.... Sylwestrowy ... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-13, 08:59   #61
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Szkoda ze weszlam w watek,po usunieciu zdjec calosci
Ale o oczach moge rzec,ze sa pomalowane fajnie, podobają mi sie jak pieron!!!
Z reszta masz Pomadziu,bardzo ladne oczyska
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 09:25   #62
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Zgadzam się z Rudzią
Piękne oczy i piękny makijaż
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 14:51   #63
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Szkoda ze weszlam w watek,po usunieciu zdjec calosci
Ale o oczach moge rzec,ze sa pomalowane fajnie, podobają mi sie jak pieron!!!
Z reszta masz Pomadziu,bardzo ladne oczyska
Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Rudzią
Piękne oczy i piękny makijaż
Aleście starocia wykopały.

Dziękuję Wam Kochane.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 16:38   #64
madzinamalina
Przyczajenie
 
Avatar madzinamalina
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Masz naprawde piękne oczy i tym makijazem dodatkowo podkreśliłaś ich urok Świetny efekt bardzo mi sie podoba
__________________

"Prawdziwy przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić o trzeciej nocy i powiedzieć:' Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: ' Nic się nie martw, zaraz tam będę'."

Buziak
madzinamalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:07   #65
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez madzinamalina Pokaż wiadomość
Masz naprawde piękne oczy i tym makijazem dodatkowo podkreśliłaś ich urok Świetny efekt bardzo mi sie podoba
Bardzo dziękuję za komentarz i komplementy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 11:21   #66
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Napiszę tylko tyle:
Cytat:
Napisane przez L0LA Pokaż wiadomość
Śliczne oczyska
bo tylko tyle widzę.
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 21:33   #67
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez kroofk@ Pokaż wiadomość
Napiszę tylko tyle:

bo tylko tyle widzę.
Ano usunęłam foty, bo tak jakos wyszło.

Dzięki Kroofko.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 16:15   #68
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Świetny ten cień, strasznie mi sie podoba.
W ogóle makijaż bardzo ładny, idealny na impreze.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 23:05   #69
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Świetny ten cień, strasznie mi sie podoba.
W ogóle makijaż bardzo ładny, idealny na impreze.
Dziękuję CI. Czułam się świetnie w tym makijażu.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 11:25   #70
yamile_87
Przyczajenie
 
Avatar yamile_87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: .... Sylwestrowy ...

brązowy chłodny kolorek a z ty brakacikiem bardzo mi sie podoba
yamile_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 17:13   #71
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez yamile_87 Pokaż wiadomość
brązowy chłodny kolorek a z ty brakacikiem bardzo mi sie podoba
Ten cień jest taki błyszczący, ale brokaciku to on nie ma, tylko takie świecace coś...

Dziękuję.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-23, 09:58   #72
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168
Lightbulb Dot.: .... Sylwestrowy ...

[quote=Pomadka;3362330]Witam Was w pierwszym dniu Nowego Roku 2007.
Mam nadzieję, że wszystkim Sylwester się udał, był szampan i fajerwerki oraz zabawa do białego rana. Ja jestem jeszcze trochę zakręcona, ale po woli wracam do normy.

Makijaż robiony wczoraj, na tę goracą i szaloną noc. Żadne cuda, ale Wam pokaże, jako że juz dawno nic tutaj nie wstawiałam. Trochę czasu brak, trochę wena twórcza mnie opuściła, trochę aparat mi nawala i robi złe zdjęcia... Te foty też nie powalają, ale nie mam czego wymagać od swojego aparatu.

Witaj, fotki rzeczywiscie niewyraźne , jeśli aparat Ci nawala to moze lepiej daj sobie spokój narazie dopuki nie kupisz nowego..... ? (widzisz jak to jest? ) mimo wszystko pozdrawiam
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 16:00   #73
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez monna@ Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Witam Was w pierwszym dniu Nowego Roku 2007.
Mam nadzieję, że wszystkim Sylwester się udał, był szampan i fajerwerki oraz zabawa do białego rana. Ja jestem jeszcze trochę zakręcona, ale po woli wracam do normy.

