Essence cz. VII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 16:20   #1561
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
No niesztety z tego co wiem to musi ci sprzedać produkt po cenie naklejonej - dobrze zrobiłaś
Też mnie takie coś wkurza :P chyba że by się okazało w drugą stronę :P
Tak, musi bo obowiązuje cena na naklejce a nie ta w kasie. Więc nawet jak się zapłaci więcej to mają obowiązek zwrócić.
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:38   #1562
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

(kiedyś miałam taką akcje w sklepie z butami że babka wynalazła parę ze złą ceną tylko ze nie w jej rozmiarze i musielismy długo jej tłumaczyć że tą znalezioną parę jasne, bez problemu po tej cenie sprzedamy(własciwie gdyby nie zapytała o inny rozmiar to bysmy nawet o zmienionej cenie nie wiedzieli) ale niestety inne rozmiary już miały właściwą cenę nabitą - ja też na jej miejscu bym była zawiedziona bo buty ładne :P)
Mnie mega wkurza system przecen essence w naturach - już pal licho że w ogóle nie przeceniają ale ostatnio cos widziałam to nawet podnieśli cenę O_O no to już jest lekko chore
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:50   #1563
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Mnie mega wkurza system przecen essence w naturach - już pal licho że w ogóle nie przeceniają ale ostatnio cos widziałam to nawet podnieśli cenę O_O no to już jest lekko chore
Zgadzam się. Mnie też to bardzo wkurza. Najbardziej to jak taka "niby przecena" jest na produkcie uszkodzonym bo o ile mogłabym się pokusić na taki produkt po niższej cenie to pełnej kwoty za niego nie zapłacę!
Najbardziej działające na nerwy są kredki z eclipse - już kilka razy się do nich przymierzałam i zawsze po zerknięciu do środka okazywało się, że rysik jest bardzo zrysowany albo zupełnie odłamany i trzeba dużo strugać żeby móc się pomalować a cena w promocji oczywiście 10.99
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:53   #1564
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

no fakt, ich promocje są z reguły do bani..

A powiedzcie, ile kosztują te pomadki w nowych opakowaniach?http://www.essence.eu/pl/products/li...lipsticks.html Bo wcześniej się nimi nie interesowałam, dzisiejsza z wyprzedaży była pierwsza No i jakie kolory polecacie? Ciekawie wygląda Fashionista, ale na żywo jeszcze się jej nie przyglądałam
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:57   #1565
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Essence cz. VII

Ja mam tą: Look at me! kosztowała chyba 7zł. Kolor na stronie jest całkowicie inny. Lepiej pooglądaj na żywo
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:03   #1566
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

O te wymazane kosmetyki to już w ogóle jakiś koszmar. Cień żółty z Cah taki obabrany i oklejony jak sobie leżał w naturze w pestce tak leży...
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:09   #1567
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Mnie mega wkurza system przecen essence w naturach
mozna to zglosic do UOKiK albo Skarbówki
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 17:11   #1568
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A to taki pojedynczy, w jakiejś paletce czy ten wypiekaniec? Jak z trwałością?


pojedynczy z wytłoczonymi napisami essence trwałość w porządku
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:12   #1569
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Wiem i chętnie bym to zrobiła ale co jak zamkną wszystkie natury? :P albo wycofają kosmetyki essence? Zostałabym wyrzutkiem społecznym! skazanym na hańbę i potępienie :P(wiem, że to tylko grzywny :P)
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:27   #1570
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Wierz mi, że takie ciemniochy jak ja też nie mają łatwo Nie raz słyszę: "ale taaakich ciemnych to nie mamy" Teraz mam Healthy Mix najciemniejszy i na zimę jest ok
a osoby mniej więcej na poziomie najjasniejszego podkładu drogeryjnego ale ze złotawą cera maja jeszcze gorzej, bo jak jest coś żółtego to jest za ciemne

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

dzisiaj byłam w naturze, patrzę a tam na 'przecenach' pasiak z in the wild z 19 zł na 13
bibułki z 15 na 10


