Lakiery O.P.I cz. II - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-19, 13:34   #1231
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

ebay, transdesign

nie wiem czemu nie ma tego w Polsce jak to ten sam producent co Seche i China Glaze ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 14:50   #1232
t.nina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 52
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

a to doopa, zalinkujesz mi tego posza jak toto wygląda?
t.nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:03   #1233
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

http://cgi.ebay.com/Poshe-Fast-Dryin...item2561ce1505

schnie minimalnie tylko wolniej niz seche ale nie gestnieje, ma lepszy pedzelek, nie kurczy (chyba z 3 lakiery mi moze troche skurczylo, w tym typowy jelly) no i jest b3f
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:22   #1234
t.nina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 52
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Bardzo wielkie dzięki. Wolałabym żeby schło minimalnie szybciej Nikt nie uderzał do VB o ten produkt?

Mam jeszcze pytanie do eksperta. Czy ktoś miał rozcieńczalnik OPI albo jakiś inny hamerykański?
t.nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 17:20   #1235
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez t.nina Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie do eksperta. Czy ktoś miał rozcieńczalnik OPI albo jakiś inny hamerykański?
Ja mam rozcienczalnik Seche i jest genialny. Traktuje nim wszystkie lakiery jak leci. Kupilam buteleczke 15 ml, ale uwazam, ze ten produkt najlepeij kupic w wiekszej butelce, bo przy kolecji kilkudziesieciu lakierow, rzecza oczywista jest jego szyyyyybkie zuzywanie.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 17:26   #1236
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

oj tam oczywiste, ja moj rozcienczalnik cree mam od roku i mam jeszcze ponad polowe :P ja nie wiem, tylko mi lakiery nie gestnieja? :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 17:31   #1237
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Sabatha, to zalezy od tego, ile Twoje lakiery maja lat i jak czesto je otwierasz . Ja sie doliczylam 20 pelnych butelek OPi - mlode sa i nie schna, kilka 2-3letnich Rimmeli - te zaczynaja gestniec, kilka Estee Lauder co nigdy nie gestnieja i nie schna... nawet na paznokciach . Mam jeszcze kilka roznych staruchow, ktore tak strasznie kocham, ze do ostatniego mazniecia chce je przy zyciu utrzymac. Te mi zasychaja...

Ostatnio wpadlam na pomysl, ze nie bede kupowac duzych butelek OPI tylko miniatury, bo ja do konca zycia nie zuzyje tego, co mam, a tempo moich zakupow jest ogromne. Ba, mam kilka kolorow, za ktorymi nie przepadam, wiec mysle, ze zaczne je ze soba mieszac, a takie malutkie buteleczki po OPIkach swietnie sie do tego nadaja
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 20:59   #1238
t.nina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 52
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Pytam o rozcieńczalnik ponieważ już mam 37 OPI i kilka Chinek, a kolejne OPI do mnie lecą. Miałam kiedyś piękną czerwień Lancome, ale po rozcieńczalniku Inglota było jeszcze gorzej, wyrzuciłam (i żałuję, bo nie znalazłam drugiej takiej czerwieni). Nie chciałabym zepsuć takich zbiorów.
t.nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 20:51   #1239
Mewka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Wiecie co ,czytam Was i jestem w szoku , że można tyle wiedzieć o lakierach WIELKI SZACUN .
Mewka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 14:56   #1240
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Kurcze tez mam wyrzuty, ze nie uzywam zbyt czesto tych drogich lakierow. Musialabym codziennie zmywac i malowac na nowo. XD A jak kupie cos nowego no to wiadomo. Poza tym jest moda teraz na dane odcienie to ich uzywam, co ja zrobie ze mam jakis opi kompletnie nie pasujacy w tej chwili XD
Ale jeden opi mi wysechl na galarete.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 15:08   #1241
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

rozumiem, że nie nosisz niemodnych aktualnie odcieni tylko te modne?:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 15:13   #1242
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Mozna to tak okreslic XD nawet jesli to glupio brzmi. Bardziej mi po prostu sie podobaja teraz zywe kolory, ponoc jest lato, mimo pogody. Zima mi podchodzila ta kawa z mlekiem bo i tez do ciuchow aktualnie modnych to pasowalo.
Lubie mode, aczkolwiek do pewnego stopnia, nie wszystko co modne da sie zalozyc na codzien XD czasem przeginaja.
Zywe kolory lubie ale neonow juz bym nie pomalowala, to mi sie kojarzy jednak z kiczem.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 16:43   #1243
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

