Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 18:22   #4861
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny a była któraś z was w "studio urody" na górczynie,niedaleko eleclerc'a?Ostatnio przechodziłam koło tego salonu,wygląd zewnatrz całkiem fajny.Zastanawiam sie czy nie zaryzykowac,ale z drugiej strony boję się
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:11   #4862
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez zbieta Pokaż wiadomość
hehe no to chyba się widziałyśmy Ja też byłam 29 i się widziałyśmy Przyszłam przed Tobą i przed Tobą wyszłam. Szkoda, że nie widziałam efektu u Ciebie
A gdzie ten super fryzjer pracuje?

Cytat:
Napisane przez nefelin Pokaż wiadomość
............. nie strasz. wybieram sie do niego za kilka dni .....
czy ktos ma jeszce takei keipskie opinie? aaa boje sie!!!
Nie wiem jak ścina Bartek,ale wydaje mi się ,że oni wszyscy mają podobny styl cięcia w tym mono.
Ja jestem mega wkurzona ,bo włosy żyją swoim życiem ,a tak długo się zastnawiałam czy tam pójść....teraz poczekam aż podrosną i chyba znów uderzę do Adama z Czesanki,póki co jedyny fryzjer w tym mieście ,który umie coś porządnego wykombinować na głowie
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 22:19   #4863
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

hmmm a w tym Krukowskim to na jakich farbach pracują??
Ostatnio dorwałam salon gdzie malują Alfaparfem- piękne kolory, długi połysk ale u mnie trochę za szybko się wypłukał....albo już wydziwiam
Jakby ktoś znał fajne salony w Poznaniu gdzie nie pracują na L'Orealu to będę wdzięczna za info.
Sama chętnie wróciłabym do GAWW ale bieda w portfelu aż piszczy ;(
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 17:43   #4864
Dagmara35
Przyczajenie
 
Avatar Dagmara35
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam wszystkich serdecznie
Kilka ładnych lat temu scinałam się w salonie Kameleon w Poznaniu na ul. Wrocławskiej 25A. Pracowała tam m.in. Pani Agnieszka. Rewelacyjna fryzjerka. Teraz niestety jest tam inny salon a ja nie mogę znaleźc Pani Agnieszki. Czy ktoś może mi pomóc? Podac jakiś namiar? Plisss....
Dagmara35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:56   #4865
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
hmmm a w tym Krukowskim to na jakich farbach pracują??
Ostatnio dorwałam salon gdzie malują Alfaparfem- piękne kolory, długi połysk ale u mnie trochę za szybko się wypłukał....albo już wydziwiam
Jakby ktoś znał fajne salony w Poznaniu gdzie nie pracują na L'Orealu to będę wdzięczna za info.
Sama chętnie wróciłabym do GAWW ale bieda w portfelu aż piszczy ;(
A ile za podcięcię, modelowanie i za farbowanie w GAWW???? włosy długie.
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 21:53   #4866
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
A ile za podcięcię, modelowanie i za farbowanie w GAWW???? włosy długie.
dawno nie byłam ale o ile mnie pamięć nie myli to ok 240-260 zł zawsze zostawiałam ( mam włosy do połowy pleców).
Maja farby Goldwell -bardzo dobre, włosy długo się błyszczą i kolor się nie wypłukuje. Czuprynka zawsze w super stanie, przynajmniej tak było w moim wypadku.
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 11:18   #4867
Narvaniec
Raczkowanie
 
Avatar Narvaniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Hej dziewczyny, pisałam o tym już jakiś czas temu, więc powtórzę kto miałby czas przeszukiwać taki długaśny wątek! Chociaż o tym Panu już dużo tu było....
Polecam Adama Ż. ze Spotu (wcześniej GAWW, dla nieznających jego biografii ). Jako pierwszy fryzjer spośród mi znanych i odwiedzanych, zainteresował się dogłębnie jakie to mooje włosy są, jak się zachowują, jaką mają historię. Odkrył gdzie mam naturalny przedziałek. Obciął mnie tak, że pasuje i do mojej budowy, do włosów oczywiście, ale i do sposobu bycia też. Ogólnie dobrze się czuję w cięciu (z włosów do ramion na krótkie wariacje) i dobrze mi leży, fajnie się układa.
Za cięcie skasował 100 zł... no tu ból

