Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-07, 12:22   #3331
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
\


Fajna. Tylko zastanawiam się, czy do imagu nimfy pasowałaby bardziej powłóczysta, z dużą ilością tiulu i drobniutkich błyskotek. Do tego koniecznie przeźroczyste, delikatne rękawiczki. Paznokcie w kształt migdała, pomalowane na bardzo jasny (prawie biały róż).
W sumie, to bardziej elficki look mi wyszedł w wyobraźni.
Duża ilość tiulu i drobnych błyskotek nie pasowałaby do mojej figury.

Elficki look, np tak?

http://www.blogi.szkolazklasa.pl/pri.../galadriel.jpg

Ona jest ucharakteryzowana, ja podobnie wyglądam po wstaniu z łóżka :P

Ale one są drobne, szczupłe...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 12:36   #3332
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, oto mój ślubny look
Uprzedzam, że lubię przesadę i dużo elementów dekoracyjnych...

Wklejam parę zdjęć, bo na ślubie wyglądałąm trochę inaczej niż na "sesji plenerowej".

Na pierwszym zdjęciu widać mój "świteziański" wianek, który niestety nie dotrwał do pleneru
Na weselu miałam też czerwone wargi, ale w plenerze zrezygnowałam z nich na rzecz bardziej "zwiewnego" efektu

Jak planowałam czarne dodatki do sukmany, to początkowo wzbudzało to wśród części Rodziny pewne kontrowesje. Ale jednak finalnie nikt mi nie miał nic do zarzucenia, że przedobrzyłam. Wszystkie zasady tradycji były zachowane A najważniejsze, że było po mojemu i że czułam się w mojej sukience SOBĄ Tego życzę wszystkim Pannom Młodym!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 12:44   #3333
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

natrix uważam że strój pięknie uzupełnił Twoją osobowość. I co wielki plus - nie przedobrzyłaś, co się bardzo często zdarza...

Ja widziałam wiele panien młodych... i większość z nich wołała o pomstę do nieba. Wszystko z innej parafii - welon, fryz, makijaż, sukienka.

A już takie marzenie jak to, żeby strój oddawał osobowość, charakter, czy choćby własny styl i gust...

elianka pisała że mama ją do solarium zaciągnęła. Ja będę pilnować cery, żeby się nie opaliła, wręcz myślę o kilku kremach wybielających
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 12:50   #3334
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

natrix- wyglądałaś zjawiskowo...!

mikia- ja nie jestem niestety zbytnio asertywna, chociaż pracuje nad sobą... Aczkolwiek sabotowałam to solarium jak mogłam i byłam w sumie trzy razy, jak mnie pilnowała

Ja co roku słyszę litanie na temat swojego wyglądu kawałka słoniny, ale puszczam mimo uszu. Wtedy byłam twarzą w twarz i ugięłam się pod presją

Aczkolwiek nie wyglądałam tak źle
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 12:54   #3335
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
natrix uważam że strój pięknie uzupełnił Twoją osobowość. I co wielki plus - nie przedobrzyłaś, co się bardzo często zdarza...

Ja widziałam wiele panien młodych... i większość z nich wołała o pomstę do nieba. Wszystko z innej parafii - welon, fryz, makijaż, sukienka.

A już takie marzenie jak to, żeby strój oddawał osobowość, charakter, czy choćby własny styl i gust...
Elianka, Mikia! Dziękuję za miłe słowa

Moim zdaniem najważniejsze jest to, o czym już wspomniałam, żeby czuć się w swojej sukience sobą. Żeby nie czuć się "przebranym". Wszystko musi być zgodne z charakterem i stylem

Mikia, piszesz, że masz zastrzeżenia do swej figury (zapewne nieuzasadnione!)...ale wystarczy wybrać odpowiedni fason sukni i wszystko wygląda ślicznie. Ja sama jestem, delikatnie rzecz ujmując, pulchniutka, a w mojej kreacji czułam się naprawdę dobrze. Rubensowskie kształty i blada cera też mogą wyglądać cudowne

Elianka, co prawda pokazałaś nam tylko swą zacną twarz na zdjęciach ślubnych, ale można wnioskować, że "reszta" była równie cudna jako i twarz
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-04-07 o 13:00
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 13:01   #3336
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Właśnie mam takie rubensowskie kształty - biodra, ramiona, biust.

