Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 11:38   #1
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182

Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?


Chcę kupić notebooka do max 3 tys. najlepiej w granicach 2,5 tys. Jednak nie mogę zdecydować się spośród wielu modeli. Jaki polecacie z tych nowszych? Potrzebuję laptopa na studia, większych wymagań nie mam, ale chciałabym mieć sprzęt dobrej jakości. Proszę o jakieś wskazówki, rodzaj modelu, który polecacie. I powiedzcie mi czy ekran 17 nie będzie zbyt duży? Czy lepiej kupić standardową 15?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:54   #2
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

Cytat:
Napisane przez gamaa Pokaż wiadomość
Chcę kupić notebooka do max 3 tys. najlepiej w granicach 2,5 tys. Jednak nie mogę zdecydować się spośród wielu modeli. Jaki polecacie z tych nowszych? Potrzebuję laptopa na studia, większych wymagań nie mam, ale chciałabym mieć sprzęt dobrej jakości. Proszę o jakieś wskazówki, rodzaj modelu, który polecacie. I powiedzcie mi czy ekran 17 nie będzie zbyt duży? Czy lepiej kupić standardową 15?
Ja mam 15.4" i zupelnie to wystarcza, nie poswiecajac za bardzo porecznosci, takze ten rozmiar bym polecal. Mam jeden z tanszych modeli Satellite - mam go niedlugo, jak dotad wszystko super, jest dosc lekki i nadaje sie do wszystkiego co robie. Nie wiem ile kosztuje w Polsce, ale ogolnie z doswiadczen swoich i znajomych polecam Toshibe
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 15:36   #3
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

Cytat:
Napisane przez gamaa Pokaż wiadomość
Chcę kupić notebooka do max 3 tys. najlepiej w granicach 2,5 tys. Jednak nie mogę zdecydować się spośród wielu modeli. Jaki polecacie z tych nowszych? Potrzebuję laptopa na studia, większych wymagań nie mam, ale chciałabym mieć sprzęt dobrej jakości. Proszę o jakieś wskazówki, rodzaj modelu, który polecacie. I powiedzcie mi czy ekran 17 nie będzie zbyt duży? Czy lepiej kupić standardową 15?

TŻ ma laptop firmy Toshiba model (TOSHIBA SATELLITE A300-20W C2D_T6600 4GB 400GB 15.4+ ATI3470_256MB VHP (eSATA HDMi BT HARMAN&KAR)i nie narzeka na niego. Rozejrzyj się też w modelach:

TOSHIBA SATELLITE A300-20P
TOSHIBA A350D-113
TOSHIBA A350-216

Wszystkie te modele maję oddzielną kartę graficzną to znacznie lepiej wpływa na ich wydajność .
17 calowy laptop jest za duży, bo tracisz na mobilności i będziesz "cegłę" nosiła ze sobą
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:01   #4
Private
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

1)Ten notebook to musi być Toshiba?
2) Jeśli chodzi o rozmiar matrycy to ja mam 15,4 i jest w zupełności wystarczająca. Laptop z 17 będzie raczej ciężkawy.
3) Do czego będziesz używać tego lapka? Bo nie wiem co polecić – lepszy procek kosztem karty graficznej czy odwrotnie.
4) W każdym bądź razie ciekawymi propozycjami są na pewno:
5) Lenovo Y530 z konfiguracją T6500/3GB/320GB/M9600GS – można kupić za około 2900 zł – grać można na tym nawet w GTA IV z niskimi detalami albo w Simsy 3 w najwyższych ;P ogólnie lapek sprawia wrażenie solidnego, ma gwarancje D2D co jest również plusem do minusów można zaliczyć przede wszystkim idiotyczny podział partycji (z czym można się uporać), wagę (coś koło 3 kg) oraz wg mnie położenie klawisza Fn i przez to zmianę miejsca CTRL cały czas mi się te klawisze mylą.
6)Toshiba Satellite L300-223 T6400/4GB/320GB/X4500M HD – ~2400/2450 zł Simsy 3 powinny być grywalne oprócz tego no jeśli chodzi o aplikacje 3D to nie ma na co liczyć przez X4500 HD.
Ale za tą cene to naprawde solidny laptop.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

pozwole sobie to skomentować

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
TŻ ma laptop firmy Toshiba model (TOSHIBA SATELLITE A300-20W C2D_T6600 4GB 400GB 15.4+ ATI3470_256MB VHP (eSATA HDMi BT HARMAN&KAR)i nie narzeka na niego. Rozejrzyj się też w modelach:
no a oprócz tego posiada wadę tej serii błyszczy się nie tylko ekran ale i obudowa i to strasznie w słoneczne dni korzystanie z tego lapka na zewnątrz to udręka ponadto strasznie się palcuje…
Do tego dochodzi rozdzielczość ekranu 1440:900 na ekranie 15,4? Komfort patrzenia raczej średni… ale kto co lubi

