Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-26, 09:09   #481
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Ja właśnie z tego powodu zrezygnowałam z hybryd na stopach. Nawet latem noszę często kryte buty (bieganie, rower) i lakier wytrzymywał tyle samo co zwykły, po niecałym tygodniu odchodził płatami, szczególnie z małych palców. Primer pewnie by pomógł, ale ciepło+wilgoć, tego nawet dobrze zrobiona hybryda nie lubi.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 10:27   #482
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Raz zrobiłam hybrydę na stopach i nigdy więcej.
Dużo dłużej schodzi mi zrobić hybrydę niż normalnie pomalować.
Dłużej się ją zmywa.
I hybrydę i normalny lakier mam na stopach do 3 tygodni i zmywam przez odrost.
Dlatego wolę normalnie pomalować, bo mniej z tym zachodu.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 15:03   #483
msdablju
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Hej. Ja za to uzywam bazy i topu SPN, nie wiem dlaczego,ale czasami wszystko utrzymuje mi sie nawet 2-2,5tyg, a czasem juz po tygodniu lakier potrafi mi odprysnac na koncu paznokcia,nawet kilku, nieestetycznie to wyglada,kolorowke mam roznych firm (Tifton, NN, Semilac-choc z tym daje rade,CZ) i nie wiem czy to wina gryzienia sie miedzy soba...Robie paznokcie tylko sobie,mamie,siostrze. Zastanawiam sie nad baza proteinowa Indigo, nigdy nie mialam z ta firma do czynienia,tez slyszalam rozne opinie i czy uzywajac tej bazy nie bedzie gryzla sie z kolorowkami innych firm,czy lakier nie bedzie marszczyl sie np... :/ A moze poprostu tak jak niektore dziewczyny pisaly na forach, pomogloby stosowanie primera pod baze?
msdablju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 19:35   #484
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Mani trzyma mi się bez uszczerbku do zdjęcia, tj. 2 tygodnie, a zdarzyło się, że i 3 tygodnie. Robię mani na bazie indigo proteinowej i wszystko się na niej pięknie trzyma. Kładłam na nią Neonail, semilac, indigo, focallury i color tale z ali.
Jest jedno ale - ja tę bazę po utwardzeniu przemywam cleanerem. Bez tego kolor mi ucieka z wolnego brzegu i ucieka od skórek.
Nie zauważyłam negatywnego wpływu na trwałość mani, jeśli zmyję warstwę dyspersyjną bazy przed położeniem koloru.

Co do pozostałych pytań, to się nie wypowiem, bo nigdy nie miałam problemu z trwałością mani. Wcześniej używałam bazy semilac.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014

Edytowane przez Mama Tosi
Czas edycji: 2016-10-13 o 19:37
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 12:32   #485
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez msdablju Pokaż wiadomość
Hej. Ja za to uzywam bazy i topu SPN, nie wiem dlaczego,ale czasami wszystko utrzymuje mi sie nawet 2-2,5tyg, a czasem juz po tygodniu lakier potrafi mi odprysnac na koncu paznokcia,nawet kilku,
usuwasz skórki bezpośrednio przed malowaniem? używasz czegoś do skórek? czasem, jesli smarujesz jakimś żelem do skórek albo moczysz ręce w ciepej wodzie, żeby zmiększyć skórki to paznokcie są po prostu mokre, kiedy kładziesz hybrydę i wtedy się odkleja. Albo zwracaj uwagę na zabezpieczenie wolnego brzegu przy każdej warstwie - bazie, lakierze i topie, sprawdź czy jak robisz to naprawdę porządnie to też odpryskuje? A natężenie prac domowych? nie widzisz jakichś zalezności? Mi trzyma się 2-2,5 tygodnia i wygląda bardzo dobrze(dłużej nigdy nie wytrzymałam ja) ale kiedy dużo pracuję w ogrodzie to po tygodniu końcówki są już mocno przetarte i zawsze ściągam hybrydę bo boję się że będą zaraz odpryski
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 16:15   #486
msdablju
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Jesli chodzi o skorki staram sie na nie nie najezdzac, aczkolwiek jesli lakier mi sie ''uleje'' za mocno wtedy przejezdzam drewnianym patyczkiem i jest ok, musze zwrocic bardziej uwage na wolny brzeg paznokcia czasem tak jakby kolor mi z niej uciekal i niekiedy wydaje mi sie ze zle ja zabezpieczylam. Moze tak jak pisze Mama Tosi powinnam przetrzec swoja baze cleanerem przed polozeniem koloru i w tym wina...Hmmm...Musze bardziej zwrocic na to uwage i robic to precyzyjniej.
msdablju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 16:11   #487
asheama
Raczkowanie
 