---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

a jak to jest z tymi źle naklejonymi cenami, kiedy np tylko 1 produkt ma źle naklejoną cene, bo mogło się komus nudzic i przekleic?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:38   #1571
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
pojedynczy z wytłoczonymi napisami essence trwałość w porządku
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Wiem i chętnie bym to zrobiła ale co jak zamkną wszystkie natury? :P albo wycofają kosmetyki essence? Zostałabym wyrzutkiem społecznym! skazanym na hańbę i potępienie :P(wiem, że to tylko grzywny :P)
Myślę, że tego by Ci wizażanki nie wybaczyły
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 17:46   #1572
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
Ja mam tą: Look at me! kosztowała chyba 7zł. Kolor na stronie jest całkowicie inny. Lepiej pooglądaj na żywo
Dziękuję muszę poszukać swatchy a ogólnie to najchętniej bym przygarnęła szminkę w zgaszonym beżowo-różowym kolorze.. Może się trafi
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:48   #1573
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
A powiedzcie, ile kosztują te pomadki w nowych opakowaniach?http://www.essence.eu/pl/products/li...lipsticks.html
U mnie widziałam cenę 8,99, a ile jest w rzeczywistości to nie wiem (u nich bywa z tym różnie), kupowałam jeszcze w starym opakowaniu.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.

Edytowane przez MariaFrancesca
Czas edycji: 2010-12-20 o 17:50
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:49   #1574
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

Sexi- cienie MS sypkie kosztują ok.5 pln. Ja kupowałam swoje w promocji po 4 'z czymś'

A podkłady Essence rzeczywiście są dosyć ciemne. Dlatego zostaję wierna Giordani Gold z Oriflame :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:57   #1575
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Sexi- cienie MS sypkie kosztują ok.5 pln. Ja kupowałam swoje w promocji po 4 'z czymś'

A podkłady Essence rzeczywiście są dosyć ciemne. Dlatego zostaję wierna Giordani Gold z Oriflame :P
Dzięki Skoro tak to na pewno je zakupie

Jasne podkłady ma też YR w tonacji żółtej i różowej - ja mam teraz roose 200 i to jest odcień na poziomie najjaśniejszych ze zwykłych palet. Muszę zakupić 100 może będzie lepsza bo już zupełnie blada jestem.


Ja sobie kupię podkład Essence na lato jak będę opalona bo wtedy mogę pójść 2tony wyżej. Może wtedy coś będzie pasowało. Tylko muszę jeszcze obczaić który z ich podkładów się nadaje do cery mieszanej.
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:53   #1576
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A to taki pojedynczy, w jakiejś paletce czy ten wypiekaniec? Jak z trwałością?



A jak z trwałością tych sypkich MS?



Ja też czuję takie dziwne uczucie jak myślę o zielonej paletce ale mam niebieskie oczy więc mi nie będzie pasować (racjonalizuję i utwierdzam się w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję nie kupując jej)
Ja mam niebieskie i pasuje

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Greatdee - chakra jest milusia :P jechałaś po foxa i zulu? :P ja mam oba ale jeszcze nie otwarte... bo mam jeden identyczny z zulu z yves rocher i jeden identyczny jak fox prawie z catrice... myślałam, zeby je wymienić ale mega nie chcę ich wymieniać :P
Paletka mówisz - mi ostatnio jakoś mania cieniowa osłabła. Teraz mam manię na róże nie mogę się doczekać aż jeden przyjdzie

edit: nobodygirl91 - gapię się cały filmik na twarz tej babeczki i myślę co mi nie pasuje i wymyśliłam koło 10 min. Nie wiem czy to wina światła czy podkładu ale się mega kolor twarzy odcina od szyi O_o
też mam manię na różę, a i na rozświetlacze i brązery.
Nawet wiem na jaki czekasz. Ten słodki


---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Dzisiaj ok 18 już nie było ani sztuki
Nie było też lakierów, po które pojechałam Były tylko Chakra i ten najjaśniejszy, którego nazwy nie pamiętam...







Nie widziałam nigdzie póki co...

A ja kupiłam dzisiaj Duo dla blondynek, wzięłam przedostatnie. I jednak kupiłam cienie z RtP, Palm Tree Party Fajne te kolorki, aż się dziwię czemu tak długo się nad nimi wahałam :P Może dlatego, że mam miliony cieni? Eeee, nieeee
na pewno nie

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
no fakt, ich promocje są z reguły do bani..

