Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-03, 10:37   #1081
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W końcu i ja mogę podzielić się swoimi wrażeniami. Byłam na zabiegu depilacji bikini głębokiego. Bałam się niemiłosiernie bólu. No i trochę wstydziłam się, ale to akurat minęło mi bardzo szybko. Niewyobrażalnego bólu nie było, no może z wyjątkiem obszaru warg i pomiędzy pośladkami brrr Mimo wszystko jakoś przeżyłam. Pani kosmetyczka pochwaliła mnie za wytrwałość, bo wspominała, że zdarzają się pacjentki, które krzyczą, przeklinają, wiją się z bólu, kopią, gryzą i drapią hihi (no może trochę przekoloryzowałam). Dodatkowo zdecydowałam się zrobić jeszcze pachy. Ból też dało się wytrzymać. I gdybym nie przeczytała tego forum to nie miałabym żadnych zastrzeżeń do zabiegu a tak pojawiło się trochę wątpliwości.
Po pierwsze ból – skoro bez problemu wytrzymałam zabieg to może moc była za słaba? Niestety z wrażenia nie zapytałam jaką mocą miałam robione. Nie miałam też żadnych podrażnień. Oczywiście zaraz po zabiegu skóra była zaczerwieniona, ale zanim dojechałam do domu, podrażnienie zniknęło.
Po drugie czas zabiegu – laser pach i głębokiego bikini nie trwał dłużej niż 20 min. Obserwowałam jak pani mnie laseruje, miałam wrażenie że robiła to dość dokładnie, miejsce przy miejscu, ale z Waszych wcześniejszych wypowiedzi wynika, że chyba było to zbyt krótko.
Co o tym sądzicie Wizażanki?
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 11:24   #1082
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Akurat wmojej ulotce Ketonala i w ulotkach zamieszczonych w Internecie nie ma w działaniach niepożądanych "nadwrażliwości na światło". Moim zdaniem nadwrażliwość na światło nie pojawi się po 1 tabletce, tylko przy dłuższym stosowaniu (?) Ale gdybym trafiła na kosmetyczkę, która mi odradza zabieg to uznałabym ją za wiarygodnego fachowca. Mam świadomość, że wiedza nt przeciwwskazań do zabiegu kosmetyczek jest często niepełna albo... odrzucana, bo wtedy stracą klientki.

Akurat dla mnie dużo większym zagrożeniem jest antykoncepcja hormonalna, ale nie zrezygnowałam z niej ze względu na depilację. I nie sądzę, aby inne kobiety rezygnowały (?)
Tak jak pisałam wcześniej ja sprawdziłam lek Refastin, który zawiera ketoprofen 100 w składzie i w ulotce jest wyraźnie napisane jest że efektem ubocznym jest "nadwrażliwości na światło" (link do ulotki: http://www.polpharma.pl/pl/nasze-pro...,refastin.html) co kosmetyczka potwierdziła że od tego leku może wystąpić nadwrażliwość, ale większość pań pewnie się nie przyznaje do zażywania.

A z antykoncepcją jest tak że jak w lato opalałaś się i nie miałaś przebarwień od słońca to laser też nic nie zrobi - ja stosuję jedno i drugie i nic się nie dzieje

Podobno zmorą są wszytkie postacie leków ziołowych, antydepresyjnych, odchudzających itp. - od tego dopiero robią się przebarwienia - ale pocieszające jest że odbarwienia nie są na stałe i z czasem znikną

