Jak Często Myjecie Włosy? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-02, 18:34   #121
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."

Edytowane przez Tusio
Czas edycji: 2009-07-15 o 10:34
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 18:48   #122
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Myję co drugi dzień ale na drugi to nie wygladają za świeżo, strasznie przetłuszczają mi się włosy gdy nie robię sobie loków tylko związuję w kucyk, jak robię loki i mam rozpuszczone włosy to i na drugi dzień wyglądaja dobrze - czemu tak się dzieje niewiem sama
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 18:56   #123
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Mnie się absolutnie nie przetłuszczają włoski, myję przeważnie co 4 dni, zawzwyczaj wychodzi, że myję w sobotę, a potem we wtorek.
Następnego dnia i tak wyglądają jak świeżo umyte

Ale fakt, że jak zdarza mi się umyć głowę jakimkolwiek szamponem "hipermarkatowym", to są beznadziejne już na drugi dzień, jakieś przyklapane. D
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 19:07   #124
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

JA tez myje codziennie, chodź bardziej to jest złe smaopoczucie na drugi dziń, niż faktycznie przetłuszcozne włosy. Jakbym myła włosy co 2 dzień, to wten 2 były by już własnie takie "inne", a tego bardzo nie lubie.
Przy włosach krótkich zawsze szybciej się przetłuszczają ponieważ częsciej ich dotykamy, są bardziej "narażone". Co do suszarki to jeśli włosy przesuszają Ci się bardzo przez to używaj szamponów i odżywek albo do włosów po trwałej, lub bardzo zniszcoznych. Ja rozjaśniam włosy i najlepiej zdaje egzamin szampon fructis i odpoiwednia odżywka do włosów farbowanych i z pasemkami. Włosy są potem mięciutkie i delikatne.
Dobre nawilżenie jest bardzo ważne zwłaszcza jeśli nastawiamy włosy na suszenie, prostowanie.
Jesli twoje włosy są bardzo przesuszone zaopatrz się również w odżywke bez spłukiwania do włosów suchych i wcieraj ją sobie już po suszeniu w niewielkiej ilości na same np. koncowki (nie przy skórze głowy). Nie będą się tak "rozłazić" i elektryzowac

Pozdrawiam cieplutko
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 20:24   #125
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Jak czesto myjecie włosy?:D

ej sluchajcie!!!!! przypomnialam sobie o fantastycznym sposobie na tluste wlosy!! niestety nadaje sie tylko dla bladynek gdzies o nim czytalam i teraz zastanawiajac sie czy muc wlosy bo mam tluste a wczoraj mylam przypomnialam sobie o nim!!! i postanowilam wyprobiwac i naprawde dziala!!!! mianowicie chodzi o zwykla zasypke,talk czy puder ( kto jak woli to nazywac) dla dzieci!!!ja ze nie mialam akurat talku dla dzieci uzylam taklu do stop z oriflame. nie rozni sie w sumie bardzo skladem gdyz glownym jego skladnikiem jest talk ktory pochlania wilgoc i sebum wiec posypalam odrobine tego pudru na czubek glowy przy skorze tam gdzie sa tluste dokladnie wmasowalam w skore i wlosy a nastepnie dokladnie wyczesalam grzebieniem o gestych zebach( mozna tez szczotka wlosiana) i naprawde nie sa juz tluste!!! nie nadaje sie dla dziewczuy n o ciemnych wloskach bo moze zostawiac jasna warstewke, a na blad nie widac i mozna o 1 dzien dluzej nie mycjesli dobrze pamietam dziewczyna polecala zasypke j&j jutro kupuje
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 20:36   #126
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Jak czesto myjecie włosy?:D

sprawdzilam jaka jest roznica w skladzie miedzy tym talkiem oriflame a j&j. w oriflame jest oprocz talku tlenek cynku,triscolan,perfumy,m elaleuca,alternifolna
a w pudrze j&j talk i perfumy
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 20:41   #127
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Jak czesto myjecie włosy?:D

Codziennie! A jak mam wielkie wyjście, to nawet dwa razy dziennie, oprócz normalnego mycia rano, jeszcze jedno przed wyjściem. O jeez, pięknie bym wyglądała, jakbym myła co 2-3 dni! Zazdroszczę Wam.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 20:48   #128
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Jak czesto myjecie włosy?:D

Ja jak narazie co 2 dni ale chyba niestety bede musiala czesciej. Wszytsko przez tą zimę.... ja i moje włosy już wytrzymac nie mogą
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 21:01   #129
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Jak czesto myjecie włosy?:D

