Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 22:22   #1
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Smile

Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)


PixieCosmetics.pl, strona firmy, z której obecnie nie można kupować, ale kosmetyki są osiągalne na allegro.
Produkty można jeszcze kupić tu i we Wrocławiu, Rynek 26 - Drogeria pod Złotym Pucharem.
Obecnie na podforum zakupowym nie prowadzi się wspólnych zamówień.


W ofertę sklepu wchodzą:
Natural Finish Foundation
INCI: Mica, Silica, Sodium Stearyl Fumarate, Ectoin, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate, Tin Oxide, [+/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77947 (Zinc Oxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007, CI 77288]
Cover de Luxe Foundation
INCI: Mica, Silica, Sodium Stearyl Fumarate, Allantoin, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate, Tin Oxide, [+/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77947 (Zinc Oxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007, CI 77288]
Prime Me Powder - obecnie jest zmieniana formuła i nie jest dostępna w sprzedaż
INCI: Silk, Pearl Powder, Allantoin, Ectoin, [+/- CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007, CI 77288]
Matt & Smooth Powder
INCI: Silica, Sodium Stearyl Fumarate, Mica, Calcium Carbonate, Sodium Hyaluronate, [+/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007, CI 77288]
Korektor kamuflujący
INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera Alba, Ricinus Communis Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Simmondsia Chinensis Seed Oil,Limnanthes Alba Seed Oil, Oenothera Biennis Oil, Persea Gratissima Butter, Tocopheryl Acetate, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Melia Azadirachta
Seed Oil [+/- Titanium Dioxide, Chromium Oxide Greens, Lavandula Officinalis Flower Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Zinc Oxide, Mica, CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Flat Top Brush
syntetyczne włosie
Kabuki Brush
syntetyczne włosie

Ceny i ilość:
próbki: 3,80zł - 1ml (Natural Finish, Cover de Luxe, Matt & Smooth); korektorów w formie próbek nie ma w sprzedaży, ale możliwy jest gratis próbki do zamówienia (najlepiej zapytać, poprosić)
"refill": 29,90zł - 3,5g (Natural Finish, Cover de Luxe) lub 4,5g (Matt & Smooth)
pełen wymiar: 57,40zł - 7g (Nautral Finish, Cover de Luxe) lub 9g (Matt & Smooth); 29,90zł - 2,4ml (Korektor kamuflujący)

Stopnie jasności podkładów:
0 - odcienie bardzo jasne, blade (fair)
1 - odcienie jasne (light)
2 - odcienie pośrednie między jasnymi, a ciemnymi (light medium)
3 - odcienie średnie (medium)
4 - nieco ciemniejsze od odcieni średnich (medium deep)
Zapowiadany się stopień 5.

Kolory podkładów:
NEUTRALNE
Calista - typowy neutralny, ziemisty kolor bez zdecydowanych tonów (kolorystyka typu Fairly Light Neutral w EDM)
Breena - bardzo zbliżony do "Calista", ale nieco bardziej „przygaszony”, z odrobinę większą ilością oliwkowych tonów
Ayperi - neutralny kolor, z oliwkowymi tonami
Tinkerbell - neutralna "oliwka"; w stosunku do Ayperi ma jeszcze więcej oliwkowych tonów
Ailive - neutralny i bardzo chłodny, przygaszony beż, ze sporą ilością niebieskich i różowych tonów
ŻÓŁTAWE, ZŁOTE
Sinnie - słoneczny kolor z dużą ilością żółtych tonów
Marigold - nieco chłodniejszy od Sinnie, a to z uwagi na to, że oprócz żółtych tonów pojawiły się tu chłodniejsze, brzoskwiniowe tony (ale wciąż jest to bardzo ciepły kolor)
Shaylee - kolor oliwkowy z dużą ilością żółtych tonów
Cameo - beż z bardzo dużą ilością słonecznych, żółtych tonów
Blossom - ciepły słoneczny beż; w porównaniu do Cameo ma nieco mniej żółtych tonów
BEŻOWE
Faylinn - ciepły beż ze sporą ilością złotych tonów; jest jednak „chłodniejszy” od Blossom
Bliss - ciepły beż, chłodniejszy jednak od Faylinn (nieco więcej różowych tonów)
Aubrey - dość neutralny beż, z większą domieszką „przygaszonych”, chłodnych tonów (nieco bardziej „ziemisty” niż Bliss, Faylinn czy Ellette)
Ellette - dość ciepły beż (podobny do Bliss, z tą różnicą, że Bliss jest odrobinkę bardziej różowy, a Ellette ma w sobie odrobię więcej ciepła); w porównaniu do Faylinn, ma mniej żółtych tonów
Fayette - miodowy, ciepły beż
Trixie - neutralny beż; jest podobny do Fayette, ale zawiera więcej neutralnych, chłodnych tonów
Felicitae - ciepły, miodowy beż; jest zbliżony do Fayette, ale ma zdecydowanie bardziej nasycony, intensywny kolor
ROŻÓWE I BRZOSKWINIOWE
Adorabelle - intenstywy beż, z dużą domieszką tonów brzoskwiniowych
Kailen - chłodny kolor; ma znacznie więcej różowych tonów niż Adorabelle
Pari - chłodny beż; w stosunku do pozostałych kolorów z tej kategorii, jest zdecydowanie bardziej „przygaszony”, mniej intensywny

