Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-23, 14:48   #4831
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, chcialabym dołączyc do fanek kosmetyków EM- dzisiaj przyszedł mój pierwszy kosmetyk mineralny- podkład intensive i poki co jestem całkowicie oczarowana

Kupiłam od razu biga-z odcieniem "strzelałam" i to był strzał w 10, bo kolor cool fair jest dla mnie idealny!

Mam cerę mieszaną, z pozostałosciami po trądziku w postaci niewielkich blizn i przebarwien, na dodatek ostatnio pojawiły mi się jakies niespodzianki. Podkład zatuszował wszystko- pierwszy raz nie muszę łatać buzi korektorem Cera wygląda jak z obrazka, jest po prostu idelanie Zobaczymy jak będzie z trwałością

Poza tym dostałam próbkę różu jako gratis- odcien Morning Cup- po nalozneniu wygląda swietnie, jest lekko "sinawy", na mojej jasnej cerze daje przepiękny efekt i kto wie, moze skuszę sie na pelnowymiarowy.

Co ja bym zrobiła bez wizazu?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 15:32   #4832
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Cathy, piekne dzieki za zdjecia
Kurcze, nie podoba mi sie ten smudge, tez liczylam, ze bedzie mniejszy, na szlabana mi dwa prawie takie same pedzle Chcialam cos tyciego do rozcierania kresek albo malowania dolnej powieki.
a proszę bardzo
Wiesz co? ja właśnie przetestowałam (nie wytrzymałam ) smudge i ...jest fajny Naprawdę daje radę na dolną powiekę - nakłada cień tam taką fajną smugą, bez ostrych krawędzi. Od razu taki smokey bez wysiłku mamy Juniorkiem tak ładnie się nie da

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-10-23 o 15:33
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 15:43   #4833
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcialabym dołączyc do fanek kosmetyków EM- dzisiaj przyszedł mój pierwszy kosmetyk mineralny- podkład intensive i poki co jestem całkowicie oczarowana

Kupiłam od razu biga-z odcieniem "strzelałam" i to był strzał w 10, bo kolor cool fair jest dla mnie idealny!

Mam cerę mieszaną, z pozostałosciami po trądziku w postaci niewielkich blizn i przebarwien, na dodatek ostatnio pojawiły mi się jakies niespodzianki. Podkład zatuszował wszystko- pierwszy raz nie muszę łatać buzi korektorem Cera wygląda jak z obrazka, jest po prostu idelanie Zobaczymy jak będzie z trwałością

Poza tym dostałam próbkę różu jako gratis- odcien Morning Cup- po nalozneniu wygląda swietnie, jest lekko "sinawy", na mojej jasnej cerze daje przepiękny efekt i kto wie, moze skuszę sie na pelnowymiarowy.

Co ja bym zrobiła bez wizazu?

brawo ja swojego koloru szukałam długa, ale za to mam kilka na kilka okazji, kilka nastrojów itp

pamiętaj o cieniutkich warstwach, lepiej kilka niż jedna gruba, szczególnie w intensive

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a proszę bardzo
Wiesz co? ja właśnie przetestowałam (nie wytrzymałam ) smudge i ...jest fajny Naprawdę daje radę na dolną powiekę - nakłada cień tam taką fajną smugą, bez ostrych krawędzi. Od razu taki smokey bez wysiłku mamy Juniorkiem tak ładnie się nie da
czyli jak mi juniorkiem nie wychodziło to tu wyjdzie

a pośmiej się.
oglądam sobie twoje zdjęcia zamówienia EDM i mówię do siebie
o Cathy ma Almonda i teń cień co mis się podobał, zaraz zapytam o opinie
(bo próbkę almonda mam semi m.)
i tak już pisze i post mi wcieło, dziś chcę ponowić radosne zapytanie po czym myślę (to już dobry objaw) i mówię do siebie
to chyba Twoje zamówione rzeczy, ty nie do końca normalna kobieto.
matko rozmawiam sama ze sobą, mam to czarno i skośnie na białym
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 16:13   #4834
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość

czyli jak mi juniorkiem nie wychodziło to tu wyjdzie
a wiesz, że szanse na to są spore? Juniorek na dolną powiekę trochę za mało juniorowaty
Cytat:
a pośmiej się.
oglądam sobie twoje zdjęcia zamówienia EDM i mówię do siebie
o Cathy ma Almonda i teń cień co mis się podobał, zaraz zapytam o opinie
(bo próbkę almonda mam semi m.)
i tak już pisze i post mi wcieło, dziś chcę ponowić radosne zapytanie po czym myślę (to już dobry objaw) i mówię do siebie
to chyba Twoje zamówione rzeczy, ty nie do końca normalna kobieto.
matko rozmawiam sama ze sobą, mam to czarno i skośnie na białym
Jak zawsze leżę.....
Ale wiesz co? Zrzucimy to na przemęczenie przed weekendowe
Jak już dostaniesz Birthday kejka to sobie sama go zopiniujesz (nie ma takiego słowa, wiem ) bo ja go jedynie przez szybkę oglądałam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 17:41   #4835
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dzisiaj doszło wreszcie moje zamówienie z EDM (po dwóch tygodniach)
A już miałam stresa, że nie dojdzie.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 19:08   #4836
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cześć dziewczynki

Od dwóch dni stosuję już podkład multi tasking (matte) no i fakt faktem skóra wygląda ładniej niż przy zwykłych podkładach no i o wiele naturalniej..praktycznie nie widać, że jestem pomalowana! . Mam jednak wrażenie, że mogło by być lepiej tzn, że nie trafiłam jeszcze na ten jedyny podkład (no w końcu to dopiero kilka dni). Wczoraj malowałam się centralnie przy oknie i po pomalowaniu nie było dużej różnicy na skórze .. bo jak patrzę w łazience lub dalej od okna to jest lepiej ale już przy oknie dużej różnicy nie widzę i nie rozumiem o co chodzi .. natomiast dzisiaj zauważyłam, że strasznie czerwień wybija się spod podkładu ?! Nie wiem czy to ze zmęczenia lub przez pogodę i latanie po sklepach ? Nie mam pojęcia. Nie nakładam go grubo ale też nie cienko .. tak dwie warstwy. Może coś źle robię przy aplikacji a może potrzebuję krycia większego lub innego koloru ? Może ktoś wie jak pomóc?

PS: mimo młodego wieku mam mocno widoczne zmarszczki mimiczne przy oczach i mam wrażenie, że widać to mocniej teraz...

Pozdrawiam!
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 19:25   #4837
Lady Zgaga
Raczkowanie
 
Avatar Lady Zgaga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Z tymi zmarszczkami to ja też tak mam przy podkładach mineralnych są bardzoo widoczne ( ale po dwóch godzinach , gdy skóra zaczyna się trochę tłuścić ) są odrazu widoczne wokół ust... strasznie nienaturalnie i okropnie to wygląda , ja mam dwa sposoby


Albo przetrzec całą facjatę w czasie "noszenia podkładu " zwykłą chusteczką


Alb bardzo mocno wcierać Flat Topem podkład w skórę


Choc to w pierwszym punckie sie sprawdza zawsze gdy juz jest "po ptokach " i nanieśc drugi raz już go nie można


Pozostaje tylko mocniej wcierać , albo w ogóle ich nei zuywac - ale to przecież straszne
Lady Zgaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 19:35   #4838
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

No to zacznę wcierać mocnieeeeeej i może coś to pomoże ... mam nadzieję
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:01   #4839
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja ostatnio ubolewam że nie mogę wchodzic na bog cathy

w kazdym razie dziekuje za zdjecia, pewnie gdyby doszedl juz do mnie smugdle to bym go nie poznala i uznala że pomylka, czegos innego sie spodziewalam

ale co tam, przyda się, zawsze dobrze miec



co do minta - polecam, ja sobie jeszcze nim krzywdy nie zrobilam a ostatnio maluje się zawsze o godzinie 5.00-6.00 wiec po ciemku i wszytskiego nakladam wiecej niz latem, niestety rozu takze ;[, ale juz staram sie jakos pilnowac

porzucialam wkoncu te podklady EDM za rada dziewczyn no i jestem zadowolona to nie byly podklady dla mnie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-10-23 o 21:05
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:07   #4840
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość

brawo ja swojego koloru szukałam długa, ale za to mam kilka na kilka okazji, kilka nastrojów itp

pamiętaj o cieniutkich warstwach, lepiej kilka niż jedna gruba, szczególnie w intensive
Dziękuję za wskazówkę dotyczącą warstw Póki co nakładam podkład zwykłymi płatkami kosmetycznymi- brzmi dziwnie, ale kiedys miałam ogromne problemy z cerą i wlasnie tak nakładałam wszelkie pudry, aby nie roznosic bakterii Ale chyba zainwestuję w jakis pędzel, mimo ze te "waciki" u mnie się sprawdzają.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:15   #4841
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówkę dotyczącą warstw Póki co nakładam podkład zwykłymi płatkami kosmetycznymi- brzmi dziwnie, ale kiedys miałam ogromne problemy z cerą i wlasnie tak nakładałam wszelkie pudry, aby nie roznosic bakterii Ale chyba zainwestuję w jakis pędzel, mimo ze te "waciki" u mnie się sprawdzają.
Jak będziesz po każdym użyciu prała pędzel to na pewno nie rozniesiesz bakterii. Najlepiej wtedy mieć dwa pędzle.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 21:37   #4842
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dlatego jutro rozejrzę sie za jakimś pędzlem, zamowię pewnie tez flat topa, ale muszę mieć coś "na teraz"
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:40   #4843
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Z chęcią bym wypróbowała jeszcze Earthen Glow Minerals tak dla porównania.

A co do poprzedniego posta - to proszę może ktoś mi doradzi
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:58   #4844
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

to ja mam teraz prosbe moje kochane juz jestem wciagnieta w EM i chce teraz zlozyc zamowienie bo zapasy sie koncza a kurs dolara korzystny wiec to jest to co wybralam
i do was kieruje pytanie co dodac/odjac?
Fairly light neutral - intensive big (sprawdzony najlepszy dla mnie)
Natural Reflections Medium Bronzer - big (tez sprawdzony) chyba ze polecacie jeszcze jakis bronzerek mniej wiecej w tej tonacji?
Kaolin Powder Sunlight - big - mialam rice ale wycofali wiec na ten sie zdecydowalam...
Foundation Brush - lubie
Angled Brown & Liner Brush - nie uzywam cieni wiec chce do brwi czy warto? dobrze szczotkuje i rozprowadza?
LHK - numer jeden do pudru
DVD Saturday - kocham!
Sprung! - sample - pierwszy raz
Walkee Talkee - sample - rowniez na wyprobowanie
Try me earth blush (email-me, waffle cone, snooze bar) - i tu pytanko czy nie beda za ciemne?wart? jakie inne "try me" polecacie, nie mam problemow z cera chociaz kusza mnie korektory a cieni nie uzywam w ogole bo nie lubie
Rose.Cardamom.Orange.Lip Balm - tak wychwalacie to tez sie skusilam
Wiec prosze o wskazowki co i jak? z gory dzieki )
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 22:38   #4845
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez gosiaaaa1 Pokaż wiadomość
to ja mam teraz prosbe moje kochane juz jestem wciagnieta w EM i chce teraz zlozyc zamowienie bo zapasy sie koncza a kurs dolara korzystny wiec to jest to co wybralam
i do was kieruje pytanie co dodac/odjac?
Fairly light neutral - intensive big (sprawdzony najlepszy dla mnie)
Natural Reflections Medium Bronzer - big (tez sprawdzony) chyba ze polecacie jeszcze jakis bronzerek mniej wiecej w tej tonacji?
Kaolin Powder Sunlight - big - mialam rice ale wycofali wiec na ten sie zdecydowalam...
Foundation Brush - lubie
Angled Brown & Liner Brush - nie uzywam cieni wiec chce do brwi czy warto? dobrze szczotkuje i rozprowadza?
LHK - numer jeden do pudru
DVD Saturday - kocham!
Sprung! - sample - pierwszy raz
Walkee Talkee - sample - rowniez na wyprobowanie
Try me earth blush (email-me, waffle cone, snooze bar) - i tu pytanko czy nie beda za ciemne?wart? jakie inne "try me" polecacie, nie mam problemow z cera chociaz kusza mnie korektory a cieni nie uzywam w ogole bo nie lubie
Rose.Cardamom.Orange.Lip Balm - tak wychwalacie to tez sie skusilam
Wiec prosze o wskazowki co i jak? z gory dzieki )