Makijaż robiony wczoraj, na tę goracą i szaloną noc. Żadne cuda, ale Wam pokaże, jako że juz dawno nic tutaj nie wstawiałam. Trochę czasu brak, trochę wena twórcza mnie opuściła, trochę aparat mi nawala i robi złe zdjęcia... Te foty też nie powalają, ale nie mam czego wymagać od swojego aparatu.
Witaj, fotki rzeczywiscie niewyraźne , jeśli aparat Ci nawala to moze lepiej daj sobie spokój narazie dopuki nie kupisz nowego..... ? (widzisz jak to jest? ) mimo wszystko pozdrawiam
Przyszła tutaj wylewać swoją frustracje na mnie za to, że nie stać cię na nowy aparat i że przez to nie możesz wstawiac swoich fot na MM, a ja zaugerowałam ci, iż twoje wątki sa przez to mało czytelne? Dobre.
Jesli myslisz, że tym komentarzem mnie sprowokujesz to jesteś w błędzie.

Żegnam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 18:48   #74
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168
Lightbulb Dot.: .... Sylwestrowy ...

To tak jak w życiu, czasem trzeba spojrzeć oczami drugiego człowieka żeby poczuć to co on. nie chodzi tu o żadną prowokacje. Pierwsza mnie bardzo niemile potraktowałaś chciałam żebys zrozumiała to co ja czułam czytając Twoją wypowiedź. reszty nie musze dopisywać bo każdy inteligentny człowiek się domyśli o co chodzi. i kto powiedział że nie moge wklejać swoich makijaży? jest wiele osób które się wypowiadało na moje wątki i bardzo dobrze widziały jaki to był makijaż. to na tyle. pa pa
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 21:04   #75
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez monna@ Pokaż wiadomość
To tak jak w życiu, czasem trzeba spojrzeć oczami drugiego człowieka żeby poczuć to co on.
Źle mnie oceniłaś-nie mam w sobie tyle empatii.
A twoje komentarze oceniam jako szukanie zemsty, aby choć trochę zrekompensować sobie frustrację.
Ciekawostką jest to, że wzięłaś akurat wątek z kiepskimi fotkami, podczas gdy na forum jest kilka innych-moich tematów z ładnym i wyraźnymi zdjęciami. Zbieg okoliczności, jasne.
Twoja obecna postawa jest po prostu żenująca i nie mam już ochoty wałkować tego tematu...

Cytat:
Napisane przez monna@ Pokaż wiadomość
nie chodzi tu o żadną prowokacje. Pierwsza mnie bardzo niemile potraktowałaś chciałam żebys zrozumiała to co ja czułam czytając Twoją wypowiedź.
Bardzo ciekawe, bardzo.
To są tylko twoje odczcuia, że tak cię potraktowałam. Pamiętam tamten post i co w nim napisałam. Niestety nie wmówisz mi obcych mi odczuć, które mi wtedy towarzyszyły.
Cytat:
Napisane przez monna@ Pokaż wiadomość
reszty nie musze dopisywać bo każdy inteligentny człowiek się domyśli o co chodzi. i kto powiedział że nie moge wklejać swoich makijaży? jest wiele osób które się wypowiadało na moje wątki i bardzo dobrze widziały jaki to był makijaż. to na tyle. pa pa [/B]
Czy ja pisałam kiedyś coś innego, czy ja coś zabraniałam/nakazywałam? Nie! A więc proszę mi nie wsciskać bzdur.

Przypominam, że robisz offtop, który jest poboczną twojego wątku sprzed kilku tygodni.

Pa!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 18:20   #76
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168
Lightbulb Dot.: .... Sylwestrowy ...