Kolory pudrów:
Kiss Of Sun - słoneczny, jasny beż (pomimo koloru na skórze wygląda dość transparentnie)
Transparent - biały, transparentny kolor

kwestia korektora - wypowiedź Pani Sylwii
Kolory korektorów:
01 - żółty
02 - zielony
03 - różowy
04 - beżowy
05 - jasny beżowy
(niedostępny w ofercie)

Swache:
podkłady: Faylinn 0, Breena 1, Breena 0, Calista 0, Tinekbell 0, Siennie 0, Shaylee 0 (testy paskowe)
podkłady: Pari 0, Bliss 1, Faylinn 0, Calista 1, Breena 1 (testy paskowe)
podkłady: Ayperi 0, Tinkerbell 0, Calista 1, Calista 0, Breena 0, Ailive 0 (w woreczkach strunowych z porównaniem z Olive Fair Everyday Minerals, testy paskowe z odcieniami Everyday Minerals i Lucy Minerals: Sandy Fair, Cool Fair, Beige Neutral, Fairly Light Neutral, Golden Fair, Fair Neutral, Linen, Olive Fair i Pale Olive z Lucy)
podkłady: Ailive 0, Calista 1 (porównanie z Fair Everyday Minerals w woreczkach stronowych i testach paskowych)
podkłady, pudry, primery: Sinnie 0, Ayperi 0, Shaylee 0, Tinkerbell 0 oraz Transparent (porównanie w woreczkach strunowych i testach paskoweych z Olive Fair Everyday Minerals, primer i puder tylko w woreczku)
korektory: 02 - zielony i 04 - beżowy (test paskowy, porównanie w opakowaniach, porównanie z opakowaniami Everyday Minerals)
korektory: 01 - żołty, 03 - różowy, 05 - jasny beżowy (porównanie z Multi-tasking i Intensieve Fair Everyday Minerals w testach paskowych, 05 też w pojemniczku)
pędzle: Kabuki (porównanie z Kabuki Lumiere, Bronzer i Ecotools, H51 Hakuro)
pędzle: Flat Top, Kabuki (porównania z pędzlami Hakuro : H50, H51, H54)
pędzle: Flat Top (porównanie z pędzlami w tej samej formie z Sunshade Minerals i Everyday Minerals)
pędzle: Flat Top
z blogów:
pędzle w starej wersji, korektory, próbki podkładów, opakowanie pełnego wymiaru
testy paskowe podkładów (dużo kolorów i odcieni)
puder, korektor i krem pod oczy (niedostępny w sprzedaży)
testy paskowe korektorów
pędzel, korektory i podkłady


Post przygotowany przez skarpetta
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-03-09 o 20:50
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:25   #2
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

No ciekawie się zapowiada, ale z opiniami poczekam, aż coś będzie można przetestować A to nie oni pędzle typu EDM na all sprzedawali? Bo ta nazwa juz mi się gdzieś przewinęła
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:27   #3
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No ciekawie się zapowiada, ale z opiniami poczekam, aż coś będzie można przetestować A to nie oni pędzle typu EDM na all sprzedawali? Bo ta nazwa juz mi się gdzieś przewinęła
Dominiko sprzedawali te same co edm, a obecnie można zakupic ich kamuflaże, również na allegrojak juz pisałam w innym wątku- sądzę, że jutro lub we wtorek dojdzie do mnie paczka więc napiszę jak wrażenia
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:31   #4
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Tak, to oni
Pędzle są od tego samego dostawcy co EDM więc chyba więcej nie trzeba

Ja też poczekam na opinie, jestem bardzo ciekawa jakie będą ich prochy.
Fajnie, że będziemy mieć coś "swojego"