A ja nie rozumiem tego łączenia neonów z kiczem. Ostatnio często widuję je na ulicach i noszą je naprawdę fajnie ubrane dziewczyny. W sumie wcześniej też tak było.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 17:33   #1244
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem tego łączenia neonów z kiczem. Ostatnio często widuję je na ulicach i noszą je naprawdę fajnie ubrane dziewczyny. W sumie wcześniej też tak było.
no dokładnie, też nie rozumiem.
Czyli że nie wiem, jak noszę np. czarne paznokcie to jestem metalem, punkiem itp
jak noszę neonowe rózowe to jestem "barbie"

noszę i takie i takie a nie jestem ani jednym ani drugim.

Nawet oczo✂✂✂ny róż można nosic niekiczowato...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 18:47   #1245
t.nina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 52
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Kurcze tez mam wyrzuty, ze nie uzywam zbyt czesto tych drogich lakierow. Musialabym codziennie zmywac i malowac na nowo. XD A jak kupie cos nowego no to wiadomo. Poza tym jest moda teraz na dane odcienie to ich uzywam, co ja zrobie ze mam jakis opi kompletnie nie pasujacy w tej chwili XD
Ale jeden opi mi wysechl na galarete.
Mnie się wydaje, że cała zabawa polega na tym, by kolory zmieniać. Nawet codziennie. Wystarczy chcieć.
Zgęstniałe lakiery potraktować rozcieńczalnikiem.
t.nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 19:31   #1246
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem tego łączenia neonów z kiczem. Ostatnio często widuję je na ulicach i noszą je naprawdę fajnie ubrane dziewczyny. W sumie wcześniej też tak było.
U mnie tylko latwe dziewczyny albo skwarki solariane na dlugich tipsach. Pasuja im do yorka. Nikt kto sie szanuje nie pomaluje tak paznokci. Troche szkoda, nie lubie jak msa takie powiazania bo to mnie ogranicza, ale nie chce zeby do mnie podchodzili z propozycjami jak do jakiejs *** Takie paznokcie to dla wiekszosci jednak to samo co pod lampa stac. Ktos widocznie im na taka opinie zapracowal.
Ale wiem, ze Szczecin to jednak miasto-konserwa, mimo ze duze, tu wiekszosc sie ubiera na szaro/czarno. W Poznaniu czy Warszawie pewnie inaczej na to patrza. Tam moze byc pomalowala takim china glaze poolside.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 19:36   #1247
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

oł dzizas, ale głupoty :| Z każdym postem mnie zadziwiasz.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 19:47   #1248
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Brak slow. Sama powielasz stereotypy. I zniechecasz ludzi do Szczecina :P Moje miasto to tez konserwa ze wschodu, a mimo to nikt sie nie oburza na widok neonowych paznokci. Nawet mohery juz nie reaguja
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 19:52   #1249
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Nie poradze, ze takie tu panuja. Tu jest szok jak ktos wyjdzie w legginsach w kwiatki. Neonow nikt tu nie nosi, to tylko w klubach sie zobaczy. Bycie jedynym neonem w miescie jednak mnie nie kusi.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 19:53   #1250
P4ulin3ck4
Przyczajenie
 
Avatar P4ulin3ck4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 17
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II


