Powiedzcie czy to moze byc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-01, 20:35   #1
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Unhappy

Powiedzcie czy to moze byc?


Grzybica? niestety zdjecia nie mam ale opowiem historie...
Przyszla do mnie Pani dzisiaj...na zrobienie nowych pazurków, przedtem chodzila do moje konkurencji ale postanowila przyjsc do mnie...na poczatku rzucilo mnie sie w oczy to ze owa Pani oprucz tego ze miala klocki zamiast paznokci to miala co 2 połamany na macierzu...niewiem jak ona to robila...mowila ze dobijała paznokciami i sie jej łamały ale centralnie na srodku paznokcia był złamany...po sciagnieciu okazało sie ze tylko( moze aż) 2 paznokcie swoje były złamane reszta to pekniecie na żelu...i tak jeden z owych złamanych paznokci widocznie po spiłowaniu zelu było widac ze jest tak jakby...zielony taki...seledynowy w obrebie tego zlamania cala reszta paznokci wygladała okej...powiedzialam owej Pani ze podejrzewam grzybice czy zauwazyla cos takiego wczesniej jak jej konkurencja robila...powiedziala ze nie...w sumie był to pasek wielkosci ok 1cm na 3 mm w poprzek paznokcia...odmowilam robienia zabiegu...ale babka powedziala ze ona tak ze spilowanymi paznokciami wyjsc nie moze bo kto jej zrobi nowe bo na jutro potrzebuje na jakas konference miec... z nie chcicą tak mnie naciskala ze musialam jej te paznokcie zrobic...ale juz dawno kiedys wyrdukowalam sobie takie pismo ze paznokcie z poderzeniem grzybicy wykonuje na zyczenie klientki po wczesniejszym skierowaniu do dermatologa i ona go podpisała ... i niewiem czy nie zrobilam zle robiac je te paznokcie... w sumie niewiem czy to byla grzybica... poradzcie cos...
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 22:10   #2
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Powiedzcie czy to moze byc?

A GDZIE TY BEBOOCZKU ROBIłAś KURSIK?
pseudomonas...
bez zdjęcia
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 22:35   #3
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Powiedzcie czy to moze byc?

Tez podejrzewam, ze to pseudo monas i niestey, ale postapilas nieodpowiedzialnie nakladajac produkt ponownie, jezeli mialas choc cien podejrzenia, ze to moze byc grzybica.
Nie rob tak na przyszlosc...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:15   #4
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: Powiedzcie czy to moze byc?

Kurs robilam jakies pol roku w ASP w Krakowie ...nigdy nie mialam do czynienia z grzybicą a na kursie to pokazali takie okrpone zdjecia jak juz było duzo za pozno i opuchlizny i rozne takie fuj.... nikt mi nie mowil jak sie to zaczyna... kiedys na wizazu wyczytalam ze zolto zielone cos jest... i moze byc podejrzenie... ale nie koniecznie... ta pani mowila ze czasami tak miala jak chodzila do poprzedniej babki i ona jej bez problemu zalewala zelem i nic o grzybicy nie wspominała... oczywiscie wyrzucilam wszystkie pilniki i a metalowe rzeczy dalam do odkazania...od wczoraj o tym mysle czy to faktycznie byla grzybica... smutno
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:46   #5
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Powiedzcie czy to moze byc?

pseudomonas to bakteria.
po co Ci internet jak nie korzystasz z gugli....
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 12:45   #6
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Powiedzcie czy to moze byc?

Cytat:
Napisane przez Bebooczek Pokaż wiadomość
ale juz dawno kiedys wyrdukowalam sobie takie pismo ze paznokcie z poderzeniem grzybicy wykonuje na zyczenie klientki po wczesniejszym skierowaniu do dermatologa i ona go podpisała ... i niewiem czy nie zrobilam zle robiac je te paznokcie... w sumie niewiem czy to byla grzybica... poradzcie cos...
Dobrze, że masz takie pismo.
Niedobrze, że jeśli to był grzyb nałożyłaś żel..no ale skoro poinformowałaś klientkę..

Obstawiam tak jak dziewczyny - pseodosika. Czy próbowałaś delikatnie usunąć nalot?
Schodził pod pilnikiem?


A kursy w ASP nie są warte złamanego grosza. Widzę to po raz ..kolejny.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 14:16   #7
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: Powiedzcie czy to moze byc?

Tylko po to je własnie nadrukowałąm wtedy babka robi paznokcie na swoja odpowiedzialność... probowałam usunąc ale był on własnie w miejscu złamania i widac bylo ze to zlamanie musialo juz byc jakos czas temu...niestety pod pilnikiem nie schodzilo, pilniki wyrzucilam patyczki i rozne takie tez...metalowe zdezynfekowałam...a co z żelem i pedzelkiem ?? tez zdezynfekowałam pedzelek ale coz zelem?
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 15:09   #8
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Powiedzcie czy to moze byc?

Żel to będziesz musiała wyrzucić, by nie narazić innych klientek na to paskudztwo
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 08:27   #9
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Powiedzcie czy to moze byc?

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
Żel to będziesz musiała wyrzucić, by nie narazić innych klientek na to paskudztwo
Bez przesady!!
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.