Avatar asheama
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 30
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cześć Po fakcie z Waszych wypowiedzi dowiedziałam się, że używanie primera utrudnia ściąganie hybrydy. Zrobiłam tak już raz i faktycznie było ciężko, potem znów robiąc mamie użyłam primera i teraz aż boję się ściągania. Co zrobić gdy lakier trzyma się niemiłosiernie mocno? Dłuższe moczenie pomoże? (15 minut- a lakier odchodził tylko na bokach. Środek twardy i uparty) Ratowałam się piłowaniem, choć wiem że to niezbyt dobre dla płytki.
asheama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 07:45   #488
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Jest jedno ale - ja tę bazę po utwardzeniu przemywam cleanerem. Bez tego kolor mi ucieka z wolnego brzegu i ucieka od skórek.
Nie zauważyłam negatywnego wpływu na trwałość mani, jeśli zmyję warstwę dyspersyjną bazy przed położeniem koloru.
O, właśnie szukałam odpowiedzi na pytanie dlaczego lakier spiernicza z wolnego brzegu Spróbuję Twojego sposobu, zobaczymy czy się sprawdzi
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:37   #489
syluska123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Czesc dziewczyny mam pytanie co do efektu metal manix firmy nails. Wczoraj probowalam zrobic ten oto efekt, najpierw baza plus top-lampa-lakier-lampa-lakier-lampa-quick finish-lampa i na ten finish wcieralam metal manix taką gąbeczka jak do cieni, pozniej strzepalam resztki pyłku nalozylam finish-lampa i po prostu ten pyłek schodzi zrobily mi sie tak jakby zdarte paznokcie widac odpryski lakieru ktory jest pod pyłkiem. Paznokcie wyglądają okropnie. Dodam link ze zdjęciem moich strasznych paznokci, chciałabym sie dowiedzieć co robie nie tak bo dziś bym chciała zrobić je na nowo. Z góry dziekuje bardzo za pomoc. Jakby ktoś chciał zdjęcie to prosze o wytlumaczenie jak moge tutaj je dodać bo nie potrafie
syluska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:27   #490
syluska123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Poniżej zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161019_091520.jpg (71,0 KB, 83 załadowań)
syluska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:43   #491
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez syluska123 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny mam pytanie co do efektu metal manix firmy nails. Wczoraj probowalam zrobic ten oto efekt, najpierw baza plus top-lampa-lakier-lampa-lakier-lampa-quick finish-lampa i na ten finish wcieralam metal manix taką gąbeczka jak do cieni, pozniej strzepalam resztki pyłku nalozylam finish-lampa i po prostu ten pyłek schodzi zrobily mi sie tak jakby zdarte paznokcie widac odpryski lakieru ktory jest pod pyłkiem. Paznokcie wyglądają okropnie. Dodam link ze zdjęciem moich strasznych paznokci, chciałabym sie dowiedzieć co robie nie tak bo dziś bym chciała zrobić je na nowo. Z góry dziekuje bardzo za pomoc. Jakby ktoś chciał zdjęcie to prosze o wytlumaczenie jak moge tutaj je dodać bo nie potrafie
Z tego co widzę z pyłkiem jest wszystko w porządku, z topem jest coś nie tak, że robią się dziury. Czy ten pyłek wymaga topu no wipe czy z warstwą dyspresyjną? Jeśli no wipe,po aplikacji topem zetrzyj warstwę dyspresyjną suchym wacikiem bezpyłowym i dopiero wcieraj pyłek,potem top,lampa,zetrzyj warstwę,znów pyłek, top. I gotowe.