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
TOSHIBA SATELLITE A300-20P


jeśli chodzi o wade serii to j/w a ogólnie to lapek całkiem w porządku

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
TOSHIBA A350D-113
wade serii j/w
a ta rozdzielczości 1366 x 768 to jest już idiotyczna, chyba, że ktoś ma telewizor z taką rozdziałką i notebook ma być do niego cały czas podłączony. Ogólnie nie polecam.

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
[B]TOSHIBA A350-216
j/w
Private jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:19   #5
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

TOSHIBA SATELLITE A300-20P

ja mam ten i jestem baardzo zadowolona Polecam, ale może być za ciężko do noszenia.
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 18:14   #6
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

Cytat:
Napisane przez Private Pokaż wiadomość
1)Ten notebook to musi być Toshiba?
2) Jeśli chodzi o rozmiar matrycy to ja mam 15,4 i jest w zupełności wystarczająca. Laptop z 17 będzie raczej ciężkawy.
3) Do czego będziesz używać tego lapka? Bo nie wiem co polecić – lepszy procek kosztem karty graficznej czy odwrotnie.
4) W każdym bądź razie ciekawymi propozycjami są na pewno:
5) Lenovo Y530 z konfiguracją T6500/3GB/320GB/M9600GS – można kupić za około 2900 zł – grać można na tym nawet w GTA IV z niskimi detalami albo w Simsy 3 w najwyższych ;P ogólnie lapek sprawia wrażenie solidnego, ma gwarancje D2D co jest również plusem do minusów można zaliczyć przede wszystkim idiotyczny podział partycji (z czym można się uporać), wagę (coś koło 3 kg) oraz wg mnie położenie klawisza Fn i przez to zmianę miejsca CTRL cały czas mi się te klawisze mylą.
6)Toshiba Satellite L300-223 T6400/4GB/320GB/X4500M HD – ~2400/2450 zł Simsy 3 powinny być grywalne oprócz tego no jeśli chodzi o aplikacje 3D to nie ma na co liczyć przez X4500 HD.
Ale za tą cene to naprawde solidny laptop.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

pozwole sobie to skomentować



no a oprócz tego posiada wadę tej serii błyszczy się nie tylko ekran ale i obudowa i to strasznie w słoneczne dni korzystanie z tego lapka na zewnątrz to udręka ponadto strasznie się palcuje…
Do tego dochodzi rozdzielczość ekranu 1440:900 na ekranie 15,4? Komfort patrzenia raczej średni… ale kto co lubi



jeśli chodzi o wade serii to j/w a ogólnie to lapek całkiem w porządku



wade serii j/w
a ta rozdzielczości 1366 x 768 to jest już idiotyczna, chyba, że ktoś ma telewizor z taką rozdziałką i notebook ma być do niego cały czas podłączony. Ogólnie nie polecam.



j/w
Cytuję słowa TŻ-ta - jakby nie było informatyka:

Jeśli chodzi o Lenovo ( spuścizna po IBM ) ma 4.1 system głośników, ale raczej się to nie sprawdza, bo żeby taki system działał właściwie to głośniki muszą być ROZSTAWIONE po pomieszczeniu, a nie wszystko w jednej obudowie.
Natomiast teraz w większości Toshib masz system harman/kardon, co daje naprawdę miłe zaskoczenie w trakcie słuchania muzyki, oglądania filmów itp.
Odnośnie obudowy jest to kwestia gustu a nie "wada"
Rozdzielczość 1440:900 mi pasuje, zawsze można ustawić mniejszą jak ktoś chce.
Odradzam firmę DELL, szczególnie tą serię, która jest produkowana u nas w Polsce, bo można spotkać naprawdę wadliwe egzemplarze np. gąbka wokół ekranu wychodzi spod obudowy.
Dodatkowo po zarejestrowaniu laptopa Toshiby na stronie firmowej dostajesz pakiety najnowszych sterowników do swojego modelu komputerka.
Osobiście polecam TOSHIBA SATELLITE A300-20W C2D_T6600 4GB 400GB 15.4+ ATI3470_256MB VHP (eSATA HDMi BT HARMAN&KARDON)

