Atrederm - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-14, 09:07   #1651
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Atrederm

http://kamilanet.bazarek.pl/opis/163...lastikowa.html

coś takiego

czasami w syropach dla dzieci są fajne dozowniki - spokojnie można użyć do odmierzania, zwykła strzykawka też jest dobra.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 07:39   #1652
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

o właśnie coś takiego wtedy paluchów nie trzeba pakować do butelki, popytam w aptekach może będą mieć
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 02:10   #1653
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Atrederm

po Atre robiła mi się zawsze taka maleńka łuska i schodziły te dziubdzonki przez tydzień ale stosując rolkę a po niej nakładając Atre przeżyłam szok-skóra złaziła ogromnymi płatami, po prostu rewelacja
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:13   #1654
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Atrederm

Ja melduje ze jestem juz praktycznie po 2 miesiacach stosowania i wiekszość dziadów pod skórą mi wylazło na wierzch przez co mam pełno nowych blizn, przebarwien i czekam teraz na powolną poprawę.....co do gładkości to widzę ogromną różnicę. Niestety wyglądam 5 razy gorzej niż na poczatku przez te czerwone blizny i troche wyfków. W kazdym razie jeszcze zaden specyfik nie potrafił tak zadziałać na me podskórne dziady. Jeśli wszystko powoli zblednieje to będe szczęśliwa...tak wiec dalej czekam. Wysypuje mnie obecnie troche mniej i nie codziennie jak wcześniej.
Jeśli chodzi o ciekawostki to na policzku miałam dwa pieprzyki które jak widać nieswiadomie polewałam Atre przez przypadek. Miałam te 2 skarby odkąd pamietam. Wczoraj patrze w lusterko i widze ze mi znikneły no mówie wam bez kitu. Tego większego piepszyka nawet wyczuwałam pod palcem a teraz ani śladu. Skóra w tym miejscu idealnie płaska a po pieprzykach zostaly tylko takie jakby leciutkie cienie na skórze. Nie wiedzialam ze Atre może coś takiego zrobić. Poza tym zawsze je lubiałam, były fajne a tu nagle ich nie ma
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 15:29   #1655
Emmit Remus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Atrederm

Witam ponownie,
Stosuje atre już 3 tygodnie, z racji tego że mam teraz trochę wolnego mogę pozwolić sobie na zabunkrowanie się w domu postanowiłem że będę się maział codziennie. Pomyślałem że jak będę stosował tylko dwa razy w tygodniu to moja skóra będzie się zbyt powoli przyzwyczajać, a że do cierpliwych nie należę to na efekty też zbyt długo czekać nie chcę. codziennym trybem jadę od tygodnia nakładam sobie po południu w pirwszy dzień na pół godziny i codziennie zwiększam czas o pół godziny. Moje wrażenia to: przez pierwsze cztery dni masakra swędzi, piecze twarz czerwona tak, że Indianie uznali by mnie za swojego. Uparty stwierdziłem, że muszę przecierpieć i dzisiaj jest już nawet spoko, nawet na ulicę wyszedłem. Nie wiem czy już skóra się przyzwyczaiła czy też to działanie kremu który stosuje na noc (nazywa się alantan plus i polecam na "buraka") Poza tym widzę ogromną poprawę tak gładkiej skóry nie miałem od podstawówki. Wszystko byłoby ok gdyby nie to codzienne łuszczenie, czy to tak będzie już do końca kuracji?
Pozdrawiam
Emmit Remus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 17:29   #1656
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

Stawiam, że tak jeżeli będziesz maział się codziennie.
O sukcesie nie decyduje tu brak cierpliwości i walenie na twarz ile się da, raczej pewna regularność i powtarzalność całej kuracji. Tak przynajmniej było w moim przypadku. W tym roku jeszcze nie zaczęłam z Atre. I nie jestem pewna, czy zacznę. Mam nieco inny pomysł na siebie.
Przy buraku nawilżanie to podstawa. Daj sobie czas również na regenerację.

