Doradźcie - szkoła kosmetyczna, Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 08:51   #1
szyszkasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2

Doradźcie - szkoła kosmetyczna, Kraków


Witam!
Nie wiedziałam, gdzie umiejscowić to pytanie, ale wydaje mi się, że udało mi się w najbardziej neutralnym miejscu.

Skończyłam studia i w sumie cieszę się, że mam wyższe wykształcenie, ponieważ tylko tyle mogę im zawdzięczać. Nie mam pracy w swoim zawodzie, pracuję w kompletnie innej branży a w tym momencie jestem na urlopie wychowawczym. Postanowiłam zapisać się do szkoły kosmetycznej, aby nauczyć się robić coś kompletnie innego, a coś takiego co mogłoby sprawić mi trochę przyjemności i pozwolić dorobić do domowego budżetu.

Proszę doświadczone dziewczyny o poradę - która szkoła kosmetyczna jest dobra? Chodzi mi o dwuletnie studium. Która jest cenowo przystępna? Dziewczyny, które skończyły takie szkoły proszę o opinię.
szyszkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 22:16   #2
scarlett9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Doradźcie - szkoła kosmetyczna, Kraków

Dziewczyny, nie wybierajcie szkoły kosmetycznej "Oświata" w Krakowie! Jest mnóstwo ukrytych opłat, a jakość nauczania jest przeciętna. Szkoła proponuje mnóstwo kursów z róznych dziedzin, aby załapac jak najwiecej pięniedzy.. nie dosc ze jest dwultenią szkoła, to co chwile wchodza nowe opłaty na utrzymanie jej. Generalnie ta szkoła podupada i łapia kazdy grosz, zeby sie utrzymac.
scarlett9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.