Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-22, 01:24   #4021
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Magnolii i nie widziałam Nyxa, ale nie dam głowy. Przyglądałam się stoisku TheBalm - strasznie ogołocone.

edit.
Gdzieś jeszcze we Wrocławiu jest Marionnaud?
http://www.marionnaud.pl/

Najbliżej w Legnicy
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 08:19   #4022
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Guacamole, ja Cią zamorduję, powinnaś mieć bana jak nic
Wyprodukowałaś mi nową potrzebę - La prairie Gold...
Jeszcze jak poczytałam, że jest podobny do Shalimara i Flowerbomba to padłam
Dziewczyny ze Śląska - gdzie można powączać zapachy La praire


Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Plyn micelarny ma za zadanie usuwac makijaz lub oczyscic twarz, a tonik raczej nawilza i daje komfort lub sciaga pozostalosci po mleczku. Jak nie czujesz roznicy, to sie nic zlego nie stanie . Tyle, ze tonik to tanszy wydatek, a micel drozszy, jesli mowimy o ogolnie dostepnej pielegnacji . ja ostatnio nie uzywam toniku, bo mi sie skonczyl. Uzywam micela i w sumie nie czuje wiekszej roznicy w komforcie.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 08:45   #4023
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Jestem z Bydgoszczy więc mogę pomóc w zakupie. Cennik umieszczony jest na stronie http://www.makeup-style.pl/bydgoszcz-makijaz.html w linku katalog MAP.
właśnie byłam tam w piątek u kosmetyczki, chętnie bym zerknęła co mają z MAP, ale jakoś nie rzuciło mi się w oczy

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Guacamole, ja Cią zamorduję, powinnaś mieć bana jak nic
Wyprodukowałaś mi nową potrzebę - La prairie Gold...
Jeszcze jak poczytałam, że jest podobny do Shalimara i Flowerbomba to padłam
Dziewczyny ze Śląska - gdzie można powączać zapachy La praire
ubolewam, że zapachy La Prairie są już chyba coraz trudniej dostępne w S., w niektórych D. mają ale też nie wszystkie. Pomijam już masakryczne ceny... Gold jest fajny, ale moim zdaniem najpiękniejsze są stare Midnight i Silver Rain
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 08:53   #4024
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
właśnie byłam tam w piątek u kosmetyczki, chętnie bym zerknęła co mają z MAP, ale jakoś nie rzuciło mi się w oczy



ubolewam, że zapachy La Prairie są już chyba coraz trudniej dostępne w S., w niektórych D. mają ale też nie wszystkie. Pomijam już masakryczne ceny... Gold jest fajny, ale moim zdaniem najpiękniejsze są stare Midnight i Silver Rain

Uwielbiam Silver Rain, Midnight trochę mniej (brzydko na mnie gasną - jak tanie, sklepowe pachnidełko), dlatego tym bardziej pragnę teraz poznać Gold
Och Guacamole - samoś zło! Wczoraj przez Cię kupiłam już trzecią pomadkę, buuu (masz tylko szczęście, że warto było )

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2012-01-22 o 09:00
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 10:04   #4025
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie osobiście serum Estee lepsze od Genifique.
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Trudno wybrać Serum Genifique na razie używałam przez kilka dni, bo chcę dokończyć najpierw EL Night Repair, a na dzień nowy El Idealist Jak je skończę to czeka następny duet: Lancome Genifique i Lancome Visionaire
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 10:43   #4026
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Czy w Douglasie robią próbki podkładów? Wiem, że perfum nie robią i nie wiem czy próbować czy do Sephory od razu iść
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 10:45   #4027
Gon24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 70
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Czy w Douglasie robią próbki podkładów? Wiem, że perfum nie robią i nie wiem czy próbować czy do Sephory od razu iść
Robią
Gon24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 11:02   #4028
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Czy w Douglasie robią próbki podkładów? Wiem, że perfum nie robią i nie wiem czy próbować czy do Sephory od razu iść
Potwierdzam, robią
Zapachy też robią, nie zdarzyło mi się, żeby mi ktoś odmówił
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 11:11   #4029
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy w którymś z wrocławskich Marionnaud są kosmetyki Nyx? Mam dokładnie na myśli błyszczyki.
wiesz, nie wiem na ile to jest prawdziwe, ale gdy pytałam się w Krakowie o NYX (bo był) usłyszałam, że sieć wycofała się z ich sprzedaży
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 11:19   #4030
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Guacamole, ja Cią zamorduję, powinnaś mieć bana jak nic
Wyprodukowałaś mi nową potrzebę - La prairie Gold...
Jeszcze jak poczytałam, że jest podobny do Shalimara i Flowerbomba to padłam
Dziewczyny ze Śląska - gdzie można powączać zapachy La praire
Mimblulka! To ja Cie podesle do strnki cheapsmells.com, gdzie kupisz zapachy La prairie taniej. Ostatnio byla duza przecena na Platinium, a swego czasu na Gold.