Powiem tak . Przeczysz sama sobie. nie szukalam zemsty bo post wszedł sam na pierwsza strone i na niego trafiłam. nie bede sie powtarzać. bo nie ma sensu. w tamtym poscie miałm r.ownież pare osób które popierały mnie. więc teraz to ty gadasz bzdury. nie tylko ja odczułam ze Twoja wypowiedz. zebym sobie kupiła nowa kamere jak mi zdjęcia nie wyszły najlepiej i że mam sobie nie wklejać makijazy na MM. była bardzo złośliwa dla mnie koniec tematu.wszystko co chciałąm powiedziec juz zostało napisane. bez odbioru.
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 21:57   #77
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez monna@ Pokaż wiadomość
Powiem tak . Przeczysz sama sobie. nie szukalam zemsty bo post wszedł sam na pierwsza strone i na niego trafiłam. nie bede sie powtarzać. bo nie ma sensu. w tamtym poscie miałm r.ownież pare osób które popierały mnie. więc teraz to ty gadasz bzdury. nie tylko ja odczułam ze Twoja wypowiedz. zebym sobie kupiła nowa kamere jak mi zdjęcia nie wyszły najlepiej i że mam sobie nie wklejać makijazy na MM. była bardzo złośliwa dla mnie koniec tematu.wszystko co chciałąm powiedziec juz zostało napisane. bez odbioru.
Gdybyś nie szukała odwetu to nie komentowałabyś jakości zdjęć w moim wątku! A twój "śmieszny" post zawierałby inne treści, niż aparat, fotki i ich jakość. Oto dowód:
Cytat:
Napisane przez monna@
Witaj, fotki rzeczywiscie niewyraźne , jeśli aparat Ci nawala to moze lepiej daj sobie spokój narazie dopuki nie kupisz nowego..... ? (widzisz jak to jest? ) mimo wszystko pozdrawiam
A więc przeczysz sama sobie i nie uda ci się odwrócić kota do góry ogonem.

Po prostu przyszłaś wylać swoją frustrację za mój rzekomo złośliwy post, a ja nie napisałam ci nic złego. NIc! Puściłam bzdurną uwagę w żartobliwym tonie, a ty to odebrałaś - jak widać, bardzo osobiście i strasznie cię to musiało zaboleć, skoro nie potrafiłaś zapomnieć o żartobliwym, dwu zdaniowym poście przez 1,5 miesiąca.

I widziałam ile osób poparło mnie, a ile ciebie, i widziałam też twoją reakcję, więc cieszę się bardzo, że kończysz tę żenującą wymianę zdań, która od początku do niczego nie prowadziła, poza wprowadzeniem zamieszania i dania upustu swojej złości.

Żegnam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 09:00   #78
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168
Lightbulb Dot.: .... Sylwestrowy ...

Wiesz co To Ciebie musiało chyba bardzo zaboleć sądząc teraz po wypowiedzi. pozatym To Ty nie miałas odwagi w tamtym poscie nawet odpisać dlatego postanowiłm dać Ci coś do zrozumienia. zajżyj sama tam i zobacz że po Twojej niemiłej wypowiedzi ja odpisałam a Ty poprostu nie miałaś odwagi tego zkomentować, normalne tak jest najłatwiej. gdybyś tam coś odpisała i sprostowała nie było by teraz tej rozmowy. to wszystko z mojej strony bo nie ma sensu tego ciagnąc dalej . a ja naprawde się tym nie przejmuje ani troszenieczke. pa pa pa pa i kropeczka.
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 09:10   #79
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez monna@ Pokaż wiadomość
Wiesz co To Ciebie musiało chyba bardzo zaboleć sądząc teraz po wypowiedzi. pozatym To Ty nie miałas odwagi w tamtym poscie nawet odpisać dlatego postanowiłm dać Ci coś do zrozumienia. zajżyj sama tam i zobacz że po Twojej niemiłej wypowiedzi ja odpisałam a Ty poprostu nie miałaś odwagi tego zkomentować, normalne tak jest najłatwiej. gdybyś tam coś odpisała i sprostowała nie było by teraz tej rozmowy. to wszystko z mojej strony bo nie ma sensu tego ciagnąc dalej . a ja naprawde się tym nie przejmuje ani troszenieczke. pa pa pa pa i kropeczka.
Monna@ , poprzedni post miał być ostatnim, po co to ciągniesz? Bardzo Cię proszę, jeśli chcesz porozmawiać z Pomadką nie rób tego na forum publicznym tylko na PW
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 09:41   #80
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: .... Sylwestrowy ...