Biorąc pod uwagę kolor Twojego podkladu to nie powinny być za ciemne.
Bierz bo nawet udany ten kit (wedlug mojego gustu)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 09:10   #4846
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

witam
przeszukałam wątek, ale nie znalazłam odp na swoje pytania

mam cerę trądzikową, kolor twarzy rożni się od szyi. szyję mam raczej żółtawo/beżową, a buzię.. cóż, lekko różową, jakby ciemniejszą niż szyja

podkład dobieram do szyi..
wydaje mi się, że skoro mam kolor szyi taki jak pisałam, to będzie pasował beige/buff/ ew golden? jak Wam się wydaje?

jaki korektor najlepiej kupić? chcę żeby tuszował przebarwienia i korektor pod oczy

rozważam jeszcze róż... mam brązowe piwne oczy, brązowe włosy, wydaje mnie się, że jestem typem mieszanym, dobrze czuję się w fioletach, szarym, cera raczej ciepła, na moje oko

proszę o poradę, dzis ostatecznie chciałabym na allegro zamówić, pędzel i sample

masaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 11:59   #4847
mambaaa
Raczkowanie
 
Avatar mambaaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witam,
mam pytanie czy mozna łaczyc formuły podkładów?
mam Linen Intensiv, ale wydaje mi sie troche za jasny chciałabym go połaczyc z troche ciemniejszym o formule Matte.
__________________
Minerałoholiczka
mambaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 12:32   #4848
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mambaaa Pokaż wiadomość
Witam,
mam pytanie czy mozna łaczyc formuły podkładów?
mam Linen Intensiv, ale wydaje mi sie troche za jasny chciałabym go połaczyc z troche ciemniejszym o formule Matte.
mozna
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 12:42   #4849
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez masaki Pokaż wiadomość
witam
przeszukałam wątek, ale nie znalazłam odp na swoje pytania

mam cerę trądzikową, kolor twarzy rożni się od szyi. szyję mam raczej żółtawo/beżową, a buzię.. cóż, lekko różową, jakby ciemniejszą niż szyja

podkład dobieram do szyi..
wydaje mi się, że skoro mam kolor szyi taki jak pisałam, to będzie pasował beige/buff/ ew golden? jak Wam się wydaje?

jaki korektor najlepiej kupić? chcę żeby tuszował przebarwienia i korektor pod oczy

rozważam jeszcze róż... mam brązowe piwne oczy, brązowe włosy, wydaje mnie się, że jestem typem mieszanym, dobrze czuję się w fioletach, szarym, cera raczej ciepła, na moje oko

proszę o poradę, dzis ostatecznie chciałabym na allegro zamówić, pędzel i sample

z tego co wyczytałam forum to dziewczyny polecają korektor multi-tasking a pod oczy sunlight - rozświetlający
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 12:46   #4850
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
porzucialam wkoncu te podklady EDM za rada dziewczyn no i jestem zadowolona to nie byly podklady dla mnie
tak sie wtrace, a dlaczego nie sa dla Ciebie? uzywasz innych??

uzywalamnarazie formuly intensive, blyszcze sie okropnie, teraz probuje matte, jak to sie nie uda to juz nie wiem
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 13:00   #4851
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
tak sie wtrace, a dlaczego nie sa dla Ciebie? uzywasz innych??

uzywalamnarazie formuly intensive, blyszcze sie okropnie, teraz probuje matte, jak to sie nie uda to juz nie wiem

Ja nie inc0rrect ale odpowiem bo też porzuciłam niedawno.
Przyczyna była jedna ale bardzo ważna
Brak odcienia dla mnie
a dodatkowo...
intensive wyglądało tępo, pomimo minimalnej ilości
matte nie kryło w ogóle
o-glo ewentualnie, ale też nie do końca byłam zadowolona