Swoj Gold kupilam kiedys na truskawie, gdy zaplacilam za niego ok. 220 zlotych .
Patrzcie na te nieszczesna tru, bo czesto rzucaja jakies pojedyncze zapaszki tej marki za 40 proc taniej ))

Ja u siebie mam szanse na zakup Silver - Life Threads - za jakies 180 zlotych na polskie. Macie jakies zdanie na temat tego zapachu?

A Gold.... moj chlop go uwielbia. Mi podchodzi nieco pod Cineme YSL oraz Poeme Lancome, ale jest bardziej subtelny, okragly i miodowy. No i ta piekna dorodna sliwka w srodku posypana jakims kardamonem i cynamonkiem Rozkosz istna!!!

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Uwielbiam Silver Rain, Midnight trochę mniej (brzydko na mnie gasną - jak tanie, sklepowe pachnidełko), dlatego tym bardziej pragnę teraz poznać Gold
Och Guacamole - samoś zło! Wczoraj przez Cię kupiłam już trzecią pomadkę, buuu (masz tylko szczęście, że warto było )
A jaka pomadke nabylas? )) Trumienke Guerlain czy Sisley sheer? To moje faworyty .
Mi sie podoba Midnight Rain... padam jak mucha, gdy go czuje.

Tak.. jestem zla, zakrecona i dostaje niemal orgazmicznej przyjemnosci, jak rzecz ma sie pomadek . Zwlaszcza czerwonych hi hi

PS. Swoja droga - jesli ktoras z Dam lata to na lotnisku Okecie La Prairie Life Threads kosztuja ok. 320 zlotych. I nigdy nie placcie waluta, bo wezma Wam po gorszym kursie. Najlepiej zlotowkami
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 11:22   #4031
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
A Gold.... moj chlop go uwielbia. Mi podchodzi nieco pod Cineme YSL oraz Poeme Lancome, ale jest bardziej subtelny, okragly i miodowy. No i ta piekna dorodna sliwka w srodku posypana jakims kardamonem i cynamonkiem Rozkosz istna!!!
lubię zapaszki pokroju Cinema YSL słodziaki takie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 11:27   #4032
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Potwierdzam, robią
Zapachy też robią, nie zdarzyło mi się, żeby mi ktoś odmówił
Dzięki, to muszę iść
a z tymi zapachami to mnie zdziwiłaś! Kilka razy już mi się zdarzyło, mojej mamie też, że konsultantki odmówiły tłumacząc, że po prostu nie robią i nawet nie mają do czego..
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 11:29   #4033
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
lubię zapaszki pokroju Cinema YSL słodziaki takie
Kasia, a co polecasz?
Ja tez lubie takie slodkawe z mocno rozwinieta nuta orientalna . Mi sie Cinema bardzo podobala, zapamietalam moje wrazenie nosowe, ale nie jestem w stanie odszukac w glowie samego aromatu. Zapamietalam tyle, ze to walasnie atki cieply, otulajacy, waniliowo-miodowo-przyprawowy zapach.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 12:14   #4034
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Dzięki, to muszę iść
a z tymi zapachami to mnie zdziwiłaś! Kilka razy już mi się zdarzyło, mojej mamie też, że konsultantki odmówiły tłumacząc, że po prostu nie robią i nawet nie mają do czego..
Wiesz co - dużo zależy od danej perfumerii, to tak z moich obserwacji. Raz mi się zdarzyło, że pani powiedziała, że nie mają doczego zrobić, i razem wymyśliłyśmy, że wsadzi mi płatek kosmetyczny do tego okrągłego pojemniczka i tam wpsika perfumy
Kiedyś rozmawiałam z przemiłą kierowniczką D. i mówiła, że faktycznie kiedyś nie robili próbek perfum, ale teraz już tak. Niestety, dziewczynę przenieśli Prawda jest taka, że trudno za nimi nadążyć, jak zresztą widać po tym wątku.
A może też jak ktoś często tam kupuje to jest inaczej/lepiej traktowany
Ja w mojej jestem średnio co 2 dzień, bo mam pod nosem, a tu wiecznie ktoś czymś kusi, no i ja łażę, testuję, oglądam, kupuję, później wymieniam i tak w kółko hahaha

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Mimblulka! To ja Cie podesle do strnki cheapsmells.com, gdzie kupisz zapachy La prairie taniej. Ostatnio byla duza przecena na Platinium, a swego czasu na Gold.

