Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 16:02   #3121
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie. Musze w sobotę wreszcie spróbować, bo tak na szybko przed pracą nigdy nie mam odwagi, coby potem nie zmywać wszystkiego od nowa i zwykle i tak sięgam po płaski pędzel. W internecie widziałam juz masę filmików, niektórzy radzą żeby tylko stemplować i nie rozcierać, ale to jak to ma wygladac naturalnie? Z kolei typowymi pociagnięciami jak płaskim sie nie da, bo podobno zostają smugi. Wypróbuję więc koniecznie Twój sposób Aguś W razie czego najwyżej zostanę przy 190, a 187 zostawię do innych celów.
ja nakładam podkład wierzch dłoni i nabieram na pędzel albo robię kropeczki z podkładu na policzkach na nosie, brodzie i czole, a potem kolistymi ruchami rozcieram na buzi - nie ma żadnych smug
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 18:03   #3122
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hej, wprawdzie niezbyt udzielam się na wątku, ale czytam codziennie i nie widziałam niczego na temat zniżki MAC 20% dla wizażystów.
Tydzień temu złożyłam formularz i potrzebne dokumenty, ale mam pytanie: może któraś/któryś (Kamil ) orientuje się, ile zwyczajowo czeka się na rozpatrzenie wniosku?
Pozdrawiam my fellow-MAC-o-maniacs
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 18:41   #3123
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kochani, jakby sie ktos wybieral w najblizszym czasie do MACa to bylabym baaardzo wdzieczna za maly zakup (ofc przeleje wczesniej kase) - nie wypalil mi wyjazd do Wawy, a achcialabym paletke i 2 wklady - Trax i Coppeplate
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:34   #3124
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Kochani, jakby sie ktos wybieral w najblizszym czasie do MACa to bylabym baaardzo wdzieczna za maly zakup (ofc przeleje wczesniej kase) - nie wypalil mi wyjazd do Wawy, a achcialabym paletke i 2 wklady - Trax i Coppeplate
ja się wybieram jutro po pracy, jak coś to pisz

dziewczyny, kojarzycie jakiś jasny beżowy cień (mniej złoty od all that glitters) i nie matowy? jakoś nie mogę nic wypatrzyć, jak dla mnie wszystkie są złotawe albo matowe
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:40   #3125
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez margo_86 Pokaż wiadomość
ja się wybieram jutro po pracy, jak coś to pisz

dziewczyny, kojarzycie jakiś jasny beżowy cień (mniej złoty od all that glitters) i nie matowy? jakoś nie mogę nic wypatrzyć, jak dla mnie wszystkie są złotawe albo matowe
właśnie, tez coś takiego jest mi potrzebne, chociaż chciałabym jeszcze małą kropelke różu w nim
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:47   #3126
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez stokrotka1805 Pokaż wiadomość
dziękuje ci bardzo może mi coś Panie w sklepie doradzą chociaż czasami to nie ma co się pytać bo są totalnie zielone mam nadzieje że tu będzie inaczej
będzie, będzie - zdziwisz się bardzo - pozytywnie
nie ma szans, aby wciskały Ci coś, co nie pasuje, albo nie sprawdzi się na twojej cerze.
Poza tym nie tylko doradzą, ale i od razu wypróbują na tobie
I z odradzaniem też nie mają problemu - generalnie to są szczere z klientami i jak mówisz wprost, czego nie lubisz, jaki efekt ci się nie podoba, to zawsze wyjdziesz zadowolona. Miłych zakupów
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:51   #3127
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
właśnie, tez coś takiego jest mi potrzebne, chociaż chciałabym jeszcze małą kropelke różu w nim
Może różu to za dużo w nich nie ma ale czy oglądałaś Jest lub Naked Lunch? Hush jest też jasny z typową różową opalizacją.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 19:53   #3128
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
właśnie, tez coś takiego jest mi potrzebne, chociaż chciałabym jeszcze małą kropelke różu w nim
Proszę bardzo: beżowy, niematowy, jak dla mnie cudnie satynowy to Shroom (mój ulubiony rozświetlacz wewn. kącika), a z odrobinką różu - Naked Lunch, jak mi się wydaje.
Chciałam się przy okazji pochwalić, że dziś dotarł do mnie od dawna upragniony, limitowany i oczywiście trudno dostępny Smoke & Diamonds i jestem oczarowana. Jest rzeczywiście dymnoburaskowy, z subtelnymi drobinkami, ale w bardzo dyskretnej ilości. Jutro testy oczne, już się nie mogę doczekać, a dziś cały dzień łaziłam ze swatchem S&D i stillowym Kittenem na łapie i nie mogłam przestać się zachwycać.
Czy któraś z Was już dotarła do Peackocky w polskich Macach? Coś w W-wie jeszcze zostało czy już wszystko fajne wykupione, bo nie zdążyłam nic jeszcze dopaść?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:01   #3129
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Proszę bardzo: beżowy, niematowy, jak dla mnie cudnie satynowy to Shroom (mój ulubiony rozświetlacz wewn. kącika), a z odrobinką różu - Naked Lunch, jak mi się wydaje.
Chciałam się przy okazji pochwalić, że dziś dotarł do mnie od dawna upragniony, limitowany i oczywiście trudno dostępny Smoke & Diamonds i jestem oczarowana. Jest rzeczywiście dymnoburaskowy, z subtelnymi drobinkami, ale w bardzo dyskretnej ilości. Jutro testy oczne, już się nie mogę doczekać, a dziś cały dzień łaziłam ze swatchem S&D i stillowym Kittenem na łapie i nie mogłam przestać się zachwycać.
Czy któraś z Was już dotarła do Peackocky w polskich Macach? Coś w W-wie jeszcze zostało czy już wszystko fajne wykupione, bo nie zdążyłam nic jeszcze dopaść?
mi Smok nie pasuje i mam na zbyciu, ale wybrednym