Chętnie spróbuję też jego mistrza.. WW, u niego z farbowaniem 270 zł, pytałam jakiś czas temu dla mamy. bez farbowania nie wiem

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Aha i jak idziecie do Adama, to godzina conajmniej bez farbowania
Ale jest bardzo przyjemnie, nawet się nie czuje czasu, no chyba, że ktoś się spieszy
Narvaniec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 11:31   #4868
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Narvaniec Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pisałam o tym już jakiś czas temu, więc powtórzę kto miałby czas przeszukiwać taki długaśny wątek! Chociaż o tym Panu już dużo tu było....
Polecam Adama Ż. ze Spotu (wcześniej GAWW, dla nieznających jego biografii ). Jako pierwszy fryzjer spośród mi znanych i odwiedzanych, zainteresował się dogłębnie jakie to mooje włosy są, jak się zachowują, jaką mają historię. Odkrył gdzie mam naturalny przedziałek. Obciął mnie tak, że pasuje i do mojej budowy, do włosów oczywiście, ale i do sposobu bycia też. Ogólnie dobrze się czuję w cięciu (z włosów do ramion na krótkie wariacje) i dobrze mi leży, fajnie się układa.
Za cięcie skasował 100 zł... no tu ból

Chętnie spróbuję też jego mistrza.. WW, u niego z farbowaniem 270 zł, pytałam jakiś czas temu dla mamy. bez farbowania nie wiem

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Aha i jak idziecie do Adama, to godzina conajmniej bez farbowania
Ale jest bardzo przyjemnie, nawet się nie czuje czasu, no chyba, że ktoś się spieszy
To fakt obcina naprawdę dobrze,ale nie odpowiada mi jego podejście do klienta.Zawsze ma poślizg czasowy no i 2 miesięczny okres oczekiwania
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 12:46   #4869
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Czy ktoś mógłby podać numer kontaktowy do Adama Żolika?Bardzo bym prosiła jak nie na forum to na priv!
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 13:38   #4870
Narvaniec
Raczkowanie
 
Avatar Narvaniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
To fakt obcina naprawdę dobrze,ale nie odpowiada mi jego podejście do klienta.Zawsze ma poślizg czasowy no i 2 miesięczny okres oczekiwania
Wydaje mi się, że podejście wlaśnie ma bardzo dobre, to że ma poślizg, znaczy właśnie, że oddaje się klientowi, bez względu na wszytsko ostatnio dzwonił do klientów z informacją o poślizgu.
a to, że się czeka 2 miesiące... no wybacz nie jego wina, że ma takie powodzenie :P

[QUOTE=IWONA8800Czy ktoś mógłby podać numer kontaktowy do Adama Żolika?Bardzo bym prosiła jak nie na forum to na priv! [/QUOTE]

nie wiem jak tu się robi wielocytaty, zrobiłam jakoś ręcznie
tel do Adama, znajdziesz na str spotu
Narvaniec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:07   #4871
konwalia1282
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

no cóż mi nie odpowiadało jego podejście-tj poślizg, plotkarstwo trochę i długi czas czekania na termin+ tylko gotówka
konwalia1282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 17:27   #4872
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Narvaniec Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że podejście wlaśnie ma bardzo dobre, to że ma poślizg, znaczy właśnie, że oddaje się klientowi, bez względu na wszytsko ostatnio dzwonił do klientów z informacją o poślizgu.
a to, że się czeka 2 miesiące... no wybacz nie jego wina, że ma takie powodzenie :P



nie wiem jak tu się robi wielocytaty, zrobiłam jakoś ręcznie
tel do Adama, znajdziesz na str spotu
Oddaje się klientowi hmm no ,ale jednak wolałabym ,żeby robił to w jakichś tam ramach czasowych,.A termin oczekiwania no cóż z tego co wiem,to fryzjerzy celowo stwarzają pozory ,tego że są tacy okupowani i tak naprawdę jest to wyssane z palca A co Ty tak go bronisz? jesteś z jego rodziny?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:42   #4873
Narvaniec
Raczkowanie
 
