Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-19, 13:49   #721
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez buńczuczny_karczoch Pokaż wiadomość
kasientos - nie martw się że bezwarkoczykowy stan - grunt to wspomnienia

moja koelżanka miała dready i jak jej się skarżyłam że mnie głowa czasem swędzi, a czasem boli jakby mnie ktos nieustannie ciągnał za włosy powiedziała "ha! wiedziałam że tak będzie tego sie nie da opisac, to trzeba poczuć" no cóż ona jedna naprawde mnie rozumiała

przepraszam że nie cytuję, ale jestem na to zbyt leniwa
ja tam leniwa jestem..ale cytowac lubie

oj wspomnienia wspomnienia

dokladnie trzeba to przezyc zeby zrozumiec...

a wczoraj widzialam dziewczyne w pomaranczowych warkoczykach..ale jakis chyba z jakiegos sznurka.. bo na syntetyk nie wygladaly...ale az mi sie plakac zachcialo..ze na mnie juz tak nie patrza ale tak dosc ciekawie to wygladalo.. ale ja bym sie nie zdecydowala na tak wyrozniajacy sie kolor
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 14:23   #722
Tasica
Przyczajenie
 
Avatar Tasica
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

buńczuczny_karczoch
wczoraj wlasnie chodziłam po stronce AFROSTYLU i ogladalam galerie i zaje... bardzo mi sie podobalo i nawet napisalam do kobitki co byl do niej meil z zapytaniem o kwote ale jeszcze nie odpisala... cisza . w kazdym badz razie dzieki za informacje
Tasica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 14:30   #723
Tasica
Przyczajenie
 
Avatar Tasica
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Tasica Pokaż wiadomość
buńczuczny_karczoch
wczoraj wlasnie chodziłam po stronce AFROSTYLU i ogladalam galerie i zaje... bardzo mi sie podobalo i nawet napisalam do kobitki co byl do niej meil z zapytaniem o kwote ale jeszcze nie odpisala... cisza . w kazdym badz razie dzieki za informacje
bla bla bla
Tasica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 14:32   #724
Tasica
Przyczajenie
 
Avatar Tasica
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Tasica Pokaż wiadomość
bla bla bla


przepraszam za te gluposci ale uczylam sie cytowac :d hihihi i chyba sie udalo
Tasica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 14:38   #725
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Tasica Pokaż wiadomość
przepraszam za te gluposci ale uczylam sie cytowac :d hihihi i chyba sie udalo
genialne....
gratuluje...
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 14:57   #726
Tasica
Przyczajenie
 
Avatar Tasica
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kasientos Pokaż wiadomość
genialne....
gratuluje...
pieknie dziekuje
Tasica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 15:58   #727
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kasientos Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze.. nie daj sie zniechecic
tylko dobrze to przemysl...
no co do kasy to fakt dosc duzo sie wydaje..ale ja jak sobie to przeanalizowalam.. na fryzjera nie wydajesz przez ok 3 miesiace.. odzywek nie uzywasz.. rzadzej myjesz wlosy, co za tym idzie mnie wody zuzywasz i szampnu.. gumki grzebienie spuinki w to juz nie musisz inwestowac.. itp
wiec w pewnym sensie sie to zwraca
Hmm ja sobie tak ostatnio myślałam nad tymi kosztami i doszłam do wniosku, ze to mimo wszystko (jak dla mnie) kosmiczne pieniądze... Jestem na utrzymaniu rodziców, więc sama tak niezabardzo sobie zasponsoruje, a jakbym powiedziała że chce 500 zł na taki fryz to by mnie z domu wywalili chyba a zanim uzbieram tyle kasy to omg.... :P ja i oszczędność to nie w tej bajce Niby mówisz, że 3 miesiące to sie zaoszczędzi na fryzjerze, wodzie itd.. No więc to też wziełam pod uwagę i: do fryzjera chodzę nie częściej niż co 1,5-2 miesiące (zawsze tyle obetnie że omg ), poza tym włosy mi raczej dość szybko rosną, więc myślę że warkoczyki musiałabym zdjąć po jakichś 2-2,5 mies. Co do tej oszczędności wody itd to nie wiem, bo wydaje mi się, że częstotliwość mycia zależy od indywidualnych potrzeb.
Chociaż tak w sumie to może i masz racje z oszczędzaniem... nie mówię, ze nie
Najgorsze jest jednak to, ze gdy szukałam osób, które wykonują warkoczyki, nie znalazłam nikogo w najbliższej okolicy
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 16:40   #728
Tasica
Przyczajenie
 
