Czarnow³ose;) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-10-13, 10:43   #3091
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
To dobrze wiedzieæ, bo w³a¶nie taki efekt spranej czerni jest nie za ciekawy dla mnie.
Kupi³am farbê Wellaton w piance, kolor to oczywi¶cie czerñ. Jednak przy niej zostanê, bo najlepiej w niej wygl±dam i siê czujê
masz racjê,nie wiem ale heban przynajmniej do mnie nie pasowa³,na pocz±tku wychodzi³a normalna czysta czerñ,a po paru myciach wygl±da³ jak co¶ w stylu spranej,wyp³owia³ej czerni z rudawo br±zowym po³yskiem w s³oñcua uzywla¶ ju¿ tej pianki?jak stan w³osów po niej?bo s³ysza³am,¿e wysusza i,¿e w³osy po niej s± sztywne.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-13, 10:55   #3092
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
masz racjê,nie wiem ale heban przynajmniej do mnie nie pasowa³,na pocz±tku wychodzi³a normalna czysta czerñ,a po paru myciach wygl±da³ jak co¶ w stylu spranej,wyp³owia³ej czerni z rudawo br±zowym po³yskiem w s³oñcua uzywla¶ ju¿ tej pianki?jak stan w³osów po niej?bo s³ysza³am,¿e wysusza i,¿e w³osy po niej s± sztywne.
W pi±tek wieczorem u¿yjê Zdam relacje. S³yszalam, ze nie wysusza bardziej ni¿ zwyk³y Wellaton, a on mi bardzo pasowa³
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-14, 18:25   #3093
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 754
Dot.: Czarnow³ose;)

Znowu jestem czarna !!! o wiele lepiej siê czuje. Jeszcze sama siê farbowa³am i wysz³o piêknie nie wiem co mi siê sta³o ale u¿y³am granatowej czerni palette ( palette wysusza ale dobrze pokrywa wszystkie w³osy ) ale na allegro zamówi³am dwa olejki do w³osów to siê od¿ywi±
sylwiaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-14, 20:12   #3094
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Znowu jestem czarna !!! o wiele lepiej siê czuje. Jeszcze sama siê farbowa³am i wysz³o piêknie nie wiem co mi siê sta³o ale u¿y³am granatowej czerni palette ( palette wysusza ale dobrze pokrywa wszystkie w³osy ) ale na allegro zamówi³am dwa olejki do w³osów to siê od¿ywi±
Ta farba bardzo niszczy w³osy czy jedynie je przesusza ? Granat w tej czerni jest intensywny ?

Tak, nie ma to jak czarne w³osy ten kolor ma w sobie pewn± magiê
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-14, 20:15   #3095
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Ta farba bardzo niszczy w³osy czy jedynie je przesusza ? Granat w tej czerni jest intensywny ?

Tak, nie ma to jak czarne w³osy ten kolor ma w sobie pewn± magiê
ja trwa³ej palette straci³am po³owê w³osów,myslalam,ze skonczy sie na lekarzu,wychodzi³y garsciami.Ale wiadomo kazde w³osy reaguja inaczej.Dzis pofarbowa³am Palette szamponem do 24 myæ to jestem bardzo zadowolona,ale trwa³e bede juz zawsze omijac.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-14, 20:47   #3096
Hosea
Raczkowanie
 
Avatar Hosea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Czarnow³ose;)

Drogie Czarnow³ose! Pisa³am ju¿ chyba gdzie¶,¿e po zmianie platynowego blondu na czerñ wci±¿ budzê siê radosna, czujê,ze wreszcie jestem sob±,nareszcie widaæ mi twarz
Zamierzam w³asnie pofarbowaæ w³osy, tym razem fioletowo - czarnym. Mia³am ochotê na sam fiolet,ale dosz³am do wniosku,¿e odrosty (które co prawda widzê tylko ja), czy jakie¶ niedofarbowane wcze¶niej k³aczki mog± wyj¶æ kolorowe, a ja chcê tylko uszlachetniæ moj± czerñ Mam nadziejê,¿e dobrze wyjdzie.
__________________