Dlatego one niezbyt pasują do eterycznej zwiewnej nimfy.

Chociaż jak przymierzyłam tą sukienkę... ehh...
I do tego zwiewny długi welon a Kira87 pisała coś o delikatnych rękawiczkach.

natrix jesteś dla mnie inspiracją, że warto na własny ślub wymyśleć coś własnego i niebanalnego.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 13:52   #3337
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Musze powiedzieć, że cholernie podobają mi się blade panny młode, takie wampirzyce w białej sukni. No cudo po prostu, więc wodo sodowa, nie możesz się opalić Teściową się tam jakoś udobrucha, (od)dasz jej te kosmetyki na imieniny
ja uwielbiam połączenia bieli z granatem:
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair= en|pl&u=http://mcleodsdaughters.ninemsn. com.au/slideshow.aspx%3Fsectioni d%3D2891%26sectionname%3D slideshow%26subsectionid% 3D10265%26subsectionname% 3Dalexsteviewedding
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair= en|pl&u=http://mcleodsdaughters.ninemsn. com.au/slideshow.aspx%3Fsectioni d%3D2891%26sectionname%3D slideshow%26subsectionid% 3D10265%26subsectionname% 3Dalexsteviewedding
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair= en|pl&u=http://mcleodsdaughters.ninemsn. com.au/slideshow.aspx%3Fsectioni d%3D2891%26sectionname%3D slideshow%26subsectionid% 3D10265%26subsectionname% 3Dalexsteviewedding
wg mnie to najpiękniejsza suknia, jaką widziałam (miałam podobną na studniówce, tylko czarno-białą, w odwrotnych kolorach).
dopiero zauważyłam, że linki otwierają się na pierwszej stronie - zobaczcie 3 i bodajże 4 zdjęcie klikając na 'następne' - suknia w całej okazałości
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2010-04-07 o 13:54
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 13:55   #3338
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kurczę, szkoda że nie mam zdjęć ze ślubu mojej kuzynki, bo bym Wam pokazała, jak zjawiskowo wyglądała . Ma bardzo jasną cerę, aczkolwiek nie trupio bladą, raczej o ciepłym odcieniu. Miała retro sukienkę w kolorze kości słoniowej i delikatny makijaż (tylko podkład, puder, eyeliner i mascarę). Wyglądała nieziemsko, jak taka zwiewna księzniczka . Też chcę do ślubu! Tylko pana brak
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 14:22   #3339
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

kurcze, dzień mnie nie było, a tu dwie strony do nadrobienia
widzę ślubny temat
Nolley, kuzynka na pewno świetnie wyglądała! wyobrażam sobię ten makijaż i suknię... cudooo
zawsze mówię, że pan się zawsze znajdzie, gorzej z wymarzoną sukienką
ach, mi zawsze się podobały takie nietypowe sukienki... albo retro, do tego parasolka, koronkowe rękawiczki... albo biel z czerwienią...
a do cudnej sukienki piękna bladolica cera!
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 14:28   #3340
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja dokładnie rok temu byłam bladą i rockową panną młodą
I miałam śnieżnobiałą suknię z czarnymi wstawkami właśnie (mojego projektu). Do tego czarne smokey eyes, ludowy wianek Świtezianki na głowie i glany na nogach. Było cudnie i po mojemu

Ale eteryczne, delikatne, słowiańskie i "elfikowe" panny młode też uważam za boskie

aaaa jajku byłaś przepiękna ! Zawsze chciałam mieć taki ślub. Tylko moja rodzina chyba by mnie zabiła Sama plotłaś ten wianek ? Prześlicznie Wszystko do siebie idealnie pasowało, i w końcu normalna fryzura, jak widzę, że każda panna młoda ma koki ( bez obrazy) to coś mi się dzieje, jest już tego za dużo. Ślicznie wyglądałaś.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 14:42   #3341
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Duża ilość tiulu i drobnych błyskotek nie pasowałaby do mojej figury.

