Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-29, 12:11   #1081
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja chanelkowe mam tylko noirs obscurs i nie zrobiły na mnie na razie niesamowitego wrażenia, ale muszę je na mokro potestować

Króliczku chanelkowe niors obscurs na mokro są boskie
to się dzisiaj nimi pomiziam

nałożyłam na siebie wczoraj 3 warstwy pasteli, strasznie mnie wybieliły, ale dały efekt pięknej alabastrowej cery, nie wiedziałam, że one mają aż taką moc
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 13:25   #1082
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
obfocilam moj zbiorek Guerlaina ... a przy okazji male porowanie zrobilam ...


no owszem bez kompaktu z wymianki ale to drobnostka ...
Pieknosci
Moj TŻ wyraza zachwyt na Meteorytami i Imperialami i nic nie mowi gdy przymierzam sie do zakupu czegos nowego,przed chwila nawet zrobil prezentacje swojej mamie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 13:30   #1083
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Pieknosci
Moj TŻ wyraza zachwyt na Meteorytami i Imperialami i nic nie mowi gdy przymierzam sie do zakupu czegos nowego,przed chwila nawet zrobil prezentacje swojej mamie
ooo rany
ja to sie cieszylam jak moj tolerowal i nie marudzil
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 13:36   #1084
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Odkad nabylam meteorytki TŻ nawet pilnuje zebym podczas makijazu ich uzywala i tylko powtarza-daj jeszcze troszke i zachywaca sie efektami takze nie moge na niego narzekac
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 13:40   #1085
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Moj tez powiedzial, ze widzi efekty i ze slicznie wygladam. Nawet mowi, zebym oszczedzala, bo takie ladne te kuleczki iz ebym miała je jak najdluzej

Zapachem sie zachwyca, mowi ze jest tkai kobiecy
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:57   #1086
lasana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Kochane pomocy!!
Dzięki Wam wpadłam po uszy z Guerlainem i Diorem hehe. Zakupiłam sobie prasowane motyle i neistety....na mojej twarzy były niewidoczne, posłałam je w świat. wiem , że są piękne , ale nei rozumiem zachwytu nad nimi szukałam mocnego rozświetlacza, myślałam, że prasowane motyle w tym pomogą, niestety..Mam już Gold Tempation, i efekt jest cudowny

Teraz mam pytanie, odnośnie porównania shimmera Diora Amber 002. Jaki daje efekt na twarzy, (wiem, że wiele z Was ma ten puderek w kolekcji). Zalezy mi na bardzo mocnym rożswietleniu, bardzo widocznym na twarzy. Zastanawiam się tez nad kuleczkami Imperiales , ale boję się ze efekt bedzie podobny jak w przypadku motylków. Widziałam swatche Imperiales i daje efekt różowo-błyszczacy. Czy orientujecie sie czy ten efekt jest podobny do GT?? No i prosze o odpowiedz w/s Shimmera Amber 002 Diora. starsznie się na niego napaliłam
lasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:15   #1087
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

http://cgi.ebay.co.uk/Guerlain-Blush...item3a553928b8
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 17:16   #1088
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

hmmm... jak dla mnie motylowe kulki daja mocniejsze blink blink jak imperiale, ktore stosuje na cala twarz... a motyle tylko do rozswietlenia bo inaczej robia ze mnie ozdobe choinkowa.

Shimmery Diora daja zupelnie inny efekt i nie da sie ich do kulek porownac... i watpie zeby daly Ci efekt, ktorego szukasz.


Kroliczku rozumiem, ze bedziesz polowac ... na pewno osiagnie kosmiczna cene ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:17   #1089
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

No cudny
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:25   #1090
lasana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

