Nadchodzi maj, pachnie Saska Kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz.XXIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 20:47   #61
Nika0208
Rozeznanie
 
Avatar Nika0208
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 705
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

W srode chcemy pójśc do kościelnego i dowiem sie wtedy wszystko, A i odzwiedze Cię w środę i przyniosek pieniądze, aby było za co kwiatków nakupić...
Nika0208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:48   #62
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
ale gdzie ja napisałam, że Ty?
Kicie zacytowałam
Nie wiem o co chodzi, ale Kicia napisała, że po reklamacje do mnie
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:49   #63
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Nie wiem o co chodzi, ale Kicia napisała, że po reklamacje do mnie
aa
bo tak:
Nena napisała, że Saska Kępa z dużej ma być-> Kicia napisała, że kopiowała Twojego posta i zaraz edytuje-> a je że tytuł musi moderator edytować
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:49   #64
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Hej dziewczynki

witam i ja w nowej czesci i stawiam
i cos na zagryche






my wrócilismy wlasnie z tańców

i uwaga - boli mnie cała dupa i kazdy miesien na nogach - dzisiaj była salsa

ledwo chodze




Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie odmówiło nam kolejne 6 osób (za które będziemy musieli i tak zapłacić w restauracji) , powoli zaczynam to już olewać...

Grunt że TŻ będzie, rozmawiałam z nim, pytałam się czy nie dzwoni odmówić bo ostatnio tylko takie tel. odbieram.

Organiście urodziła się dzisiaj córeczka, miesiąc przed terminem i nie jest dobrze - mała jest pod namiotem tlenowym bo nie ma wykształconych płuc.
I też nie wiem do końca czy będzie na ślubie grał, ale w razie czego mam zastępstwo.

Poza tym przez przypadek usłyszałam że kuzyn planuje jakąś niespodziankę muzyczną w kościele (jego 4 dzieci chodzi do szkoły muzycznej) więc chyba wszystko na dobrej drodze...

Wczoraj się strasznie zdołowałam, poryczałam bo nerwy puściły, dzisiaj stwierdziłam że szkoda się przejmować, coby nie było nie mamy już na to wpływu, grunt że TŻ będzie wystarczy...


Poza tym świadkowa jak usłyszała jak było na pseudo panieńskim - zaprosiła mnie na środę wieczór do siebie na mini panieński, ma być moja najlepsza koleżanka z podstawówki i żona kuzyna.

za ludzi nigdy nie mozna reczyc roznie to sie uklada
wazne ze Twoj tz bedzie przy Tobie



dzisiaj mamy 111 DŚ
__________________


Mia i Tosia <3



Edytowane przez Czarnooka_Paula
Czas edycji: 2012-04-22 o 20:50
Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:49   #65
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez Nika0208 Pokaż wiadomość
W srode chcemy pójśc do kościelnego i dowiem sie wtedy wszystko, A i odzwiedze Cię w środę i przyniosek pieniądze, aby było za co kwiatków nakupić...
kochanie spokojnie rozliczymy się po ślubie chociaż tym nie zawracaj sobie głowy. A i mi będzie łatwiej to potem wszystko obliczyć
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:56   #66
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

jestem
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:01   #67
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez Nika0208 Pokaż wiadomość
Jagodzi dobrze, ze jesteś, własnie maiłam Ci maila wysłać, będzie potrzebny jeszcze jedn bukiet w kościle koło "ambony" taki nie duży -zapomniałam o nim.
A jak narazie to mnie coś trafia... siedziłam dwie godziny na rozsadzaniu gości.... i nie wiem czy jescze tego z 5 razy nie zmienie.
Jutro mam przymiarke sukni A dziś dostałam sweterek
A jak na chwilę obecną to jestem spokoja o bukiet
będzie foto relacja??

jak ja dziś spojrzałam na nasz kościoł (ściany po lewej stronie) to aż mi się płakać zachciało jak 20sto letni kościoł może tak wyglądać

aj juz nie mogę się doczekać soboty

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
A ja nie mam stresa :P
a gadałaś już z księdzem o tych naczyniach w których mają być bukiety??