Avatar Narvaniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Bronię, bo fajnie mnie obciął i już
no coś w tym jest,z terminami. Nie dotyczy to tylko fryzjerów, można powiedzieć, że każdego zawodu
atomufka cięłaś się może u WW? bo on też bardzo mnie interesuje...
u Adama podobno przelewem też można płacić - że tak powiem spora doza zaufania (Łukasz mi mówł, 2-gi fryzjer z czesanki)
Narvaniec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:56   #4874
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Narvaniec Pokaż wiadomość
Bronię, bo fajnie mnie obciął i już
no coś w tym jest,z terminami. Nie dotyczy to tylko fryzjerów, można powiedzieć, że każdego zawodu
atomufka cięłaś się może u WW? bo on też bardzo mnie interesuje...
u Adama podobno przelewem też można płacić - że tak powiem spora doza zaufania (Łukasz mi mówł, 2-gi fryzjer z czesanki)
Nie byłam nigdy u WW
No a do Adama pewnie się jeszcze wybiorę,mimo iż nie podoba mi się to co wyżej napisałam.Niestety ciężko o innego dobrego fryzjera
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:47   #4875
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Oddaje się klientowi hmm no ,ale jednak wolałabym ,żeby robił to w jakichś tam ramach czasowych,.A termin oczekiwania no cóż z tego co wiem,to fryzjerzy celowo stwarzają pozory ,tego że są tacy okupowani i tak naprawdę jest to wyssane z palca A co Ty tak go bronisz? jesteś z jego rodziny?
....też słyszałam ze celowo to robią, tzn. mówią że niby niema czasu itp, żeby klientki myśleli że musi być dobry skoro takie wziecie Wsumie dobry chwyt marketingowy
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:22   #4876
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
....też słyszałam ze celowo to robią, tzn. mówią że niby niema czasu itp, żeby klientki myśleli że musi być dobry skoro takie wziecie Wsumie dobry chwyt marketingowy
Moja koleżanka prowadzi własny salon i potwierdziła ,że to prawda
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 09:24   #4877
konwalia1282
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

no cóż a dla mnie fryzjer to nie lekarz i nie zamierzam sobie zycia 2mce w przód ustawiać pod fryzjera, więc takie "gwiazdy" odpuszczam

i też uważam, że to prawda, chodziłam kiedyś do obleganego fryzjera, zapisy 2mce w przód, a jak on musiał przełożyć to nagle termin w ciągu tygodnia był....
konwalia1282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 14:59   #4878
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez konwalia1282 Pokaż wiadomość
no cóż a dla mnie fryzjer to nie lekarz i nie zamierzam sobie zycia 2mce w przód ustawiać pod fryzjera, więc takie "gwiazdy" odpuszczam

i też uważam, że to prawda, chodziłam kiedyś do obleganego fryzjera, zapisy 2mce w przód, a jak on musiał przełożyć to nagle termin w ciągu tygodnia był....




Też uważam, że głupotą jest czekanie z 3 cm odrostem aż fryzjer będzie miał wolne....bo co z tego, że ma się przez miesiąc ładnie zrobione włosy jak potem przez kolejne trzy trzeba się wstydzić własnej fryzury i odrostów. Jednak wcale nie jest zwyczajem, że ściemniają że nie mają przez miesiąc miejsc. Nawet w zapyziałych salonach, z którymi miałam styczność tydzień to jest minimum żeby załapać się na jakąś sensowną godzinę. W dobrym salonie 2 tyg. to minimum a 4tyg. maksimum. Sama jestem zmuszona umawiać klientki nawet 3-4 tyg wcześniej, a nowym odmawiać bo znowu wydłużyłyby się terminy dla stałych klientek....a kazanie stałej klientce czekać z odrostem 2 miesiące jest według mnie bardzo nieprofesjonalne i taki klient w pewnym momencie się wkurzy i odejdzie. Niestety czasami pracuję przez to o resztkach sił. Oprócz zwykłych usług prowadzę również kursy więc czasami pracuję po 7 dni w tygodniu po 10h-11h....