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
W końcu i ja mogę podzielić się swoimi wrażeniami. Byłam na zabiegu depilacji bikini głębokiego. Bałam się niemiłosiernie bólu. No i trochę wstydziłam się, ale to akurat minęło mi bardzo szybko. Niewyobrażalnego bólu nie było, no może z wyjątkiem obszaru warg i pomiędzy pośladkami brrr Mimo wszystko jakoś przeżyłam. Pani kosmetyczka pochwaliła mnie za wytrwałość, bo wspominała, że zdarzają się pacjentki, które krzyczą, przeklinają, wiją się z bólu, kopią, gryzą i drapią hihi (no może trochę przekoloryzowałam). Dodatkowo zdecydowałam się zrobić jeszcze pachy. Ból też dało się wytrzymać. I gdybym nie przeczytała tego forum to nie miałabym żadnych zastrzeżeń do zabiegu a tak pojawiło się trochę wątpliwości.
Po pierwsze ból – skoro bez problemu wytrzymałam zabieg to może moc była za słaba? Niestety z wrażenia nie zapytałam jaką mocą miałam robione. Nie miałam też żadnych podrażnień. Oczywiście zaraz po zabiegu skóra była zaczerwieniona, ale zanim dojechałam do domu, podrażnienie zniknęło.
Po drugie czas zabiegu – laser pach i głębokiego bikini nie trwał dłużej niż 20 min. Obserwowałam jak pani mnie laseruje, miałam wrażenie że robiła to dość dokładnie, miejsce przy miejscu, ale z Waszych wcześniejszych wypowiedzi wynika, że chyba było to zbyt krótko.
Co o tym sądzicie Wizażanki?
Miałaś LS czy LSD?
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 11:47   #1083
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wcześniej ja sprawdziłam lek Refastin, który zawiera ketoprofen 100 w składzie i w ulotce jest wyraźnie napisane jest że efektem ubocznym jest "nadwrażliwości na światło" (link do ulotki: http://www.polpharma.pl/pl/nasze-pro...,refastin.html) co kosmetyczka potwierdziła że od tego leku może wystąpić nadwrażliwość, ale większość pań pewnie się nie przyznaje do zażywania.

A z antykoncepcją jest tak że jak w lato opalałaś się i nie miałaś przebarwień od słońca to laser też nic nie zrobi - ja stosuję jedno i drugie i nic się nie dzieje

Podobno zmorą są wszytkie postacie leków ziołowych, antydepresyjnych, odchudzających itp. - od tego dopiero robią się przebarwienia - ale pocieszające jest że odbarwienia nie są na stałe i z czasem znikną

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------



Miałaś LS czy LSD?
Miałam LSD. Właśnie też mnie jeszcze zastanowiło to, że całość miałam zrobione tylko dużą głowicą, myślałam że na wargi i obszar pomiędzy pośladkami używa się małej. Swoją drogą to pewnie małą głowicą bez znieczulenia bym nie wytrzymała...
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 13:06   #1084
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
Miałam LSD.
Nie wyobrażam sobie zrobienia głębokiego (brazylijskiego) bikini dokładnie samą dużą głowicą (tylko pachwiny owszem).
Sam zabieg głębokiego bikini standardowo powinien trwać minimum 30-40 min (jak przebiega bezboleśnie/bezproblemowo).
Wymagaj dokładności, bo nie będziesz zadowolona po serii zabiegów.

pozdrawiam
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 13:23   #1085
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam bikini mieszane tzn i dużą i małą głowicą. Pachy tylko małą.
Ból dużą jest mniejszy.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 13:44   #1086
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie zrobienia głębokiego (brazylijskiego) bikini dokładnie samą dużą głowicą (tylko pachwiny owszem).
Sam zabieg głębokiego bikini standardowo powinien trwać minimum 30-40 min (jak przebiega bezboleśnie/bezproblemowo).
Wymagaj dokładności, bo nie będziesz zadowolona po serii zabiegów.

pozdrawiam
Tak myślałam, że powinno to tyle trwać. Właśnie w moim mniemaniu wyglądało na to, że pani robi dokładnie ale szybko, raz za razem, bez żadnej przerwy. Na moje pytanie "już po wszystkim? tak krótko?" odpowiedziała, że tak, że zrobiła całość, że duża głowica obejmuje większy obszar. Hmm, pozostaje mi poczekać na efekty... I ewentualnie reagować podczas następnego zabiegu.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Ja miałam bikini mieszane tzn i dużą i małą głowicą. Pachy tylko małą.
Ból dużą jest mniejszy.
Zgadzam się, że ból dużą głowicą jest mniejszy. Małą miałam kiedyś robiony wąsik i brodę - na samą myśl przechodzą mnie dreszcze, zdecydowanie nie był to komfortowy zabieg...

