Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-31, 19:00   #31
hellenka22
Raczkowanie
 
Avatar hellenka22
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 47
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Tydzień temu wróciłam z Chorwacji. Byłam tam już drugi rok pod rząd. Kocham ten kraj, piękne widoki, klimat i morze. Polecam wszystkim lubiącym wygrzewać się na słoneczku, pływać i zwiedzać.
A teraz do rzeczy. Jest taka stronka adriadatabanka.com. Można tam znaleźć tanie kwatery z całej Chorwacji. Ja osobiście polecam wyspę Brać, a dokładnie miejscowość Sumartin dla tych ludzi, którzy lubią spokój, relaks, wypoczynek. Byłam tam już drugi raz. Jest to jednak opcja dla podróżujących samochodem, gdyż wszystkie fajne knajpki i ośrodki wczasowe z tłumem ludzi i imprezownią znajdują się w odległości 20-30 km od Sumartinu. A teraz powiem dlaczego tak chwalę tą miejscowość. Otóż ma najpiękniejszą plażę jaką można sobie wymarzyć. Woda czyściutka, wręcz przeźroczysta, dno bez jeżowców ( dla porównania na Makarskiej są jeżowce, a woda od ilości ludzi jest mętna). Poza tym ceny kształtują się zupełnie inaczej. W tym roku za dwa pokoje dwuosobowe ze śniadaniem płaciliśmy 80 EURO za dobę, a na Makarskiej wyszłoby dwa razy tyle. Dodam, że śniadanka pyszne (w formie szwedzkiego stołu i o 14.00 ciasto, kawa/herbata)
Kontakt i opis pokoi: http://www.villa-adagio-brac.eu/inde...=home&lang=de?
Można tam zadzwonić. Pan rozmawia po niemiecku. Ma jeszcze córkę z którą można dogadać się po angielsku.
Bardzo sympatyczni ludzie.

A tutaj wklejam jeszcze orientacyjne koszty winiet i opłat drogowych jakby ktoś potrzebował:
Winiety:
Austria - 10 dniowa ok. 46 zł (my braliśmy dwie 10 - dniowe, bo byliśmy dwa tygodnie)
Czechy: miesięczna - ok. 73 zł
Słowenia: miesięczna - ok. 146 zł
Autostrada Chorwacja: 200 KUN w jedną stronę

PS. Warto zobaczyć Park Narodowy Jezior Plitwickich (wejście 1 dzień 110 KUN za osobę dorosłą) Kopara opada jak się patrzy na te widoki. My to zwiedzaliśmy w drodze powrotnej do Polski. Braliśmy tam nocleg. Ceny kształtują się mniej więcej 15-20 Euro za osobę za noc ok. 10-15 km od wejścia do Parku.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mogę wysłać kilka zdjęć na maila.
hellenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 11:57   #32
bbeatta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

hejhej własnie wróciłam z mojej wymarzonej podróży
było super za rok też na pewno pojadę od dzisiaj zaczynam zbierać sobie pieniążki
bbeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 12:27   #33
rybciagrzybciowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Byłam kilka razy w Chorwacji i wyglądało to tak:

Pierwszy raz nocowaliśmy na campingu zaraz za Splitem http://www.campingsplit.com/ w miejscowości Stobrec. Niestety cen nie pamiętam ale nie było ani drogo, ani tanio. Było ok. A standard bardzo dobry - zadbane łazienki, świetny dostęp do plaży, duża różnorodność turystów. Ogólnie byliśmy zadowoleni.

Kolejnym razem nocowaliśmy w Vodicach, niestety załatwiali to znajomi więc nie mam namiarów. Nie mniej jednak, był to sam koniec sierpnia/początek września i płaciliśmy 25e za pokój.

Następne dwa razy nocowaliśmy w miejscowości Nemira, między Omisem, a Makarską. Byliśmy bardzo zadowoleni - standard bardzo wysoki. Wszystko w pokoju nowe, lśniące, pachnące. Gospodarze mieszkają na parterze, dwa piętra dla gości. Najlepiej zabookować pokój na samej górze, bo widok na morze jest cudowny i romantyczny Jest niestety tego minus, ponieważ jest gorąco jak w piekle. Ale można zażyczyć sobie klimatyzacji. Właściciele mówią po chorwacku i niemiecku, po angielsku nie ma szans. Mają fajnego psiaka.

