Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 09:47   #4171
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

ja nieraz wisiałam ciurkiem na telefonie przez 1-2 godziny az mi bateria w telefeonie padała, bo co chwile sie łączyłam, jak słyszałam zajętość.
Jak juz sie w koncu dodzwoniłam i zarezerwowalam wizytę, to po wizycie rejestrowałam sie juz w okienku, no ale kilkukrotnie do róznych specjalistów udało się telefonicznie.
kinna24 pewnie jest tak jak piszesz, że dzwoniąc sami blokujemy linię, powinni jakos to usprawnić...
gorzej jak trzeba odwolać wizytę, nawet jak bym chciała to sie nie dodzwonie, przecież rózne sytuacje moga się zdarzyć i nie mozna dojechac na wizytę, jakby było łatwiej sie dodzwonic to moze ludzie by odwolywali wizyty (napewno nie wszyscy, bo w to to nie wierzę) i ktos inny mógłby skorzystać, a przez to wląsnie są takie długie okresy oczekiwania...
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 11:01   #4172
mik23
Rozeznanie
 
Avatar mik23
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 516
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

ja tez dzwonilam i dzwonilam az w koncu sie wkurzylam... jestem spoza Lublina i nie mam jak pojechac i zarejestrowac małej na miejscu a tż jak wraca z pracy to jest już późno i rejestracja nieczynna...
tż nie wierzyl ze nie moge sie dodzwonic i sam probowal az sie wkurzyl i stwierdzil ze tam pojedzie i spyta co jest z tą telefoniczna rejestracją...
aż mnie cos wnerwia jak pomysle ze placimy te cholrene składki a jak cos trzeba pilnie to trzeba pojsc prywatnie bo kolejki..dla mnie to niepojete...
Rok temu u małej wykryto szmerki-pediatra powiedziala ze tak sie zdarza ale najlepiej skonsultowac to z kardiologiem ja cała w nerwach dzwonie po tych cholernych szpitalach itd a oni mi mówią ze moge zapisac dziecko na przyszly rok (to byl wtedy czerwiec) no jak myslalm ze wyjde z siebie i stanę obok ja sie denerwuje chce wiedziec czy z moim malutkim dzieciatkiem wszystko ok a oni mi karzą czekac?
No i poszlismy do luxmedu i wydalismy te 150 zl... coz...
__________________
Nasza księżniczka
mik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 11:54   #4173
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

my też z pierdołą musielismy skonsultowac się z kardiologiem i zrobic echo serca, bo w opisie rtg klatki piersiowej cos było nie tak i pediatra zaleciła konsultacje z kardiologiem. Nie czekałam do października na termin, bo jakby cos tfu tfu było nie tak to bym sobie nie darowała, ze wczesniej nie poszliśmy do lekarza.
Z serduszkiem na szczęście wszysrko OK, okazało sie, że zdjęcie rtg klatki piersiowej było źle zrobione- było wiecej brzucha niz klatki Tentgen robiony tez w luxmedzie i nawet sie zaczęłam zastanawiac czy aby luxmed tego specjalnie nie robi żeby ściągnąć więcej klientów, wiedząc, ze na NFZ do specjalistów sa takie kolejki
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 14:01   #4174
meeg_
Raczkowanie
 
Avatar meeg_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Ja na pierwszą wizytę u alergologa w DSK rejestrowałam się za pośrednictwem internetu. Odpowiedzieli już po kilku dniach. Ale to było zaraz na początku roku.
__________________
Milanek, mój największy skarb
meeg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 15:00   #4175
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Ja mam ten sam problem z poradnią preluksacyjną... od zeszłego tygodnia próbuję się dodzwonić... w sanusie mi powiedzieli, że terminy dopiero na lipiec, a na hipoteczną i kompozytorów nie idzie się dodzwonić...
No i wysłałam dziś Męża, żeby po pracy tam zajrzał, ale zobaczymy czy coś zdziała...
Nie uśmiecha mi się na kontrolę bioderek iść prywatnie, bo i tak nas czeka usg główki prywatnie, bo lekarz rodzinny nie wypisuje takich skierowań, a w szpitalu w zaleceniach wpisali usg główki i brzuszka...
Jak sobie pomyślę ile juz kasy wydałam na prywatne wizyty jak byłam w ciąży, to aż mi się coś robi, a teraz z Małą też by pasowało wszystko prywatnie, żeby to zrobić w terminie...
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 16:45   #4176
emma85
Raczkowanie
 