Dodatkowo po zakupie laptopa, po pierwszym uruchomieniu (instalacji systemu) zrób kopię zapasową systemu w razie "awarii" będziesz mogła zainstalować jeszcze raz system od nowa "

Gamaa i tak wybierze ten, który będzie jej pasował. Czy będzie go używać czy na niego patrzeć to jej sprawa
Mój TŻ proponuje ten, Ty proponujesz swój. Każdy z nas będzie miał argumenty na swój wybór Pozdrawiam
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:25   #7
Private
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Lenovo ( spuścizna po IBM ) ma 4.1 system głośników, ale raczej się to nie sprawdza, bo żeby taki system działał właściwie to głośniki muszą być ROZSTAWIONE po pomieszczeniu, a nie wszystko w jednej obudowie.
Jeśli Twój TŻ jakby nie patrzeć informatyk nazywa system 4,1 z głośnikiem niskotonowym wadą tego notebooka to ja z wrażenia nie wiem co mam odpisać ….

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Odnośnie obudowy jest to kwestia gustu a nie "wada"
w sumie jeśli ktos lubi być oślepiany przez obudowe notebooka to czemu nie a wiem gdyż miałem Toshibke A300 z T5800 i HD3470 i na ogródku w sloncu to katorga


Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Mój TŻ proponuje ten, Ty proponujesz swój. Każdy z nas będzie miał argumenty na swój wybór Pozdrawiam
no i zgadza się ale dyskusją jest twórcza i to się chwali

Podsumowujac wg mnie opcje:
Lenovo Y530
TOSHIBA SATELLITE A300-20P - zaproponowana przez Ciebie
Samsung R510
Toshiba Satellite L300-223

Najlepiej niech gamaa przejdzie się do salonu komputerowego i poogląda sobie te notebooki i wybierze taki, który jej będzie najbardziej odpowiadał
Private jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 17:02   #8
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

Cytat:
Napisane przez Private Pokaż wiadomość
Jeśli Twój TŻ jakby nie patrzeć informatyk nazywa system 4,1 z głośnikiem niskotonowym wadą tego notebooka to ja z wrażenia nie wiem co mam odpisać ….
Wiesz, ja też uważam, że 4.1 to za dużo tej dobroci w tak małej obudowie... to tak samo jakby normalny system 4.1 rozstawić wokół monitora komputera stacjonarnego.
Cytat:
Napisane przez Private Pokaż wiadomość
w sumie jeśli ktoś lubi być oślepiany przez obudowę notebooka to czemu nie a wiem gdyż miałem Toshibke A300 z T5800 i HD3470 i na ogródku w słońcu to katorga
TŻ raczej rzadko używa laptopa na zewnątrz także obudowa jemu nie przeszkadza.
Jak pisałam wyżej to jest kwestia gustu.
A tak poza tym to laptopa się wybiera po tym, co ma w środku a nie z wyglądu
Jak pójdziesz do salonu komputerowego to pytaj także o indeks wydajności im wyżej tym lepiej.
Życzę wybrania laptopu, który sprosta Twoim wymaganiom i będzie Ci wiernie służył nie tylko do szkoły. Pozdrawiam
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 13:09   #9
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

Podnoszę wątek.

Potrzebuję rady co do wyboru laptopa. Najlepiej jeśli zmieściłabym się poniżej 2500 zł.

Laptop ma mi służyć do przeglądania neta ale też oglądania filmów czasem pogrania w jakąś starszą grę.

Myślałam o tym:

http://allegro.pl/item744559266_note...6.html#gallery

Wiem, że asusy cieszą się złą sławą jeśli chodzi o ponoć słabą obudowę- jednak laptop będzie stał w domu cały czas więc myślę, że nie jest to aż tak istotne.

Proszę o poradę oraz inne propozycje i z góry dziękuję serdecznie.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363

Edytowane przez SOCKI
Czas edycji: 2009-09-18 o 13:13
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 14:38   #10
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

ja mam Toshibe Satellite i jest mega jak moj ex go wyprobowal, to po tygodniu tez taki kupil
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 14:48   #11
no wiadomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 228
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

ja mam Toshibe od prawie 2 lat i nie polecam, moj ojciec też kupił Toshibe, ale pozbył się jej po pół roku. Teraz planuję zakup netbooka.
Co do wielkości to zastanów się jak często będziesz ten komputer ze sobą nosić, jeśli często to niech będzie mniejszy i lżejszy
__________________
2 nowe ekoskórki Atmosphere, nowy staniczek Calvin Klein, kostium Leg Avenue -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post13913003

zestaw givenchy mariage nowy -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post14777088
no wiadomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 14:55   #12
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
ja mam Toshibe Satellite i jest mega jak moj ex go wyprobowal, to po tygodniu tez taki kupil
Cytat:
Napisane przez no wiadomka Pokaż wiadomość
ja mam Toshibe od prawie 2 lat i nie polecam, moj ojciec też kupił Toshibe, ale pozbył się jej po pół roku. Teraz planuję zakup netbooka.
Co do wielkości to zastanów się jak często będziesz ten komputer ze sobą nosić, jeśli często to niech będzie mniejszy i lżejszy
Czyta się cały wątek. Ale dzięki i tak.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 11:16   #13
Private
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Podnoszę wątek.