Co zaglądam na to forum to mam wrażenie, że uważacie fryzjerów za zło konieczne i ciągle jesteście niezadowolone bo..... albo jest kiepski albo trzeba długo czekać...albo drogi, albo robi szybko i się nie stara, albo ma poślizgi czasowe itd.. Jest w tym nieco prawdy....ale ten błąd wynika często z tendencji do wybierania znanych salonów.

Teraz jest mniej fryzjerów niż chętnych na ich usługi i naprawdę nie ma miejsc. W salonach teraz już nawet nie ma czegoś takiego, że uczeń zamiata....nie ma na to czasu bo musi obsługiwać klientów... Więc bez kolejki to można iść do takiego fryzjera co z jakiegoś powodu jej nie ma....a z kolejką do dobrego. Tylko, że wielu osobom myli się dobry fryzjer z ekskluzywnym fryzjerem. Zamiast latać po "gwiazdach" i znanych salonach, gdzie nie dość, że jest drogo to jeszcze są masakryczne kolejki poszukajcie kogoś, kto prowadzi mały, prywatny anonimowy salon. Najłatwiejsza droga to zapytać spotkaną (nawet obcą) osobę w świetnie obciętych i pofarbowanych włosach oraz koniecznie zdrowo wyglądających z czyich usług korzysta (no bo cały Poznań się nie strzyże się w kilku pojawiających się na forum znanych salonach). Nie dość, że sprawicie komplementem radość pytanej osobie to jeszcze macie szanse na znalezienie dobrego i niekoniecznie drogiego fryzjera.

Pisaniem na forum, że ten i ten jest świetny raczej sobie tylko szkodzicie....bo kolejki będą się przez to u niego wydłużać.....a zauważcie, że robicie to bezinteresownie i to bez opłaty w postaci komplementu


Ps. Ponawiam prośbę o zgłoszenia modelek do strzyżenia i regeneracji włosów długich dla uczniów policealnej szkoły fryzjerskiej. Zostało jeszcze kilka miejsc na wybrane godziny w 3 terminach. Zajęcia odbywają się w weekendy w szkole w centrum. Trzeba się liczyć z tym, że usługa potrwa 1,5-2h, gdyż uczniowie wykonują strzyżenie wolniej niż zawodowy fryzjer. Uczniowie są po prawie rocznej nauce, a ewentualne poprawki wykonuję ja. Uczniów mam naprawdę ogarniętych i pojętnych więc nie ma czego się bać. Według mnie może i obcinają wolno, ale lepiej niż wielu pracujących od kilku lat fryzjerów.
Wolne terminy:
28 maja (sobota) godzina 9:30 i 12:00
29 maja (niedziela) godzina 15:30
4 czerwca (sobota) godzina 9:00 i 11:30.

Zgłoszenia tzn.: Imię i nazwisko, wybrany termin i godzina oraz krótka charakterystyka włosów, proszę przesłać na priv. Wybranym osobom potwierdzę termin i podam szczegóły.