Zdaje się, że przez to że miałam robione tylko dużą głowicą zabieg nie będzie taki dokładny. Nic, poobserwuję laserowane miejsca i zdam wam relację.

Edytowane przez Molca
Czas edycji: 2012-12-03 o 13:46
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 21:49   #1087
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
Tak myślałam, że powinno to tyle trwać. Właśnie w moim mniemaniu wyglądało na to, że pani robi dokładnie ale szybko, raz za razem, bez żadnej przerwy. Na moje pytanie "już po wszystkim? tak krótko?" odpowiedziała, że tak, że zrobiła całość, że duża głowica obejmuje większy obszar. Hmm, pozostaje mi poczekać na efekty... I ewentualnie reagować podczas następnego zabiegu.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------



Zgadzam się, że ból dużą głowicą jest mniejszy. Małą miałam kiedyś robiony wąsik i brodę - na samą myśl przechodzą mnie dreszcze, zdecydowanie nie był to komfortowy zabieg...

Zdaje się, że przez to że miałam robione tylko dużą głowicą zabieg nie będzie taki dokładny. Nic, poobserwuję laserowane miejsca i zdam wam relację.
Ja miałam zabiegi robione tam gdzie można było - dużą głowicą, a w miejscach trudno dostępnych (wargi, okolice odbytu) małą - zabieg robiony był na zakładkę - wg mnie bardzo dokładnie o czym nie musiałam Pani wykonującej zabieg przypominać, full profesjonalizm - efekty mam bardzo zadowalające . Zabiegi były super szybkie, tak strasznie mnie nie bolało i nie skakałam na łóżku, może dlatego szybko mogła Pani wykonać zabieg
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 07:57   #1088
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
A z antykoncepcją jest tak że jak w lato opalałaś się i nie miałaś przebarwień od słońca to laser też nic nie zrobi - ja stosuję jedno i drugie i nic się nie dzieje

Podobno zmorą są wszytkie postacie leków ziołowych, antydepresyjnych, odchudzających itp. - od tego dopiero robią się przebarwienia - ale pocieszające jest że odbarwienia nie są na stałe i z czasem znikną
Ja mam skłonności do przebarwień i uszkodzone komórki skóry od hormonów. To stałe uszkodzenia, więc i przebarwienia są stałe - zimą gdy nie ma słońca jaśnieją, mogę je wybielić u kosmetyczki, ale wraz z pierwszymi promieniami słońca na wiosnę wracają. Melanina jest nierówno wydzielana i nic na to nie można poradzić.
M.in. dlatego robię depilację tylko bikini, nigdy nie zdecyduję się na odkryte części ciała.

Ale przypomniałam sobie jeszcze jedną rzecz: po I zabiegu (z łyknięciem Katonalu) miałam straszne podrażnienie skóry, zaczerwienienie, opuchnięcie, pieczenie. Do tej pory myślałam, że to wynikało z pory roku (robiłam zabieg w b.upalny dzień, zaraz po nim wracałam do domu 20 km w samochodzie bez klimatyzacji, a siedzenie było jak piekarnik), ale teraz zastanawiam się, czy jednak ten Ketonal nie miał wpływu na podrażenienie skóry. Drugi zabieg był robiony bez Ketonala, w listopadzie, podrażnienia o niebo lżejsze.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 12:06   #1089
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Ja mam skłonności do przebarwień i uszkodzone komórki skóry od hormonów. To stałe uszkodzenia, więc i przebarwienia są stałe - zimą gdy nie ma słońca jaśnieją, mogę je wybielić u kosmetyczki, ale wraz z pierwszymi promieniami słońca na wiosnę wracają. Melanina jest nierówno wydzielana i nic na to nie można poradzić.
M.in. dlatego robię depilację tylko bikini, nigdy nie zdecyduję się na odkryte części ciała.