Avatar Tasica
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest jednak to, ze gdy szukałam osób, które wykonują warkoczyki, nie znalazłam nikogo w najbliższej okolicy
buńczuczny_karczoch poswiecila sie i pojechala az do krk ze szczecina to dopiero musi byc determinacja brawo za posweicenie!!!!
Tasica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 17:15   #729
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

też zamierzam zrobić sobie warkoczyki za jakieś 2 tygodnie, narazie szukam pomysłów i inspiracji na internecie, bo nie mam pojęcia jakie zrobić, jakie kolory itd. robię w Szczecinie, napewno pochwale się jak wyszły,
wcześniej planowałam zrobić w Berlinie, w Afroshopie (haddy's afroshop, dla ciekawych), ponieważ przedłużam tam zawsze włosy, ale brak czasu i chwilo brak samochodu (warsztat) uniemożliwiają mi to
dużo fajnych pomysłów znalazłam na stronie http://papilator.blog.onet.pl/
podoba mi się ten pomysł cornrows z 2 kokami, bo z normalnych warkoczych taka fryzura chyba nie wyjdzie...
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 17:16   #730
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Jestem na utrzymaniu rodziców, więc sama tak niezabardzo sobie zasponsoruje, a jakbym powiedziała że chce 500 zł na taki fryz to by mnie z domu wywalili chyba a zanim uzbieram tyle kasy to omg.... :P ja i oszczędność to nie w tej bajce
np moi rodzice
nie wiem na ile w to wierza a na ile probuja sie pocieszyc
mysla ze nie dalam za nie wiecej niz 100zl..
ale odkad tylko pamietam marzylam o warkoczykach..
wiadomo jak zobaczylam cene to byla chwila zawahania..

oo.. jakis rok temu chodzilam po zaklafdach fryzjerskich u mnie w miescie i pytalam sie czy i za ile mi zrobilyby...tylko ze wtedy nie wiedzialam ze sie doplata syntetyki
tylko w 2 mi powiedzieli ze zrobia mi...
w 1 taka starsza pani- wlascicielka.. jak jej powiedzialam to najpierw spojrzala na mnie dos wymownie pozniej zawolala mlode pracownice i spytala sie czy mi zrobia.. zgodzily sie( caly czas mowa byla o takich zwyklych bez doplatanych) dodam ze mam..tzn mialam strasznie grubasne i dluuugie wlosy.. no i pytam ja ile?!..a ona mi...40 zloty

w 2gim natomiast taki swiatowy fryzjer zazyczyl sobie min 1200... ale na odchodne skwitowal ze nie podejmie sie ich robienia... bo nie oplaca mu sie
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 17:46   #731
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kasientos Pokaż wiadomość
np moi rodzice
nie wiem na ile w to wierza a na ile probuja sie pocieszyc
mysla ze nie dalam za nie wiecej niz 100zl..
ale odkad tylko pamietam marzylam o warkoczykach..
wiadomo jak zobaczylam cene to byla chwila zawahania..

Tak... rodzicom można dużo nawciskać tylko kase trzeba jakoś skombinować.... ehh no i dojazd najbiżej do wawy.. =/
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 18:00   #732
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Jamajka007 hmm... no tak.. bez kasy sie nie obedzie..
chyba ze kupisz sobie wloski... a sprobujesz z kumpela siostra kuzynka zdolnym manualnie chlopakiem zaplatac...
ja chce nastepnym razem tak zaoszczedzic... wykorzystac znajomych do plecenia..
ale to i tak zostaje kwestia kasy na wlosy....
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 20:39   #733
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hehe, moi wiedzą, ile zabuliłam, bo w końcu jak to moja Mama powiedziała, to moje pieniądze, więc to moja sprawa, na co je wydaje, w końcu sama zarobiłam ))
Mi już zdążyły ostro powyłazić włosy -.- Najwięcej tam, gdzie miałam grzywkę, eh, do przewidzenia... Poza tym to pewnie dlatego, że natural mam kręcone, a one się puszą itp - jest to do przeżycia, zaakceptować tzreab i tyle, natomiast NIESAMOWICIE irytują mnie te wypadające włosy - tj cebulki wyglądające jak łupież.... Robię co mogę, wycinam je nożyczkami, wyjmuję pensetą... no ale to zwariować można, syzyfowa praca, bo i tak nie da rady wszystkiego usunąć A na ciemnych włosach widac, ehh...
Poza tym, to już się nawet przyzwyczaiłam, noszę najczęściej spięte w kok bliżej nieokreślony, jakoś tak mi najwygodniej...
Ktoś tu jeszcze prosił o fotki, jedno moje jest na stronie Twisted Hair, czyli tam gdzie je robiłam Od razu na początku w galerii Warkoczyki, chyba 2 z kolei - jestem w zielonej koszulce^^
A jeszcz jedno wkleje potem, tak jak chodze na co dzien, tylko ze teraz nie chce wejsc, za wolno mi net działa.. -.-

Co do dreadów, bo przewinął sie taki temat, to osobiście szalenie podobają mi się dreadloki - czyli syntetyczne dreadki Nie wiem czy kiedyś właśnie z takimi sobie nie przyszaleję - bardzo fajna sprawa i opłacalna - jedne dready można nosić i nosić, bo po zdjęciu nie niszczą siętak jak włosy po warkoczach


Aparat - tak tak, noszę Porcelanowy, więc na szczęście nie widać aż tak xD Noszę ponad pół roku, a za drugie pół może mi już zdejmą ^^
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 20:49   #734
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kasientos Pokaż wiadomość
Jamajka007 hmm... no tak.. bez kasy sie nie obedzie..
chyba ze kupisz sobie wloski... a sprobujesz z kumpela siostra kuzynka zdolnym manualnie chlopakiem zaplatac...
ja chce nastepnym razem tak zaoszczedzic... wykorzystac znajomych do plecenia..
ale to i tak zostaje kwestia kasy na wlosy....
ajj zebym ja miała takich umiejętnych znajomych... kilka dni temu robiłyśmy z kumpelą (a raczej próbowałyśmy) zrobić jedenej takie warkoczyki, ale tylko z jej naturalnych włosów... hmm... do ideału było daleko... moze kwestia wprawy, ale też trzeba te sztucne umieć dobrze wpleść Póki co mam zamiar zbierać kasę... do wakacji pewnie i tak się nie uda no ale "kiedyś" w koncu będę na głowie miała takie cudo
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:47   #735
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kasientos Pokaż wiadomość
Jamajka007 hmm... no tak.. bez kasy sie nie obedzie..
chyba ze kupisz sobie wloski... a sprobujesz z kumpela siostra kuzynka zdolnym manualnie chlopakiem zaplatac...
ja chce nastepnym razem tak zaoszczedzic... wykorzystac znajomych do plecenia..
ale to i tak zostaje kwestia kasy na wlosy....
Tylko zaplatanie warkoczykow wcale nie jest takie proste.
Trzeba umiec to zrobic ,trzeba wiedziec jak podzielic wlosy na glowie i jak zaczepic sztuczny wlos.
Jak widac kolezanka dala glowe komus kto niby umie i prosze wszystkie spadly i sa jeszcze roznej dlugosci.

Ja tam bym nie dala moim znajomym glowy
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:14   #736
buńczuczny_karczoch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cieszyn... mam nadzieję niedługo Kraków :)
Wiadomości: 75
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

heheh, ja moim bym też nie dała głowy, hcociaz oni w sumie zdolni... już cztery osoby do mnie przychodza na odplatanie, więc jak zczają jak się to robi to może coś kiedyś...

a co do tego jechania do krakowa to jechałam nie ze SZCZECINA tylko z CIESZYNA taka subtelna różnica pareset kilometrów ^^
buńczuczny_karczoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:34   #737
2kizia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

traci- racja włosy sie naprawde niszczą jak warkoczyki robi osoba mało wiedząca na ten tamat ale cóz zobaczymy jak to będzie w moim przypadku a reszcie radze robić u spr osób a co do kosztów...to fakt dużo trzeba zapłacić...dlatego ja na pocztąku szukałam jak najtaniej ale teraz widze że to opłacalny wyadatek i zupełnie inaczej na to będe patrzeć następnym razem bo ja to w ogóle jestem taka, że zle sie czuje w naturalnych włosach (czyt dość krótkie,wolno rosną) wieć od jakiegos czasu przedłuzałam a teraz sie skusiłam na warkoczyki i skusze sie pewnie jeszcze nie raz
2kizia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 09:39   #738
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez 2kizia2 Pokaż wiadomość
traci- racja włosy sie naprawde niszczą jak warkoczyki robi osoba mało wiedząca na ten tamat ale cóz zobaczymy jak to będzie w moim przypadku a reszcie radze robić u spr osób a co do kosztów...to fakt dużo trzeba zapłacić...dlatego ja na pocztąku szukałam jak najtaniej ale teraz widze że to opłacalny wyadatek i zupełnie inaczej na to będe patrzeć następnym razem bo ja to w ogóle jestem taka, że zle sie czuje w naturalnych włosach (czyt dość krótkie,wolno rosną) wieć od jakiegos czasu przedłuzałam a teraz sie skusiłam na warkoczyki i skusze sie pewnie jeszcze nie raz
O ile dobrze pamietam mieszkasz blisko Katowic???
To duze miasto przeciez i zawsze znajdziesz kogos profesjonalnego ,moze znajdziesz nawet jakas czarna dziewczyne ,tylko zeby umiala robic na "bialych" wlosach bo inaczej tez pospadaja.
Poszukaj dobrze ,pytaj co sie stanie jesli Ci pospadaja (bedziesz miala w razie czego takie zabezpieczenie ,ze pytalas sie wiec jesli to sie stanie to zwrot kosztow albo poprawka) ,powiedz ,ze mialas taki przypadek ,ze zjechaly Ci warkoczyki.I zbieraj kase dla mnie jasne jest to ,ze warkoczyki musza kosztowac.Duzo przy nich pracy ,no wlosy sztuczne tez musza byc dobrej jakosci ,bo przy takich kiepskiej wloski sie niszcza.

Ja sama kupilam teraz wlosy za £2.99 czyli paczka na polskie to bylaby po 20.00zl ale w paczce jest bardzo malo wlosow wiec tych paczek potrzebuje duzo.Jedna paczka wystarczy na ok 10 warkoczykow ,chcialam wkleic Wam zdjecie tych wlosow syntetycznych ale nie mam teraz aparatu ,moze znajde gdzies w internecie.
Wlosy sa krecone i nadaja sie do tzw wet braids czyli mokrych warkoczykow.Nie bede miec warkoczykow na calej dlugosci tylko do konca moich prawdziwych a reszta bedzie rozpuszczona.Zaczynam od jutra robic.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:20   #739
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość
natomiast NIESAMOWICIE irytują mnie te wypadające włosy - tj cebulki wyglądające jak łupież.... Robię co mogę, wycinam je nożyczkami, wyjmuję pensetą... no ale to zwariować można, syzyfowa praca, bo i tak nie da rady wszystkiego usunąć A na ciemnych włosach widac, ehh
ale uwazaj z tym wyjmowaniem wlosow, bo jak za duzo wyjmiesz wysuniesz to warkoczyk bedzie mogl ci spadac!
moja kumpela radzila sobie z tym tak ze farbowala odrosty.. ja p-oprostu sie przyzwyczailam


Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
ajj zebym ja miała takich umiejętnych znajomych... kilka dni temu robiłyśmy z kumpelą (a raczej próbowałyśmy) zrobić jedenej takie warkoczyki, ale tylko z jej naturalnych włosów... hmm... do ideału było daleko...
to fakt lepiej nie ryzykowac
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 13:41   #740
2kizia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

no blisko Katowic tylko że nie wiem jak znaleść kogoś takiego, dlatego szukałam właśnie przez internet
2kizia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 13:56   #741
Tasica
Przyczajenie
 
Avatar Tasica
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

dostałam dzis odpowiedz na meila od babki z salonu fryzjerskiego, tresc nastepujaca:
"włosy tej długości są na specjalne zamówienie, dlatego trzeba sie umówić
wcześniej, podać kolor itp. Koszt zaplecenia, razem z włosami to 490 zł."
ja pisalam do niej ze z wlosow do ramion chce miec warkoczyki do pasa...

Co mysliscie?;> dobra cena?? nie rozumiem czemu jest taka duza roznica ze w jedym salonie zrobia za 1000 zla a tu za 490... moze wy cos wiecie na ten temat??
Tasica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 13:58   #742
Tasica
Przyczajenie
 
Avatar Tasica
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez buńczuczny_karczoch Pokaż wiadomość

a co do tego jechania do krakowa to jechałam nie ze SZCZECINA tylko z CIESZYNA taka subtelna różnica pareset kilometrów ^^
przepraszam Cie bardzo za ta pomylke, zwykle przeoczenie
Tasica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 14:00   #743
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Tasica Pokaż wiadomość
Co mysliscie?;> dobra cena?? nie rozumiem czemu jest taka duza roznica ze w jedym salonie zrobia za 1000 zla a tu za 490... moze wy cos wiecie na ten temat??
co do ceny to ok.. troche wiecej niz ja dalam... ale ja w salonie nie robilam
moze chodzi o renome czy jak to sie tam mowi ze mniej znany salon.. i nie ma takiej duzej przebitki za robocizne
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 18:40   #744
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kasientos Pokaż wiadomość
ale uwazaj z tym wyjmowaniem wlosow, bo jak za duzo wyjmiesz wysuniesz to warkoczyk bedzie mogl ci spadac!
moja kumpela radzila sobie z tym tak ze farbowala odrosty.. ja p-oprostu sie przyzwyczailam




to fakt lepiej nie ryzykowac

Tyyyy, dzięki za ostrzeż., bo bez kitu jak szalona je wyciągałam ;P
No ale farbowanie nic mi nie da - codziennie wypadają nowe włosy, więc codziennie te cebulki będę witała przed lustrem.. -.- ;P
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 19:33   #745
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

nie ma za co...<luzik>

powiem szczerze ze nie mam pojecia jak temu mozna zaradzic:
wyciaganie- obluzowuje
obcinanie- prowadzi do chorob ukladu nerwowego
farbowanie- na krotka mete

moze noszenie przepaski- ale to nodne tak caly czas
moze nie zwracanie uwagi- ale nie wszyscy tak potrafia

no nie wiem
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 21:00   #746
buńczuczny_karczoch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cieszyn... mam nadzieję niedługo Kraków :)
Wiadomości: 75
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

tasica - moim zdaniem cena jest tak akurat, nie jest podejrzanie niska, ale nie wydaje mi sie żeby było to przepłacanie - w afrostylu do pasa kosztują 450

ja bym brała!

a co do tych cebulek... no nie wiem, może to dlatego że mam dośc jasne włosy ale ja nic u siebie nie zauwazyłam
lucky me!

traci - z tymi warkoczykami to wiem o co chodzi, widziałam kiedyś zdjęcia... ACH COŚ CUDOWNEGO!! chętnie zobaczę twoje fotki z nowym fryzem
buńczuczny_karczoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 21:26   #747
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez buńczuczny_karczoch Pokaż wiadomość
traci - z tymi warkoczykami to wiem o co chodzi, widziałam kiedyś zdjęcia... ACH COŚ CUDOWNEGO!! chętnie zobaczę twoje fotki z nowym fryzem
Dam fotki jak tylko moj maz wroci z aparatem (mam nadzieje ,ze mi go nie popsul ,bo go zabije)
Cos pdobnego zalaczylam juz wczesniej ,byly to zdjecia Byeonce ,tylko ja wybralam sobie inny rodzaj wlosow.
Jestem ciekawa jak bede wygladac bo sporzodu bede miec corn rows a kiedys jak mialam zrobione to sie sobie nie podobalam ,no ale wtedy to bylo cos troche innego.

No jutro zaczynamy ,ciekawa jestem czy do piatku skonczymy
mam nadzieje bo weekend jestem zajeta przygotowaniami na przyjazd meza.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 09:59   #748
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

witamprzeczytałam cały ten wątek i jednak nie przeszła mi moja "choroba "na warkoczyki.





mam tylko pytanie bo piszecie o tym że ktoś wam zaplatał(jednej dziewczynie mama itd.) tylko jak się zaczyna tego warkoczyka???jak przepkeść włoski na tym samym początku żeby się nie obsunęł←????
pytam bo mam taką "złotą rączkę" która plecie piękne dobierane, korony, kiedyś miałam zaplecioną całą głowę w cieniutkich warkoczykach przy skórze glowy,i z chęcią podjęła by się eksperymentu z tymi warkoczykami, tylko jak to się zaczyna????
nie mam pojęcia jak to można zapleść w domu ( bez osoby profesjonalnie przygotowanej)

gdzieś w tym wątku był wspomniany salon Afro-styl w krakowie, powiem szczerze że znajomo robiła tam warkoczyki i wyszły piękne
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 12:07   #749
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
witamprzeczytałam cały ten wątek i jednak nie przeszła mi moja "choroba "na warkoczyki.





mam tylko pytanie bo piszecie o tym że ktoś wam zaplatał(jednej dziewczynie mama itd.) tylko jak się zaczyna tego warkoczyka???jak przepkeść włoski na tym samym początku żeby się nie obsunęł←????
pytam bo mam taką "złotą rączkę" która plecie piękne dobierane, korony, kiedyś miałam zaplecioną całą głowę w cieniutkich warkoczykach przy skórze glowy,i z chęcią podjęła by się eksperymentu z tymi warkoczykami, tylko jak to się zaczyna????
nie mam pojęcia jak to można zapleść w domu ( bez osoby profesjonalnie przygotowanej)

gdzieś w tym wątku był wspomniany salon Afro-styl w krakowie, powiem szczerze że znajomo robiła tam warkoczyki i wyszły piękne
Ciezko mi to wytlumaczyc jak sie to zaczepia ,jest duzo sposobow.Jeden to taki ze jedna czesc wlosa syntetycznego olpata sie dookola kosmyka wlosow i potem sie plecie.Ja tak robie ,jak sobie poprawiam jak mi odrosty odrosna.



Zaraz moja kolezanka przychodzi i bedziemy startowac...
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 12:18   #750
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

ja miałam próbę i włoski 130cm złożone na pół, oplecione moje pasemko, tak że po naturalnym pasemkiem składa się na krzyz i doplatane póżniej warkoczykiemtylko że się zsuwa
Traci a jak oplatasz to masz syntetyczne włoski złożone na pół czy oplatasz końcówką tych syntetycznych ??????
szukałam na necie jakiś stronek gdzie są gotki, jak się zaplata , bo na sucho to ciężko się tłumaczy , ale niestety nic nie znalazłam

super że masz taką zdolna koleżankę koniecznie wklej fotki dzięki za pomoc:r oza:
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.