Potrzebuję rady co do wyboru laptopa. Najlepiej jeśli zmieściłabym się poniżej 2500 zł.

Laptop ma mi służyć do przeglądania neta ale też oglądania filmów czasem pogrania w jakąś starszą grę.

Myślałam o tym:

http://allegro.pl/item744559266_note...6.html#gallery


Wiem, że asusy cieszą się złą sławą jeśli chodzi o ponoć słabą obudowę- jednak laptop będzie stał w domu cały czas więc myślę, że nie jest to aż tak istotne.

Proszę o poradę oraz inne propozycje i z góry dziękuję serdecznie.
tam jest błąd w opisie ten notebook ma rozdzielczośc 1366 x 768

tu masz Samsunga R510
http://www.vobis.pl/oferta/notebooki...510_t6400.aspx

w tej cenie brałbym odrazu

Edytowane przez Private
Czas edycji: 2009-09-19 o 11:17
Private jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 20:58   #14
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

Ja kupiłam parę dni temu takiego Asusa

http://icomp.pl/produkty.php?sid=laptopy-1442
http://www.slc.com.pl/notebook-asus-...-p-101860.html

I jak na razie jestem zadowolona, chociaż zawsze byłam uprzedzona co do laptopów. Chodzi cicho, wszystko super śmiga, najnowsze gry też mi normalnie chodzą. Klawiatura wygodna, nie ugina się.
Co do obudowy-zostają na niej odciski, widać też kurz jak się osadza ale tak już chyba jest z błyszczącymi matrycami..
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 21:17   #15
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

Ja mam 3letnią Toshibę Satellite L-3coś tam i nie polecam.
Po pół roku używania bez powodu padł system a po półtora roku rozkleiła się obudowa pokrywy i od tamtej pory nie można zamykać klapy, bo grozi to uszkodzeniem matrycy Mimo naprawy
Jakieś pół roku temu znów bez powodu padł system - komputer w trakcie pracy sam się wyłączył i już nie włączył.

Mam też 2 Asusy - 2letni i roczny i jak do tej pory nic się z nimi nie dzieje. Ani razu się nawet nie zawiesiły A jeden by regularnie przewożony, obijany, etc.

Acha, kompów używam do internetu, oglądania filmów, słuchania muzyki i pisania prac.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 22:43   #16
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

ja mam również satellite cos tam 1f9 kupiłam za około 2200 zł i jestem na razie zadowwolona, a mam od pol roku

nie psuje, co prawda troche ciezkawa, ale za tę cenę i te fukncje moge to wybaczyć
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 12:04   #17
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 12:02   #18
madzq
Raczkowanie
 
Avatar madzq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 102
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

ja i moj tż pracujacy w duzej firmie jako informatyk proponujemy sony vaio sa rozne serie jest w czym wybierac ja sama jestem posiadaczka sony vaio od 3 lat i jestem brdzo zadowolona laptopy sa cieniutkie wyglad nowoczesny bardzo polecam jezeli chcesz cos na czasie i cos co szybko sie nie rozleci pozdrawiam i zycze udanych zakupów
madzq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 19:01   #19
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

ja mogę polecić Toshibę SATELLITE A300-146. ma świetny wygląd, dobej jakości głośniki harman/kardon
minusem może być jego waga, jeżeli masz zamiar go często przenosić to może być trochę ciężki
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 01:18   #20
dorka_dgd22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki model notebooka wybrać [Toshiba]?

Witam wszystkich
Bardzo przepraszam wszystkich że wtrąciłam się w wątek, ale mam pytanie bardzo ważne dotyczące notebooka toshiby nb500.
Dostałam dzisiaj takie urządzenie ale po włączeniu strasznie głośno chodzi, czy to normalne w tych notebookach???? Bardzo proszę o pomoc bo jeśli nie to oddam go do serwisu.
z góry dziękuję za pomoc
dorka_dgd22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.