A powiedzcie, ile kosztują te pomadki w nowych opakowaniach?http://www.essence.eu/pl/products/li...lipsticks.html Bo wcześniej się nimi nie interesowałam, dzisiejsza z wyprzedaży była pierwsza No i jakie kolory polecacie? Ciekawie wygląda Fashionista, ale na żywo jeszcze się jej nie przyglądałam
ja mam 43 Kiss you. Jest kremowa, miękka, dobrze się nakłada i pokrywa, ale jest nietrwała. Ja płaciłam 7,99 albo 8,99

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Wiem i chętnie bym to zrobiła ale co jak zamkną wszystkie natury? :P albo wycofają kosmetyki essence? Zostałabym wyrzutkiem społecznym! skazanym na hańbę i potępienie :P(wiem, że to tylko grzywny :P)
O nie. Nie rób tak!!Po prostu omijajmy ich, może kiedyś im się to znudzi?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:26   #1577
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
pewna nie jestem, ale mi też się wydaje się, ze to wina oświetlenia... w ogóle to sama się załamałam, bo odkąd zeszła mi opalenizna to mój lasting finish i stay matte z rimmela w odcieniu 103 true ivory są za ciemne! chciałam sobie zakupić z essence ten stay all day, ale podobno nawet najjaśniejszy jest tragicznie ciemny

bladziochy mają przerąbane, te drogeryjne podkłady są za ciemne :|
tak, masz rację, stay all day jest fajowym podkładem, ale niestety dla mnie jest za ciemny o 2-3 tony i strasznie pomarańczowy. Stanowczo essence mogłoby zwrócić się także w stronę tych bledszych klientek, przecież my w Polsce mamy z natury jasne karnacje co nie oznacza, że wszystkie jesteśmy córkami młynarzy mimo to dystrybutorzy kosmetyków (nie tylko essence) wciskają nam na rynek kolory dobre dla mulatek a nam, bledzioszkom trudno cokolwiek wybrać

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Sexi- cienie MS sypkie kosztują ok.5 pln. Ja kupowałam swoje w promocji po 4 'z czymś'
tak, sypańce z MS są świetne, mam dosyć sporą kolekcję i nadal się nimi zachwycam jednak niedawno obiło mi się o uszy, że podrożały, bo kosztowały 4,99 a teraz coś powyżej piątaka.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:29   #1578
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
tak, masz rację, stay all day jest fajowym podkładem, ale niestety dla mnie jest za ciemny o 2-3 tony i strasznie pomarańczowy. Stanowczo essence mogłoby zwrócić się także w stronę tych bledszych klientek, przecież my w Polsce mamy z natury jasne karnacje co nie oznacza, że wszystkie jesteśmy córkami młynarzy mimo to dystrybutorzy kosmetyków (nie tylko essence) wciskają nam na rynek kolory dobre dla mulatek a nam, bledzioszkom trudno cokolwiek wybrać



tak, sypańce z MS są świetne, mam dosyć sporą kolekcję i nadal się nimi zachwycam jednak niedawno obiło mi się o uszy, że podrożały, bo kosztowały 4,99 a teraz coś powyżej piątaka.
Chciałam sobie kupić jakiś podkład Essence, ale jako zobaczyłam te pomarańczowe bądź sine odcienie to uciekłam
A sypańce z MS podrożały do 5,49 chyba
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:09   #1579
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
tak, masz rację, stay all day jest fajowym podkładem, ale niestety dla mnie jest za ciemny o 2-3 tony i strasznie pomarańczowy. Stanowczo essence mogłoby zwrócić się także w stronę tych bledszych klientek, przecież my w Polsce mamy z natury jasne karnacje co nie oznacza, że wszystkie jesteśmy córkami młynarzy mimo to dystrybutorzy kosmetyków (nie tylko essence) wciskają nam na rynek kolory dobre dla mulatek a nam, bledzioszkom trudno cokolwiek wybrać



tak, sypańce z MS są świetne, mam dosyć sporą kolekcję i nadal się nimi zachwycam jednak niedawno obiło mi się o uszy, że podrożały, bo kosztowały 4,99 a teraz coś powyżej piątaka.
ja nie jestem aż tak blada jak ściana, chociaż niewiele mi brakuje
true match myślałam żeby zakupić, ale z ciepłych odcieni jest tylko w3 i się obawiam że będzie za ciemny... zostaje allegro. gdybym tylko mogła wypróbować próbkę...