Edytowane przez maarlin
Czas edycji: 2016-10-19 o 10:00
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 09:59   #492
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
O, właśnie szukałam odpowiedzi na pytanie dlaczego lakier spiernicza z wolnego brzegu Spróbuję Twojego sposobu, zobaczymy czy się sprawdzi
Nie tylko ja miałam z tym problem.
Niektóre dziewczyny matują pilniczkiem/blokiem polerskim bazę.
Ja wolę odtłuścić cleanerem.
Jestem leniwa hehe i nie chce mi się machać pilniczkiem.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:06   #493
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Z pilniczkiem za dużo roboty
Jak mi się ta baza skończy, to pewnie kupię innej firmy, ale szkoda mi jej wyrzucać, spróbuję z cleanerem
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:09   #494
syluska123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Mam finish z allepaznokcie, bez warstwy dyspersyjnej wiec płytka była gładka a wyszło jak wyszło nie wiem czy jest sens dziś dokupić top dry z neonail może ten finish jest słaby?
syluska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:18   #495
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez syluska123 Pokaż wiadomość
Mam finish z allepaznokcie, bez warstwy dyspersyjnej wiec płytka była gładka a wyszło jak wyszło nie wiem czy jest sens dziś dokupić top dry z neonail może ten finish jest słaby?
Ja bym spróbowała z rasowym topem do hybryd, ten finish to trochę dziwoląg jest.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:21   #496
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez syluska123 Pokaż wiadomość
Mam finish z allepaznokcie, bez warstwy dyspersyjnej wiec płytka była gładka a wyszło jak wyszło nie wiem czy jest sens dziś dokupić top dry z neonail może ten finish jest słaby?
Te hybrydy ogólnie są bardzo złej jakości,spróbuj może jeden paznokieć zrobić z podwójnym pyłkiem a jak wyjdzie tak samo to wina topu.Tylko nie przecieraj skoro to no wipe. Namieszałam,mam nadzieję że zrozumiałaś o co mi chodzi.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:24   #497
adelajda999
Raczkowanie
 
Avatar adelajda999
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez msdablju Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o skorki staram sie na nie nie najezdzac, aczkolwiek jesli lakier mi sie ''uleje'' za mocno wtedy przejezdzam drewnianym patyczkiem i jest ok, musze zwrocic bardziej uwage na wolny brzeg paznokcia czasem tak jakby kolor mi z niej uciekal i niekiedy wydaje mi sie ze zle ja zabezpieczylam. Moze tak jak pisze Mama Tosi powinnam przetrzec swoja baze cleanerem przed polozeniem koloru i w tym wina...Hmmm...Musze bardziej zwrocic na to uwage i robic to precyzyjniej.
Ja zauważyłam, że sporo zależy od lakieru. Jak miałam tańsze to one miały mega dziwną konsystencję, ciągle mi się rozlewały. Odżałowałam i zakupiłam kilka lakierów tej niby najlepszej firmy, no i zupełnie inaczej się malowało. Lakier "nie uciekał", ładnie się rozprowadzał. A jak już mi się zdarzyło wyjechać na skórki, to również zmazywałam patyczkiem i było ok
__________________
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.
Szekspir
adelajda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:25   #498
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

W ogóle ten efekt, pomijając już odpryski, średnio mi przypomina ten, który powinien wyjść - chodziło chyba o efekt lustra?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:32   #499
syluska123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Tak chodziło o efekt lustra i własnie wyszło coś takiego i jestem zła. Robiłam wszystko jak nalezy lakier mam z semilaca tylko ten finish z allepaznokcie i jak nalozylam ta pierwsza warstwe pyłku w miare ładnie to wyszlo pozniej nalozylam znowu finish poszlam umyc rece i widac jaki efekt, zmyło się to porobiło dziury coś okropnego...
syluska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 10:33   #500
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
W ogóle ten efekt, pomijając już odpryski, średnio mi przypomina ten, który powinien wyjść - chodziło chyba o efekt lustra?
Rzeczywiście ,lustra nie przypomina,bardziej jak posypany,chyba tak jest z większością pyłków no name...
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:40   #501
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez syluska123 Pokaż wiadomość
Tak chodziło o efekt lustra i własnie wyszło coś takiego i jestem zła. Robiłam wszystko jak nalezy lakier mam z semilaca tylko ten finish z allepaznokcie i jak nalozylam ta pierwsza warstwe pyłku w miare ładnie to wyszlo pozniej nalozylam znowu finish poszlam umyc rece i widac jaki efekt, zmyło się to porobiło dziury coś okropnego...
Zmieniłabym top, zdecydowanie (pyłek pewnie też :P ). I wiem, że wiele dziewczyn nakłada na to podwójny top, bo pojedyncza warstwa może właśnie mycia rąk nie przetrwać.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:40   #502
syluska123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Pyłek mam z neonail własnie Dodam zdjęcie pyłku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chrome.jpg (75,9 KB, 20 załadowań)
syluska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:44   #503
syluska123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Ok dziewczyny dziękuje wam za odpowiedzi jesteście kochane , dzis kupie z neonail top dry i zrobie je ponownie wieczorem i naloze dwie warstwy topu na koniec.Napisze po jak wyszło. Dziekuje raz jeszcze!
syluska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:45   #504
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez syluska123 Pokaż wiadomość
Pyłek mam z neonail własnie Dodam zdjęcie pyłku.
To jest dobry pyłek! Problem tkwi w topie.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:53   #505
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez syluska123 Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny dziękuje wam za odpowiedzi jesteście kochane , dzis kupie z neonail top dry i zrobie je ponownie wieczorem i naloze dwie warstwy topu na koniec.Napisze po jak wyszło. Dziekuje raz jeszcze!
Daj znać Ja na razie średnio jestem przekonana do tego efektu, ale kto wie co mi jeszcze do głowy strzeli, warto mieć wiedzę w temacie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 14:15   #506
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