to ja tylko dodam że makijaż jest piękny, bardzo odważny- ale skoro sylwestrowy to trzeba było zaszaleć
Masz śliczne oczy
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 21:44   #81
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez monna@ Pokaż wiadomość
Wiesz co To Ciebie musiało chyba bardzo zaboleć sądząc teraz po wypowiedzi. pozatym To Ty nie miałas odwagi w tamtym poscie nawet odpisać dlatego postanowiłm dać Ci coś do zrozumienia. zajżyj sama tam i zobacz że po Twojej niemiłej wypowiedzi ja odpisałam a Ty poprostu nie miałaś odwagi tego zkomentować, normalne tak jest najłatwiej. gdybyś tam coś odpisała i sprostowała nie było by teraz tej rozmowy. to wszystko z mojej strony bo nie ma sensu tego ciagnąc dalej . a ja naprawde się tym nie przejmuje ani troszenieczke. pa pa pa pa i kropeczka.
Hahaha to teraz pojechałaś. Uważasz, że jesli ci nie odp. to zabrakło mi odwagi? To są chyba jakieś żarty...
Czy ty nie rozumiesz tego, że ja nie siedzę ciągle na forum i nie przeglądam ciągle wątków, w których się wypowiedziałam?
Zazwyczaj na MM zamieszczam komentarz i idę dalej nie wracając już do tematu, bo raz, że nie mam na to czasu,
dwa, że moderuję jeszcze inne fora poza MM,
a trzy to na MM jest zazwyczaj spokój i nie trzeba ciągle mieć wątków pod obstrzałem! NIe siedzę na forum 24 godz. na dobę i musisz [ty i inni z podobnym podejściem do sprawy] przyjąć tę informację do wiadomości.

A Twój komentarz w tamtym wątku przeczytałam dopiero teraz kiedy mnie zaatakowałaś. Gdybym wiedziała, że tak bardzo ci zależy na mojej odpowiedzi to od razu bym zareagowała, czytając uważnie założony przez ciebie temat.

Nie wiem jak ci to inaczej mam wyjasnić, a więc bardzo cię proszę daj mi już spokój i przestań mi wciskać swoje zdanie, bo nie masz kszty racji. I twoje posty zaczynają przypominać trollowanie na forum.

Skończyłam, bez odbioru.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Monna@ , poprzedni post miał być ostatnim, po co to ciągniesz? Bardzo Cię proszę, jeśli chcesz porozmawiać z Pomadką nie rób tego na forum publicznym tylko na PW
Agnieszko, dzięki. Mona po prostu nie może przyjąć do wiadomości pewnych oczywistych rzeczy i stąd takie niesnaski.