a co do Naked, to chyba mi nie podpasuje, bo mam tez na wymianę Grand Entrance, który na mój gust jest za jasny, a Naked jeszcze jaśniejszy

także coś ciemniejszego od Naked Lunch, mniej błyszczącego od Grand Entrance, w kolorze beżo-różu nadające się na całą powiekę i ją "odmładzające"
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:02   #3130
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Proszę bardzo: beżowy, niematowy, jak dla mnie cudnie satynowy to Shroom (mój ulubiony rozświetlacz wewn. kącika), a z odrobinką różu - Naked Lunch, jak mi się wydaje.
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Może różu to za dużo w nich nie ma ale czy oglądałaś Jest lub Naked Lunch? Hush jest też jasny z typową różową opalizacją.
dzięki wielkie, w takim razie jutro je pooglądam
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:07   #3131
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
mi Smok nie pasuje i mam na zbyciu, ale wybrednym

a co do Naked, to chyba mi nie podpasuje, bo mam tez na wymianę Grand Entrance, który na mój gust jest za jasny, a Naked jeszcze jaśniejszy

także coś ciemniejszego od Naked Lunch, mniej błyszczącego od Grand Entrance, w kolorze beżo-różu nadające się na całą powiekę i ją "odmładzające"
To właśnie Kittena może sprawdź, on jest taki różowobeżowy, ale raczej lśniący, ponoć najsłynniejszy cień Stili. Jak pisałam wyżej, mam go od dziś ze zbiorowego zamówienia na ACW (wersja kremowa, w takim pisaczku) i bardzo mi się spodobał. Wiem, że jest też w wersji prasowanej i kremowej w typie Paint Pot, czyli w słoiczku.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 20:15   #3132
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Czy ktoś z tego wątku posiada karte Pro i jest z Warszawy lub okolic ? oprócz mnie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:37   #3133
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