Zapraszam

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2011-05-09 o 15:07
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 16:36   #4879
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Najłatwiejsza droga to zapytać spotkaną (nawet obcą) osobę w świetnie obciętych i pofarbowanych włosach oraz koniecznie zdrowo wyglądających z czyich usług korzysta (no bo cały Poznań się nie strzyże się w kilku pojawiających się na forum znanych salonach). Nie dość, że sprawicie komplementem radość pytanej osobie to jeszcze macie szanse na znalezienie dobrego i niekoniecznie drogiego fryzjera.
zgadzam się z tym, podpisuję wszystkim czym jestem w stanie
Byłam w czwartek u Pani Grażyny Imbierowicz zacznę może od tego, że mam kręcone włosy i staram się stosować zasady CG. Najpierw porozmawiałam z Grażyną (prosiła byśmy przeszły na Ty, o ile mi to nie przeszkadza). Pomacała włosy, potargała krótka wymiana zdań, wywiad, powiedziała, że już wszystko wie i można myć. Moje biedne kłaczki pod kran i silikony. Włosy odciskane jedynie w ręcznik PAPIEROWY co dla mnie jest zaskoczeniem Oczywiście nie obyło się bez czesania grzebieniem (ja tego nie robię)...Kilka ruchów nożyczkami i już praktycznie po cięciu (jeszcze mi TŻta zagadywała, że też by mu się przydała wizyta a to w sumie prawda, bo dawno nie był ) z długości praktycznie nic nie skróciła, tylko cieniowanie...Ona ma włosy do pasa, tylko miała podpięte i fajny nieład, więc śliczna burza loków (szkoda tylko, że na piankę, czyli suchary na głowie). Pytała czy farbowałam Palette (nie wiem po co nigdy tym nie farbowałam, obecnie henną), jak dbam, itp. Na koniec hasło do "Kruszynki" (asystentka chyba jakaś), żeby mnie nauczyła jak się robi loki śmiać mi się chciało okrutnie, ale dobra. Mogę wysłuchać :P niestety włosy zostały potraktowane pianką, czego się spodziewałam...dalej w sumie miłe zaskoczenie...kobieta najpierw ugniatała delikatnie od dołu (miałam głowę pochyloną do tyłu) podpięła klipsami górną partię loków (to taki trick by loki dłuższy czas przetrwały - 3,4 dni niby) i suszyła dyfuzorem delikatnie. Oczywiście sucharki nie przetrwały kilku godzin. To było w czwartek. Na dzień dzisiejszy jestem po 2 myciach, włosy się ładnie kręcą - mają regularny skręt, czego wcześniej nie było (brak cieniowania, wszystkie na prosto). Cieniowanie ładne, płynne , nie ma "schodów". Ogólnie jestem zadowolona nawet. Teraz czekam aż włosy podrosną dla zainteresowanych mogę wrzucić zdjęcia przed, zaraz po i obecnie pozdrawiam!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-05-10 o 10:48
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 20:09   #4880
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ang--masz racje kochana. Też weszłam na to forum licząć że znajdę coś fajnego , może i byłam zadowolona z Adama(bo do niego poszłam) ale potem jakoś tak zle mnie potraktował a szkoda... też szkoda gadać na dzien dzisiejszy nie polecam go już nikomu.!!!
I wiem że na tym forum jest mało osób wiarygodnych, duża częśc to zwykła reklama, oni potrafia pisać same ze sobą myśląć że zmylą nas hahhahah szkoda że moderatorzy po IP nie wyrzucaja ich( choć IP też można zmieniać na jaki chcesz)
ANQ- bardzo żałuje że nie moge wpaść i tym samym Cie poznać, może wkońcu miała bym fryzjera na stałe? Na razie wróciłam do swojego Sławka i ewentualnie do Anity i nikomu już swoich włosów nie dam, no może jeszczcze Tobie skoro prowadzisz szkolenia, kursy to musisz mieć wiedze też wtedy nie bałabym się że znów mi spalą włosy.
Racja również jest to, że te anonimowe małe, przytulne salony również są bardzo zdolne, lecz czesto jest tak jak pisałam dziewczyny myślą że im wiecej zapłąca lepiej bedą wyglądać nie mylić z salonami z czasów z komuny., lub poprostu lubią być w salonie o bardzo drogim wystroju.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:28   #4881
konwalia1282
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ang26 masz priv