Ale przypomniałam sobie jeszcze jedną rzecz: po I zabiegu (z łyknięciem Katonalu) miałam straszne podrażnienie skóry, zaczerwienienie, opuchnięcie, pieczenie. Do tej pory myślałam, że to wynikało z pory roku (robiłam zabieg w b.upalny dzień, zaraz po nim wracałam do domu 20 km w samochodzie bez klimatyzacji, a siedzenie było jak piekarnik), ale teraz zastanawiam się, czy jednak ten Ketonal nie miał wpływu na podrażenienie skóry. Drugi zabieg był robiony bez Ketonala, w listopadzie, podrażnienia o niebo lżejsze.
Biedna jesteś trzymam kciuki za twoje bikini.

Myślę że na 99% te objawy miałaś po Ketonalu i ja na pewno się na to nie zdecyduję.

Powodzenia kochana
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 13:42   #1090
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Ja miałam zabiegi robione tam gdzie można było - dużą głowicą, a w miejscach trudno dostępnych (wargi, okolice odbytu) małą - zabieg robiony był na zakładkę - wg mnie bardzo dokładnie o czym nie musiałam Pani wykonującej zabieg przypominać, full profesjonalizm - efekty mam bardzo zadowalające . Zabiegi były super szybkie, tak strasznie mnie nie bolało i nie skakałam na łóżku, może dlatego szybko mogła Pani wykonać zabieg
a jak długo trwał Twój zabieg na bikini?
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 22:24   #1091
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Bylam dzis na 5. zabiegu na pachy w dermikos w krk. wyklocilam z pania moc 35. byla bardzo niechetna, stwierdzila, ze i tak mam moc bardzo wysoka (28J) i ze wyzsza ona mnie poparzy.... no i ze grubych wlosow nie mozna robic wysoka moca. a poziej sama stwierdzila, ze to co ja mam to cieniutkie wloski ( i niby 28 mialoby zadzialac?). Ogolnie zabieg wykonany baaardzo szybko. Normalnym LSem jakies 5 minut... Bardzo bym chciala, zeby mi juz nic nie roslo, bo nie bardzo chce tam wracac. a jak odrosnie to ewentualny 6 zabieg zrobie gdzie indziej...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 10:07   #1092
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wiecie co, tak mnie naszedł jeszcze jeden wątek dotyczący depilacji, ciekawi mnie jak takin laser jest czyszczony, dezynfekowany?!?! Tak sobie pomyślałam, że np. przychodzi pacjentka zrobić sobie bikini, potem np. jakiś pan pośladki i następna osoba twarz np. wąsik. Jakoś to mało higienicznie mi się kojarzy. Czy końcówka lasera jest wymienna? jednorazowa?
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 18:15   #1093
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
Wiecie co, tak mnie naszedł jeszcze jeden wątek dotyczący depilacji, ciekawi mnie jak takin laser jest czyszczony, dezynfekowany?!?! Tak sobie pomyślałam, że np. przychodzi pacjentka zrobić sobie bikini, potem np. jakiś pan pośladki i następna osoba twarz np. wąsik. Jakoś to mało higienicznie mi się kojarzy. Czy końcówka lasera jest wymienna? jednorazowa?
w moim przypadku co kilka strzałów pani przemywała głowicę spirytusem,aby suchy naskórek nie przyklejał się do "oczka"
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 09:16   #1094
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
Wiecie co, tak mnie naszedł jeszcze jeden wątek dotyczący depilacji, ciekawi mnie jak takin laser jest czyszczony, dezynfekowany?!?! Tak sobie pomyślałam, że np. przychodzi pacjentka zrobić sobie bikini, potem np. jakiś pan pośladki i następna osoba twarz np. wąsik. Jakoś to mało higienicznie mi się kojarzy. Czy końcówka lasera jest wymienna? jednorazowa?
Na depilacji w salonie w którym ja byłam Pani przed zabiegiem nie wymieniala końcówki natomiast widziałam i robiłam to przy mnie dezynfekowala końcówkę lasera.