powiedzcie mi prosze na jakiej bazie najlepiej sie sprawdzaja cienie i poradzcie prosze jakiegos uniwersanego Paint Pota,mam na mysli uniwersalnego bo to bedzie moj pierwszy i chcialabym zeby pasowal mi do takiego dziennego makijazu,dziekuje i pozdrawiam
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:43   #3134
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
To właśnie Kittena może sprawdź, on jest taki różowobeżowy, ale raczej lśniący, ponoć najsłynniejszy cień Stili. Jak pisałam wyżej, mam go od dziś ze zbiorowego zamówienia na ACW (wersja kremowa, w takim pisaczku) i bardzo mi się spodobał. Wiem, że jest też w wersji prasowanej i kremowej w typie Paint Pot, czyli w słoiczku.
dzięki za pomysł, ale popatrzyłam na swatche i Kitten będzie za jasny - jest dość podobny do Grand Entrance
za to zaintrygował mnie Jest z MACa, na którego własnie trafiłam
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:55   #3135
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
powiedzcie mi prosze na jakiej bazie najlepiej sie sprawdzaja cienie i poradzcie prosze jakiegos uniwersanego Paint Pota,mam na mysli uniwersalnego bo to bedzie moj pierwszy i chcialabym zeby pasowal mi do takiego dziennego makijazu,dziekuje i pozdrawiam
Ja mam Painterly (matowy taki beżowo-cielisty) i Fresco Rose (leciutko błyszczący perłowy jasny róż). A baza pod cienie, żeby się nie ścierały i wałkowały to Urban Decay "Primer Potion". U mnie, niestety, same Paint Poty się nie sprawdzają.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
dzięki za pomysł, ale popatrzyłam na swatche i Kitten będzie za jasny - jest dość podobny do Grand Entrance
za to zaintrygował mnie Jest z MACa, na którego własnie trafiłam
Sorry, ale jak kupiłam Kitten to się mega rozczarowałam - jasna żarówa!

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
za to zaintrygował mnie Jest z MACa, na którego własnie trafiłam
Jest jest super Ładnie podkreśla oko, nie nachalny i jak Naked Lunch świetnie się łączy z wieloma kolorami.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:27   #3136
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
powiedzcie mi prosze na jakiej bazie najlepiej sie sprawdzaja cienie i poradzcie prosze jakiegos uniwersanego Paint Pota,mam na mysli uniwersalnego bo to bedzie moj pierwszy i chcialabym zeby pasowal mi do takiego dziennego makijazu,dziekuje i pozdrawiam
najbardziej neutralny i uniwersalny PP to Painterly..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 07:51   #3137
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczynki, wielkie dzięki za porady odnośnie nakładania podkładu duo fibrem Muszę popróbować jutro i zobaczyć, jak mi wychodzi najlepiej
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 09:26   #3138
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja mam Painterly (matowy taki beżowo-cielisty) i Fresco Rose (leciutko błyszczący perłowy jasny róż). A baza pod cienie, żeby się nie ścierały i wałkowały to Urban Decay "Primer Potion". U mnie, niestety, same Paint Poty się nie sprawdzają.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------


Sorry, ale jak kupiłam Kitten to się mega rozczarowałam - jasna żarówa!

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------


Jest jest super Ładnie podkreśla oko, nie nachalny i jak Naked Lunch świetnie się łączy z wieloma kolorami.
a stosujesz na całe oko?
a masz porównanie na oku z All That Glitters? co wolisz?


ja szukam czegoś na leniwe całe oko, tylko np kreska z kredki lub Fluidline'a do tego
jeden taki już mam, ukochany Shale, ale szukam odmiany
oczy szara zieleń
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 09:28   #3139
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Potrzebuję porady - mam róż Buff, który jest bardzo fajny do konturowania, zastanawiam się czy kupić Prism/Cubic/Blushbaby/Mocha - czy warto mieć któryś z nich czy dać sobie spokój i konturować Buff i wziąć coś np. błyszczącego?

Widziałam, że ktoś pytał o jasny cień z kroplą różu - Naked Lunch będzie dobry, ew. Jest


Oolong Shale fajny? Bo mnie kusi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 10:01   #3140
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a stosujesz na całe oko?
a masz porównanie na oku z All That Glitters? co wolisz?
Ja kocham z wzajemnościa zarówno Jest jak i Naked L., niestety ALG przy mojej karnacji daje opłakany efekt. Jeśli dam pod niego jako bazę Fresco Rose to wygląda nawet nieźle.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Oolong Shale fajny? Bo mnie kusi
Shale nie jest fajny....jest BOSKIIIIII

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a stosujesz na całe oko?
Na całą powiekę ruchomą - pięknie rozświetla oko, także w wew. kąciku.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 10:26   #3141
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a stosujesz na całe oko?
a masz porównanie na oku z All That Glitters? co wolisz?