Elficki look, np tak?

http://www.blogi.szkolazklasa.pl/pri.../galadriel.jpg

Ona jest ucharakteryzowana, ja podobnie wyglądam po wstaniu z łóżka :P

Ale one są drobne, szczupłe...
Właśnie o niej myślałam.
I nie są takie drobne. Raczej wysokie i "długo kościste" A ciemne elfy co do zasady są właśnie słusznej budowy - większe piersi i bioderka

Natrix a Ty wyglądasz olśniewająco Bardzo klimatyczna stylizacja. Aż zaczynam żałować, że mnie ominie ślubna suknia
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 15:02   #3342
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:10   #3343
kasiappp111
Raczkowanie
 
Avatar kasiappp111
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
GG do kasiappp111
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam wszystkie porcelanowe twarze

Słuchajcie dziewczyny - mam taki problem...
Też mam bardzo jasną cerę i po prostu nie mogę znaleźć odpowiednio jasnego dla mnie pudru:/ Wszystkie są za ciemne, nawet nr 1 niektórych pudrów, które niby mają być najjaśniejsze i tak są dla mnie za ciemne:/ I wychodzą mi takie ciemne placki na twarzy:/ blleeeee

Proszę was dziewczyny, napiszcie jakich wy używacie pudrów, jakie to marki i odcienie. Wolałabym dla siebie kupić puder w kamieniu Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie rady!
kasiappp111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:11   #3344
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja i przyszły (mam nadzieję ) mąż nie jesteśmy Katolikami.

Bardzo mi się podobają suknie rozkloszowane (w stylu księżniczki ) oraz długie, powłóczyste i "eteryczne" (a'la elficka dama). Nie podobają mi się natomiast bardzo krótkie suknie ślubne. Moim zdaniem jakoś tracą tą magię, urok i nie nadają się na ceremonię kościelną (na cywilny jeszcze ujdzie).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:12   #3345
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Puder z my secrets sypki - kolor jest jeden ale bardzo jasny, ja używam z joanny, też jestem zachwyona bo jest prawie biały, możesz jeszcze używiać krzemionki lub skrobi ziemniaczanej
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:26   #3346
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kasiappp111 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie porcelanowe twarze

Słuchajcie dziewczyny - mam taki problem...
Też mam bardzo jasną cerę i po prostu nie mogę znaleźć odpowiednio jasnego dla mnie pudru:/ Wszystkie są za ciemne, nawet nr 1 niektórych pudrów, które niby mają być najjaśniejsze i tak są dla mnie za ciemne:/ I wychodzą mi takie ciemne placki na twarzy:/ blleeeee

Proszę was dziewczyny, napiszcie jakich wy używacie pudrów, jakie to marki i odcienie. Wolałabym dla siebie kupić puder w kamieniu Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie rady!
ja mam constance caroll compact refill za jedyne 7zł nr.17. jest to puder w kamieniu, a odcień jest prawie biały
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:29   #3347
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kira- do urzędu też można iść w sukni ślubnej, dużo ludzi tak robi Masz wtedy i ślub jaki chcesz i suknię

kasiapp- ja też używam my secret , on jest jaśniutki i transparentny. Mam też manhattan transparentny prasowany do poprawek w trakcie dnia.
Jeżeli te nie będę CI odpowiadać, to jeszcze możesz wypróbować skrobii ziemniaczanej, dry flo z BU albo pudru ryżowego czy bambusowego (nie mam, ale zamierzam kupić)
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:33   #3348
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Nie podobają mi się natomiast bardzo krótkie suknie ślubne. Moim zdaniem jakoś tracą tą magię, urok i nie nadają się na ceremonię kościelną (na cywilny jeszcze ujdzie).
mi się kojarzą z takimi babkami pod 50., co biorą już któryś tam z kolei ślub i garsonkami
ech, a do takiego elfiego stroju ślubnego bladolicy mężczyzna tylko nie umiem sobie wyobrazić jego stroju...
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:40   #3349
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja dokładnie rok temu byłam bladą i rockową panną młodą
I miałam śnieżnobiałą suknię z czarnymi wstawkami właśnie (mojego projektu). Do tego czarne smokey eyes, ludowy wianek Świtezianki na głowie i glany na nogach. Było cudnie i po mojemu