Dziewczyny aaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teścio dzisiaj gadał z proboszczem (jest on w radzie parafialnej ale rzadko się udziela bo dużo pracuje). No i znowu pytaliśmy czy naprawdę za kwiaty nic się nie płaci i on powiedział że robią to siostry i nic się z to nie płaci. A i najważniejsze teść się pyta ile za ślub a proboszcz uwaga że: NIC. Uwierzyć nie mogę mamy ślub za darmo jeeeeeeeeeeeeeeeeeee jedyne co to organista i kościelny

łooo to super wam sietrafiło
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 21:01   #68
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Melduje sie w nowym watku

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
My już po kolejnej dawce herbatek ciastek itp. O 18 idziemy do spowiedzi
Za mna tez herbatki i ciasta
Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Dziewczyny a teraz prośba ogromna!! Macie w swoich inspiracjach jakieś zdjęcia druhen? Zdecydowałam że będą mieć takie same sukienki, prawdopodobnie długie i szukam jakichś fajnych fasonów. Macie coś w swoich zbiorach?
ksztalt tych fioletowych mi sie najbardziej podoba


Girls za mna straszny dzien, dostalam @ i niestety wszystkie moje tabletki zawiodly, o ile wczesniej pomagaly do tego stopnia, ze bol nie znikal, ale byl do wytrzymania to dzisiaj NIC, nie pomogly tabletki, kapiele w goracej wodzie, cieple oklady. Po trzech godzinach takiego potwornego bolu zaczelam ryczec, bo juz nie dawalam rady, dawno nie plakalam z powodu bolu fizycznego. To bylo cos strasznego, blagalam mame zeby zawiozla mnie na pogotowie, bo myslalam ze sie wykoncze. Zaproponowala ketonal, jednak on tez nie pomogl, dopiero wzielam druga tabletke i zasnelam z wykonczenia i chyba przez te ketonale, czulam jak slabne na siedzaco, dopiero po 3h wstalam i zaczelam normalne zycie. Tz zwonil do mnie co godzine, a ja z kazda godzina mowilam do niego mniej, ostatniego telefonu nawet nie pamietam, a on mowil, ze tylko przytakiwalam w stylu "mhm".
Koszmar!!

Ale jak juz odzylam bylismy zapraszac kolejne osoby, i w efekcie najblizsza rodzina, czyli pierwsze 40 zaproszen za nami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 195825_161499280572698_150959981626628_300654_2087397_n.jpg (59,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2358921-popielewicz1-slub-akpa20110806-popielewicz-slub-jw-8819-643-482.jpg (54,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg agnieszka-popielewicz-3.jpg (45,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg black-and-white-bridesmaid-dress-design-5.jpg (32,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg black-and-white-bridesmaid-dress-design-6.jpg (25,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bridesmaids-long-black-dresses.jpg (45,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large_image.jpg (18,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg white-black-bridesmaid-dresses-1.jpg (24,8 KB, 24 załadowań)
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:03   #69
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
aa
bo tak:
Nena napisała, że Saska Kępa z dużej ma być-> Kicia napisała, że kopiowała Twojego posta i zaraz edytuje-> a je że tytuł musi moderator edytować
aj

do kogo mam napisać, zeby zamknal tamten watek?
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:04   #70
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

dobry wieczór

takie miałam przeczucie, ze już zawitam w nowym wątku
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:04   #71
Lubcia
Zadomowienie
 
Avatar Lubcia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 146
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Witam się w nowym wątku