Muszę Wam napisać ze jestem po tym jednym nieszczesnym zabiegu IPL i jednym LS na bikini i nie wyobrażalam sobie ze to będzie taka ulga z tymi włosami wiem wiem jeszcze troszkę zabiegów przede mną i włoski z pewnością odrosna ale gdyby zostało tak jak jest teraz to byłabym przeszczesliwa bo dosłownie mam kilka na krzyż i codziennie zaglądam ile ich odroslo
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 10:59   #1095
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Minął już ponad tydzień od zabiegu bikini i jeszcze włoski mi nie wypadły Myślicie, że mogę zrobić peeling? czy to za wcześnie bo mogę tym samym podrażnić delikatną skórę?
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 13:20   #1096
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Troja83 Pokaż wiadomość
Ja miałam tę przyjemność, bo właściwie nie bolało jakoś bardzo (no może troszeczke), że zabiegi robiłam jakims nowym laserem medycznym i w sumie po 4 zabiegach na pachy nie mam już nic i tak od ponad 6 miesięcy więc jest dobrze. Zabiegi robiłam w Krakowie w salonie Laime. Koszt całej serii wyszedł coś koło 500złotych więc całkiem nieźle zważywszy na efekt. polecam sobie poczytać, maja na stronie tez filmik z zabiegu wiec juz jakas wiedza więcej.
Wytłuszczone - przyjdź do nas po roku... Nie miałaś depilacji laserem sensu stricto.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 20:13   #1097
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Troja83 Pokaż wiadomość
zabiegi robiłam jakims nowym laserem medycznym i w sumie po 4 zabiegach
Nie nowym laserem medycznym, tylko zwykłym IPL'em (technologia wymiennych filtrów jest znana od co najmniej 7 lat.
Dodatkowo jeśli salon pisze, że ten "laser" usuwa włosy jasne i siwe...ja bym omijał go z daleka (bo to bzdura).
Wymyślna nazwa sprzętu tu nie pomoże, ale może ktoś na bełkot marketingowy się nabierze.
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 22:18   #1098
milon
Rozeznanie
 
Avatar milon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
Minął już ponad tydzień od zabiegu bikini i jeszcze włoski mi nie wypadły Myślicie, że mogę zrobić peeling? czy to za wcześnie bo mogę tym samym podrażnić delikatną skórę?
Mi zaczeły wypać po 2 tygodniach, piling robiłam po 1 tygodniu. Musisz sama ocenić czy skóra wróciła do formy i normalnie reaguje na dotyk, tarcie.... u każdego inaczej to wygląda. Spróbuj czy jak pociągniesz paznokciami za wyrastające włoski czy Ci wypadają.
__________________



milon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 17:50   #1099
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny dołączam do Waszego grona laserowych depilatorek
Dzisiał byłam na pierwszej depilacji pach light sheer duetem. Miałam robioną mocą 8J, następny zabieg mam na początku lutego. Dla mnie ból był praktycznie żaden w porównaniu do IPL. Depilacja trwała może z 10 min na obie pachy. Robiłam w Dermedzie we Wrocławiu. Ogólnie komfort nieporównywanie lepszy, ale może wynikało to z depilowanego miejsca.

IPL odpuściłam sobie (miałam robione bikini) - poczekam aż odrośnie i przy okazji zobaczę efekty pod pachami. Jak będą zadowalające to poprawię swoje bikini (o ile będzie można). Jeśli włosy na bikini mi odrosną za 3-4 miesiące to obsmaruję metodę IPL na moim blogu, aby przestrzec inne dziewczyny przed bezsensownym marnowaniem pieniędzy...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 21:45   #1100
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
a jak długo trwał Twój zabieg na bikini?
Dokładnie nie pamiętam bo tak się zagadałam z Panią że czas miną bardzo szybko, ale tak gdzieś około 30-40 min - ostrzelane miałam wszytko - brazylijskie - pachwiny, wargi, szparę i dodatkowo pani gratisowo strzeliła mi kilka włosków pod pępkiem