ja szukam czegoś na leniwe całe oko, tylko np kreska z kredki lub Fluidline'a do tego
jeden taki już mam, ukochany Shale, ale szukam odmiany
oczy szara zieleń
poszukaj Hypnotizing, jak pasuje ci Shale to i ten powinien ci się spodobać a jest jaśniejszy, i do tego super wygląda z Earthline
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 10:52   #3142
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
poszukaj Hypnotizing, jak pasuje ci Shale to i ten powinien ci się spodobać a jest jaśniejszy, i do tego super wygląda z Earthline
Kamil z czym jeszcze łączysz Hipnozę ,żeby było bosko!
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:39   #3143
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
poszukaj Hypnotizing, jak pasuje ci Shale to i ten powinien ci się spodobać a jest jaśniejszy, i do tego super wygląda z Earthline
miałam go w zestawie z palety z zeszłego roku, ale był dla mnie za jasny, ale tez ładny kolor

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady - mam róż Buff, który jest bardzo fajny do konturowania, zastanawiam się czy kupić Prism/Cubic/Blushbaby/Mocha - czy warto mieć któryś z nich czy dać sobie spokój i konturować Buff i wziąć coś np. błyszczącego?

Widziałam, że ktoś pytał o jasny cień z kroplą różu - Naked Lunch będzie dobry, ew. Jest


Oolong Shale fajny? Bo mnie kusi
bierz Shale, jak masz zielone oczy, bardzo ładny, ja daje na całą powiekę, krzywdy nie zrobi

tylko nie oczekuj jakiegoś b.dużego napigmentowania, on daje delikatny efekt, ale jak dla mnie jest super
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:52   #3144
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Czy ktoś z tego wątku posiada karte Pro i jest z Warszawy lub okolic ? oprócz mnie
Kamil, ja właśnie kilka postów wyżej pisałam, że się ubiegam o tę zniżkę i pytałam, czy ktoś wie ile takie rozpatrywanie aplikacji trwa w praktyce? W Złotych Tarasach mówili, że do 2 tygodni, ale jestem ciekawa, czy rzeczywiście, bo nie mogę się doczekać
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 12:24   #3145
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
poszukaj Hypnotizing, jak pasuje ci Shale to i ten powinien ci się spodobać a jest jaśniejszy, i do tego super wygląda z Earthline
Dodałam Hypnotizing na listę, bomba, miałam już nie kupować poza Club i Shale, a lista mi się wydłuża :/

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady - mam róż Buff, który jest bardzo fajny do konturowania, zastanawiam się czy kupić Prism/Cubic/Blushbaby/Mocha - czy warto mieć któryś z nich czy dać sobie spokój i konturować Buff i wziąć coś np. błyszczącego?
Kamil pomocy

Mam zielone oczy, więc na pewno wezmę Shale, bardzo mi się podoba na swatchach
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2011-02-04 o 12:25
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 12:25   #3146
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Zaraz sie chyba poplacze .
Dostalam swoj Blush of Youth. Strasznie bylam na niego "najarana". Chcialam go od dawna. Czytalam o nim, ze jest bardzo napigmentowany. Tym czasem napigmentowanie super nie jest. Musze sie bardzo palcem namachac, zeby cos na rece bylo widac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:04   #3147
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24847135]Zaraz sie chyba poplacze .
Dostalam swoj Blush of Youth. Strasznie bylam na niego "najarana". Chcialam go od dawna. Czytalam o nim, ze jest bardzo napigmentowany. Tym czasem napigmentowanie super nie jest. Musze sie bardzo palcem namachac, zeby cos na rece bylo widac .[/QUOTE]

Kochana, ja to tak najarana na blush of youth jestem, że nawet Twoja opinia teraz nie zmniejsza mojego pragnienia. Chętnie odkupię
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:09   #3148
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

no niestety - jest strasznie twardy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:40   #3149
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dodałam Hypnotizing na listę.....
Ale mnie się wydaje ,że Hypnotizing to była limiowanka z kolekcji Love Lace ???
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:41   #3150
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24847135]Zaraz sie chyba poplacze .
Dostalam swoj Blush of Youth. Strasznie bylam na niego "najarana". Chcialam go od dawna. Czytalam o nim, ze jest bardzo napigmentowany. Tym czasem napigmentowanie super nie jest. Musze sie bardzo palcem namachac, zeby cos na rece bylo widac .[/QUOTE]

To jest beauty powder i z definicji ma słabszą pigmentację niż np. róż
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.