Dziewczyny stwierdzam że 24 godziny to za mało jak na dobę bo ja chyba do tego ślubu w sobotę to się nie ogarnę bo mi czasu brakuje Ale dla Was to ja zawsze kilka minut znajdę aby was poczytać
__________________
zaręczyny 26.12.2010
ślub 28.04.2012
Wojciech 22.02.2013
http://s7.suwaczek.com/201302221561.png
Bartuś
28.01.2015
Lubcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 21:05   #72
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
aa
bo tak:
Nena napisała, że Saska Kępa z da użej ma być-> Kicia napisała, że kopiowała Twojego posta i zaraz edytuje-> je że tytuł musi moderator edytować

tak tak wiem już napisałam wcześniej a sama zmieniłam przynajmniej na pierwszego posta
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:09   #73
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
aj

do kogo mam napisać, zeby zamknal tamten watek?
też najlepiej do moderatorki ze ślubnego
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:09   #74
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez Lubcia Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku

Dziewczyny stwierdzam że 24 godziny to za mało jak na dobę bo ja chyba do tego ślubu w sobotę to się nie ogarnę bo mi czasu brakuje Ale dla Was to ja zawsze kilka minut znajdę aby was poczytać

stresik jest ?

__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:12   #75
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
też najlepiej do moderatorki ze ślubnego
a jak moge znalezc takiego moderatora?;p mam napisac pw z linkiem i prosba o zamkniecie?
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:14   #76
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
a jak moge znalezc takiego moderatora?;p mam napisac pw z linkiem i prosba o zamkniecie?

jak wejdziesz na główne forum Na ślubnym kobiercu na samym dole jest lista moderatorów ja napisałam do m.a.r.t.a

najlepiej napisz do niej podeślij linka że trzeba ten wątek zamknąć i tyle
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:15   #77
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie odmówiło nam kolejne 6 osób (za które będziemy musieli i tak zapłacić w restauracji) , powoli zaczynam to już olewać...

Grunt że TŻ będzie, rozmawiałam z nim, pytałam się czy nie dzwoni odmówić bo ostatnio tylko takie tel. odbieram.

Organiście urodziła się dzisiaj córeczka, miesiąc przed terminem i nie jest dobrze - mała jest pod namiotem tlenowym bo nie ma wykształconych płuc.
I też nie wiem do końca czy będzie na ślubie grał, ale w razie czego mam zastępstwo.

Poza tym przez przypadek usłyszałam że kuzyn planuje jakąś niespodziankę muzyczną w kościele (jego 4 dzieci chodzi do szkoły muzycznej) więc chyba wszystko na dobrej drodze...

Wczoraj się strasznie zdołowałam, poryczałam bo nerwy puściły, dzisiaj stwierdziłam że szkoda się przejmować, coby nie było nie mamy już na to wpływu, grunt że TŻ będzie wystarczy...


Poza tym świadkowa jak usłyszała jak było na pseudo panieńskim - zaprosiła mnie na środę wieczór do siebie na mini panieński, ma być moja najlepsza koleżanka z podstawówki i żona kuzyna.
Kochana wszystko będzie dobrze, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość



Dziewczyny aaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teścio dzisiaj gadał z proboszczem (jest on w radzie parafialnej ale rzadko się udziela bo dużo pracuje). No i znowu pytaliśmy czy naprawdę za kwiaty nic się nie płaci i on powiedział że robią to siostry i nic się z to nie płaci. A i najważniejsze teść się pyta ile za ślub a proboszcz uwaga że: NIC. Uwierzyć nie mogę mamy ślub za darmo jeeeeeeeeeeeeeeeeeee jedyne co to organista i kościelny
Super wiadomość . Fajny ksiądz, że zaproponował taką opcję. Jaka oszczędność dla Was



Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość

Girls za mna straszny dzien, dostalam @ i niestety wszystkie moje tabletki zawiodly, o ile wczesniej pomagaly do tego stopnia, ze bol nie znikal, ale byl do wytrzymania to dzisiaj NIC, nie pomogly tabletki, kapiele w goracej wodzie, cieple oklady. Po trzech godzinach takiego potwornego bolu zaczelam ryczec, bo juz nie dawalam rady, dawno nie plakalam z powodu bolu fizycznego. To bylo cos strasznego, blagalam mame zeby zawiozla mnie na pogotowie, bo myslalam ze sie wykoncze. Zaproponowala ketonal, jednak on tez nie pomogl, dopiero wzielam druga tabletke i zasnelam z wykonczenia i chyba przez te ketonale, czulam jak slabne na siedzaco, dopiero po 3h wstalam i zaczelam normalne zycie. Tz zwonil do mnie co godzine, a ja z kazda godzina mowilam do niego mniej, ostatniego telefonu nawet nie pamietam, a on mowil, ze tylko przytakiwalam w stylu "mhm".
Koszmar!!

Ale jak juz odzylam bylismy zapraszac kolejne osoby, i w efekcie najblizsza rodzina, czyli pierwsze 40 zaproszen za nami
Biedna
Ja też miałam tak parę razy. Nie mogłam ani siedzieć ani leżeć nic, z bólu aż wymiotowałam. Dopiero Nospa podana dożylnie pomogła. Na szczęście mam ciocię pielegniarkę, która przywiozła mi zapas ampułek, tak żeby były w domu jak znowu mnie dopadnie. Ale póki co, odpukać, bóle mam w normie, zwykły Ibuprom pomaga.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:16   #78
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

jagodzia133 po raz pierwszy spotykam sie z tym, ze ksiądz nic nie bierze za ślub fajnie macie.
my dziś byliśmy spisać protokół, chwilkę z nim pogadaliśmy- nawet spoko było. spodziewałam się, ze będzie gorzej, ale ponieważ ksiądz zna dobrze mojego tatę było na luzie. pierwsza nasza zapowiedz już za tydzień.
za ślub ani zapowiedzi nie ma cennik- każdy daje tyle ile może. dzisiaj nic nie płaciliśmy, zapłacimy wszystko 2 albo dzień przed ślubem.
ogólnie nie robił problemów, ze mamy własna dekoratorkę kościoła. kamerzysta moze swobodnie nagrywać, byle nie wchodzi nam z kamera na twarz , wiec jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Dziewczyny a teraz prośba ogromna!! Macie w swoich inspiracjach jakieś zdjęcia druhen? Zdecydowałam że będą mieć takie same sukienki, prawdopodobnie długie i szukam jakichś fajnych fasonów. Macie coś w swoich zbiorach?
moja teściowa ostatnio wpadła na pomysł, żeby druhny miały czerwone suknie w sumie nawet mi się podoba, ale nie wiem jeszcze co na to dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
dzisiaj mamy 111 DŚ


kasiulka wszystkiego najlepszego i samych słonecznych dni
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:19   #79
Nika0208
Rozeznanie
 
Avatar Nika0208
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 705
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
będzie foto relacja??

jak ja dziś spojrzałam na nasz kościoł (ściany po lewej stronie) to aż mi się płakać zachciało jak 20sto letni kościoł może tak wyglądać

aj juz nie mogę się doczekać soboty




łooo to super wam sietrafiło
postaram sie jutro o zdjęcia ...
Nika0208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 21:28   #80
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Dzięki za info, napisałam
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:38   #81
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:42   #82
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość

ksztalt tych fioletowych mi sie najbardziej podoba
Dzięki, ja myślę nad czymś takim jak w środku ma kobietka, kolor taki jak Kim na zdjęciu...

@ nie sstrasz nawet, ja jestem 7 dni po terminie... a cyce mam jak dwie etny, jak dotknę to wybuchną .. obawiam się że to może być ciężki okres...


Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość


moja teściowa ostatnio wpadła na pomysł, żeby druhny miały czerwone suknie w sumie nawet mi się podoba, ale nie wiem jeszcze co na to dziewczyny.
U mnie prawdopodobnie będa te długie, ale powiem od razu że później mogą się przebrać już na luźniejszej części party
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:46   #83
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

ktos chyba ma dzisiaj urodziny jesli sie nie mysle
Kasiu- wszystkiego co najlepsze Mam nadzieje ze kolejny roczek bedzie dla Ciebie jeszcze lepszy od poprzedniego i pełen milosci szczescia i radosci



Ale mialam zakrecony weekend.. Dopiero teraz jakos weszlam na wizaz i widze nowy watek
Chyba dawno tak nie przegapilam tego


MARGIDA- dziękuje Ci za pamięć o tych goździkach! Niezastąpiona jestes
Moja dekoratorka mowi ze z normalna odmiana gozdzikow nie ma problemu. Ale widocznie ja chce jakas nienormalna
W sumie faktycznie takich jeszcze nie widzialam stad to cale zamieszanie czy takie zdobedzie.. Ale jesli nic nie da sie zribic to na pewno jakies gozdziki beda


ladystar
- wspolczuje z ta @.. ja od czasu do czasu tez mam okropnie ciezkie.. na szczescie ostatnia przeszla odziwo bez wiekszego bolu..
Ale zdarza sie ze mam totalnie wyciety dzien z zycia


A u mnie na razie nic nowego. Chyba sukienka jest na 100% moja bo nie dzwonili z salonu Czyli na pewno ja sciagna dla mnie
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:54   #84
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

jestem i ja

znowu sie obżarłam

Carrie nie znam zadnego Krzyśka i wstyd sie przyznać, ale dopiero od stycznia chodzimy na kurs lepiej pozno niz wcale
a wiesz z tym basenem to mam jakiś uraz bo tam chodzą same baby norweżki z "kotami" wiesz o co kaman i kiedys podeszla do mnie babka ktorej nie znalam na golych obwisłych cyckach, z mega wielkim "kotem" i zaczela do mnie gadac, wypytywac sie skad jestem, co tam porabiam itp nie moglam na nią patrzec, ale nie mialam wyjscia i mnie zapraszala do sauny, a ja juz mialam dosyć tego widoku hehe
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:59   #85
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
U mnie prawdopodobnie będa te długie, ale powiem od razu że później mogą się przebrać już na luźniejszej części party
u mnie tez sie będą przebierały powiedziałam, ze na ślub i na obiad maja być w takich samych a później mogą założyć zupełnie inne, chyba, ze tak im sie spodoba, ze cala noc będą śmigały w tych kieckach

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

no to ja uciekam do TŻ-cika
dobrej nocki
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 22:16   #86
CarrieBradshaw86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 312
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
jestem i ja

znowu sie obżarłam

Carrie nie znam zadnego Krzyśka i wstyd sie przyznać, ale dopiero od stycznia chodzimy na kurs lepiej pozno niz wcale
a wiesz z tym basenem to mam jakiś uraz bo tam chodzą same baby norweżki z "kotami" wiesz o co kaman i kiedys podeszla do mnie babka ktorej nie znalam na golych obwisłych cyckach, z mega wielkim "kotem" i zaczela do mnie gadac, wypytywac sie skad jestem, co tam porabiam itp nie moglam na nią patrzec, ale nie mialam wyjscia i mnie zapraszala do sauny, a ja juz mialam dosyć tego widoku hehe
O jaa toś mi przypomniała Boziu ja tez tam miałam schizy z tymi babami ale chodziłam <w stroju oczywiście> bo nie mogłam przepuścić baseniku za fri Ale zawsze dziko siedziałam w kąciku. Hehe a propos dobre to z tym kotem
A ja na kurs tez dość późno bo po roku zaczęłam chodzić bo na początku skąd człowiek ma taką kaskę wziąć, na dofinansowanie szans nie było bo ani ciemnoskóra nie jestem a planowany mąż z Pl.
Fajnie, że w ogóle się zapisaliście i myślicie się uczyć Ja pochodziłam niecały rok i podziękowałam bo to za dużo pieniążków zżerało ale potrafię się juz dogadać w staram się uczyć sama, w miarę możliwości No ale ostatnio musiałam zawiesić wszelką naukę na koszt wizażowania - trzeba się do ślubu przygotować należycie a na język zawsze będzie czas
CarrieBradshaw86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 22:27   #87
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Lady wygadałam sobie... Umieram aktualnie, póki co z powodu bóli krzyża. Wzięłam ibuprom i idę zdychać na śpiąco..
Dobranoc