Ale eteryczne, delikatne, słowiańskie i "elfikowe" panny młode też uważam za boskie
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oto mój ślubny look
Uprzedzam, że lubię przesadę i dużo elementów dekoracyjnych...
pięknie wyglądałaś


Dziewczyny, czy ktoś odpowie :


a czy muszę używać tego primera, czy mogę kłaść minerały bezpośrednio na filtr??
( czy tylko avene wchodzi w grę ) ?


i czy używał ktoś filtra Soraya
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p17486-Sora...a_dzieci_100ml

Eais jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 16:36   #3350
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
pięknie wyglądałaś


Dziewczyny, czy ktoś odpowie :


a czy muszę używać tego primera, czy mogę kłaść minerały bezpośrednio na filtr??
( czy tylko avene wchodzi w grę ) ?


i czy używał ktoś filtra Soraya
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p17486-Sora...a_dzieci_100ml

Ja kładłam bezpośrednio na filtr i było dobrze (tylko zawsze musiałam trochę odczekać, aż się trochę wchłonie bo jak skóra była zbyt 'mokra' to się wszystko warzyło
A tego filtru nie używałam więc się nie wypowiem.
Nie musi to być Avene (sama używam Vichy), musisz po prostu popróbować na którym minerały będą dobrze wyglądały, trzymały się.
Na minerałkowym jest wątek, możesz trochę poczytać:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306684


I muszę to napisać
Natrix była z Ciebie prześliczna Panna Młoda Cudna sukienka i Twoja jasna cera <3
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare


Edytowane przez Saya
Czas edycji: 2010-04-07 o 16:39
Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 17:56   #3351
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Natrix, ja również przyłączam się do komplementowania twojego stroju ślubnego
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:05   #3352
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
Mialam filtr Soraya, ale 30 SPF do twarzy, więc nie wiem jak będzie z tym, ale tamten tłusty i trzeba poczekac tak z 15 min zanim nołozy się makijaż.
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:07   #3353
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
Natrix, ja również przyłączam się do komplementowania twojego stroju ślubnego
Też się przyłączam
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:15   #3354
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Ja kładłam bezpośrednio na filtr i było dobrze (tylko zawsze musiałam trochę odczekać, aż się trochę wchłonie bo jak skóra była zbyt 'mokra' to się wszystko warzyło
A tego filtru nie używałam więc się nie wypowiem.
Nie musi to być Avene (sama używam Vichy), musisz po prostu popróbować na którym minerały będą dobrze wyglądały, trzymały się.
Na minerałkowym jest wątek, możesz trochę poczytać:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306684
czytałam
zastanawiam się, czy można inne filtry- czy się nie stracą swoich właściwości

ja zastanawiam się też nad podkładami constance carroll, ale chyba tylko przez internet można je kupić...

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Mialam filtr Soraya, ale 30 SPF do twarzy, więc nie wiem jak będzie z tym, ale tamten tłusty i trzeba poczekac tak z 15 min zanim nołozy się makijaż.
obecnie mam babydream, czekam tak 20 min i dopiero się maluje, ale chyba mnie zapycha jednak
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:19   #3355
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oto mój ślubny look
Uprzedzam, że lubię przesadę i dużo elementów dekoracyjnych...

Wklejam parę zdjęć, bo na ślubie wyglądałąm trochę inaczej niż na "sesji plenerowej".