Sama miejscowość Nemira jest dość spokojna, więc jeśli chcecie wypocząc tu tutaj Do Makarskiej jest chyba 20min samochodem więc nie jest to problem skoczyć tam na disco. Zejście na plazę jest strasznie strome i jak ze schodzeniem nie ma problemu to wyjście pod górę jest męczące (jest albo droga alfaltowa albo schody).

Za apartament płaciliśmy we wrześniu 30e (ale później przyjechali inni i płacili 35e). W tym roku pojechalismy koncem sierpnia i właścicielka nie chciała zejść na 30e ale jakoś ją udobruchaliśmy Myślę, że da sie z nimi dogadać ale nas tez kojarzyli więc może dlatego spuścili z ceny.

Codziennie na posesję przyjeżdza Pan, który sprzedaje wina dlatego można się u niego zaopatrzyć (może to nie do końca wino, a bardziej bimber, który daje niezłego kopa; do wyboru rakija, wisniowe wino, gruszkowe itp.). Płaciliśmy chyba 90kun za 2 wina.

Do Omisa można się przespacerować, to ok.45min na nogach, autem ok.8min. Dobre jedzenie, mnóstwo sklepików. Można zwiedzić zamek na skale, mały porcik itp.

Ogólnie polecam z całego serca Nemirę!!
Namiary na apartamenty - justek121@interia.pl
rybciagrzybciowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 14:20   #34
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Jeśli jedziesz z dzieciaczkami to weź karimatę na plażę, bo jak kamienista to potem plecy bolą. Ja byłam w Biogradzie, mój brat też i bardzo nam się podobało. Z rana czasem troszkę chmurki schodzą z gór, ale koło 10-tej całkowicie się przejaśniało i pogoda była krystaliczna.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 16:30   #35
igusia304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Jeśli jedziesz z dzieciaczkami to weź karimatę na plażę, bo jak kamienista to potem plecy bolą. Ja byłam w Biogradzie, mój brat też i bardzo nam się podobało. Z rana czasem troszkę chmurki schodzą z gór, ale koło 10-tej całkowicie się przejaśniało i pogoda była krystaliczna.
witaj Malgos 12

proszę Cię, napisz mi ile płaci się za dobę, za osobę dorosłą a ile za dzieci do lat 7? orientujesz się może. A może masz jakiś namiar na fajne miejsce? NIe mam pojęcia na co się nastawić? na jakie ceny za pokój, domek czy osobę? Jestem wystraszona

proszę o poradę

justyna ognik
igusia304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 16:41   #36
igusia304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Cytat:
Napisane przez rybciagrzybciowa Pokaż wiadomość
Byłam kilka razy w Chorwacji i wyglądało to tak:

Pierwszy raz nocowaliśmy na campingu zaraz za Splitem http://www.campingsplit.com/ w miejscowości Stobrec. Niestety cen nie pamiętam ale nie było ani drogo, ani tanio. Było ok. A standard bardzo dobry - zadbane łazienki, świetny dostęp do plaży, duża różnorodność turystów. Ogólnie byliśmy zadowoleni.

Kolejnym razem nocowaliśmy w Vodicach, niestety załatwiali to znajomi więc nie mam namiarów. Nie mniej jednak, był to sam koniec sierpnia/początek września i płaciliśmy 25e za pokój.

Następne dwa razy nocowaliśmy w miejscowości Nemira, między Omisem, a Makarską. Byliśmy bardzo zadowoleni - standard bardzo wysoki. Wszystko w pokoju nowe, lśniące, pachnące. Gospodarze mieszkają na parterze, dwa piętra dla gości. Najlepiej zabookować pokój na samej górze, bo widok na morze jest cudowny i romantyczny Jest niestety tego minus, ponieważ jest gorąco jak w piekle. Ale można zażyczyć sobie klimatyzacji. Właściciele mówią po chorwacku i niemiecku, po angielsku nie ma szans. Mają fajnego psiaka.

Sama miejscowość Nemira jest dość spokojna, więc jeśli chcecie wypocząc tu tutaj Do Makarskiej jest chyba 20min samochodem więc nie jest to problem skoczyć tam na disco. Zejście na plazę jest strasznie strome i jak ze schodzeniem nie ma problemu to wyjście pod górę jest męczące (jest albo droga alfaltowa albo schody).