a sypańce fajne som mam jednego, jasny taki trochę pod lila podchodzi i bardzo go lubię - mocno połyskuje, ma ładny kolor, jest trwały, także polecam. podobno beznadziejny jest srebrny i złoty - ma tylko brokat w sobie, zero koloru. tak słyszałam

w ogóle teraz mam zamiar używać pod cienie kredek zamiast bazy - zobaczę jak się trzymają cienie i w końcu na coś się przydadzą, bo leżą nieużywane
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 21:51   #1580
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Ja jak używam bazy a potem zwyklej kredki jako coś do czego cień ma się przylepić to jest ok natomiast jak użyję np tej jumbo z metallics - po 15 minutach wszystko w załamaniu. Ale kurka ta srebrna kredka jest tak ładna...
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:54   #1581
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
ja nie jestem aż tak blada jak ściana, chociaż niewiele mi brakuje
true match myślałam żeby zakupić, ale z ciepłych odcieni jest tylko w3 i się obawiam że będzie za ciemny... zostaje allegro. gdybym tylko mogła wypróbować próbkę...

a sypańce fajne som mam jednego, jasny taki trochę pod lila podchodzi i bardzo go lubię - mocno połyskuje, ma ładny kolor, jest trwały, także polecam. podobno beznadziejny jest srebrny i złoty - ma tylko brokat w sobie, zero koloru. tak słyszałam

w ogóle teraz mam zamiar używać pod cienie kredek zamiast bazy - zobaczę jak się trzymają cienie i w końcu na coś się przydadzą, bo leżą nieużywane
miałam próbkę [chyba] w1 z L'oreala. Jest baaaardzo jasny :P

Co do srebrnego sypańca, to ja sobie chwalę. Kolor jest, a brokatu jest tak dużo, że tworzy srebrną taflę na powiece

A podkłady z Giordani Gold lubię nie tylko za kolory- każdy inny ściera mi się błyskawicznie, bo mam bardzo wąskie pory [na nosie skóra jest jak lustro :P]. Wszystkie cuda typu Revlon Colorstay, Lanocome 'Teint-cośtam' [takie tworzące gumowatą powłokę] po prostu znikają mi z czubka nosa :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:00   #1582
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
[I][COLOR=SeaGreen]

A jak z trwałością tych sypkich MS?
U mnie trzymają się bez problemu na bazie i troszkę krócej bez niej. Tak jak jedna Essencomaniaczka napisała, troszkę się osypują. Na szczęście kolorki jasne nie są aż tak widoczne.
Kosztują coś koło 6 zł. Nie są drogie, a są wydajne, że hej.


Ja swojego czasu kupiłam (do dzisiaj nie wiem co mnie do tego pchnęło) podkład SAD. Jest potwornie ciemny, ale ja go mieszam z kremem upiększającym (badziewie jakich mało, chociaż w ten sposób go zużyję) z nivei. Daje to łady, rozświetlający krem tonujący
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:13   #1583
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
miałam próbkę [chyba] w1 z L'oreala. Jest baaaardzo jasny :P

Co do srebrnego sypańca, to ja sobie chwalę. Kolor jest, a brokatu jest tak dużo, że tworzy srebrną taflę na powiece

A podkłady z Giordani Gold lubię nie tylko za kolory- każdy inny ściera mi się błyskawicznie, bo mam bardzo wąskie pory [na nosie skóra jest jak lustro :P]. Wszystkie cuda typu Revlon Colorstay, Lanocome 'Teint-cośtam' [takie tworzące gumowatą powłokę] po prostu znikają mi z czubka nosa :P
ja tak strzelałam w w2 jakbym kupowała

hmmm... odsyłam do notki, są fotki i jest właśnie srebrny i widać, że się różni. klik

właśnie o nim myślałam. siostra TŻ będzie konsultantką, ale mieszka w Wawie aktualnie... więc może zamówię u niej
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:18   #1584
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
tak, sypańce z MS są świetne, mam dosyć sporą kolekcję i nadal się nimi zachwycam jednak niedawno obiło mi się o uszy, że podrożały, bo kosztowały 4,99 a teraz coś powyżej piątaka.
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A sypańce z MS podrożały do 5,49 chyba
Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
a sypańce fajne som mam jednego, jasny taki trochę pod lila podchodzi i bardzo go lubię - mocno połyskuje, ma ładny kolor, jest trwały, także polecam. podobno beznadziejny jest srebrny i złoty - ma tylko brokat w sobie, zero koloru. tak słyszałam

w ogóle teraz mam zamiar używać pod cienie kredek zamiast bazy - zobaczę jak się trzymają cienie i w końcu na coś się przydadzą, bo leżą nieużywane
Dziękuję dziewczyny za szczegółową analizę Jutro pójdę na polowanie na cienie