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-14, 21:13   #3097
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ja trwa³ej palette straci³am po³owê w³osów,myslalam,ze skonczy sie na lekarzu,wychodzi³y garsciami.Ale wiadomo kazde w³osy reaguja inaczej.Dzis pofarbowa³am Palette szamponem do 24 myæ to jestem bardzo zadowolona,ale trwa³e bede juz zawsze omijac.
O nie to ja wolê nie ryzykowaæ, bo moje w³osy lubi± okresowo wypadaæ

Zwyk³± czerni± robi³a¶ czy z jakim¶ po³yskiem ?
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 08:27   #3098
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
O nie to ja wolê nie ryzykowaæ, bo moje w³osy lubi± okresowo wypadaæ

Zwyk³± czerni± robi³a¶ czy z jakim¶ po³yskiem ?
zwykl±,³adna by³a,ale wypadanie by³o masakryczne

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosea Poka¿ wiadomo¶æ
Drogie Czarnow³ose! Pisa³am ju¿ chyba gdzie¶,¿e po zmianie platynowego blondu na czerñ wci±¿ budzê siê radosna, czujê,ze wreszcie jestem sob±,nareszcie widaæ mi twarz
Zamierzam w³asnie pofarbowaæ w³osy, tym razem fioletowo - czarnym. Mia³am ochotê na sam fiolet,ale dosz³am do wniosku,¿e odrosty (które co prawda widzê tylko ja), czy jakie¶ niedofarbowane wcze¶niej k³aczki mog± wyj¶æ kolorowe, a ja chcê tylko uszlachetniæ moj± czerñ Mam nadziejê,¿e dobrze wyjdzie.
naturalne masz platynowe?ja farbujê na czarno,naturalny kolor mam br±z popielaty,chcia³am fioleciæ rok temu w zimie i na³o¿y³am ciemny fiolet garniera,wysz³o piêknieodrosty siê nie odróznia³y,a farba nada³a czerni po³ysku fioletu.no ale je¿eli masz ja¶niejsze w³osy naturalne ni¿ br±z to lepiej wybraæ fioletow± czerñ garnier mia³ chyba tak± w palecie z belle color ale nie wiem czy one nadal s± dostepne.Albo po prostu wymieszaæ czern z fioletem tej samej firmy,tak te¿ czesto robie.Nie szkodzi to w³osom jezeli farby s± tej samej firmy,bo farb innych firm absolutnie nie wolno mieszac.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-15 o 08:28
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-15, 11:00   #3099
Hosea
Raczkowanie
 
Avatar Hosea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Czarnow³ose;)

[/COLOR]
naturalne masz platynowe?ja farbujê na czarno,naturalny kolor mam br±z popielaty,chcia³am fioleciæ rok temu w zimie i na³o¿y³am ciemny fiolet garniera,wysz³o piêknieodrosty siê nie odróznia³y,a farba nada³a czerni po³ysku fioletu.no ale je¿eli masz ja¶niejsze w³osy naturalne ni¿ br±z to lepiej wybraæ fioletow± czerñ garnier mia³ chyba tak± w palecie z belle color ale nie wiem czy one nadal s± dostepne.Albo po prostu wymieszaæ czern z fioletem tej samej firmy,tak te¿ czesto robie.Nie szkodzi to w³osom jezeli farby s± tej samej firmy,bo farb innych firm absolutnie nie wolno mieszac.[/QUOTE]

Naturalne mam ciemnoszare Rozja¶nia³am i skoñczy³o siê na platynie.