Za apartament płaciliśmy we wrześniu 30e (ale później przyjechali inni i płacili 35e). W tym roku pojechalismy koncem sierpnia i właścicielka nie chciała zejść na 30e ale jakoś ją udobruchaliśmy Myślę, że da sie z nimi dogadać ale nas tez kojarzyli więc może dlatego spuścili z ceny.

Codziennie na posesję przyjeżdza Pan, który sprzedaje wina dlatego można się u niego zaopatrzyć (może to nie do końca wino, a bardziej bimber, który daje niezłego kopa; do wyboru rakija, wisniowe wino, gruszkowe itp.). Płaciliśmy chyba 90kun za 2 wina.

Do Omisa można się przespacerować, to ok.45min na nogach, autem ok.8min. Dobre jedzenie, mnóstwo sklepików. Można zwiedzić zamek na skale, mały porcik itp.

Ogólnie polecam z całego serca Nemirę!!
Namiary na apartamenty - justek121@interia.pl
witam
czytam "za apartament płąciliśmy 35 eur" chciałam zapytać jaki to apartament? ile osób może tam przebywać? Chcemy wyjechać ja z mężem i z 2 dzieci do lat 7 i do tego jeszcze brat z dziewczyną. pytanie, jak taki apartament jest zbudowany? tz. z czego się skłąda? 2 pokoj? kuchnia? fajnie byłoby jakby dziec miały swój pkój, brat z dziewczyną swój i ja z mężem swój. myśli Pani, że z takimi miejscami nie będzie problemu? mąż śmieje się ze mnie bo jestem taka spanikowana mąż jeździ po europie zawodowo i jest wyluzowany ja natomiast przechodzę jakąś masakrę i chciałabym wiedzieć wszystko już teraz i mieć zaklepane z góry. Proszę o porady

justyna ognik
igusia304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 13:04   #37
Komsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

odswiezam watek, wybieramy sie z Mezem i Synem na dwa tyg do Chorwacji w okolice Vodice, chcemy jechac w ciemno.
Komsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 17:48   #38
lvi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 261
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

My jeździmy z eurocampu. Mozliwość nocowania w namiotach jak i w domkach
__________________
lvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 21:30   #39
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Cytat:
Napisane przez igusia304 Pokaż wiadomość
witaj Malgos 12

proszę Cię, napisz mi ile płaci się za dobę, za osobę dorosłą a ile za dzieci do lat 7? orientujesz się może. A może masz jakiś namiar na fajne miejsce? NIe mam pojęcia na co się nastawić? na jakie ceny za pokój, domek czy osobę? Jestem wystraszona

proszę o poradę

justyna ognik
wybacz, zupełnie nie widziałam twojego postu i trochę późno go zobaczyłam
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 03:01   #40
nutcase
Raczkowanie
 
Avatar nutcase
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 261
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Dziewczyny znalazlam tanie bilety do Zadaru na maj, moze ma ktos do polecenia jakies tanie noclegi tam? I jak myslicie, lepiej zostac w Zadarze czy jednak zatrzymac sie gdzies indziej? Planuje pojechac na tydzien
nutcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:39   #41
annap90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Ja co roku jeżdżę na wyspę Ćiovo, ponieważ mam tam wykupiony apartament. Własny dom w przepięknej Chorwacji, to jest to o czym marzyłam od dawna. Bardzo ciekawe oferty nieruchomości za granicą można znaleźć dzięki xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-02-05 o 08:21 Powód: reklama
annap90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 20:53   #42
jasminowapanienka
Raczkowanie
 
Avatar jasminowapanienka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 34
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Ja też się przymierzam do wyjazdu do Cro bez rezerwacji. Nasłuchałam się opowieści znajomych i rodziny, która już te rejony zwiedziła. Naczytałam się różnych podpowiedzi, najwięcej wskazówek było chyba tu http://croatiaholidays.pl/wyjazd-w-ciemno-do-chorwacji/ ale nadal jestem pełna obaw. Najbardziej przeraża odległość (my startujemy z Wlkp) bo zawsze na wakacje samolotem się latało, po drugie nie chcę by było zbyt gorąco, więc wyjazd raczej czerwiec - początek lipca, no i jak to dzieciaki zniosą O.0 Celujemy w Rovinj, ale chyba za stara już jestem na takie przygody...
jasminowapanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 07:08   #43
kamila978
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Ja bardzo lubię jeździć do Chorwacji, uwielbiam ten kraj! Do tego stopnia, że postanowiłam kupić tam niewielkie apartament niedaleko Krk. Jest przepiękny, położony na wzgórzu, a z okien salonu mam wspaniały widok na zatokę... Wszelkie formalności załatwiłam dzięki firmie xxx, przez co nie obawiałam się żadnych progów prawnych