Aga jeśli uznasz za stosowne, że ten wątek jest juz poza granicami forum MM, a jego formuła się wyczerpała, to proszę możesz go zamknąć.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
to ja tylko dodam że makijaż jest piękny, bardzo odważny- ale skoro sylwestrowy to trzeba było zaszaleć
Masz śliczne oczy
Olik dzięki Ci.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 07:28   #82
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Aga jeśli uznasz za stosowne, że ten wątek jest juz poza granicami forum MM, a jego formuła się wyczerpała, to proszę możesz go zamknąć.

myślę że nie trzeba póki co zamykać mam nadzieję że powrócimy wszyscy do tematu wątku

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 19:54   #83
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168
Lightbulb Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Monna@ , poprzedni post miał być ostatnim, po co to ciągniesz? Bardzo Cię proszę, jeśli chcesz porozmawiać z Pomadką nie rób tego na forum publicznym tylko na PW

ok nie ma sprawy. ale uważam że jednak mam trochę racji . pozatym zobacz kto ten temat Ciągnie bo ja już za drugim razem chciałam zakończyć. ale nie mogę stać bezczynnie jak ktoś mi wmawia coś co jest kompletną bzdurą. tym bardziej że chodziło mi o wyrażenie tylko mojej opinii na pewne zachowanie i oczywiście nie można tu mówić co się myśli bo zaraz są takie sytuacje. bezsensu właśnie przez takie rzeczy ludzie rezygnują z forum. ale nic to. pozdrawiam Cię Agnieszko a ja po prostu nie zawracam już więcej sobie i Tobie głowy Tymi bzdurami. papa
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 20:20   #84
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez monna@ Pokaż wiadomość

ok nie ma sprawy. ale uważam że jednak mam trochę racji . pozatym zobacz kto ten temat Ciągnie bo ja już za drugim razem chciałam zakończyć. ale nie mogę stać bezczynnie jak ktoś mi wmawia coś co jest kompletną bzdurą. tym bardziej że chodziło mi o wyrażenie tylko mojej opinii na pewne zachowanie i oczywiście nie można tu mówić co się myśli bo zaraz są takie sytuacje. bezsensu właśnie przez takie rzeczy ludzie rezygnują z forum. ale nic to. pozdrawiam Cię Agnieszko a ja po prostu nie zawracam już więcej sobie i Tobie głowy Tymi bzdurami. papa
A co ty liczyłas na to, że mi tutaj nawrzucasz i ja nie wykażę żadnej reakcji? Tylko co, podziękuję ci. Przyszłas podburzyc spokój w wątku i wyrzucić z siebie złość, a teraz masz pretensje do mnie i do Agi.

I wyobraź sobie, że ja też nie umiem stać bezczynnie jak mi ktoś plecie bzdury i jeszcze mi próbuje wmówić, że to prawda.

Jeśli ktoś odchodzi z forum to tylko dlatego, że nie umie/nie chce się dopasować do warunków. I tyle.

Papapa.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 09:50   #85
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez monna@ Pokaż wiadomość
ok nie ma sprawy. ale uważam że jednak mam trochę racji . pozatym zobacz kto ten temat Ciągnie bo ja już za drugim razem chciałam zakończyć. ale nie mogę stać bezczynnie jak ktoś mi wmawia coś co jest kompletną bzdurą. tym bardziej że chodziło mi o wyrażenie tylko mojej opinii na pewne zachowanie i oczywiście nie można tu mówić co się myśli bo zaraz są takie sytuacje. bezsensu właśnie przez takie rzeczy ludzie rezygnują z forum. ale nic to. pozdrawiam Cię Agnieszko a ja po prostu nie zawracam już więcej sobie i Tobie głowy Tymi bzdurami. papa
Monna, po raz kolejny powtarzam-jesli masz jakieś pretensje do Pomadki porozmawiaj z nią na PW albo w ostateczności zawsze możesz zgłosić to adminom. Nie ma sensu rozwalać drugiego już wątku potężnym offtopem.
Uważam ten temat w obu wątkach za zamknięty
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 12:19   #86
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: .... Sylwestrowy ...