Hallo!!!
moim skromnym zdaniem włosy należy myc czesto nawet codzienni , jak tego potrzebują,stosując odpowiednie do nich środki myjące oraz pielegnujące.Włosy doskonale wchłaniają zapachy,(wlasciciel wlosow ich nie czuje) więc wyobrażcie sobie jak mogą pachniec włosy po tygodniu .
Uwierzcie mi, mam z tym do czynie nia na codzien, i nie zawsze jest to dla nas pzryjemne, nadmienie , ze np wlosy palaczy, nawet codziennie myte maja swoj specyficzny zapach i nawet jak dam na nie pachnace srodki stylizujace , podczas modelowania czuc zapach nikotyny.
Tak wiec , bez wzgladu na dlugość wlosa powinno je myc czesto ptzynajmniej co dwa dni, wlosy nie boja sie wody a dobzre dobrane srodki tylko dodaja im urody
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 21:03   #130
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Ja zawyczaj myję co dwa dni, wieczorem. Jedynie gdy nie mam czesu lub baardzo mi się nie che, to rzadziej. Tak jak już pisała studentka, ja też czasem myję samą grzywkę. A propo, idę zaraz umyć włosy !
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 21:07   #131
nataliacz
Rozeznanie
 
Avatar nataliacz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ośw
Wiadomości: 559
GG do nataliacz
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Och Ach mi też dzisiaj wypadło mycie włosków ale chyba zrobie to dopiero rano, leń ze mnie
nataliacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 22:40   #132
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

ja myje wloski codziennie rano, szamponem i odzywka dove. nastepnie podsuszam je delikatnie. jednak kiedy wiem ze nigdzie nei wychodze w danym dniu z domu - nie myje ich, wiem ze codzienne mycie niszczy wlosy, przeciez nawet najlepszy szampon i odzywka to chemia....
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 23:25   #133
karii86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: jasło
Wiadomości: 151
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Ja myje co dwa dni , uwilbiam mieć świeze pachnace wlosy suszarki uzywam tylko jak muszę gdzies szybko wyjsc a włosy mam jeszcze mokre a najczesciej to spie z mokrymi ładnie mi sie przez sen układają
__________________
Ciuszki , buty firmówki .Listopad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569705
karii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 23:39   #134
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Ja bym nie miała zdrowia myć tak często - mam włosy do pasa, więc jest z nimi trochę roboty, tym bardziej, że samo suszenie trwa ok. 3 godzin (suszarką suszę tylko przy głowie). Mnie się zapach kosmetyków do włosów utrzymuję kilka dni spokojnie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 23:46   #135
moods
Raczkowanie
 
Avatar moods
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Ja myje codziennie i nie wyobrazam sobie zeby moglo byc inaczej uwielbiam takie zaraz po wysuszeniu,takie"sypkie" ale przyznam sie bez bicia ze nieraz mnie to irytuje tak codziennie w kolko to samo no ale coz zrobic ...
__________________
<<<.... na pewne rzeczy trzeba poczekac, a o innych zapomniec ....>>>
moods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 00:28   #136
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ja bym nie miała zdrowia myć tak często - mam włosy do pasa, więc jest z nimi trochę roboty, tym bardziej, że samo suszenie trwa ok. 3 godzin (suszarką suszę tylko przy głowie). Mnie się zapach kosmetyków do włosów utrzymuję kilka dni spokojnie
zdeadź sekret jakich używasz, ze tak długo sie trzymają ??
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 00:51   #137
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Cytat:
Napisane przez _wanilka_
zdeadź sekret jakich używasz, ze tak długo sie trzymają ??

Wanilka, do mycia skóry głowy używam od lat tylko jednego szamponu Welli:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10318

Wszystkie poza nim podrażniają mi skórę głowy.
Do mycia włosów czasem innych - bardziej dla zapachu (ostatnio Schaumy Aroma pomarańczowej), ale przewaznie też myję Wellą.
Używam Welli od kilku lat, więc ten proces normalizacji włosków nie wystąpił po miesiący, ale naprawdę, ja sobie nie wyobrażam życia bez niego
A to mój pupilek:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12843

A opócz tego do pielęgnacji włosów różne kosmetyki Matrix, odżywki, maseczki (pianek czy lakierów w ogóle innych nie uznaję), a na co dzień używałam spreju z algami Joanny (już wycofali).

A, i czasem domowej roboty maseczki na włoski (nafta, piwo, olej rycynowy, białko) - 40 minut w turbanie się siedzi, ale jaki efekt

Edytowane przez Sandija
Czas edycji: 2006-03-03 o 00:52 Powód: Link.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 01:52   #138
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: Jak Cz?sto Myjecie W?osy?