A u mnie własnie bez efektu motylki


desti jaki dokladnie efekt dają Shimmery iora Amber oo2?
lasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:31   #1091
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lasana Pokaż wiadomość
A u mnie własnie bez efektu motylki
desti jaki dokladnie efekt dają Shimmery iora Amber oo2?
troche mnie to dziwi przy tej ilosci drobinek co one maja ... shimmery jak dla mnie nie maja drobinek... one daja taki polysk, talfe... zupelnie cos innego jak kulki... jaki dokladnie efekt da 002 to nie wiem bo ja mam 003 wiec troche inne odcienie... ale mocne rozswietlacze ma Bobbi Brown albo Sephora... a specjalistka od tego co daje duze blink jest Kroliczek bo ona takie lubi ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 17:46   #1092
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kroliczku rozumiem, ze bedziesz polowac ... na pewno osiagnie kosmiczna cene ...
będę, będę. w sklepie mają być za 31, także wrzucę cenę taką, żeby z przesyłką mi 31 wyszło. ostatni róż sprzedał się za 37 funtów
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:47   #1093
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
będę, będę. w sklepie mają być za 31, także wrzucę cenę taką, żeby z przesyłką mi 31 wyszło. ostatni róż sprzedał się za 37 funtów
bede trzymac kciuki, zebys potem mogla opisac jaki jest ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:57   #1094
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
bede trzymac kciuki, zebys potem mogla opisac jaki jest ...
dokladnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 18:24   #1095
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lasana Pokaż wiadomość
Kochane pomocy!!
Dzięki Wam wpadłam po uszy z Guerlainem i Diorem hehe. Zakupiłam sobie prasowane motyle i neistety....na mojej twarzy były niewidoczne, posłałam je w świat. wiem , że są piękne , ale nei rozumiem zachwytu nad nimi szukałam mocnego rozświetlacza, myślałam, że prasowane motyle w tym pomogą, niestety..Mam już Gold Tempation, i efekt jest cudowny

Teraz mam pytanie, odnośnie porównania shimmera Diora Amber 002. Jaki daje efekt na twarzy, (wiem, że wiele z Was ma ten puderek w kolekcji). Zalezy mi na bardzo mocnym rożswietleniu, bardzo widocznym na twarzy. Zastanawiam się tez nad kuleczkami Imperiales , ale boję się ze efekt bedzie podobny jak w przypadku motylków. Widziałam swatche Imperiales i daje efekt różowo-błyszczacy. Czy orientujecie sie czy ten efekt jest podobny do GT?? No i prosze o odpowiedz w/s Shimmera Amber 002 Diora. starsznie się na niego napaliłam
Napisze jak u mnie Amber sie sprawuje w zależności od światła. Nie mam wprawy w opisywaniu, ale postaram sie jak najlepiej , bo jestem tym pudrem zachwycona
Ma niewiele drobinek, ale jest mega mega połyskliwy, w słońcu migocze i mieni się bardzo ładnie. W sztucznym świetle daje efekt 'mokrej tafli', w złoto-beżowym kolorze. (nie rudawym, ani nie bardzo ciepłym złocie) Nałożony w dużej ilości jest troche perłowy.
Przy tej ostatniej zachmurzonej pogodzie po prostu rozświetla cerę tam, gdzie jest nałożony tzn. jak spojrze w lustro z odległosci np. 1 metra to widac tylko promienna cere, trzeba zblizyc buzke do lusterka zeby dojrzec malutkie drobinki.
Ja używam go od tygodnia i dopiero testuje, ale tyle zdołałam zauważyć.
Narazie stosuje go tak: na boki twarzy bronzer żeby wyszczyplic buzie a na szczyty policzkow i lekko do góry na skronie amber i jest przepieknie.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

http://beautyicon.pl/poradnik,articl...erlain-,r.html jak wejdziesz na en link to tam są swatche GT i motyli kulkowych - nie znam ich osobiście, ale jeśli tak wyglądają to amber jest coś w 'ten deseń' mysle, że podobne

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Swoją drogą to zaczynam się napalać na te motyle
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 18:54   #1096
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
To się cieszę
Tutaj masz linka do TRUskawki:http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...neId=3245#3245
A tutaj do recenzji https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...eye-pencil.htm
Zaufałam KWC , nigdy tej kredki nie miałam i nie testowałam. To mój drugi dzis kompulsywny zakup
Dziękuję.
Ja się od dłuższego czasu przymierzam do tej białej, ale muszę najpierw skończyć kredkę YSL. Zapewne ty zdążysz wypowiedzieć się na temat trwałości tych kredek, zanim to nastąpi.