Polecam poczytać wątek i doświadczenia wizażanek. Każdy musi znaleźć swój sposób i przede wszystkim swój specyfik.
Zajrzyj jeszcze tutaj: KLIK.

Edytowane przez cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Czas edycji: 2010-09-20 o 17:30
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 22:11   #1657
Emmit Remus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Atrederm

Czyli z waszego doświadczenia wynika że jeśli bym stosował cykl weekendowy, czyli czwartek- piątek smarowanie, sobota-niedziela łuszczenie to efekt będzie zbliżony to tego co uzyskam w cyklu codziennym? Sorki, że tak trochę głupio pytam, ale zielony w temacie jestem, a że kuracje robię bez opieki dermatologa to nie chcę sobie krzywdy zrobić. Notabene na ulotce napisane jest, że można się smarować dwa razy dziennie, ciekawe czy ktoś by był w stanie przeżyć dłużej niż dwa tygodnie przy takim stosowaniu
Pozdrawiam
Emmit Remus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 11:06   #1658
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

Ja jestem po 3 tygodniach stosowania atre i na razie ( odpukać ) mnie nie wypryszczyło, ale jestem na to przygotowana . Mam pomysł bo nie wiem czy wy też tak macie, że wam się wydaje że widać spektakularną poprawę, że piękniejecie po każdym użyciu atre, a jakoś rodzinka czy znajomi nie potwierdzają tego, albo na odczep mówią, że "nooooooooo " tak tak poprawia się i ja zamierzam ( co prawda dopiero teraz ) zrobić zdjęcie twarzy teraz na początku stosowania atre i na wiosne po zakończeniu stosowania atre i wtedy sama ocenie czy nastapiła poprawa czy niestety lipa, a wam jak się podoba ten pomysł? może ktoś też tak zrobi ?
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 15:20   #1659
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

emmit, na pewno lepsze efekty będą przy stosowaniu codziennym niż weekendowym. jeżeli Ty to w miarę dobrze tolerujesz to nie rozumiem po co masz z tego rezygnować? ja paradoksalnie mniej się łuszczyłam jak stosowałam atre codziennie niż raz w tygodniu. poza tym poczytaj o metodzie kligmana (czy jakoś tak). powtwierdził on teorię, że lepsze efekty są przy intensywnych krótkich kuracjach niż dłuuuugich ale gdzie retinoidy są stosowane w większych odstępach czasu. nie namawiam Cię do stosowania tej metody bo tam trzeba się smarować parę razy dziennie ale tylko tak mówię

co do Twojego pytania czy można przeżyć stosując atre 2 razy dziennie przez 2 tygodnie - myślę, że można

jezu, jaka ta wypowiedź nieskładna

anielska, pomysł ze zdjęciami jest bardzo dobry patrząc codziennie w lustro ciężko jest zobaczyć zmianę a tak zrobisz fotkę i będziesz miała porównanie chyba też tak zrobię chociaż moje teraźniejsze zdjęcie nie będzie piękne

edit: ja tu tak ciągle mówię, żeby ładować atre na twarz ale TO KAżDY MUSI DO SIEBIE DOAPSOWAć. to jest podstawa. obserować i dobrać leczenie odpowiednio pod siebie.

Edytowane przez peach_passion
Czas edycji: 2010-09-21 o 15:38
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:32   #1660
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

Wklejam w celach informacyjnych :
Metoda Kligmana: KLIK
Inne odnośniki: TU i TU.
Dla mnie to prawdziwy hardcore.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 09:31   #1661
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Atrederm

