Problem męsko-damski. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-03, 14:05   #31
ModnaLusia
Raczkowanie
 
Avatar ModnaLusia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Wiadomości: 131
Dot.: Problem męsko-damski.

Nie martw się jeśli chodzi o to czy jesteś dla niego odpowiednia, bo skoro rozmawiacie o wszystkim to jesteś jak najbardziej dla niego. Generalnie z facetami jest ciężko... a już z ich otwartością i szczerością to już w ogolę... Spytałabym Cię o wiek... Jeśli jesteście młodą parą i ta 90 to końcówka roku twojego urodzenia to uważam, ze macie dużo czasu na próby i eksperymenty. Nigdy nie myśl, że coś z Tobą jest nie tak...
ModnaLusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 14:10   #32
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Problem męsko-damski.

Cytat:
Napisane przez ModnaLusia Pokaż wiadomość
a już z ich otwartością i szczerością

a kobiety to cenią w ogóle?
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 15:34   #33
ona90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: Problem męsko-damski.

Cytat:
Napisane przez ModnaLusia Pokaż wiadomość
Nie martw się jeśli chodzi o to czy jesteś dla niego odpowiednia, bo skoro rozmawiacie o wszystkim to jesteś jak najbardziej dla niego. Generalnie z facetami jest ciężko... a już z ich otwartością i szczerością to już w ogolę... Spytałabym Cię o wiek... Jeśli jesteście młodą parą i ta 90 to końcówka roku twojego urodzenia to uważam, ze macie dużo czasu na próby i eksperymenty. Nigdy nie myśl, że coś z Tobą jest nie tak...
mamy po 22lata... tylko czasem już inaczej nie potrafię, siadam i płaczę, myślę i nic z tego nie wynika, bo ja bym chciała dla Nas jak najlepiej, a mi nie wychodzi...
ona90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 16:50   #34
ona90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: Problem męsko-damski.

Cytat:
Napisane przez ona90 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem od czego mam zacząć, jesteśmy razem od 1,5 roku (mamy po 22 lata) od jakiegoś czasu coraz gorzej układa nam się w łóżku, ja nigdy nie mam ochoty, nastoju, nic na mnie nie działa, seks mógłby dla mnie nie istnieć. Wszystko kojarzy mi się z bólem naszych 'początków'... Strasznie Go kocham, nie potrafię tak zwyczajnie tego skończyć, mimo że czuję, że Go tym ranię, a siebie zawodzę... Nie czuję się w pełni wartościową kobietą przez to wszystko. Sama nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić - z desperacji postanowiłam tu zajrzeć. Wiem, że ta sfera życia jest dla Niego ważna, chce to jakoś ratować, ale nie wiem jak, ponieważ każde próby zbliżenia kończą się tak samo - moją rezygnacją z braku odpowiedniej chęci i gotowości... Co robić?
...
ona90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.