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
w moim przypadku co kilka strzałów pani przemywała głowicę spirytusem,aby suchy naskórek nie przyklejał się do "oczka"
w moim przypadku, Pani przed zabiegiem zawsze wszytko czyści przy mnie i w trakcie również przeciera głowice co kilka strzałów
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 23:11   #1101
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
Minął już ponad tydzień od zabiegu bikini i jeszcze włoski mi nie wypadły Myślicie, że mogę zrobić peeling? czy to za wcześnie bo mogę tym samym podrażnić delikatną skórę?
Mi wypadają 10go dnia. Z kalendarzem w reku
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 11:17   #1102
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Dziewczyny dołączam do Waszego grona laserowych depilatorek
Dzisiał byłam na pierwszej depilacji pach light sheer duetem. Miałam robioną mocą 8J, następny zabieg mam na początku lutego. Dla mnie ból był praktycznie żaden w porównaniu do IPL. Depilacja trwała może z 10 min na obie pachy. Robiłam w Dermedzie we Wrocławiu. Ogólnie komfort nieporównywanie lepszy, ale może wynikało to z depilowanego miejsca.

IPL odpuściłam sobie (miałam robione bikini) - poczekam aż odrośnie i przy okazji zobaczę efekty pod pachami. Jak będą zadowalające to poprawię swoje bikini (o ile będzie można). Jeśli włosy na bikini mi odrosną za 3-4 miesiące to obsmaruję metodę IPL na moim blogu, aby przestrzec inne dziewczyny przed bezsensownym marnowaniem pieniędzy...
No nareszcie, i to jest trafna decyzja
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 19:39   #1103
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wytłuszczone - ceny są może takie jak te, które wyżej wklejałam?
No, trochę to dziwne, bo te wklejone przeze mnie ceny są równe regularnym cenom za depilację laserową, ale mimo wszystko nie przekonuje mnie to, że IPL będzie tak samo skuteczny jak laser. Gdyby tak miało być, przestałby być IPL- em, a stałby się laserem.
Cena (promocyjna) 500zł za pachy i bikini.
Nie będę się wdawać w dyskusję o wyższości lasera nad IPLem czy odwrotnie, mówię tylko, że tak jak laserów jest parę rodzajów, tak IPL nie jest jeden - czy ktokolwiek miał robioną epilację Ellipse i może powiedzieć, że jest nieskuteczna?
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 23:08   #1104
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;38068941]Cena (promocyjna) 500zł za pachy i bikini.
Nie będę się wdawać w dyskusję o wyższości lasera nad IPLem czy odwrotnie, mówię tylko, że tak jak laserów jest parę rodzajów, tak IPL nie jest jeden - czy ktokolwiek miał robioną epilację Ellipse i może powiedzieć, że jest nieskuteczna?[/QUOTE]

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496493
w tym wątku dowiesz się,że ELIPSE jest pochodną IPL-u i leczy się nią rumień czyt naczynka.
ten sprzęt nie nadaje się na trwałą depilację włosów,bo nie jest laserem,który wnika wystarczająco głęboko
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 23:40   #1105
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;38068941]Cena (promocyjna) 500zł za pachy i bikini.
Nie będę się wdawać w dyskusję o wyższości lasera nad IPLem czy odwrotnie, mówię tylko, że tak jak laserów jest parę rodzajów, tak IPL nie jest jeden - czy ktokolwiek miał robioną epilację Ellipse i może powiedzieć, że jest nieskuteczna?[/QUOTE]
Wytłuszczone - ależ ja tego nie kwestionuję, tylko, że pamiętaj, że tak jak KAŻDY rodzaj lasera usuwa włosy skutecznie (w sensie - nie na po roku czy rok), tak i każdy rodzaj IPL - a pozostanie zawsze tylko IPL - em...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 08:05   #1106
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Biedna jesteś trzymam kciuki za twoje bikini.
Myślę że na 99% te objawy miałaś po Ketonalu i ja na pewno się na to nie zdecyduję.
Powodzenia kochana
Muszę przyznać, że na kolejny III zabieg planuję łyknąć znowu ten Ketonal, nawet za cenę podrażnień. Po prostu ból przy II zabiegu (bez Ketonalu) był dla mnie nieziemski, nie do wytrzymania, dlatego zabieg był szybszy i mniej dokładny, bo wierciłam się strasznie. I jak mam do wyboru: drugi raz tak cierpieć a przez parę dni dłużej mieć podrażnioną skórę, to niestety wolę to drugie...
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 09:08   #1107
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
Mi zaczeły wypać po 2 tygodniach, piling robiłam po 1 tygodniu. Musisz sama ocenić czy skóra wróciła do formy i normalnie reaguje na dotyk, tarcie.... u każdego inaczej to wygląda. Spróbuj czy jak pociągniesz paznokciami za wyrastające włoski czy Ci wypadają.
Już prawie 2 tygodnie od zabiegu i wyraźnie widzę że włoski wypadają. Jak chwycę je paznokciami to też bez problemu wychodzą. Za kilka dni zrobię sobie peeling kawowy i mam nadzieję, że skóra będzie już gładka

