam, że kolory nie będą identyczne, ale robiłam to na intuicję i wyszedł ten sam kolor. jedyne co, to przez długi czas miałam rude włosy i jednak na głowie, pod tym brązem mam w słońcu taki rudy... blask a clipy nie, ale może z kolejnym farbowaniem to zniknie

Edytowane przez alleksandrak
Czas edycji: 2013-04-22 o 12:33
alleksandrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:20   #4480
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mirciaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczęta, ponawiam pytanie proszę o odpowiedź gdyż chciałabym to wykonać jeszcze w tym tyg. tylko czekam na wasze podpowiedzi ^^

Mam w planach przyciemnić swoje naturalne włosy ( średni brąz 04) razem z clipami naturalnymi 55cm na ciemniejsze
1. Jakich farb użyć żeby clipy się nie zniszczyły?
2. Jak mniej więcej wykonać ten zabieg żeby kolor wyszedł taki sam jak na naturalnych włoskach??
hej,
więc farbowac możesz kazdą farbą, ja farbowałam na początki castingiem / bo nie ma amoniaku/ ale odkad zmieniłam farbe na loreal exelent / ma amoniak/ to tez orzyciemniałam nia clipy. kolor złapał idelanie, ale też skracałam czas trzymania/ zamiast 20 to np 10 min/.
a jesli chodzi o kwestie techniczne: rozkładam folir aluminiową, na to ładnie wyczesane włoski >> i farbe nakładam pędzelkiem, póżniej tez w całe pasmo / teśme/ wmasowywuje farbę, kłade na folie, i na końcu " przykrywam" drugą folią, póżniej standardowo mycie+odżywka >> suszenie / ale samoczynne , bez suszarki /
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:16   #4481
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
1. jasne że tak / tylko oczywiście do spania wlsoki zdejmujemy/
2. jesli dobrze clipy wpięłaś to raczej nie ma takiej mozliwośći, mi np, czesem w trakcie noszenie potrafi się odpiąć czasem spinka- ale to z racji tego ze mam swoje geste włosy i czasem za dużo ich wezme do spinki, ale zapinam ponownie i nie ma problemu, taśmy same ci nie spadna, chyba ktoś za nie mocno pociągnie
3. pewien dyskomfort jest, czuje sie na głowie " ciało obce'' spinki, ale można się przyzwyczaić.
4. hmm, zalezy jak bardzo masz krótkie,,,,,, jesli włoski masz wycieniowane, nawet dł. do ucha, to po wpięciu clipów nie powino widać różnicy. tylko musisz pamiętać o dobym doborze grubości, tzn, jeśli swoje masz gęste jest ich dużo to taśmy też takie, w przeciwnym wyp[adki będa wisieć ' mysie ogonki".
5. hehe, tylko po takim machaniu trzeba je przważnie przeczesać szczotką , clipy to nie to samo co nasze włoski, więc jest duuużo sytuacji w których się nie sprawdzą : pływanie, słona woda, silny wiatr,,, itp, itd


ładniutkie, wogóle fajny macie kształt, mi jakoś ciżko " wychodować" takie migdałki. Aqrwa twoję miętówki też super

oczywiście że można, nawet na wysokich temperaturach..... pod warunkiem że włos jest dobry gatunkowo i oczywiście nie syntetyk tylko naturalne.
------------------------------------------------------------------------------------
ponizej moje kłaczki
Taka jedna co nosi ponad 250gram włosów - czyli ja - stwierdza, że masz mega cudowną fryzurę i się zastanawiam dlaczego nie lubię loków
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 18:18   #4482
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Taka jedna co nosi ponad 250gram włosów - czyli ja - stwierdza, że masz mega cudowną fryzurę i się zastanawiam dlaczego nie lubię loków
na tych zdjęciach i tak mam włosy na drugi dzien po kręceniu i myciu/ więc juz takie piekne nie są/ a spróbowałaś kiedyś pokręcić sobie lekko???
zrób się na kardashianke ja nie wiem dlaczego ale mam takie przekonanie że jak mam wyprostowane, to wtedy widać oddzielenie moich od clipów..... ale w porstych tez chodzę czasem