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Dominiko sprzedawali te same co edm, a obecnie można zakupic ich kamuflaże, również na allegrojak juz pisałam w innym wątku- sądzę, że jutro lub we wtorek dojdzie do mnie paczka więc napiszę jak wrażenia

To koniecznie daj znać jakie pierwsze wrażenia
Ja się troszkę zmartwiłam bo widziałam w składzie dość wysoko zinc oxide,a on mi nie służy
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:31   #5
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
Tak, to oni
Pędzle są od tego samego dostawcy co EDM więc chyba więcej nie trzeba

Ja też poczekam na opinie, jestem bardzo ciekawa jakie będą ich prochy.
Fajnie, że będziemy mieć coś "swojego"
nie ukrywam, iż czekam z niecierpliwością na testy.. Póki co zadałam pytanie, czy będą dostępne próbki, gdyż na duże opakowania w ciemno raczej się nie skuszę

Sylwia, Ty zdaje się masz tego stojącego kabuki? Czemu na wymiankowym wylądował?
Bo czaję się na niego
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:34   #6
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Dominiko sprzedawali te same co edm, a obecnie można zakupic ich kamuflaże, również na allegrojak juz pisałam w innym wątku- sądzę, że jutro lub we wtorek dojdzie do mnie paczka więc napiszę jak wrażenia
No to czekam niecierpliwie Bardzo się cieszę, ze będzie wreszcie polska konkurencja dla słabej Rhei
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:40   #7
Siriel
Raczkowanie
 
Avatar Siriel
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 398
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Hi hi, nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale ostatnio przeglądając jakiś beauty blog z Singapuru bodajże, dziewczyna opisywała wejście do drogerii minerałów EDM i E.l.f., a dystrybutorem na ten zakątek świata dobytku mineralnego jest firma o wdzięcznej nazwie Pixie Cosmetics

Pogrzebałam, i:
http://eyeslipsface.livejournal.com/570.html

hmm
Siriel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 22:48   #8
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Sylwia, Ty zdaje się masz tego stojącego kabuki? Czemu na wymiankowym wylądował?
Bo czaję się na niego
Bo co za dużo, to niezdrowo Kasiu
Napisałam PW

Ja czekam na skunksa... bo jest wielka nadzieja, że się pojawi (czyli będzie taki sam jak miało EDM )
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:51   #9
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Siriel Pokaż wiadomość
Hi hi, nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale ostatnio przeglądając jakiś beauty blog z Singapuru bodajże, dziewczyna opisywała wejście do drogerii minerałów EDM i E.l.f., a dystrybutorem na ten zakątek świata dobytku mineralnego jest firma o wdzięcznej nazwie Pixie Cosmetics

Pogrzebałam, i:
http://eyeslipsface.livejournal.com/570.html

hmm

To chyba przypadek bo pixie o którym piszemy, dopiero jest w trakcie robienia wszelkich badań etc, oferta będzie uboga na początku, więc to napewno nie jest dystrybucja/ import, a rodzimy pomysłjeśli chodzi o składy- z tego co wiem, również będą autorskie

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2010-01-17 o 22:52
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:53   #10
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Z Pixie mam pędzel Flat Top, z którego jestem bardzo zadowolona. Zastanawiam się, czy nie kupić na all ego zestawu kabuki+flat.
Czy miała któraś z Was tego stojącego kabuki?
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:53   #11
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

No jak dla mnie fantastycznie! Jak wdzięcznie można wstrzelić sie z biznesem w niszowe produkty
Czekam niecierpliwie
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 23:19   #12
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Z Pixie mam pędzel Flat Top, z którego jestem bardzo zadowolona. Zastanawiam się, czy nie kupić na all ego zestawu kabuki+flat.
Czy miała któraś z Was tego stojącego kabuki?
Tak, ja mam (i to nawet więcej niż jeden :P )
Pędzelek jest super, jakość EDM oczywiście, ale wydaję mi się, że jest bardziej poręczny
No i fajnie, że stoi
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 23:32   #13
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Dominiko sprzedawali te same co edm, a obecnie można zakupic ich kamuflaże, również na allegrojak juz pisałam w innym wątku- sądzę, że jutro lub we wtorek dojdzie do mnie paczka więc napiszę jak wrażenia
udało Ci się zamówić z ich strony?
bo chciałam obejrzeć ofertę - bardzo mnie podekscytowała perspektywa lokalnych minerałków
a tam tylko denerwujące dzwoneczki, jeszcze bardziej wkurzające przelatujęce gwiazdeczki i doprowadzające do szłu migajace zdjęcia
ale pod hasłem oferta i katalog tylko - pojawi się w przyszłości
takie rozczarownanie
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 23:36   #14
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
udało Ci się zamówić z ich strony?