Co to Kligmana to musze powiedzieć ze ostatnio wyciapałam buzie Atre, potem po 1h znowu a po nastepnej godzinie spryskałam sobie buzie własnorobionym serum wodnym które chyba zwieksza przenikanie Atre. Na nastepny dzien facjate miałam super napiętą. Na 3 dzien po tych smarowaniach skóra złaziła mi grubym płatem i burak niemiłosierny az sie rodzina patrzyła na mnie z politowaniem
Dzisiaj juz wszstko wspaniale, kolor powrocił od równowagi ale niestety takiego czegoś nie da się robić jak człowiek musi wyglądać "do ludzi". Ja mam ostatnio czas wiec sie moge polewać ile chce bo mnie nikt nie ogląda ale niedługo laba mi sie skończy i trzeba bedzie kombinować. Chyba niestety przerzuce się na Atre 1 raz w tyg i Isotrex 2razy w tyg bo inaczej bede sie strasznie męczyć. Uzywając reitnoidów 3 razy w tyg powinnam mieć nadal efekty myśle, ale przynajmniej mniejsze łuszczenie (sama nie wiem jak to bedzie). Kurcze ciężko się kurować i dotatkowo wyglądać normalnie
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 14:50   #1662
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

backie dzięki za uzupełnienie jest ostro ale jakbym tylko miała chociaż 2 tygodnie urlopu to nie wahałabym się
zachęciłoby mnie to, że stosowanie atre przez 3 dni 2 razy dziennie dało lepsze efekty niż mazianie się parę miesięcy
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:04   #1663
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Atrederm

Mam do was wszystkich małe pytanko odnośnie SKWALANU. Ne wiem czy zakładać nowy wątek czy moze od was się dowiem.
Ostatnio podczas maziań Atre mam dosc przesuszoną skóre a w dzień łuszczenia bardzo wrażliwą. Siedząc w domu nakładam sobie ostatnio na paszcze serum wodne a potem na jeszcze mokrą buzie nakładam mix skwalanu z BU, koenzymu Q10 rozpuszczonego w tranie z odrobiną retinolu z Mazideł. Takie coś bardzo ładnie łagodzi mi buzie i nieczuje zadnego napięcia skóry, ciągnięcia i podrażnienia.
Tylko teraz jest małe ale czy skwalan mnie może zapchać bo mnie ogolnie wszystko zapycha, nawet osławiony na acne.org olejek jojoba a takze konopny, winogronowy, z róży, z oliwy z oliwek, z wszelakich orzechów itp itd. Dosłownie kazdy jaki wylądował na mej facjacie mnie zapychał. Zapychaja mnie tez wszystkie potencjalne zapychacze zaczawszy od trojglicerydów, gliceryna, parafina, wazelina, masła wszelakie np karite..itp itd...no wszystko.
Używa ktoś z was skwalanu? zapchał was? i wogóle jak to u was jest z tym skwalanem?
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 18:43   #1664
Emmit Remus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Atrederm

Witam ponownie,
czwarty tydzień używam atre w zeszłym tygodniu cipkałem się codziennie i było wszystko było ok zrzuciłem chyba 7 albo 8 warstw skóry. Zrobiłem sobie dzień przerwy i następnego ranka obudziłem się z armagedonem na twarzy. Wszystko wylazło na wierzch, nigdy nawet kiedy moja cera była w najgorszym stanie nie przeżyłem czegoś takiego. Traktuje to jako dobry znak, że specyfik zaczyna działać na głębsze warstwy skóry. Mam nadzieje że od teraz nastąpi stopniowa poprawa, bo jak nie to się chyba zabije... Może ktoś miał podobnie?
Emmit Remus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:21   #1665
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Smallwitch Pokaż wiadomość
Mam do was wszystkich małe pytanko odnośnie SKWALANU. Ne wiem czy zakładać nowy wątek czy moze od was się dowiem.
Ostatnio podczas maziań Atre mam dosc przesuszoną skóre a w dzień łuszczenia bardzo wrażliwą. Siedząc w domu nakładam sobie ostatnio na paszcze serum wodne a potem na jeszcze mokrą buzie nakładam mix skwalanu z BU, koenzymu Q10 rozpuszczonego w tranie z odrobiną retinolu z Mazideł. Takie coś bardzo ładnie łagodzi mi buzie i nieczuje zadnego napięcia skóry, ciągnięcia i podrażnienia.
Tylko teraz jest małe ale czy skwalan mnie może zapchać bo mnie ogolnie wszystko zapycha, nawet osławiony na acne.org olejek jojoba a takze konopny, winogronowy, z róży, z oliwy z oliwek, z wszelakich orzechów itp itd. Dosłownie kazdy jaki wylądował na mej facjacie mnie zapychał. Zapychaja mnie tez wszystkie potencjalne zapychacze zaczawszy od trojglicerydów, gliceryna, parafina, wazelina, masła wszelakie np karite..itp itd...no wszystko.
Używa ktoś z was skwalanu? zapchał was? i wogóle jak to u was jest z tym skwalanem?
ja używam serum witaminowego z Lerosett i mnie nie zapycha