Ja kiedyś użyłam kredki jako bazy i efekt był opłakany - cienie zjechały szybciej niż je nałożyłam
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:24   #1585
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VII

Kupiłam sobie dziś w prezencie zestaw do stempelków, na który czaiłam się już przez dłuższy czas. Patrzyłam tez dodatkowe płytki, ale jakieś nieciekawe wzorki były (np. czaszki<?>) Marzą mi się te ze wzorkami zwierzęcymi Czy któraś z Was ma je?
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 23:53   #1586
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
na pewno nie


Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dziś w prezencie zestaw do stempelków, na który czaiłam się już przez dłuższy czas. Patrzyłam tez dodatkowe płytki, ale jakieś nieciekawe wzorki były (np. czaszki<?>) Marzą mi się te ze wzorkami zwierzęcymi Czy któraś z Was ma je?
Nieeee mam właśnie niestety A też bym chciała!!
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 00:25   #1587
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

tu znalazłam fajne swatche szminek, jednak nie wszystkie nazwy są na stronie - może to jakieś wycofane odcienie? hm? muszę kupić fashionistę i look at me Fairytale jest za różowa dla mnie

Jestem zła na Desert Foxa, połowa lakieru mi odprysnęła po niecałych 24 godzinach od nałożenia. Tragedia. (użyłam go na całość dopiero 2 raz, na bezbarwną bazę)
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 00:41   #1588
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Hmm, nowe? Właśnie chyba stare Ale coś mnie jakoś naszło i tak jakoś użyłam
A ja po raz pierwszy się spotkałam z tym określeniem
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 09:22   #1589
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
tak, masz rację, stay all day jest fajowym podkładem, ale niestety dla mnie jest za ciemny o 2-3 tony i strasznie pomarańczowy. Stanowczo essence mogłoby zwrócić się także w stronę tych bledszych klientek, przecież my w Polsce mamy z natury jasne karnacje co nie oznacza, że wszystkie jesteśmy córkami młynarzy mimo to dystrybutorzy kosmetyków (nie tylko essence) wciskają nam na rynek kolory dobre dla mulatek a nam, bledzioszkom trudno cokolwiek wybrać



tak, sypańce z MS są świetne, mam dosyć sporą kolekcję i nadal się nimi zachwycam jednak niedawno obiło mi się o uszy, że podrożały, bo kosztowały 4,99 a teraz coś powyżej piątaka.
Oj mogliby się zwrócić do jasnych klientek. Może oni myślą, ze my lubimy chodzić opalone i dlatego takie ciemne dają
Sypańce z Ms są rewalacyjne. Ja mam ciemno niebieski i ciemno zielony. Boskie A po rekomendacji kupię jeszcze srebrny
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 09:29   #1590
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
tak, masz rację, stay all day jest fajowym podkładem, ale niestety dla mnie jest za ciemny o 2-3 tony i strasznie pomarańczowy. Stanowczo essence mogłoby zwrócić się także w stronę tych bledszych klientek, przecież my w Polsce mamy z natury jasne karnacje co nie oznacza, że wszystkie jesteśmy córkami młynarzy mimo to dystrybutorzy kosmetyków (nie tylko essence) wciskają nam na rynek kolory dobre dla mulatek a nam, bledzioszkom trudno cokolwiek wybrać
miałam Soft Nude, dla mnie za jasny nieco, i miał różowe tony. ale już nr 03 był o wieeeele za ciemny : (
a do tego formuła była bardzo fajna do nakładania, ale zapchało mnie i skóra brrrr : (

ja wolę ten podkład w mussie, kończe już drugie opakowanie : D

są ciemne kolorki i jasne (ostatnio dołożyli 04, najjaśniejszy : ) )
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.