Swoj Gold kupilam kiedys na truskawie, gdy zaplacilam za niego ok. 220 zlotych .
Patrzcie na te nieszczesna tru, bo czesto rzucaja jakies pojedyncze zapaszki tej marki za 40 proc taniej ))

Ja u siebie mam szanse na zakup Silver - Life Threads - za jakies 180 zlotych na polskie. Macie jakies zdanie na temat tego zapachu?

A Gold.... moj chlop go uwielbia. Mi podchodzi nieco pod Cineme YSL oraz Poeme Lancome, ale jest bardziej subtelny, okragly i miodowy. No i ta piekna dorodna sliwka w srodku posypana jakims kardamonem i cynamonkiem Rozkosz istna!!!

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



A jaka pomadke nabylas? )) Trumienke Guerlain czy Sisley sheer? To moje faworyty .
Mi sie podoba Midnight Rain... padam jak mucha, gdy go czuje.

Tak.. jestem zla, zakrecona i dostaje niemal orgazmicznej przyjemnosci, jak rzecz ma sie pomadek . Zwlaszcza czerwonych hi hi

PS. Swoja droga - jesli ktoras z Dam lata to na lotnisku Okecie La Prairie Life Threads kosztuja ok. 320 zlotych. I nigdy nie placcie waluta, bo wezma Wam po gorszym kursie. Najlepiej zlotowkami
Dzięki za namiary na stronkę, zaraz pooglądam.
A póki co lecę do D. powąchać Cinemę, bo nie pamiętam jak pachnie...

Kupiłam 3 trumienki Przepiękną łososiową Gardenię (jestem wiosną i kocham łososie), leci do mnie 01 a teraz mam na ustach słynną Gabrielle - w życiu bym nie przypuszczała, że będzie mi dobrze w jasnym różu, szok A jak pasuje do smoka!

Szukam jeszcze bezskutecznie czerwonej, koniecznie kremowej pomadki, w odcieniu truskawek z odrobiną mleka Może coś polecisz?

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2012-01-22 o 12:16
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 12:15   #4035
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
A może też jak ktoś często tam kupuje to jest inaczej/lepiej traktowany
Tez prawda . Trzeba tez trafic na dziewczyne z 'powolaniem' - taka wyczuje nalogowa wizazanke w lot. Ostatnim razem wydalam zaledwie jakies 250 zlotych na pomadke, krem do rak i cos jeszcze i dostalam chyba z 10 bardzo porzadnych probek. To w Blue City.

W Dougim w Tarasach, jak sie usiadzie na foteliku, da sie wysmarowac czyms, wrzuci sie np. podklad do koszyka, tez sie dostanie garsc - ale to zalezy od konsultantki.

Dougi ogolnie 'daje' wiecej niz Sephora i za to go lubie. I nie czuje sie w nim zaszczuta przez ochroniarzy. Najweicej tam tez wszelkich seri limitowanych mini. Swego czasu chyba caly rok jechalam na miniaturach trzech krokow Clinique z Dougiego.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 12:16   #4036
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Kasia, a co polecasz?
Ja tez lubie takie slodkawe z mocno rozwinieta nuta orientalna . Mi sie Cinema bardzo podobala, zapamietalam moje wrazenie nosowe, ale nie jestem w stanie odszukac w glowie samego aromatu. Zapamietalam tyle, ze to walasnie atki cieply, otulajacy, waniliowo-miodowo-przyprawowy zapach.
Bardzo mi sie podobał też Jil Sander Style, nie wiem nawet czy jeszcze go robią... armani code też jest taki słodkawy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 12:45   #4037
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość

Dzięki za namiary na stronkę, zaraz pooglądam.
A póki co lecę do D. powąchać Cinemę, bo nie pamiętam jak pachnie...

Kupiłam 3 trumienki Przepiękną łososiową Gardenię (jestem wiosną i kocham łososie), leci do mnie 01 a teraz mam na ustach słynną Gabrielle - w życiu bym nie przypuszczała, że będzie mi dobrze w jasnym różu, szok A jak pasuje do smoka!

Szukam jeszcze bezskutecznie czerwonej, koniecznie kremowej pomadki, w odcieniu truskawek z odrobiną mleka Może coś polecisz?
To zaszalalas . Bedziesz miec trumienne Halloween caly rok albo i dluzej . Kolory piekne.
Co do pieknej truskawki - ja mam taka jedna, ale z wycofanej serii Aqualumiere Chanel. Kolor nazywa sie Macao chyba 69. Lekko oszroniona czerwien z domieszka rozu. Temperaturowo dosc neutralna i ladnie napigmentowana przy cienkiej warstwie.
Ale jesli chodzi Ci o formule kremowa, bez zadnych migotek, szukaj w Clarins i w YSL Volupte. Obie marki maja dosc rozbudowana oferte lekko 'kredowych' wykonczen. Tak sobie lukam to tez seria Prodige Clarinsa tez ma sporo takich 'nowych' kolorow. Problem z tym taki, ze czlowiek w spokoju nie moze sobie pomacac .