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-03-21 o 07:12 Powód: reklama
kamila978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 21:05   #44
Dada2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Apartmani Buljubašić, Baska Voda!!!
Jechaliśmy w drugim tygodniu września. Płaciłam 10 Euro od osoby za noc (przy 6-ciu osobach)!!!!
Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Mieliśmy apartament na samej górze z 2 pokojami zamykanymi drzwiami i trzecim pokojem od strony kuchni zamykanym taką zasłonką. Właściciele pozwolili na pieska rasy york miniaturka.
Zalety:
1) PRZEPIĘKNE WIDOKI! Z jednego balkonu zapierający dech widok na góry, z drugiego widok na morze. Na balkonach stolik, dużo krzeseł, dużo miejsca na pranie
2) Wszędzie czysto, wyprane ręczniki do dyspozycji. Przeszłam przez masę ofert i stwierdzam, że styl wnętrz jest dość nowoczesny jak na prywatne kwatery w Chorwacji.
3) Wyposażona kuchnia z lodówką i zamrażalnikiem, piecem, czajnikiem elektrycznym, szklankami, talerzami, garnkami, patelniami, sztućcami, kieliszkami. Telewizor na ścianie.
4) darmowy Internet
5) niedaleko (jak dla kogo) do plaży (około 400-500 metrów) prostą drogą w dół. Czas dojścia do plaży około 6-7 minut.
6) bezpłatny parking
7) właścicielka mówi po chorwacku, ale można ją zrozumieć. Ja załatwiałam zakwaterowanie z jej synem po angielsku. Facet młody, miły, pomocny i zawsze uśmiechnięty.
8) dwie łazienki, jedna z prysznicem, druga większa z wanną
9) restauracje, sklepy, market, kościół, statek Biba (polecam osobom rozrywkowym!!), rejsy na wyspy Hvar i Brać, różne rozrywki, bary, małe kluby na powietrzu - 400-500 m od obiektu, przy plaży. Jedynie w Baska Voda promocja na lody - 7 kun dwie gałki
10) plaża żwirowa lepsza niż w Makarskiej, gdzie ślizgaliśmy się po okrągłych kamieniach, wielkości sporej pięści. Poza tym w Baska Voda nie trafiliśmy na jeżowca, a w Makarskiej chłopakowi się zdarzyło.
11) blisko Makarska 10 km, Brela (3km, idealnie na spacerek wzdłuż plaży przy zachodzie słońca), świetna baza wypadowa do Omiś, Splitu, Szybenika, Dubrovnika itd.
12) na płocie przy obiekcie rosną przepyszne winogrona! Słodszych nie jadłam! :P

Nie polecam jedynie baaardzo leniwym wczasowiczom, a także osobom starszym czy chorym o baaaardzo małej aktywności fizycznej, ponieważ z plaży idzie się dość pod górkę. Nam młodym to nie przeszkadzało. A rodzicom widok z balkonów rekompensował lekkie zmęczenie.
Dada2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 11:41   #45
Kristina123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Tego lata poszedłem z rodziną do Makarskiej. To było naprawdę miłe i zdecydowanie polecam wszystkim. To była moja pierwsza wizyta w Chorwacji i byłem naprawdę zaskoczony pięknem Adriatyku i natury.

To był główny powód, dla którego zdecydowaliśmy się udać się do Chorwacji, ale tym razem planujemy odwiedzić Istrii.

