Scent Bar III - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 14:47   #451
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Eh...a mi to się podoba prawie każda dziewczyna, którą widzę na ulicy oczywiście oprócz mnie
takie życie

Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 14:51   #452
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Przypomniałam sobie jeszcze o dwóch paniach :Gong Li i Angeli Basset
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 14:54   #453
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

kochane mądre wizażanki,znów potrzebuje coby mnie ktoś pocieszył i doradził.
jak wiadomo, Wrocław ma najdroższe mieszkania do wynajęcia w kraju (serio!).
wynajmujemy w 6 osob 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy.płacimy 2100 + rachunki.
dzisiaj przyszedł pierwszy od lipca (!!!) rachunek za prąd, na 1600zł. nie wiem co to za pomysl zeby rachunki przychodzily raz w roku...
ale mniejsza. chodzi o to, ze miejsce w pokoju miesięcznie kosztuje mnie w ostatecznym rozrachunku jakies 550-600zł.
poprzeglądałam ogłoszenia, i no za cholere, nie ma taniej, teraz za 2 pokojowe mieszkanie w 37 metrowym mieszkaniu życza sobie średnio 1900zł plus rachunki.
nie stac mnie na to. nie stac mnie na to zeby mieszkac we Wrocławiu.
akademik odpada. i nie wiem skad ja w tym miesiącu wytrzasne 700zl na mieszkanie.
nie wiem co mam robic;(
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:00   #454
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
kochane mądre wizażanki,znów potrzebuje coby mnie ktoś pocieszył i doradził.
jak wiadomo, Wrocław ma najdroższe mieszkania do wynajęcia w kraju (serio!).
wynajmujemy w 6 osob 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy.płacimy 2100 + rachunki.
dzisiaj przyszedł pierwszy od lipca (!!!) rachunek za prąd, na 1600zł. nie wiem co to za pomysl zeby rachunki przychodzily raz w roku...
ale mniejsza. chodzi o to, ze miejsce w pokoju miesięcznie kosztuje mnie w ostatecznym rozrachunku jakies 550-600zł.
poprzeglądałam ogłoszenia, i no za cholere, nie ma taniej, teraz za 2 pokojowe mieszkanie w 37 metrowym mieszkaniu życza sobie średnio 1900zł plus rachunki.
nie stac mnie na to. nie stac mnie na to zeby mieszkac we Wrocławiu.
akademik odpada. i nie wiem skad ja w tym miesiącu wytrzasne 700zl na mieszkanie.
nie wiem co mam robic;(

Strasznie drogo, mój szwagier w W-wie teraz studiuje na 1 roku i płaci 400zł na m-c +rachunki. Kosmos normalnie w tym Wrocławiu. A daleko od Wrocka mieszkasz??
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:00   #455
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Yoono- nie wiem co co doradzić Kufa soń Wiem jak jest we Wrocku, bo mieszkałam tam łącznie ze studiami 7 lat i powodem dla którego się z niego wyprowadziłam i wróciłam do domu były właśnie te horrendalne ceny. Ja byłam w o tyle dobrej sytuacji, że pomagali mi finansowo rodzice, tylko, że w którymś momencie uświadomiłam sobie, że przy tych cenach to mi będą pomagać do 40 tki Połowa wypłaty szła na czynsz rachunki itd, prawie dwa lata wegetowałam i w końcu miałam tego dosyć. Owsze teraz siedzę na "garnuszku" ale pieniądze są tu a nie idą na pokój w wielkim mieście. Współczuję ci, bo to, co się dzieje z cenami wynajmu mieszkań mnie przeraża
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:01   #456
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
A gdzie załącznik Juz widzę ale kto to jest?
Sigourney Weaver jako porucznik Ellen Ripley.
Jedyna chyba filmowa postać, która dla mnie wylazła poza ramy roli.

