Przedawkowałam :c Jakieś rady.?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 21:35   #1
Przeczyszczenie
Raczkowanie
 
Avatar Przeczyszczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Unhappy

Przedawkowałam :c Jakieś rady.??


Mam mały problem.
Od jakiegoś czasu (z ponad miesiąc) pije herbatki 'Figura', ponieważ miałam problemy z zaparciami. Na początku było świetnie, wypróżniałam się codziennie i bardzo mi się to podobało. Herbatkę piłam co wieczór, choć było napisane, że zaleca się stosowania jej 7-10 dni pod rząd. Krótko mówiąc olałam to. Jakiś czas później skończyły mi się saszetki i stwierdziłam, że nie będę kupowała nowego pudełka, bo z moimi jelitami jest już dobrze. Jednak myliłam się. Przestałam chodzić do toalety, więc poszłam do apteki po drugą paczkę saszetek. Herbatki weszły znowu do mojego życia i zaczęłam regularnie odwiedzać toaletę. Parę dni później zamiast zwyczajnej kupy zaczęłam robić biegunki. Nie przeszkadzało mi to, dla mnie liczyło się to, że mogłam się wypróżnić i cieszyłam się jak głupia. Nagle jednak coś się zmieniło. Przestałam chodzić do toalety, choć nadal piłam herbatki co wieczór. Czułam się okropnie. Przeczytałam na opakowaniu skutki przedawkowania. Było tak jak pisało. Bolał mnie brzuch no i robiłam biegunkę. Tydzień temu zaczęłam jeść banany, jogurty z otrębami, a herbatki piłam nadal. Trzy dni temu byłam w toalecie, jednak czułam, że nie wypróżniłam wszystkiego. Od tamtego czasu nie zdarzyło mi się zajrzeć do WC znowu. Jestem załamana Nie wiem co robić. Proszę o radę.
Przeczyszczenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 12:11   #2
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Przedawkowałam :c Jakieś rady.??

pewnie stan zapalny, do lekarza
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 13:05   #3
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: Przedawkowałam :c Jakieś rady.??

Rozregulowałaś sobie metabolizm, minie chwila nim wróci do normy. Wizytę u lekarza mimo wszystko polecam, może przepisze Ci coś co pomoże wyregulować wypróżnianie.
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 16:15   #4
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Przedawkowałam :c Jakieś rady.??

Cytat:
Napisane przez PaulinaZzz Pokaż wiadomość
Lekarza nie ominiesz, ponieważ naprawdę mogłaś sobie tymi herbatkami wszystko rozregulować. Możesz też skorzystać z nietypowej metody, po takim, nazwijmy to "zatruciu", aby na początek dobrze oczyścić organizm, bo też nie wiadomo co w tomie siedzi, czyli płukanie okrężnicy. Trochę dziwne i nieprzyjemne, ale teraz w każdym dobrym spa je wykonują.
genialny pomysł: drażnić podrażnione jelita
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.