Jestem ze Szczecina i mogę z dumą powiedzieć, że dziewczyny z tego miasta na prawdę mają dobry gust, świetnie się ubierają, wcale nie na szaro/czarno. Nie wiem w ogóle co ma miasto do tego, jaki kolor można nosić na paznokciach? W Warszawie można, a w Szczecinie to już nie? Ja noszę bardzo często neony i jakoś nikt mi nic nie proponuje...Co to w ogóle za ograniczone myślenie?Jak mam neonowe paznokcie to się nie szanuje? Neony są modne, dużo dziewczyn nosi je z dumą na paznokciach i wcale nie są kiczowate, wręcz przeciwnie! Proponowałabym się przejść po mieście i porozglądać, a nie siedzieć przed kompem i wypisywać jakieś bzdury, które może miały miejsce w latach 90-tych.
__________________
Zapraszam na bloga kosmetykowo- lakierowego

www.scentoffreshness.blog spot.com
P4ulin3ck4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 19:56   #1251
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

cichoo przecież od dawna wiadomo że candytroll bierze to samo co ksiądz Natanek :P

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

co ty Paulinka możesz wiedzieć jak maluja, przecież nie masz koleżanek i wcale nie pracujesz w salonie paznokciowym prawdA?:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 19:57   #1252
Paramore
Wtajemniczenie
 
Avatar Paramore
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 883
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
U mnie tylko latwe dziewczyny albo skwarki solariane na dlugich tipsach. Pasuja im do yorka. Nikt kto sie szanuje nie pomaluje tak paznokci. Troche szkoda, nie lubie jak msa takie powiazania bo to mnie ogranicza, ale nie chce zeby do mnie podchodzili z propozycjami jak do jakiejs *** Takie paznokcie to dla wiekszosci jednak to samo co pod lampa stac. Ktos widocznie im na taka opinie zapracowal.
Ale wiem, ze Szczecin to jednak miasto-konserwa, mimo ze duze, tu wiekszosc sie ubiera na szaro/czarno. W Poznaniu czy Warszawie pewnie inaczej na to patrza. Tam moze byc pomalowala takim china glaze poolside.
Hm. Piszesz, że nie lubisz, a sama zaliczasz się do tej większości... Nie lepiej sprzeciwić się stereotypom i malować paznokcie, jak nam się podoba?
Przecież jeśli pomaluję paznokcie na przykładowy neonowy róż i ktoś mający ciasne horyzonty myślowe nazwie mnie ******, to nie znaczy, że nią jestem!
__________________

Paramore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 20:04   #1253
P4ulin3ck4
Przyczajenie
 
Avatar P4ulin3ck4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 17
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
cichoo przecież od dawna wiadomo że candytroll bierze to samo co ksiądz Natanek :P

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

co ty Paulinka możesz wiedzieć jak maluja, przecież nie masz koleżanek i wcale nie pracujesz w salonie paznokciowym prawdA?:P
Nie no oczywiście, ja wcale nie pracuję w salonie i w ogóle nie wiem jak babeczki malują pazury
__________________
Zapraszam na bloga kosmetykowo- lakierowego

www.scentoffreshness.blog spot.com
P4ulin3ck4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 20:07   #1254
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Paramore Pokaż wiadomość
Hm. Piszesz, że nie lubisz, a sama zaliczasz się do tej większości... Nie lepiej sprzeciwić się stereotypom i malować paznokcie, jak nam się podoba?
Przecież jeśli pomaluję paznokcie na przykładowy neonowy róż i ktoś mający ciasne horyzonty myślowe nazwie mnie ******, to nie znaczy, że nią jestem!
Ciagle mi sie obrywa za pomaranczowy cien na oczach, liner, blade nogi, nie moge przejsc przez miasto zeby ktos obcy nie komentowal. Jeszcze neonowe pazury dodac? Lubie sie troche wyrozniac ale nie czynie tego celem swojego zycia.
Nie znaczy, ze jestes, ale lubisz to? Juz sie nasluchalam na swoj temat bo mialam moj kochany z burleski show must go on! juz to jest za duzo, ale z tego nie zrezyjune bo go kocham ;p
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 20:20   #1255
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
U mnie tylko latwe dziewczyny albo skwarki solariane na dlugich tipsach. Pasuja im do yorka. Nikt kto sie szanuje nie pomaluje tak paznokci. Troche szkoda, nie lubie jak msa takie powiazania bo to mnie ogranicza, ale nie chce zeby do mnie podchodzili z propozycjami jak do jakiejs *** Takie paznokcie to dla wiekszosci jednak to samo co pod lampa stac. Ktos widocznie im na taka opinie zapracowal.
Ale wiem, ze Szczecin to jednak miasto-konserwa, mimo ze duze, tu wiekszosc sie ubiera na szaro/czarno. W Poznaniu czy Warszawie pewnie inaczej na to patrza. Tam moze byc pomalowala takim china glaze poolside.
ja tez ze szczecina jestem i ostatnio noszę paznokcie żółte, pomarańczowe, zielone... mało tego w pracy też sobie na to pozwalam
jakoś nikt mnie nie wytyka, a nawet niektóre pacjentki zagadują o kolor paznokci i zbieram komplementy