Kumpel kiedyś na imprezie zadawał nam pytanie, z jaka postacią w filmu lub literatury się utożsamiamy. Najpierw pękłam ze śmiechu, kiedy uznał, że do mnie pasuje Indiana Jones, a potem uznałam, że choć to kuszące, to jednak nie.

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
O kurcze, Sabbath! A wiesz co Ci chciałam powiedzieć? - i tu bez żadnej ściemy - Ty mi przypominasz z twarzy Sigourney Weaver!

Ostatnio na Filmwebie ludziska gadali, że "za ładna to ona nie jest" (ale przynajmniej potwierdzili kunszt aktorski), aż mi się coś zagotowało w środku i już miałam napisać "co wy tu gadacie, ona jest piękna!", ale mnie coś jak zwykle powstrzymało

No i w ogóle Alien - rulez!
Zgadzam się, że Alien rulezzuje.

A czy Sig jest piękna?
Moim zdaniem nie.
Ale kogo to obchodzi?
Jest niezwykła, interesująca, oryginalna.
A jako Ripley to już w ogóle...

A za porównanie dziękuję. Przyznaję, że zdarza mi się to słyszeć. Nawet od mojego Królewny, który deklaruje, że Sig to jego ulubiona aktorka. Wazeliniarz.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:03   #457
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Sabbath - powiem tak, tylko dla niej warto zobaczyć 4 częśc No może jeszcze dla Michaela Wincotta, ale to już moje osobiste samiczkowate zapędy
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 15:06   #458
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Strasznie drogo, mój szwagier w W-wie teraz studiuje na 1 roku i płaci 400zł na m-c +rachunki. Kosmos normalnie w tym Wrocławiu. A daleko od Wrocka mieszkasz??
120km...

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Yoono- nie wiem co co doradzić Kufa soń Wiem jak jest we Wrocku, bo mieszkałam tam łącznie ze studiami 7 lat i powodem dla którego się z niego wyprowadziłam i wróciłam do domu były właśnie te horrendalne ceny. Ja byłam w o tyle dobrej sytuacji, że pomagali mi finansowo rodzice, tylko, że w którymś momencie uświadomiłam sobie, że przy tych cenach to mi będą pomagać do 40 tki Połowa wypłaty szła na czynsz rachunki itd, prawie dwa lata wegetowałam i w końcu miałam tego dosyć. Owsze teraz siedzę na "garnuszku" ale pieniądze są tu a nie idą na pokój w wielkim mieście. Współczuję ci, bo to, co się dzieje z cenami wynajmu mieszkań mnie przeraża
a mnie juz zaczyna przerastac... a najgorsze ze nie mam wyjscia, bede pewnie tyle placic bo co, rzuce studia bo nie stac mnie na mieszkanie?
albo przejde na zaoczne i do pracy na caly etat, zeby zarobic na czynsz? przeciez nie moze tak byc!
wyglada na to ze czas skonczyc z kinem, ksiazkami, restaracjami, ciuchami, perfumami, z wszystkim!
i bede harowac jak wół i cala moja półetatową wypłatę bede oddawac komus kto mial wiecej szczescia niz ja i mam mieszkanie ktore moze wynajac
mnie rodzice tez pomagaja ale nie chce ich obciazac, tym bardziej ze tata po zawale bedzie dlugo na zwolnieniu w zwiazku z czym dostaje 80% pensji i bez premii. a mama pielegniarka wiec wiadomo ile ma