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Taka jedna co nosi ponad 250gram włosów - czyli ja
no a któż by inny hehe
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:06   #4483
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
na tych zdjęciach i tak mam włosy na drugi dzien po kręceniu i myciu/ więc juz takie piekne nie są/ a spróbowałaś kiedyś pokręcić sobie lekko???
zrób się na kardashianke ja nie wiem dlaczego ale mam takie przekonanie że jak mam wyprostowane, to wtedy widać oddzielenie moich od clipów..... ale w porstych tez chodzę czasem

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

no a któż by inny hehe
tez mam takie wrazenie, ze jak proste to widac! musze nad tym popracowac
mi sie z ciemnych wloskow - zakreconych podoba taka fryzura jak ma Paulina Sykut na tym zdj, o cos takiego http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/60341...035061425e15e9

a Twoje włosy asiulka, tez bym nie powiedziała, ze doczepiane, swietnie sie komponują
dziewczyny,a ja ogladajac tutoriale na yt zauwazylam ze dziewczyny tam maja tasmy z 4 spinkami.. macie takie? ja mam najszersza z trzema.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2013-04-22 o 21:08
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:32   #4484
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

kaja2301 >> tak, ja mam taśme z 4 spinkami, w sumie w każdym zestawie jkai kupowałam miałam tasme z 4 clipami. teraz jeak przerabiałam taśme na clipy to tez sobie zrobiłam jedną z cztrema
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 23:06   #4485
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
kaja2301 >> tak, ja mam taśme z 4 spinkami, w sumie w każdym zestawie jkai kupowałam miałam tasme z 4 clipami. teraz jeak przerabiałam taśme na clipy to tez sobie zrobiłam jedną z cztrema
o a ja takiej nie mam,, moze ten moj zestaw za chudy

a macie jakis patent jak robicie kuca z wlosami nad czolem do tyłu, aby wygladzic mega te wlosy przy glowie?? kurcze nawet murzynki czasami maja takie fryzury, jak to zrobic w domu? mi ciagle cos faluje, odstaje, a chcialabym idealnie gładko.. strasznie mnie to nurtuje
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 07:09   #4486
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

dziewczyny a wam się zawsze zgadzają długości z doczepiane.pl? ja zamówiłam kumpeli zestaw 140 g, 45 cm i wydawały mi sie strasznie długie, zmierzyłam i się okazało ze mają równe 50 cm
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 09:44   #4487
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
o a ja takiej nie mam,, moze ten moj zestaw za chudy

a macie jakis patent jak robicie kuca z wlosami nad czolem do tyłu, aby wygladzic mega te wlosy przy glowie?? kurcze nawet murzynki czasami maja takie fryzury, jak to zrobic w domu? mi ciagle cos faluje, odstaje, a chcialabym idealnie gładko.. strasznie mnie to nurtuje
Wlosy zwilzasz mgielka/woda/odzywka w spreju. Ulizujesz grzebieniem i rekami. Prysjaksz lakierem i nablyszczaczem i po sprawie

Jak masz grube i protestujace wlosy to rozcierasz w dloni odrobine wosku/brylantyny/gloss-u (minimalnie), pryskasz w to odzywke w spreju i czyms takim pasmo po pasmie przy twarzy wygladzasz. Utrwalasz lakierem.