i z tym narzekaniem masz rację, ja bym po prostu chciała mieć kogoś do kogo mogę iść śmiało (tak jak udalo mi się 6 lat temu trafić do kosmetyczki na sąsiednim osiedlu)
konwalia1282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:43   #4882
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Ang--masz racje kochana. Też weszłam na to forum licząć że znajdę coś fajnego , może i byłam zadowolona z Adama(bo do niego poszłam) ale potem jakoś tak zle mnie potraktował a szkoda... też szkoda gadać na dzien dzisiejszy nie polecam go już nikomu.!!!
I wiem że na tym forum jest mało osób wiarygodnych, duża częśc to zwykła reklama, oni potrafia pisać same ze sobą myśląć że zmylą nas hahhahah szkoda że moderatorzy po IP nie wyrzucaja ich( choć IP też można zmieniać na jaki chcesz)
ANQ- bardzo żałuje że nie moge wpaść i tym samym Cie poznać, może wkońcu miała bym fryzjera na stałe? Na razie wróciłam do swojego Sławka i ewentualnie do Anity i nikomu już swoich włosów nie dam, no może jeszczcze Tobie skoro prowadzisz szkolenia, kursy to musisz mieć wiedze też wtedy nie bałabym się że znów mi spalą włosy.
Racja również jest to, że te anonimowe małe, przytulne salony również są bardzo zdolne, lecz czesto jest tak jak pisałam dziewczyny myślą że im wiecej zapłąca lepiej bedą wyglądać nie mylić z salonami z czasów z komuny., lub poprostu lubią być w salonie o bardzo drogim wystroju.
Avent jeśli dobrze kojarzę ,czy przypadkiem nie wspominałaś o jakims salonie na górczynie?bo postanowiłam nie wyrywac sie na miasto tylo poszukac czegoś koło mnie
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 22:12   #4883
MartinCLK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam podczepię sie do tematu wie ktoś może gdzie teraz pracuje Kamila z Trendy na Bukowskiej jest moją najlepsza fryzjerką ale niestety zmieniła salon i nie wiem gdzie jej szukać
MartinCLK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 08:32   #4884
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
Avent jeśli dobrze kojarzę ,czy przypadkiem nie wspominałaś o jakims salonie na górczynie?bo postanowiłam nie wyrywac sie na miasto tylo poszukac czegoś koło mnie
Tak dobrze kojarzysz Sławek pracuje w salonie "Wenecja" na Górczynie. I polecam go, bo i nie drogo i dobrze, osobiscie widziałam jak przychodziły do niego klientki z salonu obok( tego drogiego) do poprawek. Ale nie dam sobie ręki uciąć czy we wszystkim jest niezawodny, bo nie farbuje włosów, nie scinam na odważnie.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 15:35   #4885
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Tak dobrze kojarzysz Sławek pracuje w salonie "Wenecja" na Górczynie. I polecam go, bo i nie drogo i dobrze, osobiscie widziałam jak przychodziły do niego klientki z salonu obok( tego drogiego) do poprawek. Ale nie dam sobie ręki uciąć czy we wszystkim jest niezawodny, bo nie farbuje włosów, nie scinam na odważnie.
To bardzo dobrze się składa,chcę tylko odświezyć włoski na lato,a na jakiiej ulicy przyjmuje?gdzieś koło salonu borowskiej czy jakoś tak?
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:40   #4886
Narvaniec
Raczkowanie
 
Avatar Narvaniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

DMkAnia a propos papierowych ręczników, szczerze, ja nie spotkałam się jeszcze, żeby wycierali mi włosy w co innego niż papierowy ręcznik. Nie wiem jak to wygląda ze str sanepidu, ale wycieranie w ręcznik niejednorazowy byłoby mega niehigieniczne :/