ostatnio w radiu jakis student z Krakowa wypowiadal sie, ze placi 300zl z amieszkanie i ze to skandal.pffff....
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:10   #459
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Yoono- ja doszłam do takich samych wniosków. Że musiałabym miec dwie prace jednocześnie, żeby zarobić na czynsz, w mieszkaniu w którym bym pewnie przy tych dwóch pracach, spędzała jakieś 6 h i potrzebowałabym jednego mebla - łóżka. Może to moje osobiste odczucie, ale jak widzę w telewizji pana D. prezydenta miasta Wrocławia, który promuje Wrocław jako miasto przyjazne studentom i przybyszom, pełne możliwości itd to mam mu ochotę ....... Nie powiem co, bo ban dożywtni będę miała
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:10   #460
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mnie osobiście podoba się Jessica Lange ( choć ze smutkiem stwierdzam, oglądając ostatnie zdjęcia, że pani nie oparła się pokusie liftingu) czy też botoksu, Tilda Swinton - typowa, Monica Belluci.
Ja nie lubię jakoś Jessiki Lange, nie potrafię tego wytłumaczyć, ale co do prób walki z czasem - zawsze jakoś przyciągała mój wzrok pani Faye Dunaway, niestety poszła w te same klimaty botoksowe...

Monica Bellucci - kiedyś powiedziałam, że to jedyna kobieta, dla której zostałabym lesbijką

A Faye D. kiedyś tak, teraz tak...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Faye Dunaway in PUZZLE OF A DOWNFALL CHILD.jpg (27,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28110678.jpg (48,1 KB, 10 załadowań)
__________________
Wymienię

Edytowane przez cheer
Czas edycji: 2008-04-07 o 15:44
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:11   #461
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Yoono, a dlaczego akademik odpada? Wbrew pozorom to naprawdę niezła opcja - na pewno w dominującym stopniu pod względem finansowym
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 15:11   #462
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Sabbath - powiem tak, tylko dla niej warto zobaczyć 4 częśc No może jeszcze dla Michaela Wincotta, ale to już moje osobiste samiczkowate zapędy
Prawda.
Ja zobaczyłabym chyba i czterdziestą...

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
a mnie juz zaczyna przerastac... a najgorsze ze nie mam wyjscia, bede pewnie tyle placic bo co, rzuce studia bo nie stac mnie na mieszkanie?
albo przejde na zaoczne i do pracy na caly etat, zeby zarobic na czynsz? przeciez nie moze tak byc!
wyglada na to ze czas skonczyc z kinem, ksiazkami, restaracjami, ciuchami, perfumami, z wszystkim!
i bede harowac jak wół i cala moja półetatową wypłatę bede oddawac komus kto mial wiecej szczescia niz ja i mam mieszkanie ktore moze wynajac
mnie rodzice tez pomagaja ale nie chce ich obciazac, tym bardziej ze tata po zawale bedzie dlugo na zwolnieniu w zwiazku z czym dostaje 80% pensji i bez premii. a mama pielegniarka wiec wiadomo ile ma

ostatnio w radiu jakis student z Krakowa wypowiadal sie, ze placi 300zl z amieszkanie i ze to skandal.pffff....
Yoono, mnie się kiedyś udało wynająć na sześć lat mieszkanie za kaucją. Od spółdzielni. Czyli płaciłam tylko czynsz i media bez dodatków w rodzaju daniny dla właściciela.
Ale to się wiązało ze sporą, niewaloryzowaną wpłatą. Którą dostałam z powrotem, oczywiście.

Też studiowałam wtedy na dziennych i tez utrzymywałam się sama.
Czasem było dobrze, czasem krucho. Sama wiesz...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:13   #463
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Yoono- ja doszłam do takich samych wniosków. Że musiałabym miec dwie prace jednocześnie, żeby zarobić na czynsz, w mieszkaniu w którym bym pewnie przy tych dwóch pracach, spędzała jakieś 6 h i potrzebowałabym jednego mebla - łóżka. Może to moje osobiste odczucie, ale jak widzę w telewizji pana D. prezydenta miasta Wrocławia, który promuje Wrocław jako miasto przyjazne studentom i przybyszom, pełne możliwości itd to mam mu ochotę ....... Nie powiem co, bo ban dożywtni będę miała
czuje sie taka zalamana i bezsilna. tak bardzo nie chcialam zeby kasa wysunela sie na pierwsze miejsce,ale ja po prostu nie wiem co mam w tej sytuacji zrobic. pod most?
mam ochote teraz pisac do pana D, do premiera, prezydenta i kogo sie ta i ich zjechac wszystkich. co to za kraj w ogole...a mieszkania drozsze niz w Rzymie. swojego to mozna sie dorobic po 50, kradnąc albo wcale.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:15   #464
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość

ostatnio w radiu jakis student z Krakowa wypowiadal sie, ze placi 300zl z amieszkanie i ze to skandal.pffff....
Yoono współczuję