ja mam pyłek i specjalne topy do lusterka z neonail i nigdy takich przebojów nie miałam. dlatego zawsze jestem zdania, że w przypadku hybryd lepiej nei mieszać produktów, tylko znaleźć markę która nam odpowiada i jej się trzymać.
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 14:35   #507
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Ja rowniez mam problem z odpryskiwaniem hybrydy mam wszystko z neonail, lampę 36 w. Po ok 3 dniach odpryskują końcówki i lakier jakby odwarstwia się od paznokcia. Tak że zdzieram go płatami. Kładę cieniutkie warstwy, czekam aż cleaner odparuje, zabezpieczam wolny brzeg i ciągle ta sama sytuacja... co jest nie tak? Mam tłustą skórę, włosy tez musze myć codziennie. Może primer pomoże?
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 14:56   #508
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
Ja rowniez mam problem z odpryskiwaniem hybrydy mam wszystko z neonail, lampę 36 w. Po ok 3 dniach odpryskują końcówki i lakier jakby odwarstwia się od paznokcia. Tak że zdzieram go płatami. Kładę cieniutkie warstwy, czekam aż cleaner odparuje, zabezpieczam wolny brzeg i ciągle ta sama sytuacja... co jest nie tak? Mam tłustą skórę, włosy tez musze myć codziennie. Może primer pomoże?
Jak długo utwardzasz? Może spróbuj dłużej? Mam dużo nn i niektóre są bardzo mocno napigmentowane i utwardzam je dłużej. Poza tym są dość gęste wiec może to kwestia grubości warstw? Postaraj się kłaść jeszcze cieńsze. Pierwsza nałóż na tyle cienka żeby nie miała 100% krycia. Wiem ze to trudne ze względu na gęstość i pigmentacje ale wtedy powinno być lepiej. Spróbowałam tez zatopić płytkę jeśli tego nie robisz. A i jeszcze kwestia wolnego brzegu, oprócz zabezpieczania upewnić się ze warstwa na końcach paznokci jest cieniutka. U mnie nn mają tendencję do zbierania się grubsza warstwa na końcach paznokci a wtedy dochodzenie od płytki murowane.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 15:47   #509
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Mam ten pylek z neo nail. Trzeba go nakladac na top bez dyspersji. Kladlam na niego top gelaze a potem top eco dla blasku. Mam go na pazurach juz 3 tyg i ani drgnal.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez moongie Pokaż wiadomość
ja mam pyłek i specjalne topy do lusterka z neonail i nigdy takich przebojów nie miałam. dlatego zawsze jestem zdania, że w przypadku hybryd lepiej nei mieszać produktów, tylko znaleźć markę która nam odpowiada i jej się trzymać.
Probowalas innych produktow, czy bedziesz promowac tylko ta jedna marke?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 23:05   #510
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Po 2 min każda warstwa + całość na końcu ok 1 min. Ok, dziekuję za rady spróbuję jeszcze cieńsze warstwy kłaść co to znaczy zatopić płytkę? Zła jestem trochę na te hybrydy, bo co 4 dni musze nowe robić a to się mija z celem :/
Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Jak długo utwardzasz? Może spróbuj dłużej? Mam dużo nn i niektóre są bardzo mocno napigmentowane i utwardzam je dłużej. Poza tym są dość gęste wiec może to kwestia grubości warstw? Postaraj się kłaść jeszcze cieńsze. Pierwsza nałóż na tyle cienka żeby nie miała 100% krycia. Wiem ze to trudne ze względu na gęstość i pigmentacje ale wtedy powinno być lepiej. Spróbowałam tez zatopić płytkę jeśli tego nie robisz. A i jeszcze kwestia wolnego brzegu, oprócz zabezpieczania upewnić się ze warstwa na końcach paznokci jest cieniutka. U mnie nn mają tendencję do zbierania się grubsza warstwa na końcach paznokci a wtedy dochodzenie od płytki murowane.
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-31 10:09:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.