Mam fioletowo-czarny CROMATONE z montibello. Te¿ czêsto miesza³am kolory, ale ten jest ju¿ jakby wymieszany i mam nadziejê,ze efekt bêdzie co najmniej zachwycaj±cy! No w³±snie pamiêtam tego garniera, tylko nie mog³am go znale¼æ. A ten fiolet siê wyp³ukiwa³? Czy trwa³ tak jak ca³a farba?
__________________

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-15, 11:13   #3100
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Hosea Poka¿ wiadomo¶æ
[/COLOR]
naturalne masz platynowe?ja farbujê na czarno,naturalny kolor mam br±z popielaty,chcia³am fioleciæ rok temu w zimie i na³o¿y³am ciemny fiolet garniera,wysz³o piêknieodrosty siê nie odróznia³y,a farba nada³a czerni po³ysku fioletu.no ale je¿eli masz ja¶niejsze w³osy naturalne ni¿ br±z to lepiej wybraæ fioletow± czerñ garnier mia³ chyba tak± w palecie z belle color ale nie wiem czy one nadal s± dostepne.Albo po prostu wymieszaæ czern z fioletem tej samej firmy,tak te¿ czesto robie.Nie szkodzi to w³osom jezeli farby s± tej samej firmy,bo farb innych firm absolutnie nie wolno mieszac.
Naturalne mam ciemnoszare Rozja¶nia³am i skoñczy³o siê na platynie.

Mam fioletowo-czarny CROMATONE z montibello. Te¿ czêsto miesza³am kolory, ale ten jest ju¿ jakby wymieszany i mam nadziejê,ze efekt bêdzie co najmniej zachwycaj±cy! No w³±snie pamiêtam tego garniera, tylko nie mog³am go znale¼æ. A ten fiolet siê wyp³ukiwa³? Czy trwa³ tak jak ca³a farba?[/QUOTE]
kolor d³ugi czas by³ przepiêkny,ja u¿ywa³am 100% color na moich w³osach s± bardzo trwa³e nie p³owiej± i nie wyp³ukuj± siêa czarny fiolet byl z belle color taki sliczny ale tych farb chyba juz niema...przynajmniej ja ich nie widze.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-15, 13:35   #3101
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Czarnow³ose;)

czy która¶ z Was uzywa³a farbe palette permanent natural colors czarn± ?

przymierzam siê ¿eby zafarbowaæ ni± w³osy ale nie wiem czy warto. Jak d³ugo utrzymuje siê kolor? szybko p³owieje?
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 13:43   #3102
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny najbardziej TRWA£A granatowa czerñ z jakiej firmy jest najlepsza ? Pallete siê bojê
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-15, 18:43   #3103
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 754
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
czy która¶ z Was uzywa³a farbe palette permanent natural colors czarn± ?

przymierzam siê ¿eby zafarbowaæ ni± w³osy ale nie wiem czy warto. Jak d³ugo utrzymuje siê kolor? szybko p³owieje?
ja u¿ywa³am wczoraj granatow± czerñ w³oski wcale tak nie wypada³y i siê nie zniszczy³y
sylwiaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 14:05   #3104
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny najbardziej TRWA£A granatowa czerñ z jakiej firmy jest najlepsza ? Pallete siê bojê
Garnier 100% color blêkitna czerñ(w za³±czniku) piêkny po³ysk,cudowny efekt granatu,i jest na prawdê strasznie trwa³a-przynajmniej na moich w³osach.Mam zdj po farbowaniu ta farbê wiêc jakbys chciala efekt zobaczyc to moge wstawic.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100-farba-100-color-farba-210-blekitna-czern-2_0_b.jpg (22,7 KB, 37 za³adowañ)
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 15:43   #3105
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Garnier 100% color blêkitna czerñ(w za³±czniku) piêkny po³ysk,cudowny efekt granatu,i jest na prawdê strasznie trwa³a-przynajmniej na moich w³osach.Mam zdj po farbowaniu ta farbê wiêc jakbys chciala efekt zobaczyc to moge wstawic.
Jestem bardzo ciekawa
U mnie Loreal zupe³nie siê zmywa i nie wiem czy tym bardziej Garnier by siê nie zmy³
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 16:22   #3106
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem bardzo ciekawa
U mnie Loreal zupe³nie siê zmywa i nie wiem czy tym bardziej Garnier by siê nie zmy³
nie przekonasz siê jak nie spróbujeszdla mnie pod wzglêdem efektu granatu,i trwa³o¶ci jest idealnaa o to w³osy po Garnier-B³êkitna Czerñ http://imageshack.us/photo/my-images/11/tyuyy.png/