Szukam teraz w Lumiere i EGM i muszę powiedzieć że formuła Lumiere VV i pięknie kryje i ładnie wygląda, no i kolor podkładu jest

Ale to do indywidualnego rozważenia, popróbowania.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 14:02   #4852
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

o kurcze, ja dzisiaj pierwszy raz sprobuje matte mam nadzieje ze zakryje conieco odcienie mieszam jakos sie dopasowuja

najbardziej zalezy mi na macie i trwalosc, krycie moze byc srednie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 14:13   #4853
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, ja też się przez Was skusiłam na mineralki :P najpierw zamówilam kilka próbek z allegro (3 podkłady i 2 korektory, to te w mniejszych torebeczkach ), a za drugim razem już Flat Topa (mogłam sobie wybrać gratis 4 podkłady) + Big'a Beige Neutral Intensive Base i teraz mam prośbę: mogłybyście polecić mi do tego puder?
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 14:43   #4854
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

na ile użyć wystarcza jedna taka próbka?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 16:25   #4855
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dodaję lepszą (mam nadzieję ) niż wczoraj fotkę nowych pędzli EDM.
Przetestowałam oba pędzelki już i trochę zmieniłam o nich zdanie.
Blending jest nieco niedopracowany (włosie ciut zbyt długie i za mało puszysty, łatwo sobie zrobić krzywdę przy rozcieraniu, zwłaszcza przy niewielkiej wprawie), natomiast smudge zdecydowanie lepiej sprawdza się jako pędzel do zewnętrznego kącika i bardziej precyzyjnych prac tam. Na dolnej powiece całkiem nieźle się spisuje, ale wg mnie bardziej do roztarcia tam wcześniej nałożonego cienia niż jego naniesienia...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-10-24 o 16:27
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 17:37   #4856
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
tak sie wtrace, a dlaczego nie sa dla Ciebie? uzywasz innych??

uzywalamnarazie formuly intensive, blyszcze sie okropnie, teraz probuje matte, jak to sie nie uda to juz nie wiem

Isilindil Ci odpowiedziala dokladnie tak jak ja uwazam
ladnego efektu nie dalo sie uzyskac no i to swiecenie

tak sie z nim meczylam, a teraz przy Lumiere (tak jak Isilindi VV)sie nie swiece ale to moze zasluga frakcji sojowej...
a jak sprobowalam Blusche to przezylam szok jeszcze lepsze niz Lumiere musze posiedziec i pomyslec jak polaczyc kolorki bo niestety koloru nie ma i czuje że to będzie to
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 18:27   #4857
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja też mam wrażenie, że EDM nie daje mi takiego efektu jakiego się spodziewałam dlatego chyba zobaczę jeszcze EGM i Blushe.. w sumie twarz wygląda lepiej ale świece się prawie tak samo jak przed nałożeniem podkładu a mam formułę matte .. jedyne co zauważyłam to fakt, że nie widać, że w ogóle mam coś na twarzy a to raczej plus . Czy ktoś wie może czy w EGM jest odpowiednik multi tasking ?
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 18:40   #4858
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Ja też mam wrażenie, że EDM nie daje mi takiego efektu jakiego się spodziewałam dlatego chyba zobaczę jeszcze EGM i Blushe.. w sumie twarz wygląda lepiej ale świece się prawie tak samo jak przed nałożeniem podkładu a mam formułę matte .. jedyne co zauważyłam to fakt, że nie widać, że w ogóle mam coś na twarzy a to raczej plus . Czy ktoś wie może czy w EGM jest odpowiednik multi tasking ?
Sio na wątek EGM i użyj wyszukiwarki
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 18:51   #4859
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Już sie robi
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 19:52   #4860
mambaaa
Raczkowanie
 
Avatar mambaaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Chciałam zapytac jaki odcien podkladu bedzie ciemniejszy od Linen, a zblizony badz jasniejszy od fairly summer?

zamierzam kupić jakis zeby zmieszać go z Linen, bo niestety jest za jasny do mojej cery


Uzywała juz któraś z was Summer Bronzer w wersji prasowanej?
wlasnie sie nad nim zastanawiam
__________________
Minerałoholiczka
mambaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.