Na pierwszym zdjęciu widać mój "świteziański" wianek, który niestety nie dotrwał do pleneru
Na weselu miałam też czerwone wargi, ale w plenerze zrezygnowałam z nich na rzecz bardziej "zwiewnego" efektu

Jak planowałam czarne dodatki do sukmany, to początkowo wzbudzało to wśród części Rodziny pewne kontrowesje. Ale jednak finalnie nikt mi nie miał nic do zarzucenia, że przedobrzyłam. Wszystkie zasady tradycji były zachowane A najważniejsze, że było po mojemu i że czułam się w mojej sukience SOBĄ Tego życzę wszystkim Pannom Młodym!
Cudooooo

Suknia i Ty....!

Ja co prawda ślub będe brała za 2-3 lata (zalezy czy mgr będę robić zaocznie czy dziennie), ale baaardzo kusi mnie biało czarna suknia

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Puder z my secrets sypki - kolor jest jeden ale bardzo jasny, ja używam z joanny, też jestem zachwyona bo jest prawie biały, możesz jeszcze używiać krzemionki lub skrobi ziemniaczanej
Dla mnie on był ciut za ciemny...Pozatym niemiłosiernie ciemniał w ciągu dnia :/
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:33   #3356
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

my secret ciemniał ? ja w sume go jeszcze nie używałam, mam gdzieś w kosmetyczce, jak na razie drażni mnie jego mocny zapach
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:43   #3357
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Kira- do urzędu też można iść w sukni ślubnej, dużo ludzi tak robi Masz wtedy i ślub jaki chcesz i suknię
Nie, nie. Dla mnie biała suknia, to symbol i nie chcę go używać dla zwykłej formalności jaką jest ślub cywilny

Co do pudru, to dość jasny (i dobrze kryjący) był puder Bourjois, ale ja nie mam tak jasnej cery jak większość z Was, więc może dla niektórych być za ciemny No ale jak coś, to polecam, bo jest wydajny i nie pozostawia na buzi "ćmy"
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:50   #3358
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja mam puder bambusowy z BU - w jego przypadku trudno powiedzieć, że będzie on dla kogoś za ciemny, bo on jest po prostu biały
trudno też mówić o jego właściwościach kryjących, bo wg mnie ich nie ma, tylko matuje, troszkę bieli - ale raczej delikatnie... w każdym razie jest baaaaaaardzo wydajny
i niezapychajacy (co dla mnie jest kluczowe...)
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-04-07 o 18:53 Powód: dopisek
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:02   #3359
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:52   #3360
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
natrix jesteś dla mnie inspiracją, że warto na własny ślub wymyśleć coś własnego i niebanalnego.
Niezmiernie się cieszę i zawsze zachęcam, żeby iść za głosem własnego stylu

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
aaaa jajku byłaś przepiękna ! Zawsze chciałam mieć taki ślub. Tylko moja rodzina chyba by mnie zabiła Sama plotłaś ten wianek ? Prześlicznie Wszystko do siebie idealnie pasowało, i w końcu normalna fryzura, jak widzę, że każda panna młoda ma koki ( bez obrazy) to coś mi się dzieje, jest już tego za dużo. Ślicznie wyglądałaś.
Dziękuję strasznie
Wianek pletła mi zaprzyjaźniona Pani florystka
Normalna fryzura to podstawa
Chociaż widziałam parę Pań Młodych, którym kok super pasował W takiej właśnie "nimfowej" stylizacji.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Natrix a Ty wyglądasz olśniewająco Bardzo klimatyczna stylizacja. Aż zaczynam żałować, że mnie ominie ślubna suknia
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dziękuję, dziękuję
Akurat fryzura miała dla mnie kluczowe znaczenie. Pisząc "fryzura" mam na myśli "kompletny brak fryzury"-włosy po prostu takie jak na co dzień, rozburzone, nieuczesane - takie lubię najbardziej

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
pięknie wyglądałaś
Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Natrix była z Ciebie prześliczna Panna Młoda Cudna sukienka i Twoja jasna cera <3
Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
Natrix, ja również przyłączam się do komplementowania twojego stroju ślubnego
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też się przyłączam
Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Cudooooo
Suknia i Ty....!
Dziękuję kochane Dziewczyny
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.