na allegro zakupiłam na katalog i sklep jeszcze poczekamy trochę
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 23:40   #15
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dzieki za odp
na all ich znalazłam
tylko przecież ja nie potrzebuję kolejnego pedzla
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 23:55   #16
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
To chyba przypadek bo pixie o którym piszemy, dopiero jest w trakcie robienia wszelkich badań etc, oferta będzie uboga na początku, więc to napewno nie jest dystrybucja/ import, a rodzimy pomysłjeśli chodzi o składy- z tego co wiem, również będą autorskie

Dokładnie mamy chyba informacje z tego samego źródła
Wiem też, że na chwilę obecną nie będzie różów - ale wiecie... ja wychodzę z założenia, że dawkowane powoli lepiej smakuje
Czekam z niecierpliwością
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 00:22   #17
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A jest na co czekać
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 00:46   #18
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
Dokładnie mamy chyba informacje z tego samego źródła
Wiem też, że na chwilę obecną nie będzie różów - ale wiecie... ja wychodzę z założenia, że dawkowane powoli lepiej smakuje
Czekam z niecierpliwością


ja przykładowo szczerze się cieszę z tego dawkowania, bo wiem, że miałabym ochotę na wszystko, więc pewnie skończyłoby się obcięciem wydatków na jedzenie/napadem na bank/depresją, a tak to nawet nie mam możliwości się stoczyć
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:31   #19
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a czy to będą te, które tutaj kiedyś testowała jedna z dziewczyn na wątku o naturalnej pielęgnacji? ciekawe, bo tamtymi minerałkami, te które dostały były zachwycone
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 11:36   #20
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
a czy to będą te, które tutaj kiedyś testowała jedna z dziewczyn na wątku o naturalnej pielęgnacji? ciekawe, bo tamtymi minerałkami, te które dostały były zachwycone
ja się niedługo o nich wypowiem, bo czekają mnie testy dzięki uprzejmości Pani Sylwii
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:41   #21
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Miałam przyjemność brać udział w testach podkładów, primerów i pudrów wykończeniowych. Podkłady mają świetne fomuły, ładnie kryją i nieźle trzymają mat. Z pędzli mam ich kabuki i jest bardzo fajny nie mogę się doczekać otwarcia sklepu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 12:20   #22
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no to zaczynam oszczędzać, bo kolejne kuszenie już za chwilę
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 12:21   #23
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Wklejam fotkę porównawczą LHK i kabukiego z Pixie

(tylko zaznaczam, że LHK ma już trochę... w marcu skończy roczek )

Uwielbiam tego malucha - jest poręczniejszy
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2010-03-11 o 22:34
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 12:22   #24
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

świetna wiadomość, już szykuję portfel

Ciekawa jestem tych korektorów z all o ile proszkowych moja skóra nie lubi to te wydają się odpowiednie dla mnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-01-18 o 12:27
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 13:59   #25
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 14:04   #26
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja mam Flata od nich i jestem bardzo zadowolona mimo, że ogólnie podkład nakładam Kabukim bo mi łatwiej ale z Flata też korzystam . Teraz chyba zamówię tego malucha bo mnie kusi
Kontakt z Pixie jest bardzo dobry, jak zamawiałam pędzle to pytałam czy niedługo też pojawią się inne rzeczy (w listopadzie) i poinformowali mnie, że właśnie te wszystkie prawne sprawy załatwiają czy coś takiego . Bardzo mili są
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 14:54   #27
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no i już, stało się - korektor i pędzlaki lecą już do mnie
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 15:04   #28
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja tam chcę podkłady i czekam z niecierpliwością
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:20   #29
Siriel
Raczkowanie
 
Avatar Siriel
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 398
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Hmm, też raczej mi się widzi, że to zwykłe powielenie nazwy...ale jakie podstawy na teorię spiskową

A wracając do tematu, ja jestem w trakcie kompletowania pędzli i mam nadzieję, że Pixie zaproponuje i inne EDM-owskie hity... właściwie w dość dobrej cenie i z większą pewnością, że po drodze się nie zgubią, to chętnie skuszę się na komplet

Wysyłał im ktoś e-mail z zapytaniem o to, jakie pędzelki będą dostępne?
Siriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:58   #30
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

na razie zbierają sugestie i szykują ofertę

na pewno będą inne pędzle - to wiem
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.