Znalazłem [xxx ale bardzo ważne jest, aby zarezerwować zakwaterowanie kilka miesięcy wcześniej, zwłaszcza jeśli wybierasz się w lipcu lub sierpniu. Mam nadzieję, że pomogło. : P:

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-11-02 o 16:08 Powód: link
Kristina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 10:41   #46
domi_f
Raczkowanie
 
Avatar domi_f
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 41
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

ja nocowałam w Neum, to jest taki kawałek należący do Bośni ale praktycznie można powiedzieć że Chorwacja i jest tam taniej a poza tym to dobra baza wypadowa do zwiedzania Chorwacji.
domi_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 18:33   #47
MartynaKato
Raczkowanie
 
Avatar MartynaKato
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Odgrzewam ten wątek. Wybieram się na miesięczny objazdowy wyjazd do Chorwacji i szukam noclegów w różnych jej częściach. Macie coś do polecenia z ostatnich podróży? Idealnie gdyby były to miejsca spokojne, bo jedziemy z małym dzieckiem.
MartynaKato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 08:57   #48
kocior44
Raczkowanie
 
Avatar kocior44
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 61
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Fajny pomysł Jeśli będziecie w środkowej Dalmacji to polecam stronkę:http://emsaholidays.com/english/croatia.php My tam rezerwowaliśmy. Fajne domki
__________________
Moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1223656
kocior44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 09:03   #49
MartynaKato
Raczkowanie
 
Avatar MartynaKato
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Cytat:
Napisane przez kocior44 Pokaż wiadomość
Fajny pomysł Jeśli będziecie w środkowej Dalmacji to polecam stronkę:http://emsaholidays.com/english/croatia.php My tam rezerwowaliśmy. Fajne domki
Bardzo dziękuję za stronkę!
MartynaKato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-18, 07:30   #50
ruchisanaki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Tanie noclegi - https://pl.trip.com Najlepsza strona do szukania noclegu na wyjazd, nawet w czasie gdy panuje koronawirus mialam kilka Robionych rezerwacji co mie wszystkie odwolali bez problemu od razu . Brak ukrytych kosztów.

Edytowane przez ruchisanaki
Czas edycji: 2022-07-24 o 09:55
ruchisanaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 11:24   #51
marcin_bwz
Przyczajenie
 
Avatar marcin_bwz
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 21
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Drogie Panie,
a ja mam pytanie nieco z innej beczki. Bardzo chcę pojechać do Chorwacji, ale moja żona już nie koniczenie. Znacznie bardziej woli Hiszpanię i tamtejsze wyspy.
Macie może jakiś sposób, jak to kobiety, jak mogę ją przekonać do tego bajkowego kraju?
Kobieta, kobiętę lepiej rozumie, więc możliwe, że będę musiał użyć kobiecych argumentów
marcin_bwz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 10:50   #52
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Dziewczyny, za ile można znalezc tanie noclegi w Chorwacji, oczywiście na wybrzeżu? Chcielibyśmy pojechać we 2-3 osoby w tym roku, ale nie wiem czy ja źle szukam czy co, ale ceny są ok 80-90 euro za nocleg. Czy da radę znaleźć taniej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 18:49   #53
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, za ile można znalezc tanie noclegi w Chorwacji, oczywiście na wybrzeżu? Chcielibyśmy pojechać we 2-3 osoby w tym roku, ale nie wiem czy ja źle szukam czy co, ale ceny są ok 80-90 euro za nocleg. Czy da radę znaleźć taniej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chorwacja nie jest już taka tania.
Tutaj trochę więcej namiarów
https://www.cro.pl/apartamenty-hotele-pokoje-f6.html
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 09:11   #54
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Chorwacja nie jest już taka tania.
Tutaj trochę więcej namiarów
https://www.cro.pl/apartamenty-hotele-pokoje-f6.html
Dzięki. A możesz polecić jakieś konkretne miejscowości gdzie warto szukać w ogóle noclegów?

Myślałam też o Bośni ale ceny pewnie mocno się nie różnią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 19:25   #55
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dzięki. A możesz polecić jakieś konkretne miejscowości gdzie warto szukać w ogóle noclegów?

Myślałam też o Bośni ale ceny pewnie mocno się nie różnią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Booking.com lub poszukaj na tym forum polskim o Chorwacji, tam prywatnie się ludzie ogłaszają.
Mnie w te strony nie ciągnie.

Przy takich cenach rzędu 60 czy nawet 90 euro za dobę to jest pokój dwójka w Paryżu czy Londynie ( hotel 3 gwiazdki ) w sezonie letnim.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 14:47   #56
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Znajomi polecali takie strony z noclegami
www.e-domizil.com
www.homeaway.pl ( jest polska wersja )
www.belvilla.com
Ceny od 20 euro za dobę w Chorwacji z tego co widzę, zależy od terminu.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-09 15:47:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.