Cytat:
Napisane przez lasana Pokaż wiadomość
Kochane pomocy!!
Dzięki Wam wpadłam po uszy z Guerlainem i Diorem hehe. Zakupiłam sobie prasowane motyle i neistety....na mojej twarzy były niewidoczne, posłałam je w świat. wiem , że są piękne , ale nei rozumiem zachwytu nad nimi szukałam mocnego rozświetlacza, myślałam, że prasowane motyle w tym pomogą, niestety..Mam już Gold Tempation, i efekt jest cudowny

Teraz mam pytanie, odnośnie porównania shimmera Diora Amber 002. Jaki daje efekt na twarzy, (wiem, że wiele z Was ma ten puderek w kolekcji). Zalezy mi na bardzo mocnym rożswietleniu, bardzo widocznym na twarzy. Zastanawiam się tez nad kuleczkami Imperiales , ale boję się ze efekt bedzie podobny jak w przypadku motylków. Widziałam swatche Imperiales i daje efekt różowo-błyszczacy. Czy orientujecie sie czy ten efekt jest podobny do GT?? No i prosze o odpowiedz w/s Shimmera Amber 002 Diora. starsznie się na niego napaliłam
Amber jest wart zakupu, daje metaliczną taflę.

Króliczku
Już jest, a to chyba miała być wiosenna kolekcja. Mnie kosmetyki (w tym zapasy) zaczynają zasypywać, a tu ciągle coś do kupienia. Oby był mocno różowy, wtedy nie dla mnie (chyba).

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
troche mnie to dziwi przy tej ilosci drobinek co one maja ... shimmery jak dla mnie nie maja drobinek... one daja taki polysk, talfe... zupelnie cos innego jak kulki... jaki dokladnie efekt da 002 to nie wiem bo ja mam 003 wiec troche inne odcienie... ale mocne rozswietlacze ma Bobbi Brown albo Sephora... a specjalistka od tego co daje duze blink jest Kroliczek bo ona takie lubi ...
Podpisuję się pod tym.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
bede trzymac kciuki, zebys potem mogla opisac jaki jest ...


Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Napisze jak u mnie Amber sie sprawuje w zależności od światła. Nie mam wprawy w opisywaniu, ale postaram sie jak najlepiej , bo jestem tym pudrem zachwycona
Ma niewiele drobinek, ale jest mega mega połyskliwy, w słońcu migocze i mieni się bardzo ładnie. W sztucznym świetle daje efekt 'mokrej tafli', w złoto-beżowym kolorze. (nie rudawym, ani nie bardzo ciepłym złocie) Nałożony w dużej ilości jest troche perłowy.
Przy tej ostatniej zachmurzonej pogodzie po prostu rozświetla cerę tam, gdzie jest nałożony tzn. jak spojrze w lustro z odległosci np. 1 metra to widac tylko promienna cere, trzeba zblizyc buzke do lusterka zeby dojrzec malutkie drobinki.
Ja używam go od tygodnia i dopiero testuje, ale tyle zdołałam zauważyć.
Narazie stosuje go tak: na boki twarzy bronzer żeby wyszczyplic buzie a na szczyty policzkow i lekko do góry na skronie amber i jest przepieknie.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

http://beautyicon.pl/poradnik,articl...erlain-,r.html jak wejdziesz na en link to tam są swatche GT i motyli kulkowych - nie znam ich osobiście, ale jeśli tak wyglądają to amber jest coś w 'ten deseń' mysle, że podobne

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Swoją drogą to zaczynam się napalać na te motyle


Mnie kręcą prasowane motyle i GT, ale staram się unikać ich widoku.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:04   #1097
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Wlasnie dotarla do mnie paczka z odsypka Perles Impriales Testowalam je w perfumerii tylko na dloni i myslalam,ze beda bardzo blyszczec rowniez na twarzy,ale naszczescie efekt jest subtelny.Musze jedynie odjac te rozowe kuleczki,ktore bardzo zaróżawiają moja cere.
Dziewczyny uzaleznilam sie przez ten watek i przez Was

a u mnie wprost przeciwnie imperiale mocno błyszczą ale ja lubię błysk więc spoko, gorzej, że srebrnoróżowy jest ten błysk jeszcze gorzej, że podkreślają pory a już najgorzej, że wzmagają przetłuszczanie skóry, która to 2-3h wygląda jak umazana świńskim łojem....a cerę mam normalną, raczej bezproblemową... dodam jeszcze,że ani BC ani pastele takich sensacji nie wywołują...
tak więc cieszę się, że przezornie zaopatrzyłam się w odsypkę i nie zostałam z czarnym pudełkiem i przekleństwem na ustach...