oto jego skład
Skład INCI: Aqua (water), Glycerin, Larrea Divaricata Extract, Squalane, Panthenol, Ammonium Acryloyldimethyltuarate / VP Copolymer, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Rhizobian Gum, Glyceryl Caprylate, Phenylpropanol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Potassium Sorbate, Propylparaben, Buthylparaben, Isobuthylparaben, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Silica, Calcium Pantothenate, Pyridoxine Hydrocloride, Amylodextrin, Maltodextrin, Polymethyl Methacrylate, Retinyl Palmitate, BHT, Tricaprylin.


teraz doczytałam, że serum jest ze skwalenem a nie skwalanem
Już zgłupiałam.............

już mam


SkwaLAN jest nasyconą i stabilną formą chemiczną skwaLENU. Pomimo, że oba związki różnią się tylko jedną literą w nazwie, to jednak pod względem właściwości chemicznych wykazują nieco większe różnice.

także to nie to samo
jeszcze link do biochemii
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-squalane.html

Edytowane przez Kamilanet
Czas edycji: 2010-09-28 o 19:26
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 12:00   #1666
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

To i ja mam pytanie ( zresztą jak zawsze ) czy jest sens żebym kupiła i zaczęła smarować buzie no-scarem ( na blizny) skoro smaruje się atre po to żeby mi skóra chodziła ? czy to sie po prostu nie wyklucza ? Bo czytałam wiele pozytywnych opinii o no-scarze , ale szkoda byłoby mi wydać ok.70 zł i nie widzieć żadnego rezultatu.
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 15:44   #1667
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
To i ja mam pytanie ( zresztą jak zawsze ) czy jest sens żebym kupiła i zaczęła smarować buzie no-scarem ( na blizny) skoro smaruje się atre po to żeby mi skóra chodziła ? czy to sie po prostu nie wyklucza ? Bo czytałam wiele pozytywnych opinii o no-scarze , ale szkoda byłoby mi wydać ok.70 zł i nie widzieć żadnego rezultatu.
tak na logikę to nie ma sensu bo smarujesz skóre a ona i tak zaraz schodzi. no ale ja się nie znam swoją drogą no scar polecam
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 20:35   #1668
aguska74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Atrederm

Witam,ja tez stosuje atre 0,025.
Po pozytywnych opiniach na wizazu,postanowilam wyprobowac i wydebilam w aptece
Na poczatku zaczelam bardzo ostroznie,bo nie wiedzialam czego sie spodziewac,tylko na czolo i po 3 dniach nic.
Teraz wklepuje palcami w cala twarz i czuje napieta skore.Lekko sie luszczy a to juz 9 dzien bez przerwy.Dzis nalozylam 2 razy i troche piecze,tak sie zastanawiam czy tego nie zmyc zeby nie przedobrzyc
a moze zostawic,niech zlezie raz a dobrze
Rano smaruje ryjek nanobase i jest ok,lekkie luszczenie.
czy ktos tak mial po atre,bo wszedzie czytam o mega luszczeniu.
pozdrawiam
aguska74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 23:15   #1669
aguska74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Atrederm

Chyba w zla godzine powiedzialam ,,wklepuje i nic,, 2 razy dziennie to przegiecie.
ryjek jak u apacza,zmylam i nalozylam mega warstwe nanobase,czuje ze plone
az sie boje poranka
aguska74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 09:32   #1670
aguska74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Atrederm