I ja się wtrącę
Forum MM służy do : prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń na ich temat.
Zamieszczając swoje prace MUSIMY liczyć się z tym, że jednym sie podoba innym nie i mają do tego prawo.
Monn@
Cytat:
" jeśli aparat Ci nawala to moze lepiej daj sobie spokój narazie dopuki nie kupisz nowego..... ? "
- gdzie tu konstruktywna krytyka makijażu ? To raczej krytyka osoby
Zdjęcia nie są na tyle niewyraxne by nie móc NIC zobaczyć i skomentować , są gorszej jakości fotki na MM - ale te nie świadczą o złym, czy niedopracowanym makijażu.
Jeżeli tak mocno ubodły cię słowa Pomadki - to możesz wyrazić swój żal w bardziej kulturalniejszy sposób - pozdrawiam i życzę miłego oglądania i komentowania.
Pomadko podziwiam stoicki spokój

Poczytałam wątek Monn@ i nie trudno zauważyć , że pięknie dziękuje za dobre słowo , a za nieprzychylny komentarz wzburza się i irytuje. Już nie wspomnę o żalu spowodowanym brakiem tylu komentarzy co u Ciebie Pomadko
Myslę, że dalsza dyskusja nie ma sensu.
Pozdrawiam wszyyystie wizażanki
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 12:53   #87
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
I ja się wtrącę
Forum MM służy do : prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń na ich temat.
Zamieszczając swoje prace MUSIMY liczyć się z tym, że jednym sie podoba innym nie i mają do tego prawo.
Monn@ - gdzie tu konstruktywna krytyka makijażu ? To raczej krytyka osoby
Zdjęcia nie są na tyle niewyraxne by nie móc NIC zobaczyć i skomentować , są gorszej jakości fotki na MM - ale te nie świadczą o złym, czy niedopracowanym makijażu.
Jeżeli tak mocno ubodły cię słowa Pomadki - to możesz wyrazić swój żal w bardziej kulturalniejszy sposób - pozdrawiam i życzę miłego oglądania i komentowania.
Pomadko podziwiam stoicki spokój
Bardzo mądrze napisane.
Otóż to, Mona nie przyszła pisać tutaj o moim makijażu tylko skrytykować mnie i dać upust swojej złości do mnie. Gdyby się skupiła na makijażu i dała negatywny komentarz to ok., ma jej się prawo nie podobać, ale widać, że nie o to jej idzie.
Stoicki spokój mnie opuszcza nie tylko w tym wątku, ale w ogóle...

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Poczytałam wątek Monn@ i nie trudno zauważyć , że pięknie dziękuje za dobre słowo , a za nieprzychylny komentarz wzburza się i irytuje. Już nie wspomnę o żalu spowodowanym brakiem tylu komentarzy co u Ciebie Pomadko
Myslę, że dalsza dyskusja nie ma sensu.
Pozdrawiam wszyyystie wizażanki
Ja też niedawno zaglądnęłam do jej wątku i trochę mnie wryło jak MOnna@ odpisała-stwierdziła z dużą dozą złości, aby się złożyła Madziunią dla niej na aparat. NO kpina jakaś. PO co te nerwy, przecież i ja i dziewczyny nie miały nic złego na myśli.

Dzięki Mona za ten "głos" rozsądku, bo już sama zaczynałam wątpić w to co tutaj robię.

Aga-tak jest kończymy off-top.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 19:09   #88
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168
Lightbulb Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
A co ty liczyłas na to, że mi tutaj nawrzucasz i ja nie wykażę żadnej reakcji? Tylko co, podziękuję ci. Przyszłas podburzyc spokój w wątku i wyrzucić z siebie złość, a teraz masz pretensje do mnie i do Agi.

I wyobraź sobie, że ja też nie umiem stać bezczynnie jak mi ktoś plecie bzdury i jeszcze mi próbuje wmówić, że to prawda.

Jeśli ktoś odchodzi z forum to tylko dlatego, że nie umie/nie chce się dopasować do warunków. I tyle.

Papapa.