a propos tych "gwiazd" o których tu piszecie, nie oceniałabym nikogo zbyt pochopnie. Jeśli ktoś fajnie tnie, ma otwarty salon w określonych godzinach, to fizycznie byłoby niemożliwe, żeby przy dużym zainteresowaniu nie miał terminów...
Narvaniec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:58   #4887
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Narvaniec Pokaż wiadomość
DMkAnia a propos papierowych ręczników, szczerze, ja nie spotkałam się jeszcze, żeby wycierali mi włosy w co innego niż papierowy ręcznik. Nie wiem jak to wygląda ze str sanepidu, ale wycieranie w ręcznik niejednorazowy byłoby mega niehigieniczne :/
W sumie prawda...choć ja spotkałam się z wycieraniem w "zwykły" ręcznik :/ byle nigdy więcej
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 08:45   #4888
agusg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Wracając do p. Sławka Stawarczyka z Podgórnej.... minęło już trochę czasu odkąd tam byłam.... Podsumowując - żadna rewelacja, zwykłe przeciętniactwo. Liczyłam na coś więcej. Z salonu wyszłam zadowolona, ale po myciu włosów w domu - hmmmm, normalnie. Nie wiem czemu, ale nie czułam się w zakładzie zbyt dobrze. Spodziewałam się miłego przyjęcia, a zastały mnie komentarze o grouponie, że niewiele z tego mają itp. I tak też zostałam potraktowana. Myślałam, że tymi kuponami chcą sobie zrobić reklamę, ale z takim podejściem - to raczej antyreklama. Dziękuję, ale szukam dalej dobrego fryzjera.
agusg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 09:13   #4889
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym, podpisuję wszystkim czym jestem w stanie
Byłam w czwartek u Pani Grażyny Imbierowicz zacznę może od tego, że mam kręcone włosy i staram się stosować zasady CG. Najpierw porozmawiałam z Grażyną (prosiła byśmy przeszły na Ty, o ile mi to nie przeszkadza). Pomacała włosy, potargała krótka wymiana zdań, wywiad, powiedziała, że już wszystko wie i można myć. Moje biedne kłaczki pod kran i silikony. Włosy odciskane jedynie w ręcznik PAPIEROWY co dla mnie jest zaskoczeniem Oczywiście nie obyło się bez czesania grzebieniem (ja tego nie robię)...Kilka ruchów nożyczkami i już praktycznie po cięciu (jeszcze mi TŻta zagadywała, że też by mu się przydała wizyta a to w sumie prawda, bo dawno nie był ) z długości praktycznie nic nie skróciła, tylko cieniowanie...Ona ma włosy do pasa, tylko miała podpięte i fajny nieład, więc śliczna burza loków (szkoda tylko, że na piankę, czyli suchary na głowie). Pytała czy farbowałam Palette (nie wiem po co nigdy tym nie farbowałam, obecnie henną), jak dbam, itp. Na koniec hasło do "Kruszynki" (asystentka chyba jakaś), żeby mnie nauczyła jak się robi loki śmiać mi się chciało okrutnie, ale dobra. Mogę wysłuchać :P niestety włosy zostały potraktowane pianką, czego się spodziewałam...dalej w sumie miłe zaskoczenie...kobieta najpierw ugniatała delikatnie od dołu (miałam głowę pochyloną do tyłu) podpięła klipsami górną partię loków (to taki trick by loki dłuższy czas przetrwały - 3,4 dni niby) i suszyła dyfuzorem delikatnie. Oczywiście sucharki nie przetrwały kilku godzin. To było w czwartek. Na dzień dzisiejszy jestem po 2 myciach, włosy się ładnie kręcą - mają regularny skręt, czego wcześniej nie było (brak cieniowania, wszystkie na prosto). Cieniowanie ładne, płynne , nie ma "schodów". Ogólnie jestem zadowolona nawet. Teraz czekam aż włosy podrosną dla zainteresowanych mogę wrzucić zdjęcia przed, zaraz po i obecnie pozdrawiam!

tak tak,pokaz. tez sie zastanawiam nad nia(ale najpierw wlosy musza mi odrosnac,a to jest dosyc powolny proces), zobaczymy czy mi pomozesz w wyborze
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 09:20   #4890
Wikkori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez MartinCLK Pokaż wiadomość
Witam podczepię sie do tematu wie ktoś może gdzie teraz pracuje Kamila z Trendy na Bukowskiej jest moją najlepsza fryzjerką ale niestety zmieniła salon i nie wiem gdzie jej szukać
Kamila Żelazo ??? poznałam ją w Trendy, przeszła do Styliści Urody na Polance
Kręcone włosy
Wikkori jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.