Brzmi pokretnie, ale nie ma obaw, ze bedzie tlusto czy lepiace, jak ostroznie dozujesz kosmetyki . Mi sie to sprawdzalo na wysyp bejbi - wszystkie sie ulozyly grzecznie.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Moje "mięty" w wieczornym świetle lampy
Piekna mietka. Jeszcze takiej to chyba nie mam Ale z 6 zielonych lakierow t na pewno

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Na doczepianych same pustki. Czekam, az uzupelnia asortyment. Przydalyby mi sie krotkie doczepki
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 10:30   #4488
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Wlosy zwilzasz mgielka/woda/odzywka w spreju. Ulizujesz grzebieniem i rekami. Prysjaksz lakierem i nablyszczaczem i po sprawie

Jak masz grube i protestujace wlosy to rozcierasz w dloni odrobine wosku/brylantyny/gloss-u (minimalnie), pryskasz w to odzywke w spreju i czyms takim pasmo po pasmie przy twarzy wygladzasz. Utrwalasz lakierem.

Brzmi pokretnie, ale nie ma obaw, ze bedzie tlusto czy lepiace, jak ostroznie dozujesz kosmetyki . Mi sie to sprawdzalo na wysyp bejbi - wszystkie sie ulozyly grzecznie.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------



Piekna mietka. Jeszcze takiej to chyba nie mam Ale z 6 zielonych lakierow t na pewno

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Na doczepianych same pustki. Czekam, az uzupelnia asortyment. Przydalyby mi sie krotkie doczepki
sprobuje zatem ) dzieki
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 14:00   #4489
mirciaaaa
Przyczajenie
 
Avatar mirciaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 16
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

asiulka_22 jak myślisz jak dam na nie Joanne Multi Cream Color to nic się nie stanie ? bo akurat mam ją w domu
mirciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 15:02   #4490
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy



---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ---------
Piekna mietka. Jeszcze takiej to chyba nie mam Ale z 6 zielonych lakierow t na pewno

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Na doczepianych same pustki. Czekam, az uzupelnia asortyment. Przydalyby mi sie krotkie doczepki [/QUOTE]

Dziękuję uwielbiam takie kolorki na pazurkach, ale to dopiero od niedawna straciłam dla nich głowę
No właśnie pustki... Czerń jest tylko na 220gramach. Po co chwaliłam te komplety na forum, zanim zaczęłam to robić zawsze można było dostać kolor

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
dziewczyny a wam się zawsze zgadzają długości z doczepiane.pl? ja zamówiłam kumpeli zestaw 140 g, 45 cm i wydawały mi sie strasznie długie, zmierzyłam i się okazało ze mają równe 50 cm
Komplet 220gram miałam idealnie 55cm, ten 120gram mam do pupy, czyli na pewno 60cm jak nie lepiej

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

[QUOTE=kaja2301;40442212]tez mam takie wrazenie, ze jak proste to widac! musze nad tym popracowac
mi sie z ciemnych wloskow - zakreconych podoba taka fryzura jak ma Paulina Sykut na tym zdj, o cos takiego http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/60341...035061425e15e9

To kobieta dla której loki są stworzone, cały czas chodziła tylko w prostych, od kiedy zaczęła kręcić, nie mogę się na nią napatrzeć
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 16:09   #4491
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mirciaaaa Pokaż wiadomość
asiulka_22 jak myślisz jak dam na nie Joanne Multi Cream Color to nic się nie stanie ? bo akurat mam ją w domu
kurcze,,,, nie ma pojęcia> bo nie miałam nigdy styczności z tymi farbami.
ale jak nie jestes pewna to zafarbuj jedno pasemko z 1 spinką.... i zobaczysz jaki efekt...
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 20:46   #4492
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość

Dziękuję uwielbiam takie kolorki na pazurkach, ale to dopiero od niedawna straciłam dla nich głowę
No właśnie pustki... Czerń jest tylko na 220gramach. Po co chwaliłam te komplety na forum, zanim zaczęłam to robić zawsze można było dostać kolor
Ja troche po 30tce, ale daleko mi do klasycznych kolorow. Ciagle tylko zarowki, neony, zielenie, pastele Zielony to zdecydowany moj faworyt i wybieram ten kolor instynktownie Zolty jeszcze kocham na pazurkach. Mam wlasnie taki odcien Chanel Mimosa - zolciutki sloneczny z mini drobinkami i calkiem mleczny cytrynowy z China Glaze
To moja walka z paskudna pogoda w Szwecji - trzeba sie pocieszac jakos .