Avatar emma85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 72
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Usg bioderek też robiliśmy niestety prywatnie. Gdyby mnie ktoś wcześniej uświadomił jak to wygląda, to już z porodówki dzwoniłabym zaklepać termin badania Ale że ja głupia, niedoświadczona mamusia grzecznie czekałam na skierowanie od rodzinnego i jak się już doczekałam okazało się, że najwcześniej usg na fundusz mogę zrobić jak córka będzie miała ponad 3 miesiące
Wolałam, więc nie ryzykować i zapisałam młodą w Luxmedzie praktycznie od ręki. Okazało się, że dobrze, że nie czekałam, bo Hania miała dysplazję jednego biodra i dzięki szybkiemu wykryciu problemu udało się to szybko wyleczyć
emma85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 20:44   #4177
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Cytat:
Napisane przez kinna24 Pokaż wiadomość
Do DSK dzwoniłam kilkanascie razy i albo było zajete, albo nikt nie odbierał Wniosek taki, ze ludzie dzwonią i napotykaja zajeta linie wiec sadza, ze tel jest odbierany, a tak naprawde zjeta jest tylko przez te nieodebrane połączenia
Oj, no dobra raz w grudniu odebrano i poinformowano mnie, że zapisy od nowego roku
Na informacje tez nie ma co dzwonić. No chyba, ze miałam wyjatkowego pecha i moje tel. były omijane
Koniec konców wszystkie zapisy dokonywałam na miejscu.
Ja się do DSK rejestrowałam na samym początku stycznia dosłownie pierwsze dni, oczywiście drogą internetową bo tel nikt nigdy nie odebrał i mam termin na 12.09.!!
Jestem lekko w szoku z poradniami preluksacyjnymi.Ja rodziłam pod koniec listopada i w sumie żadnego problemu z zapisem wtedy nie było-mam na mysli Sanus.Pierwsza i kolejne wizyty były ekspresowo.Nawet w ciąży do endokrynologa tam miałam wcześniej wizytę (na nfz) niż w luxmedzie (w dodatku i tej samej dr!).

Edytowane przez saaraa_lub
Czas edycji: 2012-05-10 o 20:49
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 09:02   #4178
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam problem z poradnią preluksacyjną... od zeszłego tygodnia próbuję się dodzwonić... w sanusie mi powiedzieli, że terminy dopiero na lipiec, a na hipoteczną i kompozytorów nie idzie się dodzwonić...
No i wysłałam dziś Męża, żeby po pracy tam zajrzał, ale zobaczymy czy coś zdziała...
Nie uśmiecha mi się na kontrolę bioderek iść prywatnie, bo i tak nas czeka usg główki prywatnie, bo lekarz rodzinny nie wypisuje takich skierowań, a w szpitalu w zaleceniach wpisali usg główki i brzuszka...
Jak sobie pomyślę ile juz kasy wydałam na prywatne wizyty jak byłam w ciąży, to aż mi się coś robi, a teraz z Małą też by pasowało wszystko prywatnie, żeby to zrobić w terminie...
jeśli chodzi o USG, poproś rodzinnego/pediatrę o wystawienie skierowania na leczenie stałe do neonatologa. Zapisz się w Intermedzie, a tam neonatolog bez problemu wypisuje skierowania na USG dla maluszków z takimi zaleceniami. Wszystko na NFZ . Czeka się na wizytę 2-3 tygodnie, czasem krócej, jak np. jesteś dyspozycyjna rano.

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
Ja się do DSK rejestrowałam na samym początku stycznia dosłownie pierwsze dni, oczywiście drogą internetową bo tel nikt nigdy nie odebrał i mam termin na 12.09.!!
Jestem lekko w szoku z poradniami preluksacyjnymi.Ja rodziłam pod koniec listopada i w sumie żadnego problemu z zapisem wtedy nie było-mam na mysli Sanus.Pierwsza i kolejne wizyty były ekspresowo.Nawet w ciąży do endokrynologa tam miałam wcześniej wizytę (na nfz) niż w luxmedzie (w dodatku i tej samej dr!).
Właśnie też jestem zaskoczona, że w Sanusie takie kolejki, jak zapisywałam dziecko to krócej się czekało. Nawet niedawno [w marcu] byłyśmy na kontroli i bez problemu zapisano nas na 3 tygodnie w przód [tak chciałam], choć podejrzewam, że dałoby radę wcześniej, aczkolwiek nie potrzebowałam.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 20:43   #4179
kinna24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Może jakiś lekarz w sanusie bierze urlop? i stad takie terminy? Fakt, ze ja młodego zapisywałam na koniec marca na wizyte w maju. mamy 22go maja.
kinna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 14:47   #4180
Debowa
Raczkowanie
 
Avatar Debowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 109
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Ja swoją córę zapisywałam w połowie marca do sanusa i 18 maja mamy wizytę
__________________
Dębowa