Napewno nie mam pretensji do Agi więc Teraz Ty nie odwracaj kota ogonem. ja bym juz dawno zakończyła tą dyskusje Ale to Ty ciagniesz ten temat , a ja tez nie pozwole jeździc po sobie. Tutaj chodzi wyłacznie i powtarzam Tylko wyłącznie o Twoje zachowanie, niczyje inne . ja wyraźiłam swoją opinie i byłam szczera , bo zazwyczaj kazdy się boi powiedziec jak mu coś nie pasuje bo zaraz może zostac zablokowany albo zostanie napadnięty przez inne wiżażanki. i to nie pierwszy raz się coś tu takiego zdarza. niewazne ile osób mnie popiera a ile nie. Ważne żebym żyła w zgodzie sama ze sobą. a Jak Ty nie musisz Twoja rzecz. i nie chce pisać już na ten temat bo stało się to nudne. ale nie będę spokojnie czytać tych bezpostawnych zarzutów...............BY E

ps. i tak Jak Aga prosiła ja zakończe rozmowe ale tylko wtedy jak i Ty zakończysz. chcesz cos jeszce dodać ? zapraszam na priva .
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 19:15   #89
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Pomadko bój się
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 19:54   #90
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez monna@ Pokaż wiadomość
Napewno nie mam pretensji do Agi więc Teraz Ty nie odwracaj kota ogonem. ja bym juz dawno zakończyła tą dyskusje Ale to Ty ciagniesz ten temat , a ja tez nie pozwole jeździc po sobie. Tutaj chodzi wyłacznie i powtarzam Tylko wyłącznie o Twoje zachowanie, niczyje inne . ja wyraźiłam swoją opinie i byłam szczera , bo zazwyczaj kazdy się boi powiedziec jak mu coś nie pasuje bo zaraz może zostac zablokowany albo zostanie napadnięty przez inne wiżażanki. i to nie pierwszy raz się coś tu takiego zdarza. niewazne ile osób mnie popiera a ile nie. Ważne żebym żyła w zgodzie sama ze sobą. a Jak Ty nie musisz Twoja rzecz. i nie chce pisać już na ten temat bo stało się to nudne. ale nie będę spokojnie czytać tych bezpostawnych zarzutów...............BY E

ps. i tak Jak Aga prosiła ja zakończe rozmowe ale tylko wtedy jak i Ty zakończysz. chcesz cos jeszce dodać ? zapraszam na priva .
Więc jesli chcesz zakończyć ze mna ten idiotyczny spór, który sama wymysliłaś i który stworzył się w twojej głowie, to przetań w końcu zaglądać i odpisywać na moje posty, bo za każdym razem piszesz do mnie "papatki" i wciąż tutaj wracasz, wymyślając coraz to nową teorię.
NIE licz na to, że ja CI ustapię-nie zrobię tego gdyż wątek jest mój, zaatakowałaś mnie pierwsza po 1,5 miesiąca, wywalasz na mnie swoją frustrację i żądasz ode mnie zakończenia odp. na posty w moim wątku. To jest jakas niedorzeczność.

Ponadto nigdy nikt nikomu nie zabronił na tym forum wolności słowa! Tylko zawsze wymagana była kultura wypowiedzi, konstruktywizm, ale jak widać dla niektórych jest to maximum i tylko dlatego marnie kończyli swoja karierę na forum... Jeśli masz inne obserwację proszę iść się poskarżyć do Administracji forum.

I piszę ostatni raz-zachowujesz się jak zawoalowany troll, który sobie mnie upatrzył i próbuję mnie pogrążyć, dokuczyć mi, bo ma do mnie jakąś urojona złość. Nie pozwolę sobie na to, nie i już! Jeśli trzeba będzie zgłoszę całą sprawę do administracji wizażu z prośbą o reakcję, gdyż to zaczyna przypominać napastowanie.



Edit:
twoje PW to jest przegięcie. Zgłaszam sprawę dalej.
Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Pomadko bój się
Łogromnie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.