Ps. Dzis mam smieszny Barbie pink - Essie (cascade cool).

Z wlosow wlasnie szukam krotszych doczepek w kolorze, jaki ma Kaja. Pustki, pustki..... Pewnie predzej odrosna moje wlasne . CHwile temu malowalam, a juz widze odrosty ))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Essie+Cascade+Cool.jpg (91,2 KB, 19 załadowań)
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 20:46   #4493
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
sprobuje zatem ) dzieki
Prosze
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 21:14   #4494
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ps. Dzis mam smieszny Barbie pink - Essie (cascade cool).
fajniutki kolorek i ładne pazurki,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00408 (1672 x 936).jpg (65,5 KB, 35 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 21:43   #4495
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

śliczne zdjęcie, Asiu

guacamole, ale masz fajny kolor pazurków.

mircia, Joanna jest spoko, jeśli chodzi o farby. miałam nią ombre na clipach właśnie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 23:29   #4496
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja troche po 30tce, ale daleko mi do klasycznych kolorow. Ciagle tylko zarowki, neony, zielenie, pastele Zielony to zdecydowany moj faworyt i wybieram ten kolor instynktownie Zolty jeszcze kocham na pazurkach. Mam wlasnie taki odcien Chanel Mimosa - zolciutki sloneczny z mini drobinkami i calkiem mleczny cytrynowy z China Glaze
To moja walka z paskudna pogoda w Szwecji - trzeba sie pocieszac jakos .

Ps. Dzis mam smieszny Barbie pink - Essie (cascade cool).

Z wlosow wlasnie szukam krotszych doczepek w kolorze, jaki ma Kaja. Pustki, pustki..... Pewnie predzej odrosna moje wlasne . CHwile temu malowalam, a juz widze odrosty ))
ładny kolorek mi troche róże sie ponudziły, poluje tylko na jeden z Opi - Mod About You

a ostatnio zakupilam pierwszy lakier z essie, mają teraz szerszy pedzelek i mnie przekonał kolor tart deco, ale jeszcze nie malowałam nim.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 23:46   #4497
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

A ja się przyznam że nie mam ani jednego lakieru z essie...
kolorki mają ładne, taka miętka ładniutka Mint cande aple, większość lakierów w swojej kolekcji mam z Golden Rose >> super się trzymają i cena ok, bo ok, 6 zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essie_mintcandyapple_1.jpg (63,0 KB, 12 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 00:17   #4498
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
A ja się przyznam że nie mam ani jednego lakieru z essie...
kolorki mają ładne, taka miętka ładniutka Mint cande aple, większość lakierów w swojej kolekcji mam z Golden Rose >> super się trzymają i cena ok, bo ok, 6 zł.
a widzialam go w hebe, patrzylam na niego może sie skuszę, jak ten co kupilam będzie ok z zieleni najbardziej poki co lubie ten ze zdj essie ma tez najladniejszy niebeiski lakier jaki w zyciu widzialam borrowed and blue moja przyjaciolka ma go w swojej kolekcji i bardzo zazdroszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIntaunas_OPI_Mermaids_Tears_swatch.jpg (21,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue+nails.jpg (119,4 KB, 13 załadowań)
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2013-04-24 o 00:20
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 07:11   #4499
mirciaaaa
Przyczajenie
 
Avatar mirciaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 16
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
kurcze,,,, nie ma pojęcia> bo nie miałam nigdy styczności z tymi farbami.
ale jak nie jestes pewna to zafarbuj jedno pasemko z 1 spinką.... i zobaczysz jaki efekt...
thx! ;*
mirciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 12:51   #4500
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
fajniutki kolorek i ładne pazurki,
Dzieki Pazurki cudze, pozyczone z sieci

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
śliczne zdjęcie, Asiu

guacamole, ale masz fajny kolor pazurków.
Dzieki, dzieki Queene
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.