Uzupełnienie edukacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-01, 10:40   #1
jskalnikowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1

Uzupełnienie edukacji


Witam. Mam pytanie, może ktoś zna jednoznaczną odpowiedź. Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka, specjalność biotechnologia żywności. Teraz chciałabym rozpocząć roczną szkołę policealną, która nada mi tytuł specjalisty do spraw dietetyki. Czy coś takiego ma sens? Czy w połączeniu z moim kierunkiem studiów, który daje mi wykształcenie wyższe ze szkołą policealną nadającą mi tytuł specjalisty będę mogła pracować jako dietetyk lub/i osoba, która może udzielać profesjonalnych porad w różnych ośrodkach? Wiem, że technologia żywności uprawnia do wykonywania takiego zawodu, natomiast nie wiem jak wygląda to w połączeniu z wybraną przeze mnie specjalnością. Czy ktoś się może orientuje? A może są tutaj dziewczyny po technologii żywności, które zamiast w przetwórstwo poszły w dietetykę?

Edytowane przez jskalnikowska
Czas edycji: 2016-07-01 o 10:41
jskalnikowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 14:19   #2
DoraGda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Dot.: Uzupełnienie edukacji

Roczna szkoła policealna daje Ci tytuł specjalisty, który nie będzie nigdzie uznawany. Jeszcze pytanie na jakim druku zostanie wydane zaświadczenie czy na druku szkoły czy MEN. Zaświadczenie na druku MEN będzie uzupełnieniem Twojej wiedzy po studiach (szkolenie z tego zakresu), natomiast niczym więcej.
Sens ma ukończenie szkoły 2 letniej z tytułem technika dietetyka - wówczas masz prawo wykonywać ten zawód.
DoraGda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 22:24   #3
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Uzupełnienie edukacji

Cytat:
Napisane przez DoraGda Pokaż wiadomość
Sens ma ukończenie szkoły 2 letniej z tytułem technika dietetyka - wówczas masz prawo wykonywać ten zawód.
Czegoś takiego nie ma już od lat. Został tylko roczny specjalista. A to właśnie co najwyżej uzupełnienie wiedzy, jakby nie było z Twojej dziedziny. Więc chyba bardziej dla poszerzenia horyzontów niż uprawnień.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-12 23:24:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.