Edytowane przez becca
Czas edycji: 2009-11-29 o 19:06
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:14   #1098
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Króliczku
Już jest, a to chyba miała być wiosenna kolekcja. Mnie kosmetyki (w tym zapasy) zaczynają zasypywać, a tu ciągle coś do kupienia. Oby był mocno różowy, wtedy nie dla mnie (chyba).
no jest wiosenna, w sklepach jeszcze ich nie ma, na razie na ebayu znalazłam jakieś sieroty wykradzione od dystrybutora

a tak wracając do shimmerków - to rose też daje taflę?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:14   #1099
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no jest wiosenna, w sklepach jeszcze ich nie ma, na razie na ebayu znalazłam jakieś sieroty wykradzione od dystrybutora

a tak wracając do shimmerków - to rose też daje taflę?
Wg mnie rose też dają taflę. Ten produkt Diorowi się udał.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 20:19   #1100
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
a u mnie wprost przeciwnie imperiale mocno błyszczą ale ja lubię błysk więc spoko, gorzej, że srebrnoróżowy jest ten błysk jeszcze gorzej, że podkreślają pory a już najgorzej, że wzmagają przetłuszczanie skóry, która to 2-3h wygląda jak umazana świńskim łojem....a cerę mam normalną, raczej bezproblemową... dodam jeszcze,że ani BC ani pastele takich sensacji nie wywołują...
tak więc cieszę się, że przezornie zaopatrzyłam się w odsypkę i nie zostałam z czarnym pudełkiem i przekleństwem na ustach...
Wlasnie dlatego odjelam 3/4 rozowych kuleczek i teraz efekt jest ok Niestety ja blyszcze sie po wszystkich kulkach...nie ma roznicy czy sa to Imperiale czy MeteorytyNiby wczesniej uzywam dobrego pudu matujacego,ale to nie pomaga
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:29   #1101
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Wg mnie rose też dają taflę. Ten produkt Diorowi się udał.
a ja jakos nie polubiłam się z shimmerkami... ale czaję się na diamond popa teraz
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:38   #1102
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a ja jakos nie polubiłam się z shimmerkami... ale czaję się na diamond popa teraz
Jak dobrze, że ludziom podobają sie różne rzeczy. Do Popa robiłam kilka podejść, ale nie przypadł mi do gustu i zrezygnowałam z zakupu. Amber jest dla mnie na pierwszym miejscu, tuż za nim w tej kategorii guerlainowski Sun z Terracotty.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:39   #1103
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a ja jakos nie polubiłam się z shimmerkami... ale czaję się na diamond popa teraz
ja w sumie tez nie ... chcialam kiedys kupic 003... ale nie bylo i dostalam w perfumerii od pan sprzedawczyn tester... i cale szczescie, ze nie kupilam... bo choc jest piekny to jakos nie moj... nie to co kulaski ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:47   #1104
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lasana Pokaż wiadomość
Kochane pomocy!!
Dzięki Wam wpadłam po uszy z Guerlainem i Diorem hehe. Zakupiłam sobie prasowane motyle i neistety....na mojej twarzy były niewidoczne, posłałam je w świat. wiem , że są piękne , ale nei rozumiem zachwytu nad nimi szukałam mocnego rozświetlacza, myślałam, że prasowane motyle w tym pomogą, niestety..Mam już Gold Tempation, i efekt jest cudowny