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Bardzo mi sie podobał też Jil Sander Style, nie wiem nawet czy jeszcze go robią... armani code też jest taki słodkawy
W Jil Sander to nasza Malgosia Bela pozowala . Chyba go kiedys wachalam, jakies 10 lat temu cos tej marki bardzo mi wpadlo w nos, ale nie wiem, czy to ten sam zapach.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 13:45   #4038
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
http://www.marionnaud.pl/

Najbliżej w Legnicy
Wiem, sprawdzałam w ich wyszukiwarce, ale myślałam, że może nie mają zaznaczonej jakiejś nowej perfumerii - to się zdarza. Z wypowiedzi zzzielonej zrozumiałam, że jest więcej niż 1 we Wrocku.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 15:03   #4039
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziewczyny czy to prawda ze z Sephor wycofują Freada Farrugia?

Chyba bedę płakać na tej wyprzedaży go odkryłam był po 29zł i się okazuje że te kosmetyki są świetnej jakości ;(
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 16:03   #4040
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Czy w Douglasie online były lakiery do paznokci Lancome? Wydawało mi się, że były, a teraz nie mogę znaleźć...
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:06   #4041
Pogoria88
Raczkowanie
 
Avatar Pogoria88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 174
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziewczyny, czy w S. albo D. pojawiły się już Estee Gelee? Bo widziałam, że ktoś już wystawia nową serię na allegro. Nie chciałabym przegapić zakupu za rozsądną cenę, tak jak ostatnio...
Pogoria88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:34   #4042
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

W Poznaniu nie ma jeszcze. W salonie EL dostali juz czesc produktów z wiosennej, ale zelka nie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:40   #4043
Pogoria88
Raczkowanie
 
Avatar Pogoria88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 174
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
W Poznaniu nie ma jeszcze. W salonie EL dostali juz czesc produktów z wiosennej, ale zelka nie
A ja już się nie mogę doczekać na tą nową kolekcję... Chcę żelka, cienie i kredkę, co jestem w jakiejś galerii to zachodzę do S. a Panie nigdy nie wiedzą kiedy będzie
Pogoria88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:43   #4044
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Pogoria88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w S. albo D. pojawiły się już Estee Gelee? Bo widziałam, że ktoś już wystawia nową serię na allegro. Nie chciałabym przegapić zakupu za rozsądną cenę, tak jak ostatnio...
Macałam tester w toruniu ale panie nie są pewne czy juz miały puder czy na razie sam tester wisi. nigdzie indziej nie ma i nie wiedzą kiedy wejdzie. W mario też bedą mieć wiosenną kolekcję?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:51   #4045
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Macałam tester w toruniu ale panie nie są pewne czy juz miały puder czy na razie sam tester wisi. nigdzie indziej nie ma i nie wiedzą kiedy wejdzie. W mario też bedą mieć wiosenną kolekcję?
mozesz mi powiedziec czy nowy zelek jest bardzo ciemny? czy jak np sie nim lekko maźnie to jest ok? bo boje sie ze moze byc dosc ciemny
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:51   #4046
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

W pobliskim Mario dopiero co niedawno pojawiła się nowa kolekcja Guerlain, a Gardenii już nie ma ;-D, a inne marki panie nie wiedzą oczywiście kiedy -_-
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:56   #4047
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
mozesz mi powiedziec czy nowy zelek jest bardzo ciemny? czy jak np sie nim lekko maźnie to jest ok? bo boje sie ze moze byc dosc ciemny
Jest złoty nie za ciemny coś jak terra inca
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:03   #4048
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Jest złoty nie za ciemny coś jak terra inca
o dzieki, bo naogladałam sie w necie zdjec ale poki co zelek jest jak yeti, nikt nie widzial ale za to wszyscy o nim slyszeli
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:12   #4049
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

podobno ma byc w połowie lutego
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:23   #4050
Pogoria88
Raczkowanie
 
Avatar Pogoria88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 174
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
podobno ma byc w połowie lutego
Ojojoj, jeszcze tyle czasu, nie wiem czy wytrzymam... ależ jestem niecierpliwa
A tak swoją drogą, jeśli ktoś poszukuje wcześniejszego koloru to mignął mi na allegro za jakieś 135zł chyba.
Pogoria88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.