Obudzilam sie rano i nic,myslalam ze znajde skore na poduszce.
Buzia zarozowiona,lekko sciagnieta i tyle.
Zrobilam sobie przerwe i nawilzam.Skoro moja skora tak dobrze reaguje to moze powinnam kontynuowac?

ktos tu wogole zaglada???
pozdrawiam
aguska74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:58   #1671
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Atrederm

aguska74 nie chce cie straszyć ale ja nawet po ostrej zabawie z Atre nie doświadczam na drugi dzień żadnych sensacji. Dopiero na 3 dzień gęba mi odpada. Więc może lepiej sobie zrob 2 dni przerwy na małą regeneracje. Chociaż z drugiej strony 9 dni pod rząd od samego początku to niezły hardcore, może jesteś z tych gruboskórnych
Napewno 1 czy 2 dni przerwy ci nie zaszkodzą a to czy możesz dalej nakładać to nikt ci na 100% nie powie bo nikt nie wie jak zareaguje twoja skóra. Skóra ci dała sygnał ze powinnaś lekko przestopować bo cię piecze czyli limit osiągnełaś i powinnas dać jej się uspokoić. Ogólnie przy nakładaniu Atre skóra nie piecze i nie powinnaś raczej nic czuć a jeśli juz czujesz małe sensacje to to jest pewnien znak.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 23:32   #1672
aguska74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Atrederm

Smallwitch dzieki za odpowiedz,zrobilam sobie przerwe na wszelki wypadek 2 dni.
Skorka jak pupcia niemowlaka
Teraz sprobuje nalozyc pod oczka,delikatnie.
pozdrawiam
aguska74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:23   #1673
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: Atrederm

hej. dołączam do grona Atredermaniaczek.
Wydębiłam od lekarza rodzinnego receptę i właśnie zrobiłam zakup. Przechodzę na coś silniejszego bi retin A nic nie działa. Jedynie skóra się lekko przesuszyła ale zero łuszczenia a smaruje codziennie. Może ruszy coś Atrederm, Mam też kremik do nawilżania. A więc zaczynam. Narazie spróbuje co 4-5 dni. Zobaczymy. zastanawiam się czy zacząć nakłądać pod oczy.(moim celel jest spłycenie zmarch). Czy nakłąać wcześniej krem? Czy zacząć od razu z grubej skóry? Doradzcie mi o z uwagi na obecnośc 2 małych dzieci nie mam czasu na studiowanie wątku od początku.
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 13:54   #1674
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Atrederm

xsenia35 musisz pamiętać że retinoidy nie działają tak jak kwasy. Zadaniem kwasów jest złuszczanie ogólnie rzecz biorąc bo dochodzi do pewnego stopnia poparzenia chemicznego skóry, natomiast przy retinoidach wcale nie musisz się łuszczyć i łuszczenie nie jest jedynym dowodem działania. Może ten retin a wcześnie działał pomimo tego że się nie łuszczyłaś.
To czy możesz nakładać pod oczy to jednak musisz sprawszić sama. Jeśli masz tendencje do pekania naczynek to mogą ci popękac wokół oczu więc uważaj. Na początek możesz nałozyć na noc bez kremu i potem zrobić 2 noce przerwy obserwując czy w tym czasie bedzieśz czuła ciągnięcie skóry, wysuszenie lub łuszczenie i jeśli nic sie nie bedzie działo to na 4 noc znowu nałożyć. Jeśli bedziesz dobrze tolerować i nie bedzie buraka i łuszczenia to powoli możesz zwiększać częstotliwość nakładania. Sama musisz wypraktykować ile da rade wytrzymać twoja skóra. Nie nakładaj jeśli cię piecze lub masz buraka lub jakies stany zapalne czy cos niepokojącego. Przyjmij zasade nic na siłe. Jeśli bedziesz czuła sciągnięcie to na noc po 1-2 godzinach od nałożenia atre możesz sobie nałożyć krem (oczywiście możesz nawet poźniej ale wazne zebyś nie nakładała przez godzine od nałożenia Atre bo ono musi najpierw wchłonąć i zadziałać). Oczywiście na dzień filtry 50+ to pewnie wiesz i w zasadzie tyle filozofii
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 13:59   #1675
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Atrederm