Teraz mam pytanie, odnośnie porównania shimmera Diora Amber 002. Jaki daje efekt na twarzy, (wiem, że wiele z Was ma ten puderek w kolekcji). Zalezy mi na bardzo mocnym rożswietleniu, bardzo widocznym na twarzy. Zastanawiam się tez nad kuleczkami Imperiales , ale boję się ze efekt bedzie podobny jak w przypadku motylków. Widziałam swatche Imperiales i daje efekt różowo-błyszczacy. Czy orientujecie sie czy ten efekt jest podobny do GT?? No i prosze o odpowiedz w/s Shimmera Amber 002 Diora. starsznie się na niego napaliłam
Według mnie Shimmery Diora daja raczej subtelny efekt, widoczny, ale nie jest to jakies mega rozswietlenie. I mnie w zasadzie to odpowiada Ja stosuje tylko na poliki, bo nie lubie jak cala buzia sie blyszczy. Dla porownania mam rozswietlacz Bobbi Brown i efekt jest na pewno wiekszy, kolor bardziej intensywny
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:58   #1105
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że ludziom podobają sie różne rzeczy. Do Popa robiłam kilka podejść, ale nie przypadł mi do gustu i zrezygnowałam z zakupu. Amber jest dla mnie na pierwszym miejscu, tuż za nim w tej kategorii guerlainowski Sun z Terracotty.
z Sun też się nie polubiłam
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 21:01   #1106
lasana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

_Novotna_ strasznie dziękuję Jestem zdecydowana, Amber musza być moje
W ogóle to poszalałam dzis, kliknełam piątki Diora,róż i ten puderek, no al sa takie piekne
biała_czekolada dziękuje za rady

Myslę,że zakupie tez kuleczki Imperiales .Mój portfel tego nie wytrzyma. Przechodzę na diete kasza i suche bulki
lasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 21:08   #1107
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Wlasnie dlatego odjelam 3/4 rozowych kuleczek i teraz efekt jest ok Niestety ja blyszcze sie po wszystkich kulkach...nie ma roznicy czy sa to Imperiale czy MeteorytyNiby wczesniej uzywam dobrego pudu matujacego,ale to nie pomaga
no błyszczeć to się po innych kulkach też błyszczę ale tak ładnie, glamour
a nie jak umazana wieprzowym smalcem....
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 21:33   #1108
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lasana Pokaż wiadomość
A u mnie własnie bez efektu motylki


desti jaki dokladnie efekt dają Shimmery iora Amber oo2?
może ja pomogę, bo mam i prasowane motylki i shimmera Amber
a więc u mnie motylki też są bardzo subtelne, ale mi to akurat odpowiada, więc jestem zadowolona, natomiast Shimmery to zupełnie coś innego - nie ma drobinek tylko jednolite rozświetenie nałożone solo daje delikatny kolor i dość intensywny polysk, a polożony na brązer albo róż wzmacnia jego kolor i dodaje połysku

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a ja jakos nie polubiłam się z shimmerkami... ale czaję się na diamond popa teraz
Pop'a też mam
połysk jak w innych shimerkach, a kolor dość nietypowy - intensywny wręcz cukierkowy róż a'la Barbie, ale z bliska widać złotą poświatę
oczywiście nałożony solo nie jest tak intensywny ,ale na różu jest baaardzo różowy
efekt podobny do Bierdoneczki Diora z tym, ze ten ostatni ma kolor pudowego różu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 21:43   #1109
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Pop'a też mam
połysk jak w innych shimerkach, a kolor dość nietypowy - intensywny wręcz cukierkowy róż a'la Barbie, ale z bliska widać złotą poświatę
oczywiście nałożony solo nie jest tak intensywny ,ale na różu jest baaardzo różowy
efekt podobny do Bierdoneczki Diora z tym, ze ten ostatni ma kolor pudowego różu
to diamond też nie dla mnie, bo ja bez różu się nie ruszam...
a amberek jest mocno ciepły? bo już nie pamiętam... może któraś Wizażanka mi porówna z kulkami ? beige chic, motylami?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 07:52   #1110
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
to diamond też nie dla mnie, bo ja bez różu się nie ruszam...
a amberek jest mocno ciepły? bo już nie pamiętam... może któraś Wizażanka mi porówna z kulkami ? beige chic, motylami?
motylki mam prasowane tylko i one są u mnie bardzo subtelne, więc nie widzę żadnego złotego blasku;
BC są ciepłe, ale przez delikatne drobinki raczej nie jest to bardzo mocne ocieplenie
natomiast Amber nałożony solo i na brązer daje mocne ocieplenie (jak pocałunek słońca ), ale oczywiście nie tandetne

ale czemu nie dla Ciebie - na róż można stosować Pop'a
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.