Codziennie wieczorem ale nie susze, chodze spac w mokrych, rano prostuje prostownica
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 12:44   #139
ViViean
BAN stały
 
Avatar ViViean
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 261
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Ja mam włosy krótkie i myję codziennie. Szybko mi się przetłuszczają, więc tak częste ich mycie jest raczej konieczne. Jak mi się nie chce myć wieczorem to wtedy robię to zaraz z rana, ale najczęściej myę wieczorem i kłdę się spać z jeszcze wilgotnymi. Rano mam artystyczny nieład na głowie, ale zawsze tak je układam, że nic nie odstaje. Do stylizacji używam tylko gumy do włosów i to tak minimalnie, żeby nie przeciążyć, chyba że szykuje się jakieś większe wyjście to wtedy odrobina lakieru do włosów i jest super. W ogóle to nie narzekam na swoje włosy, no chyba że mam zły humor i nic mi się nie podoba Teraz jestem w trakcie zapuszczania, więc nie mogę się juz doczekać kiedy będą dłuższe i będę mogła je inaczej układać.
ViViean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-03, 13:09   #140
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Ja myje co 2-3 dni Ale zazwyczaj pozwalam im samym wyschnąć. Ale nie moge znieść np. po wypadzie do pubu jak smierdza papierosami... Wtedy potrafie myć pare dni pod rząd
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 13:27   #141
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

ja myje do codziennie wieczorem i ich nie słusze woel zeby sobie same schły ale za to zawsze codziennie rano musze prostowac grzywke bo sie faluje... eh nie nawidze falujacych włosów wrr
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 14:12   #142
Lena :)
Rozeznanie
 
Avatar Lena :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska :)
Wiadomości: 818
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

co drugi dzień, i idę spać z mokrymi... !
ale ja lubię się "bawić w artystyczny nieład na glówce a na takowy świeze wloski mi nie za bardzo ida na reke, wiec swieze rozpuszczam, po dniu nieładzik i tak często, dopóki nie wpadnę na jakis nowy rewelacyjny nieladzikowy pomysl...
__________________


tęsknię za wiosną....

wizaż weekendami, jeśli w ogóle.

moja biżuteria
1989



Lena :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 14:21   #143
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Unhappy Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Myję co drugi dzień, ale teraz nie myłam już od poniedziałku, bo jestem chora i lekarz zakazał mi robić cokolwiek ze spuszczoną głową .
Wygląda to koszmarnie...
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 14:35   #144
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Cytat:
Napisane przez anniaa
ja myje do codziennie wieczorem i ich nie słusze woel zeby sobie same schły ale za to zawsze codziennie rano musze prostowac grzywke bo sie faluje... eh nie nawidze falujacych włosów wrr
identycznie teraz tylko ze czasem to myje tez co 2 dzien
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 14:43   #145
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Codziennie Jakoś tak się przyzwyczaiłam Niby nie muszę tak często, ale czuję się dużo bardziej świezo z wciąż czystymi włoskami
Myję zawsze wieczorem, jakieś dwie-trzy godziny przed snem, rano w zależności jak wyrabiam z czasem albo katuję je prostownicą, albo zostawiam w spokoju
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 14:54   #146
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Myję co drugi dzień ale na drugi to nie wygladają za świeżo, strasznie przetłuszczają mi się włosy gdy nie robię sobie loków tylko związuję w kucyk, jak robię loki i mam rozpuszczone włosy to i na drugi dzień wyglądaja dobrze - czemu tak się dzieje niewiem sama
Ja też tak mam. To normalne, że jak włosy zwiąże się w "kucyk" to są one "ściśnięte" i przez to szybciej się przetłuszczają.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 20:37   #147
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

ja tez myje co 2 dzien moje wloski . im mam krotsze wlosy tym dluzej moge nie myc, ale i tak myje, bo nie lubie miec nieswiezych.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 20:51   #148
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Mam krótkie,kręcone włosy i myję je codziennie rano
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 15:47   #149
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Jak czesto myjecie włosy?:D

Moje włosy sięgają nieco poniżej linię ramion. W sumie to nie miałam z nimi nigdy wielkich problemów, ale ostatnio zaczęły się strasznie przetłuszczać. Myję je codziennie rano. Zanim wychodzę do pracy są już suche (staram się unikać suszarki). Są potem miękkie i puszyste, ale tylko przez kilka godzin, gdyż po południu stają się oklapnięte i przetłuszczone jakbym nie myła ich co najmniej kilka dni. Dzieje się tak od kilku tygodni - i zupełnie nie wiem z jakiego powodu. Ostatnio zaczęłam to nawet zrzucać na karb zimy. Ale czy to racjonalne wytłumaczenie? Tego nie wiem...
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 18:19   #150
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Jak czesto myjecie włosy?:D

moja kolezanka karcila mnie ze codzioen mylam wlossy. ja mialam do pasa ona do ramion mowila ze to przez to ze je codzien myje tak mi sie przetluszczaja.zmienila zdanie gdy jej wlosy podrosly do mniej wiecej takiej dlugosci jak moje tez zaczely jej sie tak przetluszczac
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 16:56:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.