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

tututaj widaæ po¶wiatê granatu http://imageshack.us/photo/my-images/268/garnier1.png/ oczywi¶cie nie mia³am takich niebieskich w³osów na czubku tylko czarne,to tylko taka intensywna po¶wiata
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 17:18   #3107
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
nie przekonasz siê jak nie spróbujeszdla mnie pod wzglêdem efektu granatu,i trwa³o¶ci jest idealnaa o to w³osy po Garnier-B³êkitna Czerñ http://imageshack.us/photo/my-images/11/tyuyy.png/

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

tututaj widaæ po¶wiatê granatu http://imageshack.us/photo/my-images/268/garnier1.png/ oczywi¶cie nie mia³am takich niebieskich w³osów na czubku tylko czarne,to tylko taka intensywna po¶wiata
O zachêci³a¶ mnie Nastêpnym razem jak bêdê siê farbowaæ pomy¶lê nad t± farb±
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 17:40   #3108
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
O zachêci³a¶ mnie Nastêpnym razem jak bêdê siê farbowaæ pomy¶lê nad t± farb±
bardzo gor±co polecam,jest ¶wietna! to wracasz do granatu?fiolet i heban wypad³ ju¿ z g³owy?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 17:46   #3109
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo gor±co polecam,jest ¶wietna! to wracasz do granatu?fiolet i heban wypad³ ju¿ z g³owy?
Tak, jak ju¿ uzyska³am br±zow± czerñ to jako¶ tak...gorzej siê w niej czu³am. A granatowa czerñ zawsze mi siê podoba³a, tyle, ¿e nie mia³am jako¶ odwagi j± zrobiæ Fioletowa te¿ zapewne jest ciekawa, ale granat my¶lê lepiej bêdzie na mnie wygl±daæ, bo mam ciemne niebieskie oczy, mo¿liwe, ¿e ten odcieñ bardziej je podkre¶li

My¶lisz, ¿e z jasn± skór± kontrast nie bêdzie zbyt...sztuczny ?
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 17:51   #3110
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, jak ju¿ uzyska³am br±zow± czerñ to jako¶ tak...gorzej siê w niej czu³am. A granatowa czerñ zawsze mi siê podoba³a, tyle, ¿e nie mia³am jako¶ odwagi j± zrobiæ Fioletowa te¿ zapewne jest ciekawa, ale granat my¶lê lepiej bêdzie na mnie wygl±daæ, bo mam ciemne niebieskie oczy, mo¿liwe, ¿e ten odcieñ bardziej je podkre¶li