Cytat:
Napisane przez P4ulin3ck4 Pokaż wiadomość

Jestem ze Szczecina i mogę z dumą powiedzieć, że dziewczyny z tego miasta na prawdę mają dobry gust, świetnie się ubierają, wcale nie na szaro/czarno. Nie wiem w ogóle co ma miasto do tego, jaki kolor można nosić na paznokciach? W Warszawie można, a w Szczecinie to już nie? Ja noszę bardzo często neony i jakoś nikt mi nic nie proponuje...Co to w ogóle za ograniczone myślenie?Jak mam neonowe paznokcie to się nie szanuje? Neony są modne, dużo dziewczyn nosi je z dumą na paznokciach i wcale nie są kiczowate, wręcz przeciwnie! Proponowałabym się przejść po mieście i porozglądać, a nie siedzieć przed kompem i wypisywać jakieś bzdury, które może miały miejsce w latach 90-tych.
dzięki za ten głos
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 20:32   #1256
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

no to się uśmiałam
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 17:04   #1257
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Zmywam paznokcie, bo jutro będę przejeźdzać przez Szczecin
- nie no, dziewczyny Może skończmy już ten temat, bo to bez sensu Każda wie swoje i niech tak zostanie
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 17:33   #1258
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Zmywam paznokcie, bo jutro będę przejeźdzać przez Szczecin

burke se zalóż na wszelki wypadek
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 20:06   #1259
Mewka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
U mnie tylko latwe dziewczyny albo skwarki solariane na dlugich tipsach. Pasuja im do yorka. Nikt kto sie szanuje nie pomaluje tak paznokci. Troche szkoda, nie lubie jak msa takie powiazania bo to mnie ogranicza, ale nie chce zeby do mnie podchodzili z propozycjami jak do jakiejs *** Takie paznokcie to dla wiekszosci jednak to samo co pod lampa stac. Ktos widocznie im na taka opinie zapracowal.
Ale wiem, ze Szczecin to jednak miasto-konserwa, mimo ze duze, tu wiekszosc sie ubiera na szaro/czarno. W Poznaniu czy Warszawie pewnie inaczej na to patrza. Tam moze byc pomalowala takim china glaze poolside.
A mnie się wydaje , że każdy kolor jest ok , pod warunkiem ,że pasuje do naszej urody , naszych ciuchów i samopoczucia .

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Chciałam Was zapytać czy zamawiałyście coś przez tą stronę? http://www.victoriasbeauty.com/pol_m_Make-up-128.html
Mewka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 21:32   #1260
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Mewka76 Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje , że każdy kolor jest ok , pod warunkiem ,że pasuje do naszej urody , naszych ciuchów i samopoczucia .

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Chciałam Was zapytać czy zamawiałyście coś przez tą stronę? http://www.victoriasbeauty.com/pol_m_Make-up-128.html
ja zamawiałam wiele razy, ale ostatnio mi podpadli bo wysyłają In Postem, a za przesyłkę kasują ok 10 zł
na dodatek jest to tak zawoalowane, ze ma się wrażenie wybrania poczty polskiej, a tu i tak wychodzi in post

poza tym ok z nimi
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 07:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.