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Mi wypadają 10go dnia. Z kalendarzem w reku
I na moje włoski przyszedł już czas

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

[QUOTE=hania_k;38039191]Dokładnie nie pamiętam bo tak się zagadałam z Panią że czas miną bardzo szybko, ale tak gdzieś około 30-40 min - ostrzelane miałam wszytko - brazylijskie - pachwiny, wargi, szparę i dodatkowo pani gratisowo strzeliła mi kilka włosków pod pępkiem

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------




Mój zabieg trwał zdecydowanie krócej, a robione miałam wszystkie te same miejsca co Ty a salon rekomendowany przez producenta...

Edytowane przez Molca
Czas edycji: 2012-12-11 o 09:09
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 12:25   #1108
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=Molca;37994954]Wiecie co, tak mnie naszedł jeszcze jeden wątek dotyczący depilacji, ciekawi mnie jak takin laser jest czyszczony, dezynfekowany?!?! Tak sobie pomyślałam, że np. przychodzi pacjentka zrobić sobie bikini, potem np. jakiś pan pośladki i następna osoba twarz np. wąsik. Jakoś to mało higienicznie mi się kojarzy. Czy końcówka lasera jest wymienna? jednorazowa?[/QUOTE


nie jest jednorazowa, po każdym zabiegu głowica jest dezynfekowana specjalnym preparatem (miejmy nadzieję )
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 12:49   #1109
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=ollka27;38096710]
Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
Wiecie co, tak mnie naszedł jeszcze jeden wątek dotyczący depilacji, ciekawi mnie jak takin laser jest czyszczony, dezynfekowany?!?! Tak sobie pomyślałam, że np. przychodzi pacjentka zrobić sobie bikini, potem np. jakiś pan pośladki i następna osoba twarz np. wąsik. Jakoś to mało higienicznie mi się kojarzy. Czy końcówka lasera jest wymienna? jednorazowa?[/QUOTE


nie jest jednorazowa, po każdym zabiegu głowica jest dezynfekowana specjalnym preparatem (miejmy nadzieję )
Tam gdzie ja chodzę Pani czyści i dezynfekuje głowicę przy mnie i co kilka strzałów spirytusem, jeżeli przy tobie nie wyczyści głowicy i zacznie brać się do roboty to trzeba poprosić aby to zrobiła przy tobie.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
Mój zabieg trwał zdecydowanie krócej, a robione miałam wszystkie te same miejsca co Ty a salon rekomendowany przez producenta...
Dlatego uważam że najlepiej chodzić do salonów nie tylko rekomendowanych przez producenta, ale i przez klientki takie jak my
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 13:43   #1110
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=hania_k;38097125]
Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość

Tam gdzie ja chodzę Pani czyści i dezynfekuje głowicę przy mnie i co kilka strzałów spirytusem, jeżeli przy tobie nie wyczyści głowicy i zacznie brać się do roboty to trzeba poprosić aby to zrobiła przy tobie.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------



Dlatego uważam że najlepiej chodzić do salonów nie tylko rekomendowanych przez producenta, ale i przez klientki takie jak my
Ależ oczywiście, że też sugerowałam się waszymi opiniami, gabinet był polecany na forum
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.