Lenka 03.08.2011. godz 15:40
Debowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 14:50   #4181
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

witam
mam pytanko, czy któraś z Was, albo, któraś z Waszych znajomych rodziła na Lubartowskiej po tym całym remoncie??
Jak tam jest?
Mój gin tam pracuje i dlatego rozważam ten szpital...
Będę wdzięczna za opinie
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 19:37   #4182
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

W sanusie NFZ ograniczył limity miejsc/ liczbe pacjentów do specjalistów, nie wiem dlaczego.
Chodzę tam o endokrynologa, dzwonili poinformować 2 ni przed planowaną wizytą że zostaje odwołana bądź przesunięta na termin 2 miesiące później ze względu na jakieś ograniczenia właśnie
Paranoja.
Z dzieckiem też tam chodzę do ortopedy...i to samo..
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 21:38   #4183
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
W sanusie NFZ ograniczył limity miejsc/ liczbe pacjentów do specjalistów, nie wiem dlaczego.
Chodzę tam o endokrynologa, dzwonili poinformować 2 ni przed planowaną wizytą że zostaje odwołana bądź przesunięta na termin 2 miesiące później ze względu na jakieś ograniczenia właśnie
Paranoja.
Z dzieckiem też tam chodzę do ortopedy...i to samo..
OOOOOO a kiedy do Ciebie dzwonili?Ja też tam chodzę do endo, wizytę mam 8.06.Dziecko zapisywałam jakoś 2 tyg temu na 20.06 (tak chciałam).
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 12:11   #4184
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
OOOOOO a kiedy do Ciebie dzwonili?Ja też tam chodzę do endo, wizytę mam 8.06.Dziecko zapisywałam jakoś 2 tyg temu na 20.06 (tak chciałam).
wizytę miałam mieć jakoś w marcu, i zadzwonili że najbliższy termin na maj, albo prywatnie..100zł... do dr Łozy chodzę.
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 15:16   #4185
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
wizytę miałam mieć jakoś w marcu, i zadzwonili że najbliższy termin na maj, albo prywatnie..100zł... do dr Łozy chodzę.
Ja chodzę do dr Dec wizyte miałam mieć 8.06 dzisiaj do mnie dzwonili,ze dr nie bedzie (bo długi weekend) i przenoszą na 12.06, takze na szczescie nie przesuneli mi wizyty.
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:01   #4186
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Mi się udało Hanię zarejestrować na Hipotecznej na przyszły tydzień więc jest dobrze... mam nadzieję, że z bioderkami będzie w porządku i w sumie mi obojętne jaki lekarz zrobi usg - ważne, żeby znał się na tym, co robi...
Teraz musimy się jeszcze wybrać na usg brzuszka do luxmedu - polecacie kogoś?
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 12:20   #4187
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Zapraszam wszystkie ciężaróweczki które spodziewają się maleństwa w roku 2012/2013 na nowy wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post34840850
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 20:38   #4188
groszek85
Raczkowanie
 
Avatar groszek85
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Lublin LSM
Wiadomości: 156
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
witam
mam pytanko, czy któraś z Was, albo, któraś z Waszych znajomych rodziła na Lubartowskiej po tym całym remoncie??
Jak tam jest?
Mój gin tam pracuje i dlatego rozważam ten szpital...
Będę wdzięczna za opinie
Hej. Dawno tu nie zaglądałam...
Ja tam rodziłam. Sale przedporodowe i sama porodówka super. Natomiast sale poporodowe, jak ja rodziłam 29 paźdz. były niedotknięte remontem:P
Jak coś chcesz wiedzieć to napisz do mnie na maila (grochowska@vp.pl).
Pozdrawiam przyszłe i obecne mamy
__________________
29.10.11 Lenka: 55 cm, 3260 g

Wystarczy kliknąć:
http://www.humanitarni.pl/
groszek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 21:04   #4189
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Ciąża i poród w Lublinie/Mamusie 2011

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
witam
mam pytanko, czy któraś z Was, albo, któraś z Waszych znajomych rodziła na Lubartowskiej po tym całym remoncie??
Jak tam jest?
Mój gin tam pracuje i dlatego rozważam ten szpital...
Będę wdzięczna za opinie
Rodziłam tam w listopadzie 2011 i z czystym sumieniem polecam ten szpital. Trafiłam na super położną, chociaż z tego co widziałam to inne też były bardzo ok. Rodziłam od 7 do 10-40, położna nie odstępowała mnie na krok (Pani Justynka- anioł nie człowiek ). Tak jak groszek85 pisała, sale przedporodowe i porodówka ( to na jednym piętrze) są p remoncie, bardzo fajne. Sale poporodowe ( to już inne piętro) nie były w listopadzie po remoncie, nie wiem jak jest teraz? Dla mnie na te trzy dni po porodzie ważne było to że jest czysto, a czy po remoncie to sprawa drugorzędna.
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.