xeniu, od jakiego stężenia zaczynasz?
Jeżeli zamierzasz nakładać Atre pod oczy, pamiętaj aby nie spodziewać się natychmiastowych efektów.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 17:05   #1676
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Atrederm

witam, chciałam zapytać jak użytkownicy Atredermu nakładają go na skórę. Bo czytając forum odnosze wrażenie, iż nie jest to przemywanie skóry wacikim nasączonym w atredermie. Ja mam dość spory problem z trądzikiem a więc większe łuszczenie to dla mnie zbawienie więc proszę, jak nakładać atrederm aby łuszczenie było w miarę jak najwyższe.. Ja swój atrederm już zakupiłam, czekam już tylko na instrukcje od Was.
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:02   #1677
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Atrederm

[1=95a9c0c0ad5413d91ca5eca 5b0ed55ead7480bc2_60568ca a65742;22464191]witam, chciałam zapytać jak użytkownicy Atredermu nakładają go na skórę. Bo czytając forum odnosze wrażenie, iż nie jest to przemywanie skóry wacikim nasączonym w atredermie. Ja mam dość spory problem z trądzikiem a więc większe łuszczenie to dla mnie zbawienie więc proszę, jak nakładać atrederm aby łuszczenie było w miarę jak najwyższe.. Ja swój atrederm już zakupiłam, czekam już tylko na instrukcje od Was.[/QUOTE]


Witaj. Po ok. 10 minutach od umycia przecieram kilka razy całą twarz przy użyciu połówki nasączonego płatka kosmetycznego. Zostawiam na noc i nie nakładam już żadnego kremu. Czasami po godzinie aplikuję drugą warstwę. Nawilżacze stosuję od kolejnego dnia, aż do złuszczenia się skóry.
Jeżeli to Twój pierwszy raz, to sprawdź na ile możesz sobie pozwolić. Najlepiej odczekać kilka dni, a wtedy zobaczysz jak zareaguje skóra. No i nie zapominaj o nawilżaniu oraz o filtrach.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:22   #1678
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: Atrederm

dzięki za odpowiedzi. A więc zaczynam od stężenia 0,025%. W sobotę nałozyłam na twarz i jest ok, poza lekkim ściągnięciem skóry. W srode nałoze ponownie. NA początek nie chce przesadzać, stopniowo bedę zwiększać dawke. Pod oczy planuje nałozyć najpierw krem Ava mustella a potem atrederm

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Dodam jeszcze, że zalezy mi na usunięciu przebarwień, więc czekam z niecierpliwościa na łuszczenie. retin a nie spowodował łuszczenia, więc może atrederm pomoże
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 15:03   #1679
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Ja nakładam po prostu ręką, bo tak mi najwygodniej i mogę nałożyć go sporo
I mam dobry sposób na wyglądanie nie najgorzej: codziennie na noc nakładam grubą warstwę maści witaminowej, a rano robię peeling enzymatyczny. Podrażnienia nie ma, a łuszczę się dopiero pod wieczór.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 14:48   #1680
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
Witaj. Po ok. 10 minutach od umycia przecieram kilka razy całą twarz przy użyciu połówki nasączonego płatka kosmetycznego. Zostawiam na noc i nie nakładam już żadnego kremu. Czasami po godzinie aplikuję drugą warstwę. Nawilżacze stosuję od kolejnego dnia, aż do złuszczenia się skóry.
Jeżeli to Twój pierwszy raz, to sprawdź na ile możesz sobie pozwolić. Najlepiej odczekać kilka dni, a wtedy zobaczysz jak zareaguje skóra. No i nie zapominaj o nawilżaniu oraz o filtrach.
dzięki za odpowiedź, smaruję zgodnie z instrukcją. ale chyba jestem zbyt gruboskórna bo nic a nic się nic łuszczę a smaruję się od tygodnia..
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.