Jutro jedziemy do USC po dokumenty i zamówić obrączki
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 22:35   #88
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez CarrieBradshaw86 Pokaż wiadomość
O jaa toś mi przypomniała Boziu ja tez tam miałam schizy z tymi babami ale chodziłam <w stroju oczywiście> bo nie mogłam przepuścić baseniku za fri Ale zawsze dziko siedziałam w kąciku. Hehe a propos dobre to z tym kotem
A ja na kurs tez dość późno bo po roku zaczęłam chodzić bo na początku skąd człowiek ma taką kaskę wziąć, na dofinansowanie szans nie było bo ani ciemnoskóra nie jestem a planowany mąż z Pl.
Fajnie, że w ogóle się zapisaliście i myślicie się uczyć Ja pochodziłam niecały rok i podziękowałam bo to za dużo pieniążków zżerało ale potrafię się juz dogadać w staram się uczyć sama, w miarę możliwości No ale ostatnio musiałam zawiesić wszelką naukę na koszt wizażowania - trzeba się do ślubu przygotować należycie a na język zawsze będzie czas
no tani kurs niestety nie jest cena z kosmosu:P ale jakby tutaj nikt nie umial mowic po angielsku to juz dawno bym po norsk mówila a tak to zawsze odkladali,smy.. w domu jakoś motywacji do nauki nie mam wizaż ważniejzy hehe jestem uzależniona - no trudno, przynajmniej moj TZ ma chwile wolnego dla siebie jak tutaj siedze

a co do tego basenu jeszcze powiem, ze tam pozbywam sie wszystkich kompleksów dlatego raz na jakis czas jade tam sie podbudowac


oki, uciekam spac jestem wykonczona przez ten weekend
dobrej nocki
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 22:36   #89
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz


Inspiracje Ślubne Pmki 2012


Zubi
Talaaa87
Magdzia0108
marylka80
kasiamniam
Blacky
justyna_g4
tenebrosa
Madziuniusia
olaa_22
MARGIDA
nena1984
maly_czlowieczek
Wiktusiaczek
gosza_m
adoosienka
Jamee
Brydzia_
carmelova
Dorka__00
wensday21

Na 100 dni przed ślubem


(kicia)
Agis88
Ewusia_marchew
jagodzia133
Dancing_Lady
Chatka
Anulka_p
Post_Blue
__Paulinka__
Gorska_Kozica
klaudusk_a
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.

Edytowane przez zubi89
Czas edycji: 2012-05-09 o 11:56
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 22:39   #90
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Nadchodzi maj, pachnie saska kępa a nam od relacji nie zamyka się gęba PM2012cz

Cytat:
Napisane przez CarrieBradshaw86 Pokaż wiadomość
Fajnie, że w ogóle się zapisaliście i myślicie się uczyć Ja pochodziłam niecały rok i podziękowałam bo to za dużo pieniążków zżerało ale potrafię się juz dogadać w staram się uczyć sama, w miarę możliwości No ale ostatnio musiałam zawiesić wszelką naukę na koszt wizażowania - trzeba się do ślubu przygotować należycie a na język zawsze będzie czas


Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Lady wygadałam sobie... Umieram aktualnie, póki co z powodu bóli krzyża. Wzięłam ibuprom i idę zdychać na śpiąco..
Dobranoc


Jutro jedziemy do USC po dokumenty i zamówić obrączki

my tez jutro do USC
w ogole mam troche stresa bo zaproszenia rozdane, a sprawa u ksiedza jeszcze nie zalatwiona, jak sie nie dogadamy z ksiezulkiem to bedziemy rozwozic aneks do zaproszen
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.