My¶lisz, ¿e z jasn± skór± kontrast nie bêdzie zbyt...sztuczny ?
u mnie kontrast siê bardzo podoba,nie podoba mi siê opalona skóra do czarnych w³osów,tym bardziej z odcieniem granatowym.Ale to oczywi¶cie tylko moja opinia.Ja jestem blada mam jasno niebieskie oczy i lepiej siê czujê w granacie ni¿ zwyk³ej czerni.A co fioletu te¿ slicznie pasuje to blado¶ci
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 17:55   #3111
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie kontrast siê bardzo podoba,nie podoba mi siê opalona skóra do czarnych w³osów,tym bardziej z odcieniem granatowym.Ale to oczywi¶cie tylko moja opinia.Ja jestem blada mam jasno niebieskie oczy i lepiej siê czujê w granacie ni¿ zwyk³ej czerni.A co fioletu te¿ slicznie pasuje to blado¶ci
Pewnie masz racjê Tak bardzo marzy mi siê granatowa czerñ, ¿e w grudniu MUSZÊ siê na ni± pofarbowaæ
To postanowione !
Granatowa czerñ jest bardziej czarna od zwyk³ej czerni ? A jak wypada przy kruczej? Która jest z nich najciemniejsza ?
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 17:58   #3112
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie masz racjê Tak bardzo marzy mi siê granatowa czerñ, ¿e w grudniu MUSZÊ siê na ni± pofarbowaæ
To postanowione !
Granatowa czerñ jest bardziej czarna od zwyk³ej czerni ? A jak wypada przy kruczej? Która jest z nich najciemniejsza ?
wed³ug mnie krucza ciemniejsza,Garnier 100% jest bardziej granatowa przynajmniej na moich w³osach.Daje najlepszy efekt granatu ze wszystkich farb jakich uzywa³am.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 18:00   #3113
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
wed³ug mnie krucza ciemniejsza,Garnier 100% jest bardziej granatowa przynajmniej na moich w³osach.Daje najlepszy efekt granatu ze wszystkich farb jakich uzywa³am.
Zapamiêtam W grudniu zdecyduje siê na jak±¶ granatow± czerñ
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 18:45   #3114
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Zapamiêtam W grudniu zdecyduje siê na jak±¶ granatow± czerñ
no w zimie kolorek siê najpiêkniej prezentuje
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 20:36   #3115
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Poka¿ wiadomo¶æ
ja u¿ywa³am wczoraj granatow± czerñ w³oski wcale tak nie wypada³y i siê nie zniszczy³y
a masz mo¿e jakie¶ zdjêcia tego kolorku ?
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 20:52   #3116
Hosea
Raczkowanie
 
Avatar Hosea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Czarnow³ose;)

Pofarbowa³am w³osy fioletow± czerni± i jestem zachwycona ! O tak± czerñ mi chodzi³o. Dobrze podkre¶la oczy, usta, cerê.Efekt fioletu jest subtelny, mo¿e te¿ dlatego,¿e mia³am mocno napigmentowane w³osy. W dodatku s± takie jedwabiste,¿e czu³am, jakbym zmywa³a od¿ywkê.Jutro sprawdzê w pe³ni ¶wiat³a dziennego, ale ju¿ jestem zadowolona
__________________

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 21:40   #3117
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 754
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
a masz mo¿e jakie¶ zdjêcia tego kolorku ?
jutro postaram siê zrobiæ zdjêcie i wstawiê
sylwiaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-20, 12:59   #3118
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Azalia91 jestem w³a¶nie po farbowaniu B³êkitn± Czerni± Garniera.Dodajê zdjêcie,s³abo widaæ na dodatek kolor mi siê zlewa z czerni± sweterka http://imageshack.us/photo/my-images/840/garnier.png/
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-20, 13:31   #3119
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Azalia91 jestem w³a¶nie po farbowaniu B³êkitn± Czerni± Garniera.Dodajê zdjêcie,s³abo widaæ na dodatek kolor mi siê zlewa z czerni± sweterka http://imageshack.us/photo/my-images/840/garnier.png/
W³oski wygl±daj± na zadbane i ³adnie siê prezentuj±, mo¿e to wina zdjêcia, bo praktycznie b³êkitu nie widzê.

Mo¿esz porównaæ krucz± czerñ Brillance i t± b³êkitn± Garniera ? Która d³u¿ej siê trzyma i która czerñ jest bardziej intensywna ?
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-20, 17:14   #3120
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
W³oski wygl±daj± na zadbane i ³adnie siê prezentuj±, mo¿e to wina zdjêcia, bo praktycznie b³êkitu nie widzê.

Mo¿esz porównaæ krucz± czerñ Brillance i t± b³êkitn± Garniera ? Która d³u¿ej siê trzyma i która czerñ jest bardziej intensywna ?
u mnie dzi¶ pochmurny dzieñ,trudno by³o znale¼æ do zdj takie ¶wiat³o ¿eby wydobyæ ca³y urok tego kolorku,na dodatek zdj komórk± robionena wczêsniejszych które dodawa³am widaæ granatno zdecydowanie wole blekitna czern garniera,i pod wzgledem koloru i trwa³o¶ci.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

tutaj chyba bardziej widaæ granathttp://imageshack.us/photo/my-images/8/75880891.png/
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.