A ten student z Krakowa, to może gdzieś w piwnicach mieszka, albo w 10 osób w 3 pokojowym mieszkaniu, albo ma wynajęte po znajomości. Bo jak patrzę na ceny mieszkań to 2 pokojowe to tak średnio po 1600 zł chodzą, 3 pokojowe zaczynają się od 1800. Ceny są horrendalne, a jest to pośrednio związane z ciągłymi podwyżkami stóp procentowych.
Nam rata kredytu wzrosła od lipca tamtego roku już 6 razy, w sumie to parę stówek już wyszło. Ci co kupowali mieszkania pod wynajem, teraz sobie odbijają na wynajmujących.
Rada polityki pieniężnej najpierw pozwoliła się inflacji rozpędzić, a teraz się dziwią, że 6 z rzędu podwyżka nie może jej zatrzymać.
Mnie to przeraża, bo wiem, że stopy dalej będą szły w górę
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:17   #465
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Yoono, a dlaczego akademik odpada? Wbrew pozorom to naprawdę niezła opcja - na pewno w dominującym stopniu pod względem finansowym
odpada z kilku powodów. po pierwsze w tym pieknym miescie za miejsce w akademiku ( jesli nie chcesz miec grzyba na scianie, 6 osob w pokoju i troche miejsca zeby sie okrecic) trzeba zaplacic 400zl. wiec mnie to nie bardzo ratuje.
po drugie studiuje na uczelni, ktora akademikow nie posiada. pozostalaby jedynie opcja wykupienia miejsca.
po trzecie z moimi bidnymi dwoma kotusiami do akademika?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Yoono, mnie się kiedyś udało wynająć na sześć lat mieszkanie za kaucją. Od spółdzielni. Czyli płaciłam tylko czynsz i media bez dodatków w rodzaju daniny dla właściciela.
Ale to się wiązało ze sporą, niewaloryzowaną wpłatą. Którą dostałam z powrotem, oczywiście.

Też studiowałam wtedy na dziennych i tez utrzymywałam się sama.
Czasem było dobrze, czasem krucho. Sama wiesz...
to Ci sie udalo...a taka spodzielnia to sie oglasza? czy jak to sie zalatwia?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:18   #466
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Mnie najbardziej wnerwia pan D. jego wywody jakie to są możliwości zawodowe bal bla, aż miałam zamiar się do niego wybrać, bo podobno można się zapisać na wizytę, i zapytać go jakie ma dla mnie "możliwości rozwoju"
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:20   #467
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar III

Yoono, nie pozostaje Ci nic innego, tylko szukac i jeszcze raz szukać. Bo okazje się zdarzają. A zwłaszcza, że zbliża się okres rotacji, bo wielu studentów będzie wyjeżdżać.

Madziczko, akurat tu prezydent nie ma nic do rzeczy, koniunktura ustala ceny. Skoro są ludzie skłonni zapłacić 2000 za dwa pokoje i jeszcze właściciel może sobie robić casting... to kto coś na to poradzi?

My z TŻ chcielibyśmy kupic większe mieszkanie, ale ceny kształtuja się w okolicy 7000 z m2, więc na mieszkanie 70m, musielibyśmy wziąć 500 000 kredytu, a jeszcze trzeba je urządzić i za coś życ przy racie rzędu 3,5 tys miesięcznie... makabra to jest
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:23   #468
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

wpadlam na pomysl- zaczne wyprzedawac swoja kolekcje, na jeden czynsz powinno starczyć

i przestawie sie na chleb z dzemem. nie bede wychodzic z domu zeby nie bylo zal. i nie bede wchodzi na allegro i na forum zeby nie kusilo.
uda mi sie?
heh.
czarny humor mnie ogarnia.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:24   #469
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Sigourney Weaver jako porucznik Ellen Ripley.
Jedyna chyba filmowa postać, która dla mnie wylazła poza ramy roli.
Zgadzam się. I marzę o tym wydaniu DVD -> http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/...e.asp?wi=16542
...kiedyś będę je mieć.
Cytat:
A czy Sig jest piękna?
Moim zdaniem nie.
Moim zdaniem tak. Ma wszystko to, czego ja nie mam: brązowe, duże, równe (sic!) oczy, mały, śliczny, prosty nosek, niby dosyć ostre, ale wg mnie delikatne rysy twarzy...itd, itd...

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Prawda.
Ja zobaczyłabym chyba i czterdziestą...
Wszystko przed nami! Ponoć Ridley S. i Sigourney chcą kręcić piątą część Aliena. Film ma prawdopodobnie ma przedstawiać wydarzenia poprzedzające lądowanie Nostromo na LV-426 i wyjaśniać skąd się tam wziął Obcy. Osobiście jednak wolałabym kontynuację Przebudzenia, w końcu wylądowali na Ziemi...chciałabym zobaczyć tę masakrę!
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 15:25   #470
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Yoono współczuję

A ten student z Krakowa, to może gdzieś w piwnicach mieszka, albo w 10 osób w 3 pokojowym mieszkaniu, albo ma wynajęte po znajomości. Bo jak patrzę na ceny mieszkań to 2 pokojowe to tak średnio po 1600 zł chodzą, 3 pokojowe zaczynają się od 1800. Ceny są horrendalne, a jest to pośrednio związane z ciągłymi podwyżkami stóp procentowych.
Nam rata kredytu wzrosła od lipca tamtego roku już 6 razy, w sumie to parę stówek już wyszło. Ci co kupowali mieszkania pod wynajem, teraz sobie odbijają na wynajmujących.
Rada polityki pieniężnej najpierw pozwoliła się inflacji rozpędzić, a teraz się dziwią, że 6 z rzędu podwyżka nie może jej zatrzymać.
Mnie to przeraża, bo wiem, że stopy dalej będą szły w górę
No właśnie. Też słyszałam, że w przypadku cen mieszkań i wynajmu w Krakowie padają już jakieś niedorzeczne rekordy.
Podobno jakiś czas temu studenci pisali petycję do prezydenta żeby zajął się tą sprawą, bo na dzień dzisiejszy studenci nie mają gdzie mieszkać.

Tragiczne są te ceny, o których piszecie... W Toruniu trzypokojowe wynajmuje się za 1200zł miesięcznie, w Gdańsku minimalnie drożej.
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
odpada z kilku powodów. po pierwsze w tym pieknym miescie za miejsce w akademiku ( jesli nie chcesz miec grzyba na scianie, 6 osob w pokoju i troche miejsca zeby sie okrecic) trzeba zaplacic 400zl. wiec mnie to nie bardzo ratuje.
po drugie studiuje na uczelni, ktora akademikow nie posiada. pozostalaby jedynie opcja wykupienia miejsca.
po trzecie z moimi bidnymi dwoma kotusiami do akademika?
Rozumiem
Na pewno sytuacja nie jest łatwa, ale i na pewno nie bez wyjścia. Coś na pewno radę wykombinować. Kurczę, też się zastanawiam co zrobić...
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:28   #471
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No właśnie. Też słyszałam, że w przypadku cen mieszkań i wynajmu w Krakowie padają już jakieś niedorzeczne rekordy.
Podobno jakiś czas temu studenci pisali petycję do prezydenta żeby zajął się tą sprawą, bo na dzień dzisiejszy studenci nie mają gdzie mieszkać.

Tragiczne są te ceny, o których piszecie... W Toruniu trzypokojowe wynajmuje się za 1200zł miesięcznie, w Gdańsku minimalnie drożej.


Rozumiem
Na pewno sytuacja nie jest łatwa, ale i na pewno nie bez wyjścia. Coś na pewno radę wykombinować. Kurczę, też się zastanawiam co zrobić...
ooo to razem z TŻtem moglibysmy sobie 3 pokoje w tej cenie wynajac a nie jeden raaaaaaaaany.

przegladam ogloszenia. i zastanawiam sie czy Ci ludzie poszaleli? i jeszcze sie zastanawiam gdzie wszyscy studenci mieszkaja. moze oni znaja jakies tajne strony z ogloszeniami tanich mieszkan a ja sprawdzam nie na tych co powinnam?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:30   #472
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar III

Yoono, to jakiś kosmos jest z tymi czynszami!
Ja w W-wie mieszkam w 2 pokojowym mieszkaniu z TZ i placimy z rachunkami 1500 zł/miesiecznie
Ale mamy dwa pokoje i cale mieszkanie dla siebie, a ty je dzielisz z 5 osobami....
Dla mnie to też jest mega obciążenie płacić 750 zł za miesiąc tym bardziej,że od rodziców jako tako pieniędzy nie biorę

Praca Cię nie wiele ratuje może i masz rację, ale na pół etatu nawet w jakimś szmaciaku dostaniesz 600-700 zł- za to przynajmniej będziesz miała co jeść, przynajmniej tyle odciążysz rodziców
A jak ze stypendium socjalnym?
Próbowałaś?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:38   #473
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość

przegladam ogloszenia. i zastanawiam sie czy Ci ludzie poszaleli? i jeszcze sie zastanawiam gdzie wszyscy studenci mieszkaja. moze oni znaja jakies tajne strony z ogloszeniami tanich mieszkan a ja sprawdzam nie na tych co powinnam?
A zaglądasz do Pałacyku na Kościuszki, do banku stancji? Kiedyś dużo osób tam znajdowało lokum
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:41   #474
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
kochane mądre wizażanki,znów potrzebuje coby mnie ktoś pocieszył i doradził.
jak wiadomo, Wrocław ma najdroższe mieszkania do wynajęcia w kraju (serio!).
wynajmujemy w 6 osob 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy.płacimy 2100 + rachunki.
dzisiaj przyszedł pierwszy od lipca (!!!) rachunek za prąd, na 1600zł. nie wiem co to za pomysl zeby rachunki przychodzily raz w roku...
ale mniejsza. chodzi o to, ze miejsce w pokoju miesięcznie kosztuje mnie w ostatecznym rozrachunku jakies 550-600zł.
poprzeglądałam ogłoszenia, i no za cholere, nie ma taniej, teraz za 2 pokojowe mieszkanie w 37 metrowym mieszkaniu życza sobie średnio 1900zł plus rachunki.
nie stac mnie na to. nie stac mnie na to zeby mieszkac we Wrocławiu.
akademik odpada. i nie wiem skad ja w tym miesiącu wytrzasne 700zl na mieszkanie.
nie wiem co mam robic;(
Yoona, nie wiem co ci powiedzieć, mam tylko nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nie będzie problemów

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
To znaczy - żeby nie było: uważam, że obie są piękne, ale mój typ kobiety idealnej w załączniku.
A mój typ kobiety idealnej ?
Oto mój top 4 =>

1. Elizabeth Taylor
2. Vivien Leigh
3. Salma Hayek
4. Sherilyn Fenn


Gdybym jednak miała zdecydować się tylko na jedną z tych powyższych Pań, to bez wahania wybrałabym Liz Taylor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Elizabeth....jpg (63,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Leigh_Vivien....jpg (9,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Salma Hayek..jpg (47,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sherilyn....jpg (16,6 KB, 6 załadowań)
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:44   #475
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Jesli chodzi o kobiety to moim zdaniem jest tak, ze kobieta nie musi być piękna, nawet ładna aby była interesująca, pociągająca czy sexy.
Wystarczy spojrzenie, mowa ciała a będzie przyciągać i intrygować otoczenie.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:45   #476
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Yoono, to jakiś kosmos jest z tymi czynszami!
Ja w W-wie mieszkam w 2 pokojowym mieszkaniu z TZ i placimy z rachunkami 1500 zł/miesiecznie
Ale mamy dwa pokoje i cale mieszkanie dla siebie, a ty je dzielisz z 5 osobami....
Dla mnie to też jest mega obciążenie płacić 750 zł za miesiąc tym bardziej,że od rodziców jako tako pieniędzy nie biorę

Praca Cię nie wiele ratuje może i masz rację, ale na pół etatu nawet w jakimś szmaciaku dostaniesz 600-700 zł- za to przynajmniej będziesz miała co jeść, przynajmniej tyle odciążysz rodziców
A jak ze stypendium socjalnym?
Próbowałaś?
no toż mówiłam ze w Warszawie taniej. eh.
co do pracy- juz pracuje. i dostaje wlasnie tyle ile napisalas.

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
A zaglądasz do Pałacyku na Kościuszki, do banku stancji? Kiedyś dużo osób tam znajdowało lokum
nie zagladam,ale dzieki za pomysl!

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Yoona, nie wiem co ci powiedzieć, mam tylko nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nie będzie problemów


wsparcie tez wiele daje
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:51   #477
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

Dla mnie bliskie mojego ideału urody sa m.in. Jessica Biel i Claire Danes (zwłaszcza ta ostatnia):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg claire.jpg (4,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica.jpg (2,2 KB, 67 załadowań)
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:54   #478
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dla mnie bliskie mojego ideału urody sa m.in. Jessica Biel i Claire Danes (zwłaszcza ta ostatnia):

Oooo a mi się Alba podoba, jest taka słodka i dziewczęca. Uwielbiam z nią filmy.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:56   #479
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Yoono nie mam jak Cię pocieszyć bo sprawa dość beznadziejna nie zdawałam sobie sprawy że wynajmowanie mieszkania ĄŻ tyle kosztuje teraz.To bardzo przykre szczególnie właśnie że mam w pamięci gadki o Wrocławiu jako super przyjaznym miejscu.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:57   #480
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Ale wczoraj się pomyliła czy nie zauważyła i zrobiła sobie zielone brwi I poszła tak do kościoła na główną mszę
Hm, to ja może babcię obronię
Jak wiadomo lub nie, mam prawdziwą zieloną obsesję, która zwykle sezonowo się nasila. W każdym razie kiedyś na próbę machnęłam brwi zielonym tuszem - nawet nie wiecie, jak to fantastycznie wygląda! A zielona szminka lub błyszczyk - idealnie współgra z bladą cerą i ciemną oprawą oczu.
Aktualnie poszukuję absyntowo zielonego pigmentu (np. Inglot), żeby zrobić mieszankę na wiosnę
Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
(wszystko jest jednak totalnie subiektywne, ja szaleję za Christiną Ricci, która wg wielu jest"paskudna"...)
Christina jest zjawiskowa, i na dodatek świetna z niej aktorka.
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
oj trzeba, ma podobno OKROPNY trądzik:P
Oj od razu okropny ;] Trądzik nie wybiera niestety...


Widzę, że po temacie fetyszy i męskich zarostów zeszło na piękne kobiety
U mnie bez zmian - Keira, nic na to nie poradzę i wbijanie mi do głowy, że jest za chuda nic nie da. Na jej widok aż mnie ściska z beznadziejnej babskiej zazdrości.
Na kolejnych miejscach również bez zmian - Kalina Jędrusik, siostry z The Veronicas, Anne Heathaway, Audrey